One&Only Le Saint Géran *****

Maurícius

Elegantní hotel ležící na zlatém poloostrově Belle Mare

Rychlá kalkulace hotelu

Odlet
Nocí v hotelu
One&Only Le Saint Géran

Pro hotel One&Only Le Saint Géran není dostupná online kalkulace. Cenu Vám rádi sdělíme na vyžádání – prosím vyplňte svůj požadavek v kontaktním formuláři. Detail hotelu One&Only Le Saint Géran.

Typ pokoje
Strava

Letecká společnost
Bonus
EUR
Cena zájezdu
- /osoba
Původní cena
-/osoba
Hotel,
- /osoba- /osoba
Naše ceny hotelů v Emirátech již zahrnují DPH ve výši 5%, poplatek obci ve výši 10% i poplatek za služby v ubytování ve výši 10%.
Dospělý
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Garance nejlepší ceny
Transfer
- /osoba
Dospělý
Dítě 2 až 12 let
Český delegátDelegát      
- /osoba
Akční sleva
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dospělý
Dítě 2 až 12 let
Dítě do 2 let
Cena platí v případě volných míst v nejvýhodnější rezervační třídě
Podmínky zájezdu
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Počítáme cenu Vašeho zájezdu. Vyčkejte prosím.
Počítáme cenu
Vašeho zájezdu.
Vyčkejte prosím.
Osobně
jsme
navštívili

Hotel One&Only Le Saint Géran *****

Hodnocení 9.9 Hodnotí 2 klientů
Detailní hodnocení
Lokalita Maurícius, Belle Mare | Zobrazit mapu
Strava Snídaně, Polopenze | Více o gastronomii
Tipy specialistů Skvělé golfové hřiště na Ile Aux Cerf Mauricijský klenot, který nemůžete vynechat Nadvodní Spa

Popis hotelu One&Only Le Saint Géran ***** Maurícius

Tento exkluzivní mauricijský resort je pohádkovou říší nejen všech druhů vodních sportů. Na své si zde přijdou i milovníci odpočinku, tropické přírody a úžasného moderního designu.

Elegantní hotel Le Saint Géran řetězce One&Only se nachází na východě ostrova, na zlatém poloostrově Belle Mare. Jeho nádherné brány vítají zamilované páry, novomanžele, rodiny a všechny ostatní do ráje přátelského klidu a luxusu. Je obklopen obrovskou tropickou zahradou a tisíci kokosovými palmami. Indický oceán s korálem chráněnou lagunou na jedné straně a nádherná zátoka na straně druhé ohraničují dvoukilometrovou písečnou pláž.

Uvolněný a nenápadný přepych resortu s bezkonkurenční pohostinností je doplněn všímavým personálem. Dopřejte si stav naprosté bezstarostnosti, který se Vás v tak klidném prostředí zmocní. Mnoho rodin i přátel si tento resort tak oblíbilo, že se do něj každoročně vracejí.

Zobrazit více  Mám zájem o hotel

Naše doporučení k One&Only Le Saint Géran

One and Only St. Géran je jedním z nejstarších hotelů na Mauríciu a o jeho kvalitách se vyprávějí legendy. Areál je velmi prostorný. Rozkládá se kolem fantastické pláže, která měří téměř 2 kilometry. Obrovskou výhodou je, že hotel se nachází na poloostrově. Na pláži tak máte zaručeno naprosté soukromí - nehrozí, že by Vás tam obtěžovali místní prodavači a hawkeři. Nadchne Vás také pokojná zahrada s palmami, mezi kterými jsou natažené houpačky lákající k odpočinku. Doporučujeme vyzkoušet i věhlasnou asijskou restauraci, která se dřívě pyšnila i Michelinskou hvězdou. 

2023
Ing. Pavlína Zbořilová
Poslední inspekce hotelu
Ing. Pavlína Zbořilová 724 730 003

Video hotelu

Plánek hotelu a nabídka pokojů

Plánek hotelu

Plánek hotelu

Rozkliknutím si plánek zvětšíte.

Lagoon Room

Lagoon Room

Pokoje o rozloze 60-65 m² se nacházejí v přízemí a prvním patře hotelu. Ze soukromé terasy či balkonu s posezením se hostům naskytnou výhledy na klidnou lagunu...

Ocean Balcony Room

Pokoje o rozloze 60-65 m² nabízí balkon s posezením a s výhledem na oceán (pokoje umístěné v patře)...

Ocean Room

Ocean Room

Pokoje o rozloze 60-65 m² nabízí přímý přístup do tropické zahrady hotelu a plně vybavenou terasu (u pokojů umístěných v přízemí) nebo balkon s posezením a s výhledem na oceán (pok..

Gastronomie a hotelové restaurace

V hotelu si můžete pochutnat na gurmánských specialitách v několika restauracích nebo si vychutnat míchaný drink z baru přímo na pláži – chutné a osvěžující drinky Vám rádi připraví v baru s názvem The Pool Bar. 

Restaurace Prime nabízí především vynikající steaky a mořské plody a soustředí se na výjimečnou kvalitu všech svých pokrmů. Po rekonstrukci získala rustikální nádech a přibyly ostrůvky, u kterých budou návštěvníci moci sledovat kuchaře při práci.

V restauraci La Terrasse jsou v průběhu celého dne servírovány mezinárodní i lokální pokrmy. Při rekonstrukci byl kladen důraz na otevřené a vzdušné prostory, které znásobí požitek z výborného, před Vašima očima připravovaného jídla.

Restaurant Tapasake nabízí to nejlepší z asijské kuchyně a zároveň se nechává inspirovat servírováním mnoha malých porcí ve stylu španělských tapas. Výjimečná je i poloha této restaurace, která umožňuje stolování na terase přímo nad hladinou laguny a slibuje i krásné výhledy. 

L´Artisan je nově oteřené pekařství a kavárna, která Vás skvěle nastartuje do dne plného zážitků. V nabídce jsou, vedle pečiva a kvalitní kávy, také saláty a sendviče.

Le Pointe je restaurace, která Vám umožní vychutnat si grilované pokrmy v příjemné neformální atmosféře přímo na pláži.

Ve večerních hodinách je v každé restauraci resortu vyžadováno formální oblečení.

Za návštěvu také stojí restaurace a bary s klasickým tropickým stolováním a vytříbenou kuchyní v blízkém Shangri-La's Le Touessrok Resort & Spa hotelu, kde nabízejí širokou škálu jedinečných kulinářských specialit.

V cestovní kanceláři DELUXEA Vám připravíme dovolenou na míru

 

Odlety jsou možné z Prahy nebo Vídně každý den. Létáme luxusními letadly Emirates. Délka Vašeho pobytu může být libovolná. Vybírat lze z velkého množství hotelů a různých typů pokoje i formy stravování. Maurícius jsme opakovaně navštívili a poskytneme Vám osobní rady. Je specializací české cestovní kanceláře DELUXEA a.s. založené roku 1995. Hotel, transfer a další služby pro Vás objednáváme přímo na Mauríciu. S místní cestovní kanceláří přímo spolupracujeme. Při pobytu na ostrově se o Vás bude starat český reprezentant. Služby pro Vás nekupujeme u německé cestovní kanceláře a při cestování nebudete členy žádné skupiny. Pokud byste potřebovali jakoukoliv změnu v zájezdu, tak přímo my Vám vše na Mauríciu vyřídíme, rychle a operativně. Postaráme se o Vás.

Cestovní kancelář DELUXEA vybírá do své nabídky hotely na základě osobního poznání. Vždy Vám ukážeme fotky a videa z osobních návštěv našich zaměstnanců. S hotelovými řetězci z naší nabídky spolupracujeme již mnoho let. Do většiny hotelů každoročně cestujeme na inspekce. Velkou část naší klientely tvoří opakovaní zákazníci, kteří se do našich hotelů rádi vracejí.

Kategorie a vybavení pokojů One&Only Le Saint Géran

V resortu je dbáno na vzdušnost, elegantní propojení interiérů a exteriérů a chytrý design, který přináší maximální komfort. U designu koupelen je kladen důraz na pohodlný a příjemný prostor a při bližším pohledu nelze přehlédnout četné známky neokázalého luxusu – sprchy s kaskádovým přílivem vody, mramorové obklady, oddělené vany či sofistikovaný toaletní stolek. Všechny apartmány mají svoji vlastní terasu nebo balkón s výhledem na lagunu nebo tyrkysové vody oceánu. Svěží kombinace barev jsou inspirovány ostrovní tradicí. V každém apartmánu jsou i zadní dveře vedoucí do tropické zahrady plné přírodních krás.

Ubytování je zajištěno ve 142 pokojích a suitách a jedné unikátní vile. Ve všech suitách je Vám nonstop k dispozici osobní komorník.

 

Plánek hotelu a nabídka pokojů

Plánek hotelu

Plánek hotelu

Rozkliknutím si plánek zvětšíte.

Lagoon Room

Lagoon Room foto

Pokoje o rozloze 60-65 m² se nacházejí v přízemí a prvním patře hotelu. Ze soukromé terasy či balkonu s posezením se hostům naskytnou výhledy na klidnou lagunu. Luxusní vybavení v příjemných tlumených barvách týkového dřeva, šedé a modré působí klidným a elegantním dojmem. V koupelně se nachází kaskádová sprcha i oddělená vana, společně s chytře navrženou šatnou. Na výběr je varianta s manželskou postelí velikosti king a rozkládací pohovkou nebo dvě postele velikosti queen. Ubytuje max. 2 dospělé a 2 děti nebo 3 dospělé. Je možné objednat na propojené pokoje.

Ocean Balcony Room

Pokoje o rozloze 60-65 m² nabízí balkon s posezením a s výhledem na oceán (pokoje umístěné v patře). Pokoj je velkoryse zařízen kvalitním nábytkem z týkového dřeva a tlumených odstínech modré a šedé. Koupelna je prostorná, obložená mramorem, s vanou i kaskádovou sprchou. Na výběr je varianta s manželskou postelí velikosti king a rozkládací pohovkou nebo se dvěma postelemi velikosti queen. Ubytuje max. 2 dospělé a 2 děti nebo 3 dospělé. Je možné objednat na propojené pokoje.

Ocean Room

Ocean Room foto

Pokoje o rozloze 60-65 m² nabízí přímý přístup do tropické zahrady hotelu a plně vybavenou terasu (u pokojů umístěných v přízemí) nebo balkon s posezením a s výhledem na oceán (pokoje umístěné v patře). Pokoj je velkoryse zařízen kvalitním nábytkem z týkového dřeva a tlumených odstínech modré a šedé. Koupelna je prostorná, obložená mramorem, s vanou i kaskádovou sprchou. Na výběr je varianta s manželskou postelí velikosti king a rozkládací pohovkou nebo se dvěma postelemi velikosti queen. Ubytuje max. 2 dospělé a 2 děti nebo 3 dospělé. Je možné objednat na propojené pokoje.

Beach Front Balcony Room

Pokoje o velikosti 60-65 m² nabízí nadstandardně vybavený balkon s výhledem na oceán (platí pro pokoje umístěné v patře). Luxusně vybavené prostory a krásná koupelna v mramoru jsou samozřejmostí. Na výběr je varianta s manželskou postelí velikosti king a rozkládací pohovkou nebo se dvěma postelemi velikosti queen. Ubytuje max. 2 dospělé a 2 děti nebo 3 dospělé. Je možné objednat na propojené pokoje.

Beach Front Room

Beach Front Room foto

Pokoje o velikosti 60-65 m² nabízí krásný výhled i přímý přístup na pláž a Indický oceán (platí pro pokoje umístěné v přízemí) nebo nabízí nadstandardně vybavený balkon s výhledem na oceán (platí pro pokoje umístěné v patře). Luxusně vybavené prostory a krásná koupelna v mramoru jsou samozřejmostí. Na výběr je varianta s manželskou postelí velikosti king a rozkládací pohovkou nebo se dvěma postelemi velikosti queen. Ubytuje max. 2 dospělé a 2 děti nebo 3 dospělé. Je možné objednat na propojené pokoje.

Beach Front Balcony Junior Suite

Suity o rozloze 130 m² jsou umístěny v patře a každá suita disponuje oddělenou ložnicí s postelí velikosti king a prostorným obývacím prostorem a jídelnou. Samozřejmostí je koupelna se sprchovým koutem i vanou a šatna. Suita ubytuje maximálně dva dospělé a dvě děti, nebo tři dospělé.

Beach Front Junior Suite

Beach Front Junior Suite foto

Suity o rozloze 130 m² se nachází v přízemí a z velké terasy s posezením nabízí přímý přístup na pláž a výhled na oceán nebo jsou umístěny v patře a každá suita disponuje oddělenou ložnicí s postelí velikosti king a prostorným obývacím prostorem a jídelnou. Samozřejmostí je koupelna se sprchovým koutem i vanou a šatna. Suita ubytuje maximálně dva dospělé a dvě děti, nebo tři dospělé.

Ocean Balcony Suite

Spojení venkovních a vnitřních prostor, otevřenosti a intimity, to byl klíč k přestavbě těchto elegantních suit. Mauricijskou přírodu i bělostnou pláž naleznete jen kousek od suity. Každá suita má oddělenou ložnicí s postelí velikosti king a prostorným obývacím prostorem a jídelnou. Chloubou je prostorná koupelna, ze které se Vám snad ani nebude chtít odcházet a ve které najdete skvělou sprchu, oddělenou vanu a prostornou šatnu. Ve všech suitách je Vám nonstop k dispozici osobní komorník, jehož služby Vás jistě potěší. Tyto pokoje se nacházejí v patře a mají balkón.

Ocean Suite

Ocean Suite foto

Spojení venkovních a vnitřních prostor, otevřenosti a intimity, to byl klíč k přestavbě těchto elegantních suit. Mauricijskou přírodu i bělostnou pláž naleznete jen kousek od terasy. Každá suita má oddělenou ložnicí s postelí velikosti king a prostorným obývacím prostorem a jídelnou. Chloubou je prostorná koupelna, ze které se Vám snad ani nebude chtít odcházet a ve které najdete skvělou sprchu, oddělenou vanu a prostornou šatnu. Ve všech suitách je Vám nonstop k dispozici osobní komorník, jehož služby Vás jistě potěší.

Beach Front Balcony Suite

Prostorná suita o rozloze 150 m² je navržena pro Vaše maximální pohodlí. Každá suita má oddělenou ložnici s postelí velikosti king a prostorným obývacím prostorem a jídelnou, dále pak vybavený balkon s nádherným výhledem na moře a pláž. Samozřejmostí je koupelna se sprchovým koutem i vanou a šatna. Suity tohoto typu jsou ideální volbou pro menší rodiny, jelikož některé z nich disponují druhou koupelnou a šatnou. Suita ubytuje maximálně dva dospělé a dvě děti, nebo tři dospělé. Ve všech suitách je Vám nonstop k dispozici osobní komorník.

Beach Front Suite

Beach Front Suite foto

Prostorná suita o rozloze 150 m² je navržena pro Vaše maximální pohodlí. Každá suita má oddělenou ložnici s postelí velikosti king a prostorným obývacím prostorem a jídelnou, dále pak terasu s přímým vstupem na pláž nebo vybavený balkon s nádherným výhledem na moře a pláž. Samozřejmostí je koupelna se sprchovým koutem i vanou a šatna. Suity tohoto typu jsou ideální volbou pro menší rodiny, jelikož některé z nich disponují druhou koupelnou a šatnou. Suita ubytuje maximálně dva dospělé a dvě děti, nebo tři dospělé. Ve všech suitách je Vám nonstop k dispozici osobní komorník.

2-Bedroom Ocean Balcony Suite

Nově jsou pro návštěvníky resortu k dispozici vzájemně propojené suity, které jsou ideální volbou pro rodiny. Poskytují dostatek komfortu a soukromí, ale i prostory ve kterých se může rodina setkávat a trávit společný čas. K oceánu a bělostné pláži to odsud budete mít jen pár kroků. Ve všech suitách je Vám nonstop k dispozici osobní komorník. Tyto suity jsou v patře s balkónem.

2-Bedroom Ocean Suite

Nově jsou pro návštěvníky resortu k dispozici vzájemně propojené suity, které jsou ideální volbou pro rodiny. Poskytují dostatek komfortu a soukromí, ale i prostory ve kterých se může rodina setkávat a trávit společný čas. K oceánu a bělostné pláži to odsud budete mít jen pár kroků. Ve všech suitách je Vám nonstop k dispozici osobní komorník.

2-Bedroom Beach Front Suite

2-Bedroom Beach Front Suite

Nově jsou pro návštěvníky resortu k dispozici vzájemně propojené suity, které jsou ideální volbou pro rodiny. Poskytují dostatek komfortu a soukromí, ale i prostory ve kterých se může rodina setkávat a trávit společný čas. Ve všech suitách je Vám nonstop k dispozici osobní komorník.

3-Bedroom Beach Front Balcony Suite *

Nově jsou pro návštěvníky resortu k dispozici tyto vzájemně propojené suity, které jsou ideální volbou pro rodiny. Poskytují dostatek komfortu a soukromí, ale i prostory ve kterých se může rodina setkávat a trávit společný čas. Ve všech suitách je Vám nonstop k dispozici osobní komorník.

3-Bedroom Beach Front Suite *

Nově jsou pro návštěvníky resortu k dispozici tyto vzájemně propojené suity, které jsou ideální volbou pro rodiny. Poskytují dostatek komfortu a soukromí, ale i prostory ve kterých se může rodina setkávat a trávit společný čas. Ve všech suitách je Vám nonstop k dispozici osobní komorník.

Villa ONE

Villa ONE foto

Tato luxusní vila, poskytující ničím nerušené soukromí ve skrytu svěží zahrady, disponuje soukromým bazénem a přímým vstupem na pláž. Nedávná rekonstrukce jí vdechla nový život a rozehrála ji moderními kombinacemi barev. Co zůstává stejné, jsou bezkonkurenční služby personálu včetně komorníka a soukromého kuchaře.

Pláž a moře

Najdete zde hned dvě krásné pláže s bělostným pískem. Jedna měří 1,8 km a je krásná a rozlehlá. Druhá pláž je menší a intimnější, ideální pro romantiky.

Online cena a slevy One&Only Le Saint Géran *****

Profi foto hotelu One&Only St. Géran *****

Naše foto hotelu One&Only St. Géran *****

Video

Gastronomie a hotelové restaurace One&Only Le Saint Géran

V hotelu si můžete pochutnat na gurmánských specialitách v několika restauracích nebo si vychutnat míchaný drink z baru přímo na pláži – chutné a osvěžující drinky Vám rádi připraví v baru s názvem The Pool Bar. 

Restaurace Prime nabízí především vynikající steaky a mořské plody a soustředí se na výjimečnou kvalitu všech svých pokrmů. Po rekonstrukci získala rustikální nádech a přibyly ostrůvky, u kterých budou návštěvníci moci sledovat kuchaře při práci.

V restauraci La Terrasse jsou v průběhu celého dne servírovány mezinárodní i lokální pokrmy. Při rekonstrukci byl kladen důraz na otevřené a vzdušné prostory, které znásobí požitek z výborného, před Vašima očima připravovaného jídla.

Restaurant Tapasake nabízí to nejlepší z asijské kuchyně a zároveň se nechává inspirovat servírováním mnoha malých porcí ve stylu španělských tapas. Výjimečná je i poloha této restaurace, která umožňuje stolování na terase přímo nad hladinou laguny a slibuje i krásné výhledy. 

L´Artisan je nově oteřené pekařství a kavárna, která Vás skvěle nastartuje do dne plného zážitků. V nabídce jsou, vedle pečiva a kvalitní kávy, také saláty a sendviče.

Le Pointe je restaurace, která Vám umožní vychutnat si grilované pokrmy v příjemné neformální atmosféře přímo na pláži.

Ve večerních hodinách je v každé restauraci resortu vyžadováno formální oblečení.

Za návštěvu také stojí restaurace a bary s klasickým tropickým stolováním a vytříbenou kuchyní v blízkém Shangri-La's Le Touessrok Resort & Spa hotelu, kde nabízejí širokou škálu jedinečných kulinářských specialit.

Golf v hotelu One&Only Le Saint Géran

Na exkluzivní 18ti jamkové hřiště na blízkém ostrově Ile Aux Cerfs Vás dopraví shuttle servis.

 

Náročnost: těžké
HCP: muž 54, žena 54
Délka hřiště: 6469m | Počet jamek: 18

Golfové hřiště Ile Aux Cerfs, dříve známé jako Le Touessrok, nese podpis známého architekta Bernharda Langera. Resort byl postaven v roce 2003 na malém rovinatém ostrůvku Ile aux Cerfs, který leží těsně u Trou d’eau Douce, v největší laguně Mauricia. Golfové hřiště nabízí 18 jamek nacházejících se na bývalé cukrové plantáži a je vhodné pro hráče všech úrovní. Resort se může pochlubit svou topografií s výstupy malých skalek, jezírek a různými tropickými stromy a rostlinami v pozadí. Všech 18 jamek tohoto golfového hřiště nabízí výhled na oceán. Na celé ploše se nachází celkem devět jezer a na třech jamkách Vás potká nevyhnutelný drive přes vodu. 

Aby byl golfistům poskytnut ten nejlepší zážitek, v roce 2013 byly provedeny modernizační práce na prvních devíti jamkách. Poté v červnu 2014 bylo upraveno dalších 9 jamek. Hráči se na hřiště dostanou pouze vodním taxi. 

Scorecard

 
Scorecard

Český / slovenský delegát a služby na Mauríciu

Cestovní kancelář DELUXEA nabízí na ostrově Maurícius exkluzivně čtyři české nebo slovenské delegáty, kteří zde dlouhodobě žijí. Při své dovolené nemusíte mít obavy z jazykové bariéry. Na osobní schůzce ve Vašem hotelu se můžete delegáta zeptat na vše, co Vás zajímá. Pro případ nouze dostanete na delegáta i telefonní číslo na jeho mobil či whatsap. Navíc během celé dovolené jsme pro Vás na telefonu 24 hodin denně i my v cestovní kanceláři. Můžete nás požádat o asistenci nebo jenom poslat fotky, jak si užíváte moře či místní kuchyni. Standardní služby českého nebo slovenského delegáta jsou jen za malý příplatek. Delegát Vás může doprovázet i na výletech a překládat do češtiny/slovenštiny, cena odráží délku exkurze. Detailní informace o delegátech najdete zde. Průvodci Emotions plynule mluví česky, slovensky, rusky, ukrajinsky, anglicky a francouzsky. Privátní řidiči ovládají plynule angličtinu a francouzštinu.

Na ostrově Maurícius se o Vás bude starat naše partnerská cestovní kancelář EMOTIONS. Její služby po příletu, v průběhu pobytu a před odletem zahrnují:

 • Přivítání u přepážky naší partnerské cestovní kanceláře Emotions, která se nachází přímo v budově letiště a je opatřena cedulkou s Vašimi jmény a logem DELUXEA
 • Team usměvavých delegátů v uniformách, kteří Vám předají česky psaný uvítací dopis, mapu ostrova a brožurku s možnostmi výletů a exkurzí
 • Vodu nebo uvítací nápoj a malé místní sladkosti
 • Krabičku mauricijského koření jako suvenýr
 • Pomoc v případě jakéhokoli problému (například poškození nebo zpoždění zavazadel)
 • Portýra, který Vám pomůže naložit kufry do auta
 • Transfer přímo do hotelu
 • Nové klimatizované osobní automobily vybavené Wi-Fi připojením
 • Vstřícného řidiče, který Vám cestou do hotelu rád předá informace o ostrově a možnostech výletů
 • V případě potřeby asistenci při check-inu v hotelu ze strany řidiče
 • Schůzku s českou delegátkou přímo v hotelu, a to běžně druhý den po příletu
 • Českou / slovenskou delegátku na telefonu po celou dobu Vašeho pobytu
 • Asistenci při odbavení během odletu z Maurícia

Sport a wellness hotelu One&Only St. Géran *****

K vybavení hotelu patří fitness centrum, kadeřnictví či luxusní SPA poskytující ty nejlepší výběrové služby. Na exkluzivní 18jamkové hřiště na blízkém ostrově Ile Aux Cerfs Vás dopraví shuttle servis. Dále můžete využít 5 tenisových hřišť, plážový volejbal, badminton, stolní tenis, kola, kajaky, šlapadla, vodní lyžování, windsurfing, loď s proskleným dnem nebo výlety lodí spojené se šnorchlováním.

Při nedávné rekonstrukci byl na samém konci poloostrova instalován kásný nový bazén, návštěvníci si tedy mohou vybrat z tří bazénů, ve kterých vždy najdou dostatek prostoru k plavání i relaxaci. 

Za poplatek je Vám k dispozici jízda na koni, potápění (PADI, NAUI), rybolov, banán za člunem nebo katamarán.

Pro ty, kteří se rádi nechávají rozmazlovat, doporučujeme lázně  One&Only Spa. I ty prošly rekonstrukcí, která k některým masážním sálům doplnila soukromé zahrady a venkovní sprchy. Novinkou je i luxusní suita pro nevěstu. Vysoce kvalifikovaný personál se postará o dokonalý relax Vašeho těla i mysli.

Za zmínku stojí i nový jógový pavilon, kde od soumraku do úsvitu budete mít možnost cvičit Vaše oblíbené sestavy na čerstvém vzduchu a v jedinečném klidném prostředí, které okolní  tropické zahrady poskytují.

Děti v hotelu One&Only St. Géran *****

Club One je místo jako dělané pro všechny aktivní děti, které chtějí prožít spoustu zábavných dobrodružství. Pro ty mladší (od 2 do 11 roků) je k dispozici dětský klub Kids Only. Pro starší od 12 do 17 let je určený One Tribe. Rodiče, kteří si chtějí od svých malých ratolestí na chvíli oddychnout, si mohou objednat babysitting.

Doprava do hotelu One&Only Le Saint Géran

Transfer z letiště do hotelu One & Only Le Saint Géran trvá 1hod až 1hod 10min. 

Cestovní kancelář DELUXEA nabízí na ostrově Maurícius několik variant transferu z letiště do hotelu. Vybrat si můžete klimatizované osobní auto, SUV/terénní vůz, limuzínu, helikoptéru, případně klimatizovaný bus/minibus spolu s dalšími turisty, (který však může cestou stavět až ve 3 hotelech).

Pokud zvolíte osobní auto, na stánku místní cestovní kanceláře na letišti na Vás bude čekat řidič. Pomůže Vám s kufry a dopraví Vás přímo do hotelu. Kdybyste se potřebovali zastavit na krátký nákup (např. ovoce, SIM karta, potřeby pro děti nebo focení), rád Vám vyjde vstříc. Na zpáteční cestě na letiště oceníte, že osobním autem budete moci odjet později.

Pokud si vyberete autobus, tak budete čekat na jiné cestující. Cesta bude delší kvůli pomalejšímu autobusu a zastávkám v jiných hotelech. V ceně dopravy osobním autem a autobusem je jen malý rozdíl.

Varování: Pro cestu z letiště do hotelu můžete použít i taxi - od služeb Emotions se servis poskytovaný taxislužbou liší následovně:

 • Taxi nemusí mít adekvátní pojištění pro případ nehody a zranění pasažérů
 • Nemá přepážku na letišti a po příletu Vás nebude čekat nikdo s cedulkou se jménem
 • Nedisponuje delegáty a neposkytuje žádné materiály o ostrově ani uvítací balíček
 • Taxi si musíte po příletu zajistit sami a ve vytížených časech musíte čekat, než se pro Vás uvolní vůz
 • Pokud Vám nedorazí kufry, taxikář Vám nepomůže s reklamací
 • Taxikáři nemají na rozdíl od zaměstnanců Emotions uniformy, takže není tak snadné je na letišti rozpoznat
 • Nikdo Vám nepomůže s kufry
 • Jelikož na Mauríciu neexistují přepisy ohledně stáří vozů taxislužeb, můžete buď při troše štěstí najít relativně nový vůz, nebo mít naopak smůlu a cestovat do hotelu ve velmi starém autě
 • Taxikáři neradi zapínají klimatizaci, aby neměli vyšší spotřebu.
 • Taxi nenabízí WI-FI.
 • Řidiči jsou sice zkušení, ale nejsou to vyškolení průvodci. Nedozvíte se od nich tolik informací, jako od profesionálních řidičů Emotions.

Mapa - One&Only Le Saint Géran *****

Osobní poradenství u DELUXEA zájezdů na Maurícius do hotelu One&Only Le Saint Géran *****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem One&Only Le Saint Géran *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

2023
Ing. Pavlína Zbořilová
Poslední inspekce hotelu
Ing. Pavlína Zbořilová 724 730 003

Recenze hotelu One&Only Le Saint Géran *****

Factsheet

Podobný hotel

Letová spojení na Maurícius

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.