La Pirogue Resort & Spa ****

Maurícius

Doškové chaloupky na fantastické pláži

Rychlá kalkulace hotelu

Odlet
Nocí v hotelu
La Pirogue Resort & Spa

Pro hotel La Pirogue Resort & Spa není dostupná online kalkulace. Cenu Vám rádi sdělíme na vyžádání – prosím vyplňte svůj požadavek v kontaktním formuláři. Detail hotelu La Pirogue Resort & Spa.

Typ pokoje
Strava

Transfer zahrnut
Český delegát
Doprava do hotelu
Bonus
EUR
Počítáme cenu Vašeho zájezdu. Vyčkejte prosím.
Počítáme cenu
Vašeho zájezdu.
Vyčkejte prosím.
Cena zájezdu
- /osoba
Původní cena
-/osoba
Hotel,
- /osoba- /osoba
Naše ceny hotelů v Emirátech již zahrnují DPH ve výši 5%, poplatek obci ve výši 10% i poplatek za služby v ubytování ve výši 10%.
Dospělý
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Garance nejlepší ceny
Transfer
- /osoba
Dospělý
Dítě 2 až 12 let
Český delegátDelegát      
- /osoba
Akční sleva
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dospělý
Dítě 2 až 12 let
Dítě do 2 let
Cena platí v případě volných míst v nejvýhodnější rezervační třídě
Podmínky zájezdu
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Počítáme cenu Vašeho zájezdu. Vyčkejte prosím.
Počítáme cenu
Vašeho zájezdu.
Vyčkejte prosím.
Mauricius je uzavřený (zřejmě až do června 2021) Mauricius je uzavřený pro turisty ze všech zemí (zřejmě až do června 2021). Vláda ostrova Maurícius se rozhodla již na začátku léta 2020 uzavřít hranice pro úplně všechny. Zcela výjimečné návštěvy musí zůstat 14 dní pro příletu či příjezdu lodí v karanténě ve vládním hotelu a teprve poté mohou např. do své nemovitosti. Podle aktuální zprávy z poloviny listopadu vláda prodloužila vyplácení 50% mzdy všem zaměstnancům v cestovním ruchu až do konce června roku 2021. Vládní rozhodnutí má obrovskou podporu v místním převážně nevzdělaném obyvatelstvu hinduistického původu a vlastníci hotelů ho nedokáží změnit. Z hlediska turistiky prosím nepočítejte s cestováním na Mauricius v celé první polovině roku 2021. Chcete-li cestovat na tropické ostrovy u teplého oceánu, doporučujeme Vám Zanzibar, Maledivy nebo Dubaj, případně Seychely.
Osobně
jsme
bydleli

Popis hotelu La Pirogue Resort & Spa **** Maurícius

La Pirogue je jedním z nejstarších hotelů na ostrově Maurícius. Od svého založení roku 1976 se těší velké oblibě zejména díky unikátnímu ubytování ve vilkách s doškovou střechou připomínajících svým tvarem tradiční rybářskou loď. Všechny jsou rozprostřeny ve 14ti hektarové zahradě s voňavým ibiškem a šumem kokosových palem.

Poloha na západním pobřeží je ideální pro celoroční návštěvu. Kochat se můžete překrásnými západy slunce během romantické procházky po jemném písku se siluetou bájné hory Le Morne na horizontu. Večerní atmosféra pak nabádá k rozjímaní při pohledu do plápolajícího ohně na pláži a popíjení uvolňujícího koktejlu za doprovodu příjemné chill-out hudby ve vzdušném baru ve stylu španělské Ibizy.

Další výhodou je bezesporu docházková vzdálenost města Flic en Flac, kde vás přivítají úsměvem místní obyvatelé, se kterými můžete posedět v jedné z několika restaurací a okusit tak autentický život na ostrově. 

V hotelovém areálu je vám k dispozici velký bazén, tři restaurace a tři bary. Pokud zatoužíte po dalších gurmánských zážitcích, můžete navštívit i sousední resort Sugar Beach, který patří do stejného hotelového řetězce. V něm se rovněž nachází Cinq Mondes Spa a Aura Fitness .

Zobrazit více  Mám zájem o hotel

Naše doporučení k La Pirogue Resort & Spa

La Pirogue se nachází na západě ostrova v oblíbené oblasti Flic en Flac. Výhodou této polohy jsou obchody a restaurace nacházející se ve stejnojmenném menším městě v blízkosti hotelu.

Tento resort si zamilují všichni, co touží po pravém mauricijském zážitku a neoslovují je velké hotelové budovy. La Pirogue se rozkládá v tropické zahradě a své hosty ubytovává v malebných tradičních bungalovech, které jsou postaveny z vulkanických kamenů a zastřešeny doškovou střechou.

Jak říká manažer hotelu, La Pirogue je ideálním místem pro všechny věkové kategorie od rodin s dětmi, přes zamilované páry až po starší klientelu hledající odpočinek a klid. Další výhodou a zpestřením je jistě možnost využívat služeb vedlejšího a partnerského hotelu Sugar Beach 5*.

Pláž, která lemuje celý areál, se může pochlubit vyhlídkou na horu Le Morne, překrásnými západy slunce a jemným bílým pískem. Je skutečně náherná a právem patří k těm nejlepším na celém ostrově.

Volný čas v resortu zajišťuje centrum vodních sportů. Rodiče s dětmi mohou využít služeb dětských klubů pro různé věkové kategorie.

 

Poslední inspekce hoteluzaměstnancem cestovníkanceláře DELUXEA
2019
Bc. Hana Nádvorníková
Bc. Hana Nádvorníková 724 730 005

Video hotelu

Plánek hotelu a nabídka pokojů

Plánek hotelu

Plánek hotelu

Rozkliknutím si plánek zvětšíte.

Garden Bungalow

Garden Bungalow

Garden Bungalow (25 m²) je základní kategorií ubytování. Hotel disponuje 126 takovými. Zařízeny jsou v jednoduchém rustikálním stylu s menší venkovní terasou a dvěma židlemi k posezen..

Premium Garden Bungalow

Premium Garden Bungalow

Premium Garden Bungalow (25 m²) skýtá hostům krásný výhled do tropické zahrady plné kokosových palem...

Beach Pavilion Room

Beach Pavilion Room

Beach Pavilion Room (35 m²) se nachází jen pár metrů od pláže a nabízejí krásný výhled na lagunu a třpytivé moře...

Gastronomie a hotelové restaurace

Restaurace

V hotelu La Pirogue a v sousedním Sugar Beach můžete obohatit své chuťové pohárky celkem v šesti restauracích a barech. Zde výčet těch, co se nachází přímo v areálu hotelu La Pirogue.

 

Wolmar Restaurant

Hlavní buffetová restaurace zve hosty již v ranních hodinách na lahodnou a zdravou snídani. Večer si pak můžete pochutnat na místní i mezinárodní kuchyni pravidelně jinak tématicky zaměřené. K dispozici je až 450 míst. 

Kontinentální snídaně 6:30–7:30

Snídaňový bufet 7:30–10:30

Večeře 19:00–22:00

 

Magenta Seafood Restaurant
Přímo u pláže je situována tato restaurace s tropickou atmosférou a perfektním prostředím pro romantickou večeři pod doškovým přístřeškem. Menu a la carte se zaměřuje především na moderní pokrmy z mořských plodů a na grilované speciality z těch nejčerstvějších surovin. Maximální kapacita restaurace je 100 osob.

Obědy 12:30–15:00

Večeře 19:00–22:00

Zavřeno v neděli a dle sezóny se dny mohou měnit.

 

Coconut Café - restaurace, bar, kavárna
Přesuňte se přímo do ulic hlavního města Port Louis a ochutnejte typické mauricijské pouliční speciality! Vychutnat si je můžete zejména při posezení u bazénu. Kapacita 60 míst.

Obědy a la carte 12:30 - 15:00

Večeře 19:00 - 22:00

Bar 10:00 - 22:30

Zavřeno ve čtvrtek.

 

 

Bary

Van Der Stel Wine Bar

Tato exkluzivní vinárna je tím pravým pro milovníky lahodného moku nejlepších světových značek. Unikátní systém vzduchotěsného čepování lahvových vín vám umožní ochutnat i ty nejlepší odrůdy v jedné či více deci. K službám vám bude místní sommelier, abyste mohli ideálně propojit chutě hlavních pokrmů v restauracích s tím nejvhodnějším vínem a doladit tak smyslové prožitky k dokonalosti. K ochutnávce je třeba zakoupit členskou kartu, ze které budete čerpat kredit během svého pobytu.  K dispozici jsou také lehké pokrmy samozřejmě hodící se k vínům! 60 míst k sezení.

Otevřeno:

Oběd 12:30 - 15:00

Večeře 19:00 - 23:00

 

The Medine Bar
Přímo naproti hlavní restauraci Wolmar se nacházi tento trendy bar, který nabízí nápojové menu s fantastickým výběrem mauricijských i zahraničních rumů a tropických koktejlů, osvěžujících nápojů, piv a mezinárodních destilátů. Pro zpestření vašich večerů se v baru organizují koncerty živé hudby a jiné kulturní akce. 130 míst k sezení.

Otevřeno od 22:00 pozdě do noci.

 

 Le Morne Beach Bar

Perfektní místo u pláže zabírá Le Morne Beach Bar. Objednejte si vynikající drinky nebo nealkoholické nápoje a doplňte je lehkým svěžím jízdlem připraveným přímo na místě. Večer jistě oceníte pozorování praskajícího ohně a výhled na zapadající slunce nad hladinou oceánu. V pozdních hodinách si pak vychutnejte skleničku při poslechu živé kapely nebo si zatančete na hity, které pro Vás vybere místní DJ. 150 míst.

Otevřeno od 10:00 do pozdních nočních hodin.

Oběd a la carte 12:30 - 15:00

Lehký snack 15:00 - 17:00

V cestovní kanceláři DELUXEA Vám připravíme dovolenou na míru

 

Odlety jsou možné z Prahy nebo Vídně každý den. Létáme luxusními letadly Emirates. Délka Vašeho pobytu může být libovolná. Vybírat lze z velkého množství hotelů a různých typů pokoje i formy stravování. Maurícius jsme opakovaně navštívili a poskytneme Vám osobní rady. Je specializací české cestovní kanceláře DELUXEA a.s. založené roku 1995. Hotel, transfer a další služby pro Vás objednáváme přímo na Mauríciu. S místní cestovní kanceláří Emotions s dlouholetými zkušenostmi a nejširším portfóliem služeb přímo spolupracujeme. Při pobytu na ostrově se o Vás bude starat český reprezentant. Služby pro Vás nekupujeme u německé cestovní kanceláře a při cestování nebudete členy žádné skupiny. Pokud byste potřebovali jakoukoliv změnu v zájezdu, tak přímo my Vám vše na Mauríciu vyřídíme, rychle a operativně. Postaráme se o Vás.

Cestovní kancelář DELUXEA vybírá do své nabídky hotely na základě osobního poznání. Vždy Vám ukážeme fotky a videa z osobních návštěv našich zaměstnanců. S hotelovými řetězci z naší nabídky spolupracujeme již mnoho let. Do většiny hotelů každoročně cestujeme na inspekce. Velkou část naší klientely tvoří opakovaní zákazníci, kteří se do našich hotelů rádi vracejí.

Kategorie a vybavení pokojů La Pirogue Resort & Spa

Hotel nabízí ubytování celkem ve 248 přízemních domcích o ploše od 25  m² po 78 m2.  Kategorie pokojů jsou následujicí: Garden Bungalow, Premium Garden Bungalow, Beach Pavilion room, rodinné bungalovy a Senior Suite. Tvar domků je insipirován tradiční mauricijskou rybářskou lodí (tzv. pirogy), které pocházejí právě z tohoto tropického ostrova.  

Pokoje jsou vybaveny maželskou postelí, individuálně ovládanou klimatizací, LCD televizí se satelitními programy, telefonem s IDD volbou, přpojením k Wi-Fi, trezorem, příslušenstvím k přípravě čaje a kávy, fénem, sprchovým koutem a vanou, toaletou a venkovní terasou.

Plánek hotelu a nabídka pokojů

Plánek hotelu

Plánek hotelu

Rozkliknutím si plánek zvětšíte.

Garden Bungalow

Garden Bungalow fotoGarden Bungalow

Garden Bungalow (25 m²) je základní kategorií ubytování. Hotel disponuje 126 takovými. Zařízeny jsou v jednoduchém rustikálním stylu s menší venkovní terasou a dvěma židlemi k posezení. Umístěny jsou v zahradě, a to vždy dva oddělené pokoje v jednom domku.

Premium Garden Bungalow

Premium Garden Bungalow fotoPremium Garden Bungalow

Premium Garden Bungalow (25 m²) skýtá hostům krásný výhled do tropické zahrady plné kokosových palem. Umístění v klidnější části areálu stranou od hlavní budovy zajišťuje soukromí. Každý z pokojů má také vlastní terasu orientovanou směrem k moři (částečný výhled na moře mezi palmami). Kávovar na výrobu espressa je denně doplňován.

Beach Pavilion Room

Beach Pavilion Room fotoBeach Pavilion Room

Beach Pavilion Room (35 m²) se nachází jen pár metrů od pláže a nabízejí krásný výhled na lagunu a třpytivé moře. Jsou ideálním místem pro rodinnou dovolenou, pohodlně se zde ubytují dva dospělí a dvě děti do 17ti let. Samozřejmostí je i soukromá terasa s posezením. Celý domek máte jen sami pro sebe.

Garden Family Bungalow

Garden Family Bungalow fotoGarden Family Bungalow

Garden Family Bungalow nabízí perfektní útočiště pro rodiny s dětmi. Skládá se ze dvou propojených Garden Bungalow pokojů. Celkem tedy disponujete samostatným domkem o ploše 50 m² se speciálně vybavenou koupelnou pro děti. Pohodlně se zde ubytují 2 dospělí a 4 děti do 11ti let nebo 2 dospělí a 3 děti do 17ti let.

Deluxe Beach Family Pavilion

Deluxe Beach Family Pavilion fotoDeluxe Beach Family Pavilion

V této kategorii ubytování se jedná o dvě jednotky Beach Pavilion. Celkem tedy 70 m² plocha k dispozici s prostornou terasou orientovanou k moři. Pokoje mohou a nemusí být propojené. Speciálně vybavená koupelna i minibar pro dětské hosty. Ubytují se 2 dospělí a až 4 děti do 17ti let.

Senior Suite Pavilion

Senior Suite Pavilion fotoSenior Suite Pavilion

Senior Suite Pavilion (78 m²) je nejvyšší kategorií ubytování. V areálu se nachází pouze dva takové domky. Každý apartmán má svou vlastní terasu a zahradu. Prostorný obývací pokoj a jídelní kout vedou k samostatné ložnici, která je propojena s koupelnou, kde najdete sprchu a vanu. Suita může ubytovat max. 2 dospělé osoby. K Senior Suitě patří i soukromé gazebo na pláži s plně doplněným minibarem a telefonem, kterým si můžete přivolat svého privátního butlera.

Pláž a moře

Skvostná pláž Flic en Flac se rozprostírá podél křišťálově průzračného moře chráněného korálovým útesem v dáli. Její ideální délka (1,5 km) vybízí k romantickým procházkám či joggingu. Jemný bílý písek láká k odpočinku a tyrkysová laguna k různým vodním radovánkám od plavání, přes srůzné sportovní aktivity až po šnorchlování při výletech lodí s proskleným dnem.

Můžete si zarezervovat jednu z 25ti cabanas nebo za poplatek luxusní gazebo zahrnující doplněný minibar na přání a vlastního butlera. Na pláži je vám plně k dispozici místní personál, aby se postaral o vaše pohodlí včetně servisu nápojů a malého občerstvení.

Online cena a slevy La Pirogue Resort & Spa ****

Rychlá kalkulace hotelu

Odlet
Nocí v hotelu
La Pirogue Resort & Spa

Pro hotel La Pirogue Resort & Spa není dostupná online kalkulace. Cenu Vám rádi sdělíme na vyžádání – prosím vyplňte svůj požadavek v kontaktním formuláři. Detail hotelu La Pirogue Resort & Spa.

Typ pokoje
Strava

Transfer zahrnut
Český delegát
Doprava do hotelu
Bonus
EUR
Počítáme cenu Vašeho zájezdu. Vyčkejte prosím.
Počítáme cenu
Vašeho zájezdu.
Vyčkejte prosím.
Počítáme cenu Vašeho zájezdu. Vyčkejte prosím.
Počítáme cenu
Vašeho zájezdu.
Vyčkejte prosím.
Cena zájezdu
Podrobnosti zájezdu
- /osoba
Hotel,
- /osoba- /osoba
Naše ceny hotelů v Emirátech již zahrnují DPH ve výši 5%, poplatek obci ve výši 10% i poplatek za služby v ubytování ve výši 10%.
Dospělý
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Garance nejlepší ceny
Transfer
- /osoba
Dospělý
Dítě 2 až 12 let
Český delegátDelegát      
- /osoba
Akční sleva
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dospělý
Dítě 2 až 12 let
Dítě do 2 let
Cena platí v případě volných míst v nejvýhodnější rezervační třídě
Podmínky zájezdu
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Cena zájezdu na
svatební cestu

Podrobnosti zájezdu
- /osoba
Hotel,
- /osoba
Naše ceny hotelů v Emirátech již zahrnují DPH ve výši 5%, poplatek obci ve výši 10% i poplatek za služby v ubytování ve výši 10%.
Garance nejlepší ceny
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Akční sleva
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Cena platí v případě volných míst v nejvýhodnější rezervační třídě
Svatební obřad
ZDARMA
Vysoká obsazenost
Zahrnuje všechny poplatky
Nezávazně poptat Podrobnosti zájezdu

Cena zájezdu v /osoba zahrnuje všechny aktuální slevy. Proklikem přes vybraný termín se dostanete na detail ceny.

PŘÍLET ODLET
sobota24.9.2016 něděle25.9.2016 pondělí26.9.2016
pátek30.9.2016 -Nejnižší cenaDetail ceny > -Nejnižší cenaDetail ceny > -Nejnižší cenaDetail ceny >
sobota1.10.2016 -Nejnižší cenaDetail ceny > -Nejnižší cenaDetail ceny > -Nejnižší cenaDetail ceny >
neděle2.10.2016 -Nejnižší cenaDetail ceny > -Nejnižší cenaDetail ceny > -Nejnižší cenaDetail ceny >

Cena zájezdu v /osoba zahrnuje všechny aktuální slevy. Proklikem přes vybraný termín se dostanete na detail ceny.

Dítě do let
/dítě
Dítě do let
/dítě
Dítě do let
/dítě
Dítě do let
/dítě
Dítě do let
/dítě
Nejnižší cena od 4 660 Kč / osoba, noc, polopenze v Garden Bungalow
v termínu od 10.04.2021 do 16.07.2021

Nulové storno do 8 dní před začátkem pobytu od 03.03.2020 do 30.04.2021 (platí při rezervaci od 03.03.2020 do 31.08.2020)

Výhody od DELUXEA pro svatbu v zahraničí nebo svatební cestu

Svatba v hotelu = právoplatný svatební obřad v hotelu. Získáváte slevu na nevěstu uvedenou níže. Svatební cesta = pobyt v hotelu do 12 měsíců po svatbě uskutečněné kdekoliv. Získáváte slevu na nevěstu uvedenou níže.

01. 11. 2020 - 31. 10. 2021
- sleva 20% pro nevěstu, navíc ovoce po příjezdu, romantická večeře během pobytu (vč. láhve šumivého vína) a dárek od hotelu. Pro pobyty delší jak 7 nocí zdarma masáž. Neplatí pro kategorie počítané za jednotku.

Kulaté výročí svatby = každé 5. výročí svatby. Příjezd do hotelu se musí uskutečnit v termínu 6 měsíce před až do 6 měsíce po výročí svatby. Dvojice musí prokázat v CK i v hotelu Oddací list.

Výhody od DELUXEA pro výročí svatby

01. 11. 2020 - 31. 10. 2021
- sleva 20% pro ženu při každém 5. výročí svatby

Cena zájezdu od naší specializované cestovní kanceláře zahrnuje

Osobní poradenství - v hotelu jsme bydleli (více zde)
Zpáteční letenku (z Prahy, Vídně či jiného letiště dle kalkulace) vč. letištních tax v uvedené cestovní třídě (více zde)
Ubytování na vybraný počet nocí (více zde)
Stravování dle kalkulace (více zde)
Privátní zpáteční transfer klimatizovaným osobním vozem z letiště přímo do hotelu (více zde)
Na Mauríciu česky mluvící delegát (více zde)
Help desk naší cestovní kanceláře v České republice 24h/7d (více zde)
Cestovní kancelář DELUXEA a.s. získala prodloužení pojištění proti úpadku do 27.01.2022. Náš limit pojistného plnění je extrémně vysoký, 70.000.000 Kč (více zde)
"Informace o Mauríciu" v češtině (více zde)
"Informace před cestou na zájezd s naší cestovní kanceláří" (více zde)
"Průvodce Mauritius, Reunion, Seychely" kniha z edice Lonely Planet v češtině (více zde)
Mapa ostrova Mauricius vyznačenými místy, která doporučujeme navštívit (více zde)
CESTOVNÍ KANCELÁŘ DELUXEA ZÍSKALA ZA OBDOBÍ 2017/2018, 2016/2017, 2015/2016, 2014/2015, 2013/2014, 2012/2013, 2011/2012, 2010/2011, 2009/2010, 2008/2009, 2007/2008 OCENĚNÍ NEJLEPŠÍHO PRODEJCE BEACHCOMBER HOTELŮ V ČESKÉ A SLOVENSKÉ REPUBLICE (více zde)
SLUŽBY NEKUPUJEME U ŽÁDNÉ NĚMECKÉ CESTOVNÍ KANCELÁŘE A PŘI CESTOVÁNÍ NEBUDETE ČLENY NĚMECKÉ SKUPINY. ZÁJEZD OBJEDNÁVÁ NAŠE CESTOVNÍ KANCELÁŘ PŘÍMO NA MAURICIU. PŘÍPADNÉ ZMĚNY VYŘÍDÍME RYCHLE (více zde)
cena zájezdu zahrnuje

Podmínky a zvýhodnění pro rodiny s dětmi

Děti do 11 let zdarma (děti platí příplatek All inclusive). Kapacita Garden Bungalow a Premium Garden Bungalow je 3 osoby, kapacita Beach Pavilion pokoje je max. 2 dospělí a 2 děti do 17 let nebo 3 dospělí. 
V termínu 01.11.2020 - 31.10.2021 sleva pro děti do 17 let ve vlastním pokoji 20% na ubytování. Příplatky se platí v plné výši a nelze kombinovat s jinou nabídkou. Třetí a čtvrté dítě na pokoji platí cenu přistýlky - nelze počítat slevu.
V termínu 01.11.2019 - 31.10.2020 sleva pro děti do 17 let ve vlastním pokoji 40% na ubytování. Příplatky se platí v plné výši a nelze kombinovat s jinou nabídkou. Třetí a čtvrté dítě na pokoji platí cenu přistýlky - nelze počítat slevu.

Vylepšete svůj zájezd - možnosti rozšíření

Svůj zájezd si můžete vylepšit:

Výběr vyšší kategorie pokoje (typ pokoje si vyberte v Online kalkulaci)

Rozšíření formy stravování (typ pokoje si vyberte v Online kalkulaci)

Pohodlnější transfer lepším autem, luxusním SUV či limuzínou - více o transferech

Individuální výlety s autem a vlastním řidičem či plavby katamaránem po moři apod. - více o exkurzích

Možnost využití profesionálních fotografů, kteří Vám zdokumentují Váš pobyt v ráji - rádi Vám poradíme

VIP uvítací balíček na Mauríciu, asistenční služby, tlumočení do češtiny při svatbě - více zde – rádi Vám poradíme

Dřívější check-in nebo pozdní check-out (pokoj k dispozici za příplatek). Pokoj v hotelu Vám garantujeme většinou od 14 hodin v den příjezdu a do 12 hodin v den odjezdu. Pro dřívější příjezd a pozdější odjezd jsou zdarma tranzitní prostory (úschovna, sprcha, šatna), pokoj je za příplatek – rádi Vám poradíme

Zvýhodněné parkování na letišti v Praze nebo na letišti ve Vídni

Salonek YU Lounge na letišti na Mauríciu

Cestovní pojištění

Vyberte si optimální variantu cestovního pojištění a my Vám ho uzavřeme.
Sbaleno - kompletní ochrana na zájezd nebo Multi Trip - celoroční pojištění.


Garance nejlepší ceny

Profi foto hotelu La Pirogue ****

Naše foto hotelu La Pirogue ****

Video

Gastronomie a hotelové restaurace La Pirogue Resort & Spa

Restaurace

V hotelu La Pirogue a v sousedním Sugar Beach můžete obohatit své chuťové pohárky celkem v šesti restauracích a barech. Zde výčet těch, co se nachází přímo v areálu hotelu La Pirogue.

 

Wolmar Restaurant

Hlavní buffetová restaurace zve hosty již v ranních hodinách na lahodnou a zdravou snídani. Večer si pak můžete pochutnat na místní i mezinárodní kuchyni pravidelně jinak tématicky zaměřené. K dispozici je až 450 míst. 

Kontinentální snídaně 6:30–7:30

Snídaňový bufet 7:30–10:30

Večeře 19:00–22:00

 

Magenta Seafood Restaurant
Přímo u pláže je situována tato restaurace s tropickou atmosférou a perfektním prostředím pro romantickou večeři pod doškovým přístřeškem. Menu a la carte se zaměřuje především na moderní pokrmy z mořských plodů a na grilované speciality z těch nejčerstvějších surovin. Maximální kapacita restaurace je 100 osob.

Obědy 12:30–15:00

Večeře 19:00–22:00

Zavřeno v neděli a dle sezóny se dny mohou měnit.

 

Coconut Café - restaurace, bar, kavárna
Přesuňte se přímo do ulic hlavního města Port Louis a ochutnejte typické mauricijské pouliční speciality! Vychutnat si je můžete zejména při posezení u bazénu. Kapacita 60 míst.

Obědy a la carte 12:30 - 15:00

Večeře 19:00 - 22:00

Bar 10:00 - 22:30

Zavřeno ve čtvrtek.

 

 

Bary

Van Der Stel Wine Bar

Tato exkluzivní vinárna je tím pravým pro milovníky lahodného moku nejlepších světových značek. Unikátní systém vzduchotěsného čepování lahvových vín vám umožní ochutnat i ty nejlepší odrůdy v jedné či více deci. K službám vám bude místní sommelier, abyste mohli ideálně propojit chutě hlavních pokrmů v restauracích s tím nejvhodnějším vínem a doladit tak smyslové prožitky k dokonalosti. K ochutnávce je třeba zakoupit členskou kartu, ze které budete čerpat kredit během svého pobytu.  K dispozici jsou také lehké pokrmy samozřejmě hodící se k vínům! 60 míst k sezení.

Otevřeno:

Oběd 12:30 - 15:00

Večeře 19:00 - 23:00

 

The Medine Bar
Přímo naproti hlavní restauraci Wolmar se nacházi tento trendy bar, který nabízí nápojové menu s fantastickým výběrem mauricijských i zahraničních rumů a tropických koktejlů, osvěžujících nápojů, piv a mezinárodních destilátů. Pro zpestření vašich večerů se v baru organizují koncerty živé hudby a jiné kulturní akce. 130 míst k sezení.

Otevřeno od 22:00 pozdě do noci.

 

 Le Morne Beach Bar

Perfektní místo u pláže zabírá Le Morne Beach Bar. Objednejte si vynikající drinky nebo nealkoholické nápoje a doplňte je lehkým svěžím jízdlem připraveným přímo na místě. Večer jistě oceníte pozorování praskajícího ohně a výhled na zapadající slunce nad hladinou oceánu. V pozdních hodinách si pak vychutnejte skleničku při poslechu živé kapely nebo si zatančete na hity, které pro Vás vybere místní DJ. 150 míst.

Otevřeno od 10:00 do pozdních nočních hodin.

Oběd a la carte 12:30 - 15:00

Lehký snack 15:00 - 17:00

All Inclusive

All Inclusive můžete čerpat v den příjezdu od 14:00 hod až do 12:00 hod v den odjezdu a zahrnuje:

 • Snídaně formou bufetu v hlavní restauraci
 • Obědy v hotelových restauracích a po předchozí rezervaci v restauracích resortu Sugar Beach (Mon Plaisir, Citronella´s Café) a občerstvení na pláži a u bazénu
 • Odpolední občerstvení v baru, na pláži a u bazénu
 • Večeře v restauraci Wolmar, Magenta a Coconut Café.
 • Alkoholické nápoje - tropické koktejly, místní pivo, lihoviny (místní a výběr z dovozu) a výběr z dovozových vín (bílé, růžové, červené, šumivé)
 • Nealkoholické nápoje - místní minerální voda, džusy, milkshaky a nealkoholické koktejly
 • Minibar na pokoji - nealkoholické nápoje, džusy, voda a pivo - denně doplňováno
 • Zařízení pro uvaření čaje a kávy na pokoji
 • Balíček zahrnuje také různorodé vodní i pozemní sporty a aktivity, přístup do hammamu v lázních Cinq Mondes Spa, loď na ostrov Ile aux Cerfs (z Pointe Maurice), Wi-Fi na pokojích a ve veřejných prostorách.

 

Balíček platí od 1. 11. 2019

Při každé konzumaci je třeba podepsat kontrolní účet.

 

Není zahrnuto:

Nápoje a pokrmy speciálně označené v menu, oběd v Buddha-Baru v hotelu Sugar Beach, snacky, čokolády a víno z minibaru, mořské plody v restauracích Magenta a Tides, room servis, doprava do přístavu k lodi na Ile aux Cerfs, vybrané druhy vodních sportů (rybaření, potápění, plachtění) a soukromé lekce s trenéry.

 

 

 

Golf v hotelu La Pirogue Resort & Spa

Ille aux Cerfs Golf Club

Výjimečné golfové hřiště Ile aux Cerfs Golf Club je situováno na ostrově Ile aux Cerfs na východním pobřeží Maurícia. Bylo navrženo talentovaným golfistou Bernhardem Langerem a jeho věhlas pokračuje v získávání obdivovatelů ze stran golfových specialistů, profesionálů i amatérů. Golfové hřiště je tak vhodné pro všechny kategorie hráčů.

Na rozloze 38 hektarů na jižní straně malého ostrova najdete rozmanitě rozložené golfové jamky v jedinečném přírodním prostředí, vlnící se krajinu, kopečky, jezera, údolí a mnoho tropických stromů a rostlin.

Všech 18 jamek poskytuje výhledy na oceán – některé skrze stromy, jiné přímo na pobřeží a modré vody. Nechybí ani bílé písčité bunkry a vodní prvky v ideální kombinaci s vegetací. Najdete zde celkově 9 jezírek. Svěží trávník Salam Seashore Paspulum je přizpůsobený zdejšímu klimatu a umožňuje tak nejvyšší standardy pro golf.

V roce 2013 byly provedeny rekonstrukční úpravy na 9 jamkách pro ještě lepší zážitky golfistů. V roce 2014 pak došlo také na úpravu a vylepšení zbylých 9 jamek.

Zdarma je všem hostům hotelu umožněn transfer lodí z přístavu Pointe Maurice Jetty (v provozních hodinách). Pozemní transfer z hotelu do přístavu je placen extra. Green fees jsou zdarma pouze pro hosty ubytované v kategorii pokojů Senior Suite na bázi all inclusive.

 

Tamarina Golf Course

V srdci exotické savany na úpatí Montagne du Rampart se nachází exkluzivní golfové hřiště Tamarina Golf Course s krásným prostředím a mistrovskými parametry. Také zde si mohou hru užít všichni od začátečníků až pro profesionály.

Majestátní 18ti jamkové golfové hřiště je vzdálené "co by kamenem dohodil" od resortu La Pirogue. Green fees i transfery se platí jako extra služba.

Český / slovenský delegát a služby na Mauríciu

Cestovní kancelář DELUXEA nabízí na ostrově Maurícius exkluzivně čtyři české nebo slovenské delegáty, kteří zde dlouhodobě žijí. Při své dovolené nemusíte mít obavy z jazykové bariéry. Na osobní schůzce ve Vašem hotelu se můžete delegáta zeptat na vše, co Vás zajímá. Pro případ nouze dostanete na delegáta i telefonní číslo na jeho mobil či whatsap. Navíc během celé dovolené jsme pro Vás na telefonu 24 hodin denně i my v cestovní kanceláři. Můžete nás požádat o asistenci nebo jenom poslat fotky, jak si užíváte moře či místní kuchyni. Standardní služby českého nebo slovenského delegáta jsou jen za malý příplatek. Delegát Vás může doprovázet i na výletech a překládat do češtiny/slovenštiny, cena odráží délku exkurze. Detailní informace o delegátech najdete zde. Průvodci Emotions plynule mluví česky, slovensky, rusky, ukrajinsky, anglicky a francouzsky. Privátní řidiči ovládají plynule angličtinu a francouzštinu.

Na ostrově Maurícius se o Vás bude starat naše partnerská cestovní kancelář EMOTIONS. Její služby po příletu, v průběhu pobytu a před odletem zahrnují:

 • Přivítání u přepážky naší partnerské cestovní kanceláře Emotions, která se nachází přímo v budově letiště a je opatřena cedulkou s Vašimi jmény a logem DELUXEA
 • Team usměvavých delegátů v uniformách, kteří Vám předají česky psaný uvítací dopis, mapu ostrova a brožurku s možnostmi výletů a exkurzí
 • Vodu nebo uvítací nápoj a malé místní sladkosti
 • Krabičku mauricijského koření jako suvenýr
 • Pomoc v případě jakéhokoli problému (například poškození nebo zpoždění zavazadel)
 • Portýra, který Vám pomůže naložit kufry do auta
 • Transfer přímo do hotelu
 • Nové klimatizované osobní automobily vybavené Wi-Fi připojením
 • Vstřícného řidiče, který Vám cestou do hotelu rád předá informace o ostrově a možnostech výletů
 • V případě potřeby asistenci při check-inu v hotelu ze strany řidiče
 • Schůzku s českou delegátkou přímo v hotelu, a to běžně druhý den po příletu
 • Českou / slovenskou delegátku na telefonu po celou dobu Vašeho pobytu
 • Asistenci při odbavení během odletu z Maurícia

Sport a wellness hotelu La Pirogue ****

Milujete sport a nechcete se jej při dovolené vzdát? Nemusíte. Bezplatně můžete vyzkoušet celou řadu vodních sportů jako je windsurfing, plavba na kajacích, jízdu na šlapadlech či paddleboardech, projížďky lodí se skleněným dnem i plavbu na mini-katamaránech. 

Za příplatek je možné absolvovat potápěčský kurz (PADI), zajet si zarybařit či na výlet velkým katamaránem, vyzkoušet si jízdu miniponorkou či rychlojízdu na velkých kruzích tažených lodí.

I nabídka pozemních sportů je vskutku pestrá. Můžete se zúčastnit aerobikových lekcí (včetně vodní gymnastiky), lekcí jógy, protahování a joggingu, zahrát si fotbal a plážový volejbal, minigolf, stolní tenis či badminton.

V sousedním hotelu Sugar Beach jsou vám k dispozici tenisové kurty, fitness centrum, lekce spinningu a luxusní Cinq Mondes SPA centrum, ve kterém si jistě po aktivním odpočinku rádi odpočinete při jedné z blahodárných relaxačních procedur.

Děti v hotelu La Pirogue ****

La Pirogue si skvělou dovolenou mohou užít i děti. Více než dvanáct hodin denně (9:30 - 22:00) je tu otevřen dětský klub Sun Kids Club, který vítá děti od 2 do 11 let. Nabízí nepřeberné množství aktivit, stejně tak speciální buffetová menu a barbecue určená speciálně pro děti. Děti od 2 do 3 let zde mohou pobývat v doprovodu rodičů. Hlídání malých dětí zkušenými chůvami je také možné, ale za extra poplatek.

K dispozici jsou i aktivity v Teen Club pro mládež ve věku mezi 12. a 17. rokem. 

Výhody od DELUXEA pro svatbu v zahraničí nebo svatební cestu

Svatba v hotelu = právoplatný svatební obřad v hotelu. Získáváte slevu na nevěstu uvedenou níže. Svatební cesta = pobyt v hotelu do 12 měsíců po svatbě uskutečněné kdekoliv. Získáváte slevu na nevěstu uvedenou níže.

01. 11. 2020 - 31. 10. 2021
- sleva 20% pro nevěstu, navíc ovoce po příjezdu, romantická večeře během pobytu (vč. láhve šumivého vína) a dárek od hotelu. Pro pobyty delší jak 7 nocí zdarma masáž. Neplatí pro kategorie počítané za jednotku.

Kulaté výročí svatby = každé 5. výročí svatby. Příjezd do hotelu se musí uskutečnit v termínu 6 měsíce před až do 6 měsíce po výročí svatby. Dvojice musí prokázat v CK i v hotelu Oddací list.

Výhody od DELUXEA pro výročí svatby

01. 11. 2020 - 31. 10. 2021
- sleva 20% pro ženu při každém 5. výročí svatby

Doprava do hotelu La Pirogue Resort & Spa

Transfer z letiště do hotelu La Pirogue trvá přibližně hodinu a patnáct minut. 

Cestovní kancelář DELUXEA nabízí na ostrově Maurícius několik variant transferu z letiště do hotelu. Vybrat si můžete klimatizované osobní auto, SUV/terénní vůz, limuzínu, helikoptéru, případně klimatizovaný bus/minibus spolu s dalšími turisty, (který však může cestou stavět až ve 3 hotelech).

Pokud zvolíte osobní auto, na stánku EMOTIONS na letišti na Vás bude čekat řidič. Pomůže Vám s kufry a dopraví Vás přímo do hotelu. Kdybyste se potřebovali zastavit na krátký nákup (např. ovoce, SIM karta, potřeby pro děti nebo focení), rád Vám vyjde vstříc. Na zpáteční cestě na letiště oceníte, že osobním autem budete moci odjet později.

Pokud si vyberete autobus, tak budete čekat na jiné cestující. Cesta bude delší kvůli pomalejšímu autobusu a zastávkám v jiných hotelech. V ceně dopravy osobním autem a autobusem je jen malý rozdíl.

Varování: Pro cestu z letiště do hotelu můžete použít i taxi - od služeb Emotions se servis poskytovaný taxislužbou liší následovně:

 • Taxi nemusí mít adekvátní pojištění pro případ nehody a zranění pasažérů
 • Nemá přepážku na letišti a po příletu Vás nebude čekat nikdo s cedulkou se jménem
 • Nedisponuje delegáty a neposkytuje žádné materiály o ostrově ani uvítací balíček
 • Taxi si musíte po příletu zajistit sami a ve vytížených časech musíte čekat, než se pro Vás uvolní vůz
 • Pokud Vám nedorazí kufry, taxikář Vám nepomůže s reklamací
 • Taxikáři nemají na rozdíl od zaměstnanců Emotions uniformy, takže není tak snadné je na letišti rozpoznat
 • Nikdo Vám nepomůže s kufry
 • Jelikož na Mauríciu neexistují přepisy ohledně stáří vozů taxislužeb, můžete buď při troše štěstí najít relativně nový vůz, nebo mít naopak smůlu a cestovat do hotelu ve velmi starém autě
 • Taxikáři neradi zapínají klimatizaci, aby neměli vyšší spotřebu.
 • Taxi nenabízí WI-FI.
 • Řidiči jsou sice zkušení, ale nejsou to vyškolení průvodci. Nedozvíte se od nich tolik informací, jako od profesionálních řidičů Emotions.

Mapa - La Pirogue Resort & Spa ****

Osobní poradenství u DELUXEA zájezdů na Maurícius do hotelu La Pirogue Resort & Spa ****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem La Pirogue Resort & Spa ****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Poslední inspekce hoteluzaměstnancem cestovníkanceláře DELUXEA
2019
Ing. Ondřej Světlík
Ing. Ondřej Světlík 724 065 774

Recenze hotelu La Pirogue Resort & Spa ****

Pláž
9.5
Ubytování
9.4
Strava
9.5
Poloha
9.7
Cena / Kvalita
9.2
Služby Deluxea
9.7
Průměrné hodnocení
9.5
72 hodnocení
Pláž
9.3
Ubytování
9.2
Strava
9.2
Poloha
9.6
Cena / Kvalita
9.1
Služby Deluxea
9.6
Průměrné hodnocení
9.4
21 hodnocení
Pláž
9.6
Ubytování
9.6
Strava
9.7
Poloha
9.8
Cena / Kvalita
9.5
Služby Deluxea
9.9
Průměrné hodnocení
9.7
21 hodnocení
Pláž
9.9
Ubytování
9.6
Strava
9.4
Poloha
9.9
Cena / Kvalita
9.4
Služby Deluxea
9.7
Průměrné hodnocení
9.6
7 hodnocení
Pláž
9.4
Ubytování
9.4
Strava
9.5
Poloha
9.7
Cena / Kvalita
8.8
Služby Deluxea
9.7
Průměrné hodnocení
9.4
23 hodnocení
Svatební obřad
9.4
Místo pro svatbu
10
Svatební koordinátor v hotelu
10
Svatební fotograf
9.4
Služby tlumočníka v českém jazyce při svatbě
10
Průměrné hodnocení svateb
9.5
12 hodnocení
Novomanželé
Teplice
Datum recenze:
28. 07. 2020
Datum pobytu:
09. 03. - 21. 03. 2020
Průměr
10
Pláž
10
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
S dovolenou v resortu La Pirogue jsme byli naprosto spokojeni. Resort je přímo u moře, má krásný bazén a palmové zahrady. Jídlo bylo výborné - na výběr bylo k snídani i k večeři mnoho druhů formou švédských stolů, také tu byla možnost jíst ve více restauracích. Personál byl velice příjemný a každý den probíhal úklid.
Rodina s dětmi
Brno
Datum recenze:
25. 03. 2020
Datum pobytu:
07. 03. - 19. 03. 2020
Průměr
10
Pláž
10
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
Byli jsme moc spokojeni ve všech bodech.. Komunikace s partnery Deluxie v destinaci i s Deluxii, jako takovou byli skvělé. Když jsme chtěli prodloužit pobyt, vyřešili jsme to i když v ČR bylo cca 23:00 hod, úžasné jednání a jsme opravdu moc spokojeni.. Při další dovolené se určitě budeme dívat a ptát u Deluxie;).
Rodina s dětmi
Karlovy Vary
Datum recenze:
25. 03. 2020
Datum pobytu:
23. 02. - 03. 03. 2020
Průměr
9.3
Pláž
10
Ubytování
9
Strava
9
Poloha
10
Cena / Kvalita
8
Služby Deluxea
10
Dovolená byla jak jsem očekávala . Služby Deluxea na nejvyšší úrovni včetně i delegátky na Mauritius . Skvělá poloha hotelu - nádherná zahrada Pokoje čisté , velké .
Stravování taky v pořádku - jídlo chutnalo
Doporučila bych zlepšit službu recepční při chek in . Přijeli jsme o dvě hodiny dříve a chek in byl až po 14.00 , potom dali nám jenom jednu kartu od pokoje na dvě osoby - motivovali to tím že bohužel nejsou a možná zítra dostaneme
Starší dvojice
Hodonín
Datum recenze:
15. 03. 2020
Datum pobytu:
24. 02. - 09. 03. 2020
Průměr
9.5
Pláž
10
Ubytování
10
Strava
8
Poloha
10
Cena / Kvalita
9
Služby Deluxea
10
Vysoká spokojenost - celkově
Malý výběr ovoce+zeleniny
Starší dvojice
Třeboň
Datum recenze:
28. 02. 2020
Datum pobytu:
12. 02. - 26. 02. 2020
Průměr
10
Pláž
10
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
Skvělá dovolená. Krásná pláž i moře, nádherná palmová zahrada, výborné jídlo, Milý a velmi pozorný personál.
Byla to naše 4 dovolená na Mauriciu, pokaždé v jiném hotelu. Vždy jsme byli velmi spokojeni a za to bychom rádi poděkovali paní Ing. Pavlínce Zbořilové z CK DELUXEA. Vše bylo zajištěno do posledního detailu a určitě i naše příští dovolená bude s touto CK.
Starší dvojice
12800
Datum recenze:
23. 10. 2019
Datum pobytu:
07. 10. - 19. 10. 2019
Průměr
8.2
Pláž
8
Ubytování
9
Strava
7
Poloha
8
Cena / Kvalita
8
Služby Deluxea
9
Příjemný personál, mluvící francouzsky i anglicky + jeden další světový jazyk
krásný čistý hotel
krásná příroda
moře a pláž plná mrtvých korálů
ačkoliv all insclusive za lepší jídla i pití se musí připlatit
Rodina s dětmi
Most
Datum recenze:
18. 07. 2019
Datum pobytu:
02. 07. - 14. 07. 2019
Průměr
9.8
Pláž
10
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
9
Služby Deluxea
10
Nádherný resort který i přesto, že už něco pamatuje, je dotáhnutý téměř k dokonalosti i se špičkovou gastronomií a vysokou úrovní služeb.
Jediné, opravdu jediné mínus je pomalejší barová obsluha ve večerní zábavní části hotelu, na to se ale dá zvyknout a je tedy třeba objednávat nápoje s větším předstihem..:-)
Starší dvojice
Praha 4
Datum recenze:
26. 04. 2019
Datum pobytu:
07. 04. - 21. 04. 2019
Průměr
9.5
Pláž
10
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
9
Cena / Kvalita
8
Služby Deluxea
10
Ideální hotel pro všechny typy dovolené - v rozsáhlém areálu si může člověk zvolit klid i společenský ruch. Služby na vysoké úrovni, několik drobných zádrhelů bylo jen s novým zaškolujícím se personálem před velikonočním vrcholem sezóny.
Starší dvojice
Praha 3
Datum recenze:
25. 02. 2019
Datum pobytu:
09. 02. - 19. 02. 2019
Průměr
8.3
Pláž
9
Ubytování
7
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
6
Služby Deluxea
8
Krásné, čisté, prohřáté moře. je zde ovšem velký rozdíl mezi přílivem a odlivem, což způsobuje v době odlivu, že se téměř nedá plavat. Pláže čisté, množství lehátek, které je možné přenést pod palmy. Strava bez problémů, naštěstí jsme však měli all inclusive, neboť vše,co není v polopenzi je nesmírně drahé.
Pěkné ubytování, v naší koupelně však byl stále cítit odpad. Na recepci to vždy řešili zasláním pracovníka, který koupelnu vystříkal voňavkou. Obsluhující personál slušný, nikoli však usměvavý a ochotný. Udělá pouze to, co musí. Svatba i oslava výročí na úrovni, vše však bylo pronásledováno zmatky a změnami termínů. Domnívám se, že částečně nese vinu i delegátka, kterou víc zajímala nabídka placených výletů. Ačkoli jsme měli all inclusi
Rodina s dětmi
Praha 3
Datum recenze:
07. 02. 2019
Datum pobytu:
27. 01. - 05. 02. 2019
Průměr
9
Pláž
9
Ubytování
9
Strava
9
Poloha
9
Cena / Kvalita
9
Služby Deluxea
9
krásná široká pláž a čisté moře
pěkné ubytování v krásně udržované zahradě
každý večer živá hudba u večere a večerní program
delegátka nám nabízela předražené zájezdy, které jsme v hotelu pořídili za mnohem nižší cenu
Mladší dvojice
Piešťany
Datum recenze:
26. 01. 2019
Datum pobytu:
07. 11. - 17. 11. 2018
Průměr
9.8
Pláž
10
Ubytování
10
Strava
9
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
La Piroque splnil všetky naše očakávania. Super rezort vhodný na oddych, krásna záhrada plná paliem, romantikcé ubytovanie, najkrajšia časť pláže na Flic en Flac, veľmi milí a ústretoví personál a služby na vysokej úrovni.
Ďakujeme špecialistke Marici a spoločnosti Deluxea za poskytnuté služby. Jednoznačne odporúčame.
Novomanželé
Cheb
Datum recenze:
18. 01. 2019
Datum pobytu:
06. 01. - 13. 01. 2019
Průměr
10
Pláž
10
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
Chtěla poděkovat ing. Barboře Víškové za její skvělou pomoc s naší dovolenou a s uskutečněním naší svatby. Můžu jen pochválit a doporučit hotel La Pirogue, který má výborné služby, výbornou kuchyni, krásné ubytování a nádhernou pláž. Jejich partnerskou agenturu Emotion na ostrově musím také pochválit. A hlavně velké díky patří delegátce Michaele, která nám pomáhala a překládala u svatebního obřadu. Naše svatba byla opravdu svatbou v ráji a my j
Žádné výhrady nemáme.
Mladší dvojice
Datum recenze:
13. 01. 2019
Datum pobytu:
26. 11. - 07. 12. 2018
Průměr
10
Pláž
10
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
Vynikající kuchyně a především každodenní široká nabídka čerstvého ovoce.
Opravdu profesionální přístup delegátky, která nám pobyt velmi zpříjemnila.
Novomanželé
Datum recenze:
26. 10. 2018
Datum pobytu:
22. 09. - 11. 10. 2018
Průměr
9
Pláž
9
Ubytování
8
Strava
8
Poloha
10
Cena / Kvalita
9
Služby Deluxea
10
Dovolenou v hotelu La Pirogue jsme si skvěle užili. Moře bylo krásně čisté a klidné a pláž široká se spoustou lehátek. Služby hotelu jsou na vysoké úrovni a personál je velice milý a snaží se splnit každé vaše přání :-) Jídlo je výborné - hodně čerstvých ryb a ovoce. Určitě doporučuji půjčit si auto a vyjet i mimo rezort, na ostrově je bezpečno.
Velké díky patří kanceláři Deluxea za výbornou organizaci svatební cesty - vše bylo zajištěné od za?
Malou výhradu máme pouze k nápojům v hotelu. Naprostá většina alkoholických nápojů včetně vína není součástí All Inclusive a doplatek je velmi vysoký.
Starší dvojice
Datum recenze:
24. 09. 2018
Datum pobytu:
10. 09. - 21. 09. 2018
Průměr
10
Pláž
10
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
Děkujeme za zprostředkování nádherné dovolené na Mauriciu. Krásné prostředí, krásný hotel s kvalitními službami a hlavně úžasným jídlem a krásnou, čistou pláží a mořem. Nadšeni jsme byli také z výletů po ostrově, kterých nebylo málo. Určitě bych všem , kdo ještě váhají, tuto dovolenou vřele doporučila.
Rodina s dětmi
Říčany
Datum recenze:
25. 06. 2018
Datum pobytu:
14. 04. - 27. 04. 2018
Průměr
10
Pláž
10
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
Byli jsme v ráji na zemi. Moc doporučujeme, La Pirogue je úžasný resort na krásnem místě, se skvělými službami na překrásném Mauriciu, který jsme taky procestovali a určitě se tam jednou vrátíme. Děkujeme CK Deluxea za skvělé služby.
Rodina s dětmi
Ostrava
Datum recenze:
25. 06. 2018
Datum pobytu:
13. 05. - 25. 05. 2018
Průměr
9.7
Pláž
10
Ubytování
9
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
9
Služby Deluxea
10
Menší resort velice pěkně spjatý s přírodou. Krásná pláž a koupání a na Mauricius nezvykle dobrá hloubka moře pro plavání.
Nemám žádnou zápornou recenzi.
Novomanželé
Zlín
Datum recenze:
28. 05. 2018
Datum pobytu:
04. 05. - 16. 05. 2018
Průměr
9.5
Pláž
8
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
9
Služby Deluxea
10
Naprostá nádhera! Relax, krásné prostředí, příjemní lidé, mnoho aktivit a super jídlo. Byli jsme nadšení. Jsme si jisti, že jsme si vybrali ten nejhezčí hotel, co jsme mohli, žádná jedna budova plná pokojů, ale super soukromí v odmcích u pláže! Zajištění svatebních formalit bylo excelentní, o nic jsme se nemuseli starat, paní delegátka nám vše zařídila a pomohla s veškerými procesy. Budeme na tuto dovolenou navždy vzpomínat.
Docela nás překvapilo, že i po x metrech ve vodě jsme měli pořád vodu po pás, ale plavat se docela dalo. Překvapilo nás také, že lidé v rámci hotelu (ale i jinde) měli na vše spoustu času, což nehodnotíme pozitivně ani negativně, pokud to člověk přijal, tempo se zklidnilo a opravdu mohl relaxovat. Ale bylo to celkem úsměvné, že objednané víno k večeři přišlo až na konec večeře :-) Lidé byli ale velmi příjemní a ochotní. A bacha na padající kokosy :-D
Starší dvojice
Blovice
Datum recenze:
12. 03. 2018
Datum pobytu:
18. 02. - 02. 03. 2018
Průměr
10
Pláž
10
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
Cestujeme poměrně často a můžeme říci, že tentokrát, v porovnání s jinými destinacemi, jsme byli nadmíru spokojeni a nenalezli nedostatek.
Novomanželé
Datum recenze:
30. 10. 2017
Datum pobytu:
16. 10. - 23. 10. 2017
Průměr
10
Pláž
10
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
Sme velmi radi ze sme si vybrali prave Vas na zorganizovanie nasej svadby. Vsetko prebehlo na 1*, uz po prilete na letisko bolo vsetko krasne naplanovane tak aby sme sa stale citili prijemne. Ci zamestnanci agentury emotions alebo zamestnanci hotela La pirigue, vsetci sa snazili nam NAS den urobit tak aby sme boli maximalne spokojni a podarilo sa im to po vsetkych strankach.
Starší dvojice
Sviadnov
Datum recenze:
23. 10. 2017
Datum pobytu:
23. 09. - 05. 10. 2017
Průměr
8.7
Pláž
9
Ubytování
8
Strava
9
Poloha
9
Cena / Kvalita
8
Služby Deluxea
9
Děkujeme CK Deluxea za pěknou dovolenou,kterou jsme prožili na Mauriciu. Vše proběhlo v pořádku. Ještě jednou díky.
Novomanželé
Datum recenze:
22. 05. 2017
Datum pobytu:
08. 05. - 19. 05. 2017
Průměr
10
Pláž
10
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
Chceme sa Vam velmi pekne podakovat za krasnu dovolenku a este krajsiu svadbu :-) Svadba bola krasna, nezabudnutelna, uzili sme si ju, pocasie nam vyslo krasne, koordinatorka vsetko perfektne naplanovala. Hotel La Pirogue - velmi krasny rezort, výborné jedlo, ochotný a milý personál . Pacilo sa nam, ze vsetko perfektne fungovalo, uz od prichodu na letisko sme boli prekvapeny agenturou Emotions, ich sluzbou poslicka a pozornostou az po svadobny harmonogram. Mauricius je krasny, more uzasne.
Starší dvojice
Datum recenze:
15. 05. 2017
Datum pobytu:
18. 03. - 31. 03. 2017
Průměr
9.8
Pláž
10
Ubytování
9
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
Bolo tam nádherne, hotel vynikajúci, záhrada svieža, personál vždy usmiaty a doniesol, čo ste chceli. Pláž takmer vždy prázdna, piesok biely a oceán teplý. Bufety a reštaurácie boli super, vždy veľa rýb a nápojov. Výlety osobným šoférom- k tomu sa nedá nič povedať.Najlepšie bolo šnorchlovanie, dokonca aj manželka si potopila hlavu.Celkovo by som dal 6 hviezdičiek z 5. Najhoršia na tom boli dlhé lety a prestup v Dubaji, ale dalo sa to zvládnuť. Teším sa na daľšiu dovolenku, dúfam, že cez Deluxea
Novomanželé
Pardubice
Datum recenze:
11. 05. 2017
Datum pobytu:
30. 04. - 09. 05. 2017
Průměr
10
Pláž
10
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
vše proběhlo v pořádku, trochu nás sice otrávili na svatební večeři, jinak svatba, organizace od Emotions i hotelového koordinátora, procházka se lvy zajištěná paní Renatou na 1*
Mladší dvojice
Praha 10 Horní Měcholupy
Datum recenze:
10. 04. 2017
Datum pobytu:
20. 03. - 02. 04. 2017
Průměr
10
Pláž
10
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Personál
10
Vaše cestovní kancelář DELUXEA, nás velmi mile potěšila. Rychlé zajištění všeho co bylo požadováno. Nic nebyl problém a vše klapalo jak mělo. Za to Vám patří velké poděkování. Velice rádi využijeme Vašich služeb při plánování další dovolené. S pozdravem Zemanovi
Mladší dvojice
Praha 2
Datum recenze:
07. 04. 2017
Datum pobytu:
14. 03. - 26. 03. 2017
Průměr
8.7
Pláž
9
Ubytování
8
Strava
8
Poloha
9
Cena / Kvalita
9
Personál
9
-Skvělý servis, transféry na jedničku. Organizace a zajištění výborné. Žádný problém. Krásný komplex se zahradou, skvělá lokalita. Perfektní drinky, skvěle nazdobené. Ubytování v typické stylu Mauriciu-stylové, příjemné.
-Pláže čisté, ale do vody doporučuji vzhledem ke korálům boty do vody nebo velkou opatrnost.
Mladší dvojice
Zlín
Datum recenze:
10. 02. 2017
Datum pobytu:
26. 01. - 03. 02. 2017
Průměr
10
Pláž
10
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Personál
10
Krásné místo, dokonalé služby již při příletu na letiště, perfektní hotel La Pirogue, čistota, úklid 2xdenně, wifi až na pláži perfektně fungující,milí a příjemný personál. Můžu jen doporučit,určitě se na toto místo ještě vrátíme.
Starší dvojice
Křelov-Břuchotín
Datum recenze:
30. 01. 2017
Datum pobytu:
16. 01. - 27. 01. 2017
Průměr
9.3
Pláž
10
Ubytování
10
Strava
8
Poloha
10
Cena / Kvalita
8
Personál
10
Opravdu jsem spokojena s vaší cestovní kanceláří DELUXEA, vše bylo perfektně zajištěno.
Mladší dvojice
Planá
Datum recenze:
04. 10. 2016
Datum pobytu:
24. 09. - 03. 10. 2016
Průměr
9.5
Pláž
10
Ubytování
9
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
8
Personál
10
Byl to příjezd do ráje - hotel La Pirogue! Byli jsme absolutně spokojeni celým hotelem, přístupem personálu, nabízenými službami a kvalitou jídel a nápojů v rámci All inclusive. Bez turistů z bývalého SSSR!!!
Není žádných záporných pocitů či poznatků.
Starší dvojice
Opava
Datum recenze:
26. 09. 2016
Datum pobytu:
08. 09. - 18. 09. 2016
Průměr
9.7
Pláž
10
Ubytování
9
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Personál
9
Velice hezké prostředí hotelu, hodně vzrostlých palem, takže jsem si připadala jako v palmovém lese schovaná v chaloupce pro skřítky. Hotel slavil čtyřicáte výročí a domečky se začínají rekonstruovat. Už si to zaslouží.
Rodina s dětmi
Bratislava
Datum recenze:
27. 04. 2016
Datum pobytu:
21. 02. - 03. 03. 2016
Průměr
9.7
Pláž
10
Ubytování
10
Strava
8
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Personál
10
Velka vdaka patri Zuzke Zjavkovej, ktora profesionalne a promtne zabezpecila vsetky poziadavky ohladom ubytovania, leteniek, transferu a ochotne a milo s nami prediskutovala vsetky detaily zajazdu. Cistota na izbách, na plazi aj v celom komplexe bola na velmi vysokej urovni. Izby boli priestranne, areal hotela rozpravkovy. Personal aj hotelovy lekar bol velmi ustretovy a splnil vsetky nase poziadavky. Hotelovy komplex maximalne splnil nase ocakavania, urcite sa tam chceme v buducnosti vratit.
Lezadla na plazi bolo potrebne obsadit velmi skoro rano, aby sme ich mali k dispozicii, obed formou objednávok v restauracii z jedálneho listka nam vzhladom na to, ze mame male deti nevyhovoval - velmi dlho sa cakalo, maly vyber jedal. Nebolo mozne priplatit si neskory check-out, kedze hotel bol overbooked.
Novomanželé
Praha
Datum recenze:
03. 08. 2015
Datum pobytu:
06. 07. - 19. 07. 2015
Průměr
9.7
Pláž
10
Ubytování
9
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
9
Personál
10
+ Super snídaně - lepší jsem neměl + Vodní sporty v resortu + Nádherný bazén + Krásný resort + Ochotný a usměvavý personál + Nejlepší místo na ostrově v měsíci Červen - Červenec + Resort má veliký kouzlo + Aquagym v bazénu :-)
- extrémně drahý internet. WIFI není v ceně !!!! cca, 80 Euro na týden. - večerní animační programy
Rodina s dětmi
Prievidza
Datum recenze:
03. 02. 2015
Datum pobytu:
22. 01. - 30. 01. 2015
Průměr
9
Pláž
9
Ubytování
8
Strava
9
Poloha
10
Cena / Kvalita
9
Personál
9
Nádherné prostredie, teplé čisté more. Aj ked hlásili dážď, čoho sme sa obávali, vačšinou nás to obišlo alebo padlo pár kvapiek počas dňa čo len osviežilo v tej horúčave :) Kuchyňa v hoteli je perfektná, ochota pani zo spriatelenej cestovky Emotions tiez super a aj šoféri či už hoteloví alebo zo spomínanej cestovky ktorých sme mali na celodenné výlety boli užasní a vtipní :)
Spomalený, síce stále sa usmievajúci personál, ktorý vás presvedčí že je všetko v poriadku aj ked nie je :) vela polámaných koralov vyplavených na pláži, ktoré boli dosť ostré. A sem tam návšteva veľkého chrobáka v izbe.
Starší dvojice
Plzeň
Datum recenze:
31. 01. 2015
Datum pobytu:
16. 01. - 26. 01. 2015
Průměr
9.2
Pláž
9
Ubytování
9
Strava
10
Poloha
9
Cena / Kvalita
8
Personál
10
Byli jsme velmi spokojeni s úrovní služeb ,čistotou a kvalitou kuchyně. Hotel je velmi dobře veden! Tento hotel doporučujeme.
Novomanželé
Ivančice
Datum recenze:
11. 06. 2014
Datum pobytu:
17. 05. - 29. 05. 2014
Průměr
10
Pláž
10
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Personál
10
Dobrý den, úžili jsme si krásných 11 dní v hotelu La Pirogue. Přijížděli jsme s určitou představou, ale vše bylo daleko lepší než jsme očekávali! Třetí den po příjezdu jsme měli svatbu na pláži (zvolili jsme květen a byla to velmi dobrá volba). Ale hlavně bych chtěla zmínit, že jsme měli toho nejlepšího fotografa, kterého jsme si mohli vybrat!! Doporučuji http://exoticaphotos.com/index-3.html Moc bychom chtěli poděkovat Kláře Borutové za její skvělý přístup, komunikaci a ochotu!

Ohlasy klientů DELUXEA

Svatba v ráji

Maurícius , hodnocení ze dne 22. 07. 2019

Dobry den Luci,

vse probehlo v poradku, s resortem jsme byli moc spokojeni a svatebni koordinatorka Vanessa je naprosto uzasna, ale naprosto. My jsme meli dost pozadavku a vse bylo pripraveno presne podle nasich predstav. Vlasy mi v salonu udelali taky presne podle predlohy, s cimz jsem vubec nepocitala, protoze slo o celkem slozity uces.

Mirka z Emotions s nami take byla neustale v kontaktu a porad se zajimala, jak vse probiha.

A na zaver bych take chtela moc podekovat Vam, z Vaseho pristupu jsem naprosto unesena, protoze vim, ze jsme byli asi dost nestandardni zakaznici, jednak proto, ze se vse komplikovalo tim, ze jsme z Kanady, ale mame jine obcanstvi, ale taky tim, ze jsme meli milion ruznych pozadavku, ktere jste se nam vzdy snazila zaridit, jak jen to slo. Takze opravdu moc dekuji a moc si Vasich sluzem vazim a jsem velice rada, ze jsem si pro svatbu vybrala zrovna Vasi agenturu a ze jste se o nas starala Vy osobne.

Do zivota preji jen to dobre,

Eva

Zobrazit více

Svatba v La Pirogue

Maurícius , hodnocení ze dne 15. 05. 2018
Dobrý den paní Jelínková, 
 
děkuji za Váš dotaz a nejprve bych se chtěla omluvit za to, že jsme Vás rušili na dovolené a poděkovat za Vaši pomoc. Cokoliv z toho, co píši budete chtít uveřejnit na své stránky apod. máte mé svolení. Na FB na svém profilu „Katka Urbanová“ (bez fotky) mám i pár foto, pokud by jste chtěli některé použít, stačí napsat, pošlu. 
Feedback:
 1. Obřad a vše okolo:
Jedním slovem profesionální. Po příletu na M na nás na letišti čekaly informace o tom, kdy pojedeme následující den do Port Louis vyřizovat všechny náležitosti stran obřadu. Řidič nás následující den vyzvedl, odvezl do PL, kde na náš čekala (já mám hroznou paměť na jména) milá paní (Odette možná , která nám pomohla oběhnout všechny kanceláře (vše proběhlo velmi rychle) a dala nám další instrukce. Následovala návštěva místního úřadu, kvůli zveřejnění obřadu na úř. desce a dojednání detailů s oddávajícím + stanovení času obřadu.
Odpo jsme měli schůzku s delegátkou paní Renátou, která je skvělá. Milá, komunikativní, sympatická. Dala nám tip na svatebního fotografa, dokonce mu zavolala a dojednala s ním termín. Také nám dojednala termín setkání s  hotelovou svat. koordinátorkou. 
Den poté jsme měli schůzku s Vanessou, naší svat. koordinátkou, která se zároveň při obřadu zhostila i role jednoho ze svědků. Jde vidět, že hotel má velmi svat. služby profesionalizované a na vysoké úrovni. Dojednali jsme během krátké chvíle vše, co se obřadu, občerstvení, účesu, večeře apod. týče. 
Toť vše kolem přípravy. Když pominu cestu do PL, která paradoxně zabrala nejvíce času, tak vyřizování formalit celkem 1 hodina času, schůzka s Vanessou max. 1 hodina času. Za mě spokojenost, nezabralo nám to moc času z dovolené, aniž by to jakkoliv snížilo kvalitu služeb, a to bylo pro nás hlavní.
Den obřadu: luxus! Od Vanessy jsme dostali itinerář, co/kam/v kolik a vše šlapalo jako dokonale namazaný stroj. Ráno nám vyzvedli šaty k žehlení, my šli na pláž. Odpoledne jsem měla objed. kadeřníka a make up v místním SPA. Poté mě Vanessa vyzvedla a odvezla na pokoj, donesli kytku a ozdoby do klop šatů muže a syna. Přesně ve sjednanou hodinu nás všechny vyzvedli a odvezli do svat. gazeba, kde již na nás čekal oddávající a fotograf. Po obřadu (cca 20 minut – oddávající měl krásný proslov) nám udělali místo na krájení dortu a přípitek. My se šli poté fotit a po setmění na večeři, kterou nám Vanessa domluvila, a to včetně menu. Na pokoji bylo romanticky rozestláno (což náš syn ocenil) a láhev sektu. Ráno snídaně na pokoj. 
Jsem člověk, který rád dostane „co si zaplatí“ a opravdu bych nenašla na celé akci jedinou chybičku. Rozhodně by jste měli svatební balíček zdražit, nám se po zkušenosti z Čech zdálo, že „za málo peněz bylo hodně muziky“. 
Pokud bych to měla shrnout do pár slov: z Vaší strany bylo splněno vše, co jste avizovali a vše bylo perfektně připraveno a navazovalo na sebe. Ze strany hotelu je vidět, že mají s obřady mnoho zkušeností, profesionálové. Vše přitom bylo milé, v klidu a bez stresu, obřad intimní, bez zbytečných ceremonií, přesto člověk neměl pocit, že by to bylo odfláknuté. Svat. gazebo je umístěno na klidném místě, v zeleni. 
 
Vezli jsme si s sebou jen šaty a prstýnky, o nic jiného jsme se nemuseli starat, přesto byl náš obřad perfektní, a to je opravdu k nezaplacení. 
 1. Hotel a služby: 
Procestovali jsme už řadu zemí a hotelů a tady velmi oceňujeme lidský přístup, kdy zaměstnanci jsou všímaví, milí, pozorní. Všímají si, co vám chybí, předvídají vaše potřeby. K dětem jsou velmi pozorní. Měli jsme ubytování v bungalovech s výhledem na moře, kousek na pláž, dál od hlavní restaurace, což nám vyhovovalo. Pokoj super, bez připomínek. 
Jednoznačně nejlepší zážitek měl syn z plavání s delfíny, které šlo objednat přímo v hotelu. Pokud někoho nebaví válet se na pláži, hotel nabízí i spoustu aktivit, krom zmíněného plavání s delfíny také potápění, rybaření, v hotelu je několik hřišť, velké šachy, minigolf, ping-pong…
Pláž je úžasná, jemný písek, uklizená, čistá. Lehátka pohodlná, ručníky se dají vyměnit každý den. 
Hotelový komplex je obklopen vzrostlými stromy, které dotváří celkovou atmosféru a poskytují stín, je zde spousta zeleně a květin.
Jídlo: snídaně rozmanité, jídlo chutné. Nemají, pokud je někdo zvyklý, zvlášť koutek pro dětské jídlo, někomu to může vadit, nám to nevadilo. Na obědy chodíte do jedné z několika místních restaurací, což jsme přivítali, protože každá z nich je jinak tématicky zaměřena a jdete tam, na co zrovna máte chuť. Italská, místní speciality, mořské plody….Taktéž je zde možno zajít na večeři. Večeře v hlavní budově nebyly úplně 100%, proto bych doporučovala chodit i večer do místních, resortových restaurací. Měli, tuším, jiné menu na oběd a na večeři, nabídka se neopakovala. V hl. budově byly večeře dobré, chutné, pokulhával výběr jídel. Krom tematických večerů - to bylo jídlo vynikající i tam. 
Co jsme ocenili velmi: resort má svoji mob. aplikaci, přes kterou si můžete pohodlně objednat snídani, rezervaci na večeři v některé z restaurací, služby na pokoj, objednání prádelny, opravy v pokoji apod. Aplikace funguje skvěle, zaměstnanci reagují promptně, a to včetně potvrzení rezervací. Objednala jsem v 5.20 snídani na pokoj na 8. hodinu a také tam v 8 byla apod. 
Mám zkušenost, která doufám, ostatní klienty mine, a to s lékařským ošetřením. Zdrav. sestra byla u mě v pokoji krátce po nahlášení zdrav. problému, zkontrolovala můj zdrav. stav a objednala lékaře. Ten přijel ve sjednaný čas, vyšetřil mě, perfektně vysvětlil užívání léků. Sestra mi volala ještě jednou ten den a i následující ráno, aby si ověřila, jak mi je, což velmi oceňuji. Platit úhradu za lékaře jsem mohli na hotelový účet, což bylo fajn, neměli jsme s sebou tolik hotovosti. Takže za mě i tako zkušenost, která byla ze strany hotelu zvládnuta perfektně. Dokonce za námi byl manažer hotelu, aby nás ujistil, že v pokoji můžeme zůstat, jak dlouho potřebujeme.
Pokud by Vás zajímalo něco jiného dejte vědět. Rozhodně vás budeme doporučovat dále, stejně tak i vybraný hotel a rozhodně to není naše poslední návštěva tam. Až budeme plánovat další cestu, ozvu se.
 
Ještě jednou děkuji za bezvadnou spolupráci a přeji Vám mnoho úspěchů.
 
Katka Švecová (Urbanová)
Zobrazit více

La Pirogue, jaro 2013

Maurícius , hodnocení ze dne 30. 01. 2014

Dobrý den,

byli jsme velmi spokojeni. Vše fungovalo velmi dobře, především volba hotelu byla výborná, přesně to co jsme si představovali. Krásný "domeček", prakticky přímo na pláži, úžasně udržovaná zahrada. Hotel i personál - paráda. Cyklon jsme zaznamenali, ale nijak zvlášť nás to neovlivnilo, jeden den zapršelo, což jsme nebrali jako velký problém.

Celkově určitě hodnotíme dovolenou jako velmi zdařilou a děkujeme za organizaci a doporučení.

Zobrazit více

Mauritius - La Pirogue květen 2012

Maurícius , hodnocení ze dne 11. 10. 2012

Dobrý den. Rádi bychom vám vyjádřili své poděkování za zprostředkování jedinečné svatební cesty na ostrov Mauritius. Nádherné dny jsme tak prožili nejen díky výjimečnému prostředí, ale i kvalitním hotelovým službám, výbornému jídlu a nečekanému a velmi milému překvapení v letadle při cestě na ostrov. Naše svatební cesta nejen naplnila, ale především předčila očekávání a jakékoli představy. Bez výjimky můžeme případným zájemcům vřele doporučit Vaše služby a pobyt na ostrově, ať už v podobě dovolené, svatební cesty nebo uzavření svatby.

Děkujeme a budeme dlouho vzpomínat.

S pozdravem

manželé Heligrovi.

PS: Ještě bychom chtěli zmínit, že kvalitní servis začal Vaším příjemným vystupováním, za což Vám ještě jednou mnohokrát děkujeme.

Zobrazit více

Mauritius - La Pirogue 8.9.2011

Maurícius , hodnocení ze dne 09. 10. 2012
Dobrý den paní Jelínková.
 
Vše bylo naprosto dokonalé, teda kromě 4 hodinového zpoždění v Dubaji, kde museli vyřešit otevření dveří a aktivaci evakuační skluzavky během popojíždění letadla :-(. 
Jinak hotel, strava, personál, moře a pláž byla na jedničku. Dárek pro novomanžele i slavnostní večeře byly super. Mauturco také v pohodě. Asi to nebude moc originální, když napíšu, že se nám vůbec nechtělo domů. Moc Vám děkujeme za zajištění svatební cesty a ten fakt, že jsme svatební cestu měli zajištěnou přes TABC, si určitě nenecháme jen pro sebe.
 
S pozdravem
 
8.9.2011, Jan K.

Zobrazit více

Reunion okruh + Mauritius - La Pirogue 7.12.2010

Hodnocení ze dne 09. 10. 2012

Jedním slovem – bylo báječně, ještě teď dočerpávám endorfiny nabité na dovolené :-)

Réunion je neskutečně rozmanitý ostrov. Myslím, že za celý život bych jej nestihla procestovat křížem krážem. :-) Opravdu jsme každý den od rána až do setmění jezdili a poznávali tento skvělý ostrov. Vůbec se Francouzům nedivím, že je to jejich oblíbená destinace J A hlavně, co si budeme povídat, nemusí umět slovíčko anglicky. My jsme se v penzionech domluvili AJ bez problému a v Cilaos mě dokonce dostala i lékárnice, když jsem kupovala krém na spáleniny – ramena to odnesla cestou na vodopády :-)

Jediný, kdo nemluvil anglicky, byl pán v Car Rentu, ale rukama nohama jsme to zvládli. Jen malá připomínka – v pokynech je uvedena jiná půjčovna než CAR RENT, proto asi pro další klienty info zaměňte, aby nečekali řadu jako my u jiné půjčovny J Také jsme platili dalších 73 eur (letištní poplatek byl 23 eur, ten zbytek ani nevíme za co :-)) . Jako blokaci, pro případ nehody si účtují 700 eur. Ty máme stále blokované, ale částka by se měla do měsíce od vrácení auta uvolnit. 


Mauritius – po příletu, kdy odbavení je opravdu velmi zpomalené, jsme šli hledat místní partnerskou kancelář. Nevím proč jsem se řídila zaslanými pokyny, ale byla v nich uvedena jiná agentura než White Sand, kde přitom na přepážce měli velkou ceduli s našimi jmény J Přivítání a hlavně studená voda přišli opravdu vhod! :-)

La Pirogue hotel a jeho služby dokonalé! Moc se nám líbilo to, že ač se jedná o rozsáhlý komplex, tak díky chatičkám rozmístěných v krásných zahradách, bylo ubytování soukromé a velmi příjemné.
Navíc jsme se spřátelili s barmany z Blue baru a „okupovali“ jsme jej každý den po večeři, takže naprostá pohoda. J Jsme s nimi domluvení, že se za 3 roky vrátíme!

Svatba –svatební koordinátora Vanessa byla senzační, velmi milá osůbka, která se snažila ve všem vyjít vstříc. Pravda, možná díky mé ne dokonalé angličtině, jsme se někdy nepochopily úplně, ale to jsou maličkosti.

Zato fotograf Elie Bernager byl excelentní :-) Odpoledne s ním bylo zábavné a věřím, že fotky budou stát za to a bude to nezapomenutelná památka! Opravdu je to fotograf, s kterým se nestačíte nudit – je nápaditý, vtipný, nedělá strojené fotky a stojí za to si připlatit! Upřímně, když jsme viděli hotelového fotografa, který den co den fotil páry na stejných místech a ve stejných pózách, byli jsme velmi šťastni za náš výběr :-)

Moc děkujeme za skvělou organizaci a servis, který jste nám poskytla, vše vyšlo na jedničku! Byla to krásná dovolená a nezapomenutelná svatba! :-)

7.12.2010, Marie a Petr Holušovi


Zobrazit více

Factsheet

Podobný hotel

Letová spojení na Maurícius

Kateřina Mackovičová
La Pirogue Resort & Spa
„V hotelu jsem bydlela.“
Odlet
Nocí
Strava
Cena za osobu
x

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.