One&Only Le Saint Géran *****

Maurícius

Elegantní hotel ležící na zlatém poloostrově Belle Mare

Rychlá kalkulace hotelu

Odlet
Nocí v hotelu
One&Only Le Saint Géran

Pro hotel One&Only Le Saint Géran není dostupná online kalkulace. Cenu Vám rádi sdělíme na vyžádání – prosím vyplňte svůj požadavek v kontaktním formuláři. Detail hotelu One&Only Le Saint Géran.

Typ pokoje
Strava

Transfer zahrnut
Český delegát
Letecká společnost
Bonus
EUR
Počítáme cenu Vašeho DELUXEA zájezdu. Vyčkejte prosím.
Počítáme cenu
Vašeho DELUXEA zájezdu.
Vyčkejte prosím.
Cena zájezdu
- /osoba- /osoba
Hotel,
- /osoba- /osoba
Naše ceny hotelů v Emirátech již zahrnují DPH ve výši 5%, poplatek obci ve výši 10% i poplatek za služby v ubytování ve výši 10%.
Dospělý
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Garance nejlepší ceny
Transfer
- /osoba
Dospělý
Dítě 2 až 12 let
Český delegátDelegát      
- /osoba
Akční sleva
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dospělý
Dítě 2 až 12 let
Dítě do 2 let
Cena platí v případě volných míst v nejvýhodnější rezervační třídě
Podmínky zájezdu
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Počítáme cenu Vašeho zájezdu - prosím vyčkejte.
Počítáme cenu
Vašeho DELUXEA zájezdu.
Vyčkejte prosím.
Máte dotaz k dovolené?

Zavoláme a poradíme Vám. Zájezd připravíme na míru.

Osobně
jsme
navštívili

Hotel One&Only Le Saint Géran *****

Hodnocení 9.9 Hodnotí 2 klientů
Detailní hodnocení
Lokalita Maurícius, Belle Mare | Zobrazit mapu
Strava Polopenze, Snídaně | Více o gastronomii
Tipy specialistů Skvělé golfové hřiště na Ile Aux Cerf Nejlepší hotel Indického oceánu v 2015 Givenchy Spa

Popis hotelu One&Only Le Saint Géran ***** Maurícius

Tento exkluzivní mauricijský resort je pohádkovou říší nejen všech druhů vodních sportů. Na své si zde přijdou i milovníci odpočinku, tropické přírody a úžasného moderního designu.

Elegantní hotel Le Saint Géran řetězce One&Only se nachází na východě ostrova, na zlatém poloostrově Belle Mare. Jeho nádherné brány vítají zamilované páry, novomanžele, rodiny a všechny ostatní do ráje přátelského klidu a luxusu. Je obklopen obrovskou tropickou zahradou a tisíci kokosovými palmami. Indický oceán s korálem chráněnou lagunou na jedné straně a nádherná zátoka na straně druhé ohraničují dvoukilometrovou písečnou pláž.

Uvolněný a nenápadný přepych resortu s bezkonkurenční pohostinností je doplněn všímavým personálem. Dopřejte si stav naprosté bezstarostnosti, který se Vás v tak klidném prostředí zmocní. Mnoho rodin i přátel si tento resort tak oblíbilo, že se do něj každoročně vracejí.

Zobrazit více  Mám zájem o hotel

Naše doporučení k One&Only Le Saint Géran

One and Only St. Géran je jedním z nejstarších hotelů na Mauríciu a o jeho kvalitách se vyprávějí legendy. Areál je velmi prostorný. Rozkládá se kolem fantastické pláže, která měří téměř 2 kilometry. Obrovskou výhodou je, že hotel se nachází na poloostrově. Na pláži tak máte zaručeno naprosté soukromí - nehrozí, že by Vás tam obtěžovali místní prodavači a hawkeři. Nadchne Vás také pokojná zahrada s palmami, mezi kterými jsou natažené houpačky lákající k odpočinku. Doporučujeme vyzkoušet i věhlasnou asijskou restauraci, která se dřívě pyšnila i Michelinskou hvězdou. 

Poslední inspekce hoteluzaměstnancem cestovníkanceláře DELUXEA
2018
Ing. Vendula Pilátová
Ing. Vendula Pilátová 724 730 016

Video hotelu

Plánek hotelu a nabídka pokojů

Plánek hotelu

Plánek hotelu

Rozkliknutím si plánek zvětšíte.

Lagoon Room

Lagoon Room

Pokoje o rozloze 65 m2 se nacházejí v přízemí a prvním patře hotelu. Ze soukormé terasy či balkonu s posezením se hostům naskytnou výhledy na klidnou lagunu...

Ocean Balcony Room

Ocean Balcony Room

Pokoje o rozloze 65 m2. Nachází se v prvním patře a poskytují úžasné výhledy na oceán. Samozřejmostí je balkon s posezením, stylově vybavený interiér, prostorná koupelna se sprchou i ..

Ocean Room

Ocean Room

Pokoje se nachází v přízemí a nabízí přímý přístup do tropické zahrady hotelu, výhled na oceán a plně vybavenou terasu...

Gastronomie a hotelové restaurace

V hotelu si můžete pochutnat na gurmánských specialitách v několika restauracích nebo si vychutnat míchaný drink z baru přímo na pláži – chutné a osvěžující drinky Vám rádi připraví v baru s názvem The Pool Bar. 

Restaurace Prime nabízí především vynikající steaky a mořské plody a soustředí se na výjimečnou kvalitu všech svých pokrmů. Po rekonstrukci získala rustikální nádech a přibyly ostrůvky, u kterých budou návštěvníci moci sledovat kuchaře při práci.

V restauraci La Terrasse jsou v průběhu celého dne servírovány mezinárodní i lokální pokrmy. Při rekonstrukci byl kladen důraz na otevřené a vzdušné prostory, které znásobí požitek z výborného, před Vašima očima připravovaného jídla.

Restaurant Tapasake nabízí to nejlepší z asijské kuchyně a zároveň se nechává inspirovat servírováním mnoha malých porcí ve stylu španělských tapas. Výjimečná je i poloha této restaurace, která umožňuje stolování na terase přímo nad hladinou laguny a slibuje i krásné výhledy. 

L´Artisan je nově oteřené pekařství a kavárna, která Vás skvěle nastartuje do dne plného zážitků. V nabídce jsou, vedle pečiva a kvalitní kávy, také saláty a sendviče.

Le Pointe je restaurace, která Vám umožní vychutnat si grilované pokrmy v příjemné neformální atmosféře přímo na pláži.

Ve večerních hodinách je v každé restauraci resortu vyžadováno formální oblečení.

Za návštěvu také stojí restaurace a bary s klasickým tropickým stolováním a vytříbenou kuchyní v blízkém Shangri-La's Le Touessrok Resort & Spa hotelu, kde nabízejí širokou škálu jedinečných kulinářských specialit.

V cestovní kanceláři DELUXEA Vám připravíme dovolenou na míru

 

Odlety jsou možné z Prahy nebo Vídně každý den. Létáme luxusními letadly Emirates. Délka Vašeho pobytu může být libovolná. Vybírat lze z velkého množství hotelů a různých typů pokoje i formy stravování. Maurícius jsme opakovaně navštívili a poskytneme Vám osobní rady. Je specializací české cestovní kanceláře DELUXEA a.s. založené roku 1995. Hotel, transfer a další služby pro Vás objednáváme přímo na Mauríciu. S místní cestovní kanceláří Emotions s dlouholetými zkušenostmi a nejširším portfóliem služeb přímo spolupracujeme. Při pobytu na ostrově se o Vás bude starat český reprezentant. Služby pro Vás nekupujeme u německé cestovní kanceláře a při cestování nebudete členy žádné skupiny. Pokud byste potřebovali jakoukoliv změnu v zájezdu, tak přímo my Vám vše na Mauríciu vyřídíme, rychle a operativně. Postaráme se o Vás.

Cestovní kancelář DELUXEA vybírá do své nabídky hotely na základě osobního poznání. Vždy Vám ukážeme fotky a videa z osobních návštěv našich zaměstnanců. S hotelovými řetězci z naší nabídky spolupracujeme již mnoho let. Do většiny hotelů každoročně cestujeme na inspekce. Velkou část naší klientely tvoří opakovaní zákazníci, kteří se do našich hotelů rádi vracejí.

Kategorie a vybavení pokojů One&Only Le Saint Géran

Pokoje i suity byly v prosinci 2017 znovu otevřeny po rozsáhlé rekonstrukci. Při přestavbě bylo dbáno na vzdušnost, elegantní propojení interiérů a exteriérů a chytrý design, který přináší maximální komfort. Při rekonstrukci koupelen byl kladen důraz na pohodlný a příjemný prostor a při bližším pohledu nelze přehlédnout četné známky neokázalého luxusu – sprchy s kaskádovým přílivem vody, mramorové obklady, oddělené vany či sofistikovaný toaletní stolek. Všechny apartmány mají svoji vlastní terasu nebo balkón s výhledem na lagunu nebo tyrkysové vody oceánu. Svěží kombinace barev jsou inspirovány ostrovní tradicí. V každém apartmánu jsou i zadní dveře vedoucí do tropické zahrady plné přírodních krás.

Ubytování je zajištěno ve 142 pokojích a suitách a jedné unikátní vile. Ve všech suitách je Vám nonstop k dispozici osobní komorník.

 

Plánek hotelu a nabídka pokojů

Plánek hotelu

Plánek hotelu

Rozkliknutím si plánek zvětšíte.

Lagoon Room

Lagoon Room fotoLagoon Room

Pokoje o rozloze 65 m2 se nacházejí v přízemí a prvním patře hotelu. Ze soukormé terasy či balkonu s posezením se hostům naskytnou výhledy na klidnou lagunu. Luxusní vybavení v příjemných tlumených barvách týkového dřeva, šedé a modré působí klidným a elegantním dojmem. V koupelně se nachází kaskádová sprcha i oddělená vana, společně s chytře navrženou šatnou. Na výběr je varianta s manželskou postelí velikosti king a rozkládací pohovkou nebo dvě postele velikosti queen. Ubytuje max. 2 dospělé a 2 děti nebo 3 dospělé. Je možné objednat na propojené pokoje.

Ocean Balcony Room

Ocean Balcony Room fotoOcean Balcony Room

Pokoje o rozloze 65 m2. Nachází se v prvním patře a poskytují úžasné výhledy na oceán. Samozřejmostí je balkon s posezením, stylově vybavený interiér, prostorná koupelna se sprchou i vanou a šatna. Na výběr je varianta s manželskou postelí velikosti king a rozkládací pohovkou nebo se dvěma postelemi velikosti queen. Ubytuje max. 2 dospělé a 2 děti nebo 3 dospělé. Je možné objednat na propojené pokoje.

Ocean Room

Ocean Room fotoOcean Room

Pokoje se nachází v přízemí a nabízí přímý přístup do tropické zahrady hotelu, výhled na oceán a plně vybavenou terasu. Pokoj je velkoryse zařízen kvalitním nábytkem z týkového dřeva a tlumených odstínech modré a šedé. Koupelna je prostorná, obložená mramorem, s vanou i kaskádovou sprchou. Na výběr je varianta s manželskou postelí velikosti king a rozkládací pohovkou nebo se dvěma postelemi velikosti queen. Ubytuje max. 2 dospělé a 2 děti nebo 3 dospělé. Je možné objednat na propojené pokoje.

Beach Front Balcony Room

Beach Front Balcony Room fotoBeach Front Balcony Room

Pokoj disponuje celkovou rozlohou 65 m2 a díky své poloze v prvním patře komplexu nabízí skvělý výhled na pláž a oceán. Pokoj i koupelna jsou vybaveny nadstandartně, stejně tak jako balkon s posezením. Na výběr je varianta s manželskou postelí velikosti king a rozkládací pohovkou nebo se dvěma postelemi velikosti queen. Ubytuje max. 2 dospělé a 2 děti nebo 3 dospělé. Je možné objednat na propojené pokoje.

Beach Front Room

Beach Front Room

Pokoje se nachází v přízemí a z vybavené terasy nabízí krásný výhled i přímý přístup na pláž a Indický oceán. Luxusně vybavené prostory a krásná koupelna v mramoru jsou samozřejmostí. Na výběr je varianta s manželskou postelí velikosti king a rozkládací pohovkou nebo se dvěma postelemi velikosti queen. Ubytuje max. 2 dospělé a 2 děti nebo 3 dospělé. Je možné objednat na propojené pokoje.

Beach Front Balcony Junior Suite

Beach Front Balcony Junior Suite

Suity jsou rozlehlejší než klasické pokoje, s rozlohou 110 m2, a nachází se v prvním patře resortu. Jsou směrované k oceánu a z balkonu proto nabízí úchvatné výhledy. Každá suita disponuje oddělenou ložnicí s postelí velikosti king a prostorným obývacím prostorem a jídelnou. Samozřejmostí je koupelna se sprchovým koutem i vanou a šatna. Suita ubytuje maximálně dva dospělé a dvě děti, nebo tři dospělé.

Beach Front Junior Suite

Beach Front Junior Suite fotoBeach Front Junior Suite

Suity o rozloze 130 m2 se nachází v přízemí a z velké terasy s posezením nabízí přímý přístup na pláž a výhled na oceán. Každá suita disponuje oddělenou ložnicí s postelí velikosti king a prostorným obývacím prostorem a jídelnou. Samozřejmostí je koupelna se sprchovým koutem i vanou a šatna. Suita ubytuje maximálně dva dospělé a dvě děti, nebo tři dospělé.

Ocean Balcony Suite

Ocean Balcony Suite fotoOcean Balcony Suite

Suity se nachází v prvním patře a jsou orientovány k oceánu. Z balkonu se naskýtá fantastický výhled. Každá suita má oddělenou ložnicí s postelí velikosti king a prostorným obývacím prostorem a jídelnou. Samozřejmostí je koupelna se sprchovým koutem i vanou a šatna. Jsou ideální volbou pro menší rodiny, jelikož některé z nich disponují druhou koupelnou a šatnou. Suita ubytuje maximálně dva dospělé a dvě děti, nebo tři dospělé.

Ocean Suite

Ocean Suite fotoOcean Suite

Spojení venkovních a vnitřních prostor, otevřenosti a intimity, to byl klíč k přestavbě těchto elegantních suit. Mauricijskou přírodu i bělostnou pláž naleznete jen kousek od terasy. Chloubou je prostorná koupelna, ze které se Vám snad ani nebude chtít odcházet a ve které najdete skvělou sprchu, oddělenou vanu a prostornou šatnu. Ve všech suitách je Vám nonstop k dispozici osobní komorník, jehož služby Vás jistě potěší.

Beach Front Balcony Suite

Beach Front Balcony Suite fotoBeach Front Balcony Suite

Suity tohoto typu se nacházejí v prvním patře. Samozřejmostí je proto skvělý výhled na oceán a pláž. Každá suita má oddělenou ložnicí s postelí velikosti king a prostorným obývacím prostorem a jídelnou. Samozřejmostí je koupelna se sprchovým koutem i vanou a šatna. Jsou ideální volbou pro menší rodiny, jelikož některé z nich disponují druhou koupelnou a šatnou. Suita ubytuje maximálně dva dospělé a dvě děti, nebo tři dospělé. Ve všech suitách je Vám nonstop k dispozici osobní komorník.

Beach Front Suite

Beach Front Suite fotoBeach Front Suite

Prostorná suita o rozloze 150 m2 se nachází v přízemí. Z terasy je přímý přístup na pláž a skvělý výhled do okolí. Pokoj je navržený pro Vaše maximální pohodlí. Každá suita má oddělenou ložnici s postelí velikosti king a prostorným obývacím prostorem a jídelnou. Samozřejmostí je koupelna se sprchovým koutem i vanou a šatna. Suity tohoto typu jsou ideální volbou pro menší rodiny, jelikož některé z nich disponují druhou koupelnou a šatnou. Suita ubytuje maximálně dva dospělé a dvě děti, nebo tři dospělé. Ve všech suitách je Vám nonstop k dispozici osobní komorník.

2-Bedroom Ocean Balcony Suite

Nově jsou pro návštěvníky resortu k dispozici tyto vzájemně propojené suity, které jsou ideální volbou pro rodiny. Poskytují dostatek komfortu a soukromí, ale i prostory ve kterých se může rodina setkávat a trávit společný čas. Ve všech suitách je Vám nonstop k dispozici osobní komorník.

2-Bedroom Ocean Suite

Nově jsou pro návštěvníky resortu k dispozici vzájemně propojené suity, které jsou ideální volbou pro rodiny. Poskytují dostatek komfortu a soukromí, ale i prostory ve kterých se může rodina setkávat a trávit společný čas. K oceánu a bělostné pláži to odsud budete mít jen pár kroků. Ve všech suitách je Vám nonstop k dispozici osobní komorník.

2-Bedroom Beach Front Suite

Nově jsou pro návštěvníky resortu k dispozici vzájemně propojené suity, které jsou ideální volbou pro rodiny. Poskytují dostatek komfortu a soukromí, ale i prostory ve kterých se může rodina setkávat a trávit společný čas. Ve všech suitách je Vám nonstop k dispozici osobní komorník.

3-Bedroom Beach Front Balcony Suite *

Nově jsou pro návštěvníky resortu k dispozici tyto vzájemně propojené suity, které jsou ideální volbou pro rodiny. Poskytují dostatek komfortu a soukromí, ale i prostory ve kterých se může rodina setkávat a trávit společný čas. Ve všech suitách je Vám nonstop k dispozici osobní komorník.

3-Bedroom Beach Front Suite *

Nově jsou pro návštěvníky resortu k dispozici tyto vzájemně propojené suity, které jsou ideální volbou pro rodiny. Poskytují dostatek komfortu a soukromí, ale i prostory ve kterých se může rodina setkávat a trávit společný čas. Ve všech suitách je Vám nonstop k dispozici osobní komorník.

Villa ONE

Villa ONE

Tato luxusní vila, poskytující ničím nerušené soukromí ve skrytu svěží zahrady, disponuje soukromým bazénem a přímým vstupem na pláž. Nedávná rekonstrukce jí vdechla nový život a rozehrála ji moderními kombinacemi barev. Co zůstává stejné, jsou bezkonkurenční služby personálu včetně komorníka a soukromého kuchaře.

Pláž a moře

Najdete zde hned dvě krásné pláže s bělostným pískem. Jedna měří 1,8 km a je krásná a rozlehlá. Druhá pláž je menší a intimnější, ideální pro romantiky.

Online cena a slevy One&Only Le Saint Géran *****

Nejnižší cena od 13 266 Kč / osoba, noc, snídaně v Lagoon Room
v termínu od 09.01.2021 do 15.01.2021

Rychlá kalkulace hotelu

Odlet
Nocí v hotelu
One&Only Le Saint Géran

Pro hotel One&Only Le Saint Géran není dostupná online kalkulace. Cenu Vám rádi sdělíme na vyžádání – prosím vyplňte svůj požadavek v kontaktním formuláři. Detail hotelu One&Only Le Saint Géran.

Typ pokoje
Strava

Transfer zahrnut
Český delegát
Letecká společnost
Bonus
EUR
Počítáme cenu Vašeho DELUXEA zájezdu. Vyčkejte prosím.
Počítáme cenu
Vašeho DELUXEA zájezdu.
Vyčkejte prosím.
Počítáme cenu Vašeho zájezdu - prosím vyčkejte.
Počítáme cenu
Vašeho DELUXEA zájezdu.
Vyčkejte prosím.
Cena zájezdu
Podrobnosti zájezdu
- /osoba- /osoba
Hotel,
- /osoba- /osoba
Naše ceny hotelů v Emirátech již zahrnují DPH ve výši 5%, poplatek obci ve výši 10% i poplatek za služby v ubytování ve výši 10%.
Dospělý
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Garance nejlepší ceny
Transfer
- /osoba
Dospělý
Dítě 2 až 12 let
Český delegátDelegát      
- /osoba
Akční sleva
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dospělý
Dítě 2 až 12 let
Dítě do 2 let
Cena platí v případě volných míst v nejvýhodnější rezervační třídě
Podmínky zájezdu
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Cena zájezdu na
svatební cestu

Podrobnosti zájezdu
- /osoba
Hotel,
- /osoba
Naše ceny hotelů v Emirátech již zahrnují DPH ve výši 5%, poplatek obci ve výši 10% i poplatek za služby v ubytování ve výši 10%.
Garance nejlepší ceny
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Akční sleva
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Cena platí v případě volných míst v nejvýhodnější rezervační třídě
Svatební obřad
ZDARMA
Vysoká obsazenost
Zahrnuje všechny poplatky
Nezávazně poptat Podrobnosti zájezdu

Cena zájezdu v /osoba zahrnuje všechny aktuální slevy. Proklikem přes vybraný termín se dostanete na detail ceny.

ODLET sobota24.9.2016 něděle25.9.2016 pondělí26.9.2016
NÁVRAT
pátek30.9.2016 -Nejnižší cenaDetail ceny > -Nejnižší cenaDetail ceny > -Nejnižší cenaDetail ceny >
sobota1.10.2016 -Nejnižší cenaDetail ceny > -Nejnižší cenaDetail ceny > -Nejnižší cenaDetail ceny >
neděle2.10.2016 -Nejnižší cenaDetail ceny > -Nejnižší cenaDetail ceny > -Nejnižší cenaDetail ceny >

Cena zájezdu v /osoba zahrnuje všechny aktuální slevy. Proklikem přes vybraný termín se dostanete na detail ceny.

Dítě do let
/dítě
Dítě do let
/dítě
Dítě do let
/dítě
Dítě do let
/dítě
Dítě do let
/dítě

Nabídka nocí zdarma v hotelu St. Geran

V termínu 20.02. - 05.04.2020, 15.04. - 30.04.2020, 11.05. - 14.10.2020 a 01.12. - 10.12.2020 sleva 15% na ubytování. Lze kombinovat se slevou 20% na ubytování a meal plan up-grade. Platí při rezervaci do 29.02.2020. Minimální délka pobytu 5 nocí. Neplatí Pro Villa One.

Výhody od DELUXEA pro svatbu v zahraničí nebo svatební cestu

Svatba v hotelu = právoplatný svatební obřad v hotelu. Získáváte slevu na nevěstu uvedenou níže. Svatební cesta = pobyt v hotelu do 9 měsíců po svatbě uskutečněné kdekoliv. Získáváte slevu na nevěstu uvedenou níže.

28. 10. - 20. 12. 2020
- sleva 60% pro nevěstu, navíc láhev šampaňského na pokoji po příjezdu, každý den na pokoji čerstvé ovoce, dort a speciální koupel. Během pobytu jeden slavnostní oběd. Neplatí pro víceložnicové vily.

Kulaté výročí svatby = každé 5. výročí svatby. Příjezd do hotelu se musí uskutečnit v termínu 1 měsíce před až do 1 měsíce po výročí svatby. Dvojice musí prokázat v CK i v hotelu Oddací list.

Výhody od DELUXEA pro výročí svatby

28. 10. - 20. 12. 2020
- sleva 60% pro ženu při každém 5. výročí svatby

Neplatí pro víceložnicové vily. 

Cena zájezdu od naší specializované cestovní kanceláře zahrnuje

Osobní poradenství - v hotelu jsme bydleli (více zde)
Zpáteční letenku (z Prahy, Vídně či jiného letiště dle kalkulace) vč. letištních tax v uvedené cestovní třídě (více zde)
Ubytování na vybraný počet nocí (více zde)
Stravování dle kalkulace (více zde)
Privátní zpáteční transfer klimatizovaným osobním vozem z letiště přímo do hotelu (více zde)
Na Mauríciu česky mluvící delegát (více zde)
Help desk naší cestovní kanceláře v České republice 24h/7d (více zde)
Pojištění cestovní kanceláře proti úpadku (více zde)
"Informace o Mauríciu" v češtině (více zde)
"Informace před cestou na zájezd s naší cestovní kanceláří" (více zde)
"Průvodce Mauritius, Reunion, Seychely" kniha z edice Lonely Planet v češtině (více zde)
Mapa ostrova Mauricius vyznačenými místy, která doporučujeme navštívit (více zde)
CESTOVNÍ KANCELÁŘ DELUXEA ZÍSKALA ZA OBDOBÍ 2017/2018, 2016/2017, 2015/2016, 2014/2015, 2013/2014, 2012/2013, 2011/2012, 2010/2011, 2009/2010, 2008/2009, 2007/2008 OCENĚNÍ NEJLEPŠÍHO PRODEJCE BEACHCOMBER HOTELŮ V ČESKÉ A SLOVENSKÉ REPUBLICE (více zde)
SLUŽBY NEKUPUJEME U ŽÁDNÉ NĚMECKÉ CESTOVNÍ KANCELÁŘE A PŘI CESTOVÁNÍ NEBUDETE ČLENY NĚMECKÉ SKUPINY. ZÁJEZD OBJEDNÁVÁ NAŠE CESTOVNÍ KANCELÁŘ PŘÍMO NA MAURICIU. PŘÍPADNÉ ZMĚNY VYŘÍDÍME RYCHLE (více zde)
cena zájezdu zahrnuje

Podmínky a zvýhodnění pro rodiny s dětmi

Děti do 5 let zdarma po celý rok. Až 2 děti do 12 let zdarma vč. snídaně, neplatí v termínu 21.12.2020 - 08.01.2021 a 21.12.2019 - 08.01.2020. Děti zdarma neplatí při svatbě, svatební cestě a výročí svatby. Kapacita jednoložnicových pokojů je 2 dospělí a 2 děti do 12 let nebo 2 dospělí a 1 dítě do 12 let a 1 dětská postýlka nebo 3 dospělí. Pro děti ve vlastním pokoji ceny na vyžádání.

Vylepšete svůj zájezd - možnosti rozšíření

Svůj zájezd si můžete vylepšit:

Výběr vyšší kategorie pokoje (typ pokoje si vyberte v Online kalkulaci)

Rozšíření formy stravování (typ pokoje si vyberte v Online kalkulaci)

Pohodlnější transfer lepším autem, luxusním SUV či limuzínou - více o transferech

Individuální výlety s autem a vlastním řidičem či plavby katamaránem po moři apod. - více o exkurzích

Možnost využití profesionálních fotografů, kteří Vám zdokumentují Váš pobyt v ráji - rádi Vám poradíme

VIP uvítací balíček na Mauríciu, asistenční služby, tlumočení do češtiny při svatbě - více zde – rádi Vám poradíme

Dřívější check-in nebo pozdní check-out (pokoj k dispozici za příplatek). Pokoj v hotelu Vám garantujeme většinou od 14 hodin v den příjezdu a do 12 hodin v den odjezdu. Pro dřívější příjezd a pozdější odjezd jsou zdarma tranzitní prostory (úschovna, sprcha, šatna), pokoj je za příplatek – rádi Vám poradíme

Zvýhodněné parkování na letišti v Praze nebo na letišti ve Vídni

Salonek YU Lounge na letišti na Mauríciu

Cestovní pojištění

Vyberte si optimální variantu cestovního pojištění a my Vám ho uzavřeme.
Sbaleno - kompletní ochrana na zájezd nebo Multi Trip - celoroční pojištění.


Garance nejlepší ceny

Profi foto hotelu St. Géran *****

Naše foto hotelu St. Géran *****

Video

Gastronomie a hotelové restaurace One&Only Le Saint Géran

V hotelu si můžete pochutnat na gurmánských specialitách v několika restauracích nebo si vychutnat míchaný drink z baru přímo na pláži – chutné a osvěžující drinky Vám rádi připraví v baru s názvem The Pool Bar. 

Restaurace Prime nabízí především vynikající steaky a mořské plody a soustředí se na výjimečnou kvalitu všech svých pokrmů. Po rekonstrukci získala rustikální nádech a přibyly ostrůvky, u kterých budou návštěvníci moci sledovat kuchaře při práci.

V restauraci La Terrasse jsou v průběhu celého dne servírovány mezinárodní i lokální pokrmy. Při rekonstrukci byl kladen důraz na otevřené a vzdušné prostory, které znásobí požitek z výborného, před Vašima očima připravovaného jídla.

Restaurant Tapasake nabízí to nejlepší z asijské kuchyně a zároveň se nechává inspirovat servírováním mnoha malých porcí ve stylu španělských tapas. Výjimečná je i poloha této restaurace, která umožňuje stolování na terase přímo nad hladinou laguny a slibuje i krásné výhledy. 

L´Artisan je nově oteřené pekařství a kavárna, která Vás skvěle nastartuje do dne plného zážitků. V nabídce jsou, vedle pečiva a kvalitní kávy, také saláty a sendviče.

Le Pointe je restaurace, která Vám umožní vychutnat si grilované pokrmy v příjemné neformální atmosféře přímo na pláži.

Ve večerních hodinách je v každé restauraci resortu vyžadováno formální oblečení.

Za návštěvu také stojí restaurace a bary s klasickým tropickým stolováním a vytříbenou kuchyní v blízkém Shangri-La's Le Touessrok Resort & Spa hotelu, kde nabízejí širokou škálu jedinečných kulinářských specialit.

Golf v hotelu One&Only Le Saint Géran

Na exkluzivní 18ti jamkové hřiště na blízkém ostrově Ile Aux Cerfs Vás dopraví shuttle servis.

 

Náročnost: těžké
HCP: muž 54, žena 54
Délka hřiště: 6469m | Počet jamek: 18

Golfové hřiště Ile Aux Cerfs, dříve známé jako Le Touessrok, nese podpis známého architekta Bernharda Langera. Resort byl postaven v roce 2003 na malém rovinatém ostrůvku Ile aux Cerfs, který leží těsně u Trou d’eau Douce, v největší laguně Mauricia. Golfové hřiště nabízí 18 jamek nacházejících se na bývalé cukrové plantáži a je vhodné pro hráče všech úrovní. Resort se může pochlubit svou topografií s výstupy malých skalek, jezírek a různými tropickými stromy a rostlinami v pozadí. Všech 18 jamek tohoto golfového hřiště nabízí výhled na oceán. Na celé ploše se nachází celkem devět jezer a na třech jamkách Vás potká nevyhnutelný drive přes vodu. 

Aby byl golfistům poskytnut ten nejlepší zážitek, v roce 2013 byly provedeny modernizační práce na prvních devíti jamkách. Poté v červnu 2014 bylo upraveno dalších 9 jamek. Hráči se na hřiště dostanou pouze vodním taxi. 

Scorecard

 
Scorecard

Český / slovenský delegát a služby na Mauríciu

Cestovní kancelář DELUXEA nabízí na ostrově Maurícius exkluzivně čtyři české nebo slovenské delegáty, kteří zde dlouhodobě žijí. Při své dovolené nemusíte mít obavy z jazykové bariéry. Na osobní schůzce ve Vašem hotelu se můžete delegáta zeptat na vše, co Vás zajímá. Pro případ nouze dostanete na delegáta i telefonní číslo na jeho mobil či whatsap. Navíc během celé dovolené jsme pro Vás na telefonu 24 hodin denně i my v cestovní kanceláři. Můžete nás požádat o asistenci nebo jenom poslat fotky, jak si užíváte moře či místní kuchyni. Standardní služby českého nebo slovenského delegáta jsou jen za malý příplatek. Delegát Vás může doprovázet i na výletech a překládat do češtiny/slovenštiny, cena odráží délku exkurze. Detailní informace o delegátech najdete zde. Průvodci Emotions plynule mluví česky, slovensky, rusky, ukrajinsky, anglicky a francouzsky. Privátní řidiči ovládají plynule angličtinu a francouzštinu.

Na ostrově Maurícius se o Vás bude starat naše partnerská cestovní kancelář EMOTIONS. Její služby po příletu, v průběhu pobytu a před odletem zahrnují:

 • Přivítání u přepážky naší partnerské cestovní kanceláře Emotions, která se nachází přímo v budově letiště a je opatřena cedulkou s Vašimi jmény a logem DELUXEA
 • Team usměvavých delegátů v uniformách, kteří Vám předají česky psaný uvítací dopis, mapu ostrova a brožurku s možnostmi výletů a exkurzí
 • Vodu nebo uvítací nápoj a malé místní sladkosti
 • Krabičku mauricijského koření jako suvenýr
 • Pomoc v případě jakéhokoli problému (například poškození nebo zpoždění zavazadel)
 • Portýra, který Vám pomůže naložit kufry do auta
 • Transfer přímo do hotelu
 • Nové klimatizované osobní automobily vybavené Wi-Fi připojením
 • Vstřícného řidiče, který Vám cestou do hotelu rád předá informace o ostrově a možnostech výletů
 • V případě potřeby asistenci při check-inu v hotelu ze strany řidiče
 • Schůzku s českou delegátkou přímo v hotelu, a to běžně druhý den po příletu
 • Českou / slovenskou delegátku na telefonu po celou dobu Vašeho pobytu
 • Asistenci při odbavení během odletu z Maurícia

Sport a wellness hotelu St. Géran *****

K vybavení hotelu patří fitness centrum, kadeřnictví či luxusní SPA poskytující ty nejlepší výběrové služby. Na exkluzivní 18jamkové hřiště na blízkém ostrově Ile Aux Cerfs Vás dopraví shuttle servis. Dále můžete využít 5 tenisových hřišť, plážový volejbal, badminton, stolní tenis, kola, kajaky, šlapadla, vodní lyžování, windsurfing, loď s proskleným dnem nebo výlety lodí spojené se šnorchlováním.

Při nedávné rekonstrukci byl na samém konci poloostrova instalován kásný nový bazén, návštěvníci si tedy mohou vybrat z tří bazénů, ve kterých vždy najdou dostatek prostoru k plavání i relaxaci. 

Za poplatek je Vám k dispozici jízda na koni, potápění (PADI, NAUI), rybolov, banán za člunem nebo katamarán.

Pro ty, kteří se rádi nechávají rozmazlovat, doporučujeme lázně  One&Only Spa. I ty prošly rekonstrukcí, která k některým masážním sálům doplnila soukromé zahrady a venkovní sprchy. Novinkou je i luxusní suita pro nevěstu. Vysoce kvalifikovaný personál se postará o dokonalý relax Vašeho těla i mysli.

Za zmínku stojí i nový jógový pavilon, kde od soumraku do úsvitu budete mít možnost cvičit Vaše oblíbené sestavy na čerstvém vzduchu a v jedinečném klidném prostředí, které okolní  tropické zahrady poskytují.

Děti v hotelu St. Géran *****

Club One je místo jako dělané pro všechny aktivní děti, které chtějí prožít spoustu zábavných dobrodružství. Pro ty mladší (od 2 do 11 roků) je k dispozici dětský klub Kids Only. Pro starší od 12 do 17 let je určený One Tribe. Rodiče, kteří si chtějí od svých malých ratolestí na chvíli oddychnout, si mohou objednat babysitting.

Výhody od DELUXEA pro svatbu v zahraničí nebo svatební cestu

Svatba v hotelu = právoplatný svatební obřad v hotelu. Získáváte slevu na nevěstu uvedenou níže. Svatební cesta = pobyt v hotelu do 9 měsíců po svatbě uskutečněné kdekoliv. Získáváte slevu na nevěstu uvedenou níže.

28. 10. - 20. 12. 2020
- sleva 60% pro nevěstu, navíc láhev šampaňského na pokoji po příjezdu, každý den na pokoji čerstvé ovoce, dort a speciální koupel. Během pobytu jeden slavnostní oběd. Neplatí pro víceložnicové vily.

Kulaté výročí svatby = každé 5. výročí svatby. Příjezd do hotelu se musí uskutečnit v termínu 1 měsíce před až do 1 měsíce po výročí svatby. Dvojice musí prokázat v CK i v hotelu Oddací list.

Výhody od DELUXEA pro výročí svatby

28. 10. - 20. 12. 2020
- sleva 60% pro ženu při každém 5. výročí svatby

Doprava do hotelu One&Only Le Saint Géran

Transfer z letiště do hotelu One & Only Le Saint Géran trvá 1hod až 1hod 10min. 

Cestovní kancelář DELUXEA nabízí na ostrově Maurícius několik variant transferu z letiště do hotelu. Vybrat si můžete klimatizované osobní auto, SUV/terénní vůz, limuzínu, helikoptéru, případně klimatizovaný bus/minibus spolu s dalšími turisty, (který však může cestou stavět až ve 3 hotelech).

Pokud zvolíte osobní auto, na stánku EMOTIONS na letišti na Vás bude čekat řidič. Pomůže Vám s kufry a dopraví Vás přímo do hotelu. Kdybyste se potřebovali zastavit na krátký nákup (např. ovoce, SIM karta, potřeby pro děti nebo focení), rád Vám vyjde vstříc. Na zpáteční cestě na letiště oceníte, že osobním autem budete moci odjet později.

Pokud si vyberete autobus, tak budete čekat na jiné cestující. Cesta bude delší kvůli pomalejšímu autobusu a zastávkám v jiných hotelech. V ceně dopravy osobním autem a autobusem je jen malý rozdíl.

Varování: Pro cestu z letiště do hotelu můžete použít i taxi - od služeb Emotions se servis poskytovaný taxislužbou liší následovně:

 • Taxi nemusí mít adekvátní pojištění pro případ nehody a zranění pasažérů
 • Nemá přepážku na letišti a po příletu Vás nebude čekat nikdo s cedulkou se jménem
 • Nedisponuje delegáty a neposkytuje žádné materiály o ostrově ani uvítací balíček
 • Taxi si musíte po příletu zajistit sami a ve vytížených časech musíte čekat, než se pro Vás uvolní vůz
 • Pokud Vám nedorazí kufry, taxikář Vám nepomůže s reklamací
 • Taxikáři nemají na rozdíl od zaměstnanců Emotions uniformy, takže není tak snadné je na letišti rozpoznat
 • Nikdo Vám nepomůže s kufry
 • Jelikož na Mauríciu neexistují přepisy ohledně stáří vozů taxislužeb, můžete buď při troše štěstí najít relativně nový vůz, nebo mít naopak smůlu a cestovat do hotelu ve velmi starém autě
 • Taxikáři neradi zapínají klimatizaci, aby neměli vyšší spotřebu.
 • Taxi nenabízí WI-FI.
 • Řidiči jsou sice zkušení, ale nejsou to vyškolení průvodci. Nedozvíte se od nich tolik informací, jako od profesionálních řidičů Emotions.

Mapa - One&Only Le Saint Géran *****

Osobní poradenství u DELUXEA zájezdů na Maurícius do hotelu One&Only Le Saint Géran *****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem One&Only Le Saint Géran *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Poslední inspekce hoteluzaměstnancem cestovníkanceláře DELUXEA
2018
Ing. Jana Paseková
Ing. Jana Paseková 724 065 779

Recenze hotelu One&Only Le Saint Géran *****

Pláž
10
Ubytování
10
Strava
9.5
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
Průměrné hodnocení
9.9
2 hodnocení
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Pláž
10
Ubytování
10
Strava
9.5
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
Průměrné hodnocení
9.9
2 hodnocení
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
10
Pláž
10
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
Mladší dvojice
Rožnov pod Radhoštěm
Datum pobytu:
05. 05. - 15. 05. 2019
Tento hotel má zaslouženě označení 10*! Neuvěřitelný servis, celý team O&O Le Saint Géran byl moc milý, přátelský, nápomocný. Poloha, místo, všechno bylo “so fantastic” !!! Delegátka Michaela byla úžasná, rychlá komunikace, ochota na místě! Takto si představujeme profesionální přístup. Děkujeme DELUXEA ;)

Ohlasy klientů DELUXEA

Factsheet

Podobný hotel

Letová spojení na Maurícius

Bc. Petra Melková
One&Only Le Saint Géran
„Hotel jsem osobně navštívila.“
Odlet
Nocí
Strava
Cena za osobu
x

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.