Victoria Beachcomber Resort & Spa ****

Maurícius

Oblíbený hotel s prostornými pokoji a výhledem na oceán

Victoria Beachcomber
DELUXEA
Nejlepší prodejce
v ČR a SR

Rychlá kalkulace hotelu

Odlet
Nocí v hotelu
Victoria Beachcomber Resort & Spa

Pro hotel Victoria Beachcomber Resort & Spa není dostupná online kalkulace. Cenu Vám rádi sdělíme na vyžádání – prosím vyplňte svůj požadavek v kontaktním formuláři. Detail hotelu Victoria Beachcomber Resort & Spa.

Typ pokoje
Strava

Transfer zahrnut
Český delegát
Letecká společnost
Bonus
EUR
Počítáme cenu Vašeho DELUXEA zájezdu. Vyčkejte prosím.
Počítáme cenu
Vašeho DELUXEA zájezdu.
Vyčkejte prosím.
Cena zájezdu
- /osoba- /osoba
Hotel,
- /osoba- /osoba
Naše ceny hotelů v Emirátech již zahrnují DPH ve výši 5%, poplatek obci ve výši 10% i poplatek za služby v ubytování ve výši 10%.
Dospělý
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Garance nejlepší ceny
Transfer
- /osoba
Dospělý
Dítě 2 až 12 let
Český delegátDelegát      
- /osoba
Akční sleva
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dospělý
Dítě 2 až 12 let
Dítě do 2 let
Cena platí v případě volných míst v nejvýhodnější rezervační třídě
Podmínky zájezdu
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Počítáme cenu Vašeho zájezdu - prosím vyčkejte.
Počítáme cenu
Vašeho DELUXEA zájezdu.
Vyčkejte prosím.
Máte dotaz k dovolené?

Zavoláme a poradíme Vám. Zájezd připravíme na míru.

Osobně
jsme
bydleli

Hotel Victoria Beachcomber Resort & Spa ****

Hodnocení 9.6 Hodnotí 84 klientů
Detailní hodnocení
Lokalita Maurícius, Pointe Aux Piments (Balaclava) | Zobrazit mapu
Strava Polopenze, All Inclusive | Více o gastronomii
Tipy specialistů Prostorné pokoje Dlouhá pláž Neomezené potápění

Popis hotelu Victoria Beachcomber Resort & Spa **** Maurícius

Victoria Beachcomber je prostorný plážový resort na severozápadním pobřeží ostrova Maurícius a představuje skvělou volbou pro ty, kteří hledají kvalitní hotel za rozumnou cenu. Hotel Victoria reprezentuje proslulý řetězec Beachcomber, který sdružuje prvotřídní a oblíbené hotely na Mauríciu, Seychelách a v Maroku.

Resort Victoria Beachcomber je velmi oblíbené rodinné středisko, které je situováno mezi zálivem Grand Bay a hlavním městem Port Louis. Proslulý je svými pohodlnými pokoji orientovanými k oceánu, poklidnou atmosférou a širokou škálou aktivit pro děti i dospívající. Nezáleží na tom, kolik vám je let, tento hotel si zkrátka zamilujete!

Čtyři skvělé restaurace nabízí to nejlepší z místní i světové kuchyně. K dispozici je také oblíbený balíček All Inclusive, který zahrnuje jídla, nápoje i různé aktivity, které posunou vaší dovolenou na vyšší úroveň.

Victoria for Two - ideální volba pro páry

Hotel nově poskytuje dovolenou v rámci konceptu Victoria for Two. Pokoje se rozprostírají na soukromé pláži u oceánu a zaručí Vám klid s nádherným výhledem na pobřeží nebo na západ slunce. Pokud jste ubytovaní v této části resortu, přímo se nabízí možnost trávit dovolenou v rámci unikátního konceptu "bosých nohou". Představa, že se se svým partnerem procházíte ruku v ruce po pláži s bosýma nohama při západu slunce, je zkrátka dokonalá! 

K dispozici je celkem 17 pokojů „Swim-Up“ s přímým přístupem k velkému bazénu a 23 pokojů s úchvatným výhledem na oceán a lagunu. Využít navíc můžete nově otevřeného baru Nautil Café nebo restaurace Morris Beef. 

Zobrazit více  Mám zájem o hotel

Naše doporučení k Victoria Beachcomber Resort & Spa

Resort má mimořádně prostorné a světlé pokoje laděné do přímořského stylu doplněného dekoracemi z mušlí. Jelikož pokoje disponují rozlohou min. 60 m², i v případě dětské přistýlky je v místnosti stále dostatek prostoru. Pokoje kategorie Superior se nachází jak v přízemí, tak v prvním patře. Pro lepší výhled klienti upřednostňují první patro.

Hotel je velmi oblíbeným místem pro rodiny s dětmi. Pro vstup do vody doporučujeme kvůli častému výskytu korálů boty do vody. Přítomnost korálů zajišťuje velmi pěkné šnorchlování nedaleko od pláže.

Pokud hledáte klid a soukromí, pak je zde nově otevřená část hotelu Victoria for Two, která je výhradně pro páry. K dispozici je tu pro Vás celé křídlo, na kterém najdete také velký bazén a dvě nově otevřené restaurace.

Poslední inspekce hoteluzaměstnancem cestovníkanceláře DELUXEA
2019
Ing. Ondřej Světlík
Ing. Ondřej Světlík 724 065 774

Video hotelu

Plánek hotelu a nabídka pokojů

Plánek hotelu

Plánek hotelu

Rozkliknutím si plánek zvětšíte.

Superior Room First Floor (60 m²)

Superior Room First Floor (60 m²)

Teplé tóny pokojů zajišťují veselou atmosféru. Prostorná ložnice nabízí také terasu, ze které budete mít nádherný výhled do svěží tropické zahrady nebo na moře...

Deluxe Room (60 m²)

Deluxe Room (60 m²)

Pokoje obklopené bujnými zahradami vytváří příjemnou atmosféru. Disponují vlastní terasou, koupelnou a nábytkem z tmavého dřeva...

Deluxe Room Ground Floor (60 m²)

Deluxe Room Ground Floor (60 m²)

Jasné letní tóny pokoje se mísí s čistě bílým ložním prádlem a poskytují tak veselou atmosféru...

Gastronomie a hotelové restaurace

Victoria Beachcomber je jedním z nejpopulárnějších čtyřhvězdičkových hotelů na Mauríciu. Oblíbenost si nedrží jen díky ubytování, ale i díky úžasným restauracím, které gastronomickými zážitky přímo oplývají. K dispozici je pět hvězdných restaurací a několik barů. Uvidíte, že je z čeho vybírat!

Le Superbe reprezentuje hlavní restauraci hotelu, kde si můžete pochutnat na bohatých bufetech s mezinárodní kuchyní. Zajít si sem můžete na bufetové snídaně (07:00 - 10:00), obědy (12:30 - 15:00) i večeře (19:00 - 22:00). Restaurace nabízí  pěkný výhled na bazén a lagunu, pokrmy se zde připravují přímo před zraky hostů. Restaurace má také oddělenou část pro děti, která je vybavená dětským nábytkem a speciálním menu právě pro děti.

La Casa, druhá hotelová restaurace, servíruje obědy (12:30 - 15:00) a večeře (19:00 - 22:00) formou á la carte. Romantici by určitě neměli vynechat návštěvu této intimní italské restaurace, kde se stoluje přímo pod hvězdnou oblohou. Jméno restaurace v překladu z italštiny znamená „domov" a dá Vám jistě pocit péče o každý chod, který Vám bude servírován na stůl. Vesnická dekorace je odrazem autentické italské restaurace s teplými dřevěnými tóny a tepaným železným nábytkem. Restaurace je otevřena 6x týdně a je nutná rezervace. 

L’Horizon představuje ideální místo na večeři (19:00 - 22:00), kde si můžete dopřát čerstvou rybu nebo plody moře. Toto místo evokuje atmosféru rybářské vesničky, kde si hosté mohou vychutnat ty nejlepší úlovky. Restaurace podává pokrmy formou á la carte, je otevřena 6x týdně a vyžaduje se rezervace. 

La Terrasse podává klasickou maurícijskou kuchyni a určena je pouze pro dospělé. Díky umístění u pláže s úchvatným výhledem na oceán posktytuje dokonalou intimní atmosféru. Otevřeno má na večeře 5x týdně mezi 19:00 a 22:00 hod s nutností rezervace. 

Využijte také možnost osvěžit se a navštivte jeden z barů, které Victoria nabízí.

V hlavním baru Le Bar si můžete vychutnat lahodné nápoje a koktejly při sledování západu slunce. Nachází se u bazénu a kromě výborných drinků nabízí i svačiny formou á la carte. V noci se bar rozvíří zábavou, hudbou a místními tanečníky. Pokud patříte mezi milovníky doutníků, navštivte Snooker Bar, který je určený pouze pro dospělé a mimo jiné nabízí široký výběr nápojů a privátní terasu. Sky-pe Bar vás zaujme panoramatickými výhledy. K dispozici je bezplatné vysokorychlostní připojení Wi-Fi, široká nabídká nápojů a svačiny formou á la carte. Otevřeno je téměř celý den od 07:30 hod do 21:00 hod. Při relaxaci na pláži můžete také navštívit dva plážové bary Sunset Bar a Parrot Bar, které disponují bezplatným vysokorychlostním připojením Wi-Fi, nabídkou koktejlů a baget. 

Hosté Victoria for Two mohou využívat stravování také v Morris Beef a Nautil Café. Morris Beef restaurace je otevřena na snídaně (07:00 - 10:00), obědy (12:30 - 15:00) i večeře (19.00 - 22:00) a podává pokrmy formou à la carte menu. Specialitou restaurace jsou vynikající a pečlivě připravené steaky. Stolování v příjemné atmosféře s jedinečnými výhledy na oceán bude jistě skvělým zážitkem. Pro večeři v restauraci se vyžaduje rezervace. Nautil Café je bar u bazénu, který nabízí à la carte obědy a občerstvení. Samozřejmostí je široká nabídka nápojů.

V cestovní kanceláři DELUXEA Vám připravíme dovolenou na míru

 

Odlety jsou možné z Prahy nebo Vídně každý den. Létáme luxusními letadly Emirates. Délka Vašeho pobytu může být libovolná. Vybírat lze z velkého množství hotelů a různých typů pokoje i formy stravování. Maurícius jsme opakovaně navštívili a poskytneme Vám osobní rady. Je specializací české cestovní kanceláře DELUXEA a.s. založené roku 1995. Hotel, transfer a další služby pro Vás objednáváme přímo na Mauríciu. S místní cestovní kanceláří Emotions s dlouholetými zkušenostmi a nejširším portfóliem služeb přímo spolupracujeme. Při pobytu na ostrově se o Vás bude starat český reprezentant. Služby pro Vás nekupujeme u německé cestovní kanceláře a při cestování nebudete členy žádné skupiny. Pokud byste potřebovali jakoukoliv změnu v zájezdu, tak přímo my Vám vše na Mauríciu vyřídíme, rychle a operativně. Postaráme se o Vás.

Cestovní kancelář DELUXEA vybírá do své nabídky hotely na základě osobního poznání. Vždy Vám ukážeme fotky a videa z osobních návštěv našich zaměstnanců. S hotelovými řetězci z naší nabídky spolupracujeme již mnoho let. Do většiny hotelů každoročně cestujeme na inspekce. Velkou část naší klientely tvoří opakovaní zákazníci, kteří se do našich hotelů rádi vracejí.

Kategorie a vybavení pokojů Victoria Beachcomber Resort & Spa

Všechny pokoje jsou umístěny v dvoupatrové budově, která se vine podél písčité pláže a je obklopena tropickou zahradou. Najdete zde celkem sedm typů ubytování (klasické pokoje i apartmány) a v novém křídle také dva typy ubytování pouze pro dospělé návštěvníky.

Standardním vybavením pokojů je individuálně nastavitelná klimatizace, sprcha, oddělená vana a oddělená toaleta, dále satelitní televize, trezor, přístup k internetu, telefon s mezinárodní volbou, fén, minibar a příslušenství na přípravu čaje a kávy.

 

Plánek hotelu a nabídka pokojů

Plánek hotelu

Plánek hotelu

Rozkliknutím si plánek zvětšíte.

Superior Room First Floor (60 m²)

Superior Room First Floor (60 m²) fotoSuperior Room First Floor (60 m²)

Teplé tóny pokojů zajišťují veselou atmosféru. Prostorná ložnice nabízí také terasu, ze které budete mít nádherný výhled do svěží tropické zahrady nebo na moře. Pokoje disponují elegantním dřevěným nábytkem a nabízí tak příjemný pobyt pro pár nebo rodinu s jedním dítětem. Kapacita pokoje: max. 3 osoby.

Deluxe Room (60 m²)

Deluxe Room (60 m²) fotoDeluxe Room (60 m²)

Pokoje obklopené bujnými zahradami vytváří příjemnou atmosféru. Disponují vlastní terasou, koupelnou a nábytkem z tmavého dřeva. Pokoje Deluxe jsou ideální pro pár nebo čtyřčlenné rodiny a nachází se kousek od restaurací, hlavního bazénu nebo sportovního centra. Kapacita pokoje: max. 2 dospělí a 2 děti do 17 let.

Deluxe Room Ground Floor (60 m²)

Deluxe Room Ground Floor (60 m²) fotoDeluxe Room Ground Floor (60 m²)

Jasné letní tóny pokoje se mísí s čistě bílým ložním prádlem a poskytují tak veselou atmosféru. Prostorné pokoje jsou umístěny na skvělém místě a nabízí terasu, ze které budete mít nádherný výhled do svěží tropické zahrady nebo na moře. Pokoje disponují ložnicí, vybavenou luxusním dřevěným nábytkem a vlastní koupelnou. Na vyžádání je k dispozici přistýlka. Kapacita pokoje: max. 2 dospělí a 2 děti do 17 let.

Junior Suite (75 m²)

Junior Suite (75 m²) fotoJunior Suite (75 m²)

Při každém probuzení ve Vaší ložnici budete mít nádherný výhled na tyrkysový oceán. Suity se nachází v přízemí, jen pár kroků od pláže. Disponují prostornou ložnicí, ze které budete mít přímý přístup na vlastní terasu, obývacím pokojem, elegantním nábytkem z tmavého dřeva a jsou zařízeny v teplých tónech pro lepší atmosféru. Kapacita pokoje: max. 2 osoby.

Senior Suite (120 m²)

Senior Suite (120 m²) fotoSenior Suite (120 m²)

Prostorné Senior Suites nabízí luxusní a vyvážený komfort s nádherným výhledem na pláž a tyrkysové moře. Suity disponují koupelnou s pohodlnou vanou a odděleným sprchovým koutem a ložnicí, ze které budete mít přístup na soukromou terasu. Suity se nachází v klidné části hotelu a jsou ideální pro páry, které hledají klid a soukromí. Kapacita pokoje: max. 2 osoby.

Executive Suite (120 m²)

Executive Suite (120 m²) fotoExecutive Suite (120 m²)

Prostorné apartmá je vhodné především pro služební cesty. Je zde možné uskutečnit také malé soukromé schůzky. Suity disponují ložnicí s dřevěným nábytkem, obývacím pokojem a koupelnou. Pokoje také nabízí připojení k WIFI, fax a telefon s mezinárodním vytáčením. Další služby jsou k dispozici na vyžádání. Kapacita pokoje: max. 2 osoby.

Family Apartment (120 m²)

Family Apartment (120 m²) fotoFamily Apartment (120 m²)

Apartmán Family je ideální pro rodiny s dětmi, které hledají kvalitní využití času. Suity jsou umístěny buď v prvním, nebo druhém patře a nabízí vlastní útulnou terasu nebo balkon s nádherným výhledem do svěží tropické zahrady a na pláž. Apartmány dále disponují obývacím pokojem spolu s jídelním koutem, prostornou koupelnou s velkou vanou a samostatnou sprchou. K dispozici jsou dvě ložnice, z toho druhá byla zvlášť zařízena pro mladší členy rodiny. Kapacita pokoje: max 2 osoby a 3 děti do 17 let.

Ocean View Room (52 m²)

Ocean View Room (52 m²) fotoOcean View Room (52 m²)

Tato prostorná ložnice je vyhrazena pro dospělé a je klidným útočištěm pro páry, které touží po eleganci i soukromí. Pokoje jsou vybaveny jednoduchým a moderním nábytkem a disponují terasou s nádherným výhledem na bazén a zábavní mořský park, i vlastní koupelnou s vanou a sprchou. Nabízí relaxační a příjemný zážitek z dovolené. Kapacita pokoje: max 2 osoby.

Swim-Up Room (52 m²)

Swim-Up Room (52 m²) fotoSwim-Up Room (52 m²)

Pokoj Swim-Up je umístěn přímo u velkého venkovního bazénu. Nabízí veškeré vybavení potřebné pro romantickou dovolenou, je tedy skvělým místem pro páry, které hledají rovnováhu luxusu a soukromí. Pokoje disponují obývacím pokojem s moderním dřevěným nábytkem, koupelnou s vanou i sprchou a terasou, ze které budete mít přímý vstup do bazénu. Pokoje navíc nabízí nádherný výhled na pláž a moře, zejména při západu slunce. Kapacita pokoje: max 2 osoby.

Pláž a moře

Hosté mohou odpočívat na 500 metů dlouhé pláži s bílým pískem, která je chráněna korálovým útesem. Ten zajišťuje poklidné moře, které zde vysloveně láká k nejrůznějším vodním sportům a objevování pestrého podmořského světa. Hosty potěší dostatek lehátek na pláži a plážový servis.

Online cena a slevy Victoria Beachcomber Resort & Spa ****

Nejnižší cena od 3 391 Kč / osoba, noc, polopenze v Superior Room First Floor
v termínu od 01.06.2021 do 30.06.2021

EUR

Počítáme cenu Vašeho zájezdu - prosím vyčkejte.
Počítáme cenu Vašeho DELUXEA zájezdu. Vyčkejte prosím.

Cena zájezdu v /osoba zahrnuje všechny aktuální slevy. Proklikem přes vybraný termín se dostanete na detail ceny.

ODLET sobota24.9.2016 něděle25.9.2016 pondělí26.9.2016
NÁVRAT
pátek30.9.2016 -Nejnižší cenaDetail ceny > -Nejnižší cenaDetail ceny > -Nejnižší cenaDetail ceny >
sobota1.10.2016 -Nejnižší cenaDetail ceny > -Nejnižší cenaDetail ceny > -Nejnižší cenaDetail ceny >
neděle2.10.2016 -Nejnižší cenaDetail ceny > -Nejnižší cenaDetail ceny > -Nejnižší cenaDetail ceny >

Cena zájezdu v /osoba zahrnuje všechny aktuální slevy. Proklikem přes vybraný termín se dostanete na detail ceny.

Dítě do let
/dítě
Dítě do let
/dítě
Dítě do let
/dítě
Dítě do let
/dítě
Dítě do let
/dítě

Nulové storno v hotelu Victoria Beachcomber

Nulové storno do 9 dní před začátkem pobytu od 01.08.2020 do 31.10.2021 (platí při rezervaci do 31.08.2020)

Výhody od DELUXEA pro svatbu v zahraničí nebo svatební cestu

Svatba v hotelu = právoplatný svatební obřad v hotelu. Získáváte slevu na nevěstu uvedenou níže. Svatební cesta = pobyt v hotelu do 12 měsíců po svatbě uskutečněné kdekoliv. Získáváte slevu na nevěstu uvedenou níže.

01. 11. 2019 - 31. 10. 2020 a 01. 11. 2020 - 31. 10. 2021
- sleva 30% pro nevěstu, na pokoji po příjezdu láhev šumivého vína, překvapení od hotelu (na výběr z katalogu, min. 4 noci pobytu), navíc obědy po celou dobu pobytu . Neplatí pro Family Apartmant. Nelze kombinovat s jinou nabídkou.

Kulaté výročí svatby = každé 5. výročí svatby. Příjezd do hotelu se musí uskutečnit v termínu 6 měsíce před až do 6 měsíce po výročí svatby. Dvojice musí prokázat v CK i v hotelu Oddací list.

Výhody od DELUXEA pro výročí svatby

01. 11. 2019 - 31. 10. 2020 a 01. 11. - 31. 10. 2020
- sleva 30% pro ženu při každém 5. výročí svatby

V termínu 24.08. - 30.09.2020, 02.05. - 31.07.2021, 29.08. - 30.09.2021 sleva pro svatebčany 15% na ubytování vč. stravy. Nelze kombinovat s jinou nabídkou.

Svatební balíček „Svatba v ráji”

Svatební balíček Bliss19.120,- Kč
 • ZAHRNUJE:
  - česky mluvícího překladatele při svatbě nebo při vyřizování formalit,
  - veškeré úřední a správní poplatky na Mauríciu (místopřísežné prohlášení & vrchní soud & matrika),
  - poplatky za vyřízení apostily,
  - transfery na příslušné úřady,
  - garanci jediné svatby denně v hotelu,
  - specializovaného osobního svatebního koordinátora,
  - dekoraci a přípravu místa svatebního obřadu,
  - samostatný pokoj pro nevěstu v den svatby před obřadem (v závislosti na dostupnosti),
  - reprodukovanou hudbu,
  - výběr zážitku z knihy "Beachcomber Honeymoon Experiences".
  Vážíme si Vašeho času a překlady dokumentů pro Vás vyřídíme my! Nemusíte hledat žádného překladatele a chodit na různé adresy ani se trápit skenováním. Stačí, když se zastavíte osobně v našich kancelářích Praha 1, Na Příkopě 392/9 nebo Brno, Vídeňská 546/55 nebo Bratislava, Miletičova 5. Po dohodě můžete i vše odeslat poštou či po kurýrovi. Zaplatíte pouze cenu samotného ověření a překladu.
Svatební balíček Barefoot25.590,- Kč
 • ZAHRNUJE:
  - česky mluvícího překladatele při svatbě nebo při vyřizování formalit,
  - veškeré úřední a správní poplatky na Mauríciu (místopřísežné prohlášení & vrchní soud & matrika),
  - poplatky za vyřízení apostily,
  - transfery na příslušné úřady,
  - garanci jediné svatby denně v hotelu,
  - specializovaného osobního svatebního koordinátora,
  - dekoraci a přípravu místa svatebního obřadu,
  - samostatný pokoj pro nevěstu v den svatby před obřadem (v závislosti na dostupnosti),
  - reprodukovanou hudbu,
  - výběr zážitku z knihy "Beachcomber Honeymoon Experiences",
  - kytici pro nevěstu,
  - myrtu pro ženicha,
  - svatební dort (až pro 10 hostů),
  - slavnostní snídani den po svatebním obřadu,
  - kadeřníka a make-up pro nevěstu vč. zkoušky,
  - lahev šumivého vína.
  Vážíme si Vašeho času a překlady dokumentů pro Vás vyřídíme my! Nemusíte hledat žádného překladatele a chodit na různé adresy ani se trápit skenováním. Stačí, když se zastavíte osobně v našich kancelářích Praha 1, Na Příkopě 392/9 nebo Brno, Vídeňská 546/55 nebo Bratislava, Miletičova 5. Po dohodě můžete i vše odeslat poštou či po kurýrovi. Zaplatíte pouze cenu samotného ověření a překladu.
 • Ke svatbě si můžete objednat za příplatek tyto služby:
  - Květinový oblouk 5 960 Kč
  - Kytice pro družičky 1 190 Kč
  - Make-up pro nevěstu (včetně zkoušky) 1 490 Kč
  - Manikúra 1 190 Kč
  - Sega show (za hodinu) 8 490 Kč
  - Svatební účes pro nevěstu (včetně zkoušky) 2 530 Kč
  - Trio muzikantů (za hodinu) 7 450 Kč
  - Věneček pro nevěstu 740 Kč
  - Video 8 940 Kč
  - Kompletní vyřízení úředních překladů všech dokumentů (dodáte nám pouze originály) za zvýhodněnou cenu překladatelského servisu
  - Kadeřník
  - Manikúra/pedikúra
  - Fotograf
  - Nahrávka video
  - Výlet za západu slunce na fotografování
  - Živá hudba (kytarista nebo trio)
  - Služby česky mluvícího překladatele při svatbě nebo při vyřizování formalit před svatbou (po předchozím odsouhlasení - dle volného termínu)
 • Nabídka svatebních balíčků resortu platí pro interval 1.11.2019 - 31.10.2020.
 • ceny jsou informativní a potvrdíme Vám je při rezervaci svatby

Svatby v ráji pořádáme od roku 1998. Jsou připravené speciálně s ohledem na individuální přání a potřeby snoubenců. Naši zaměstnanci destinace opakovaně navštívili a detailně poznali místní prostředí a nabídku služeb. Díky tomu Vám velmi podrobně poradí na základě osobních zkušeností.

Cena zájezdu od naší specializované cestovní kanceláře zahrnuje

Osobní poradenství - v hotelu jsme bydleli (více zde)
Zpáteční letenku (z Prahy, Vídně či jiného letiště dle kalkulace) vč. letištních tax v uvedené cestovní třídě (více zde)
Ubytování na vybraný počet nocí (více zde)
Stravování dle kalkulace (více zde)
Privátní zpáteční transfer klimatizovaným osobním vozem z letiště přímo do hotelu (více zde)
Na Mauríciu česky mluvící delegát (více zde)
Help desk naší cestovní kanceláře v České republice 24h/7d (více zde)
Pojištění cestovní kanceláře proti úpadku (více zde)
"Informace o Mauríciu" v češtině (více zde)
"Informace před cestou na zájezd s naší cestovní kanceláří" (více zde)
"Průvodce Mauritius, Reunion, Seychely" kniha z edice Lonely Planet v češtině (více zde)
Mapa ostrova Mauricius vyznačenými místy, která doporučujeme navštívit (více zde)
CESTOVNÍ KANCELÁŘ DELUXEA ZÍSKALA ZA OBDOBÍ 2017/2018, 2016/2017, 2015/2016, 2014/2015, 2013/2014, 2012/2013, 2011/2012, 2010/2011, 2009/2010, 2008/2009, 2007/2008 OCENĚNÍ NEJLEPŠÍHO PRODEJCE BEACHCOMBER HOTELŮ V ČESKÉ A SLOVENSKÉ REPUBLICE (více zde)
SLUŽBY NEKUPUJEME U ŽÁDNÉ NĚMECKÉ CESTOVNÍ KANCELÁŘE A PŘI CESTOVÁNÍ NEBUDETE ČLENY NĚMECKÉ SKUPINY. ZÁJEZD OBJEDNÁVÁ NAŠE CESTOVNÍ KANCELÁŘ PŘÍMO NA MAURICIU. PŘÍPADNÉ ZMĚNY VYŘÍDÍME RYCHLE (více zde)
cena zájezdu zahrnuje

Podmínky a zvýhodnění pro rodiny s dětmi

Jedno dítě do 6-tých narozenin je zdarma. V termínu 01.06. - 30.06.2021 a 01.08. - 28.08.2021 je ubytování pro děti do 17 let se dvěma dospělými v pokoji zdarma vč. stravy jakou mají rodiče.
Děti ve vlastním Deluxe a Superior pokoji platí cenu dospělé osoby sníženou v následujících termínech takto :  
v období 01.10. - 31.10.2020 cenu dospělé osoby sníženou o 30%,
v období 01.11. - 19.12.2020, 09.01. - 01.05.2021, 01.08. - 28.08.2021 a 01.10. - 31.10.2021 cenu dospělé osoby sníženou o 20%.
v období 20.12.2020 - 08.01.2021 cenu dospělé osoby sníženou o 10%.
v období 24.08. - 30.09.2020, 02.05. - 31.07.2021  a 29.08. - 30.09.2021 cenu dospělé osoby sníženou o 50%.
V neuvedeném období platí děti ve vlastním pokoji plnou cenu. Platí pro 2 děti, 3. a 4. dítě platí příplatek dle ceníku.

Kapacita Deluxe pokoje a Deluxe pokoje v přízemí je max. 2 dospělí a 2 děti, Superior pokoje v 1. patře  max. 2 dospělí a 1 dítě. Kapacita Junior Suite, Senior Suite a Executive Suite max. 2 dospělí a dítě do 17 let.

Vylepšete svůj zájezd - možnosti rozšíření

Svůj zájezd si můžete vylepšit:

Výběr vyšší kategorie pokoje (typ pokoje si vyberte v Online kalkulaci)

Rozšíření formy stravování (typ pokoje si vyberte v Online kalkulaci)

Pohodlnější transfer lepším autem, luxusním SUV či limuzínou - více o transferech

Individuální výlety s autem a vlastním řidičem či plavby katamaránem po moři apod. - více o exkurzích

Možnost využití profesionálních fotografů, kteří Vám zdokumentují Váš pobyt v ráji - rádi Vám poradíme

VIP uvítací balíček na Mauríciu, asistenční služby, tlumočení do češtiny při svatbě - více zde – rádi Vám poradíme

Dřívější check-in nebo pozdní check-out (pokoj k dispozici za příplatek). Pokoj v hotelu Vám garantujeme většinou od 14 hodin v den příjezdu a do 12 hodin v den odjezdu. Pro dřívější příjezd a pozdější odjezd jsou zdarma tranzitní prostory (úschovna, sprcha, šatna), pokoj je za příplatek – rádi Vám poradíme

Zvýhodněné parkování na letišti v Praze nebo na letišti ve Vídni

Salonek YU Lounge na letišti na Mauríciu

Cestovní pojištění

Vyberte si optimální variantu cestovního pojištění a my Vám ho uzavřeme.
Sbaleno - kompletní ochrana na zájezd nebo Multi Trip - celoroční pojištění.


Garance nejlepší ceny

Profi foto hotelu Victoria Beachcomber ****

Naše foto hotelu Victoria Beachcomber ****

Video

Gastronomie a hotelové restaurace Victoria Beachcomber Resort & Spa

Victoria Beachcomber je jedním z nejpopulárnějších čtyřhvězdičkových hotelů na Mauríciu. Oblíbenost si nedrží jen díky ubytování, ale i díky úžasným restauracím, které gastronomickými zážitky přímo oplývají. K dispozici je pět hvězdných restaurací a několik barů. Uvidíte, že je z čeho vybírat!

Le Superbe reprezentuje hlavní restauraci hotelu, kde si můžete pochutnat na bohatých bufetech s mezinárodní kuchyní. Zajít si sem můžete na bufetové snídaně (07:00 - 10:00), obědy (12:30 - 15:00) i večeře (19:00 - 22:00). Restaurace nabízí  pěkný výhled na bazén a lagunu, pokrmy se zde připravují přímo před zraky hostů. Restaurace má také oddělenou část pro děti, která je vybavená dětským nábytkem a speciálním menu právě pro děti.

La Casa, druhá hotelová restaurace, servíruje obědy (12:30 - 15:00) a večeře (19:00 - 22:00) formou á la carte. Romantici by určitě neměli vynechat návštěvu této intimní italské restaurace, kde se stoluje přímo pod hvězdnou oblohou. Jméno restaurace v překladu z italštiny znamená „domov" a dá Vám jistě pocit péče o každý chod, který Vám bude servírován na stůl. Vesnická dekorace je odrazem autentické italské restaurace s teplými dřevěnými tóny a tepaným železným nábytkem. Restaurace je otevřena 6x týdně a je nutná rezervace. 

L’Horizon představuje ideální místo na večeři (19:00 - 22:00), kde si můžete dopřát čerstvou rybu nebo plody moře. Toto místo evokuje atmosféru rybářské vesničky, kde si hosté mohou vychutnat ty nejlepší úlovky. Restaurace podává pokrmy formou á la carte, je otevřena 6x týdně a vyžaduje se rezervace. 

La Terrasse podává klasickou maurícijskou kuchyni a určena je pouze pro dospělé. Díky umístění u pláže s úchvatným výhledem na oceán posktytuje dokonalou intimní atmosféru. Otevřeno má na večeře 5x týdně mezi 19:00 a 22:00 hod s nutností rezervace. 

Využijte také možnost osvěžit se a navštivte jeden z barů, které Victoria nabízí.

V hlavním baru Le Bar si můžete vychutnat lahodné nápoje a koktejly při sledování západu slunce. Nachází se u bazénu a kromě výborných drinků nabízí i svačiny formou á la carte. V noci se bar rozvíří zábavou, hudbou a místními tanečníky. Pokud patříte mezi milovníky doutníků, navštivte Snooker Bar, který je určený pouze pro dospělé a mimo jiné nabízí široký výběr nápojů a privátní terasu. Sky-pe Bar vás zaujme panoramatickými výhledy. K dispozici je bezplatné vysokorychlostní připojení Wi-Fi, široká nabídká nápojů a svačiny formou á la carte. Otevřeno je téměř celý den od 07:30 hod do 21:00 hod. Při relaxaci na pláži můžete také navštívit dva plážové bary Sunset Bar a Parrot Bar, které disponují bezplatným vysokorychlostním připojením Wi-Fi, nabídkou koktejlů a baget. 

Hosté Victoria for Two mohou využívat stravování také v Morris Beef a Nautil Café. Morris Beef restaurace je otevřena na snídaně (07:00 - 10:00), obědy (12:30 - 15:00) i večeře (19.00 - 22:00) a podává pokrmy formou à la carte menu. Specialitou restaurace jsou vynikající a pečlivě připravené steaky. Stolování v příjemné atmosféře s jedinečnými výhledy na oceán bude jistě skvělým zážitkem. Pro večeři v restauraci se vyžaduje rezervace. Nautil Café je bar u bazénu, který nabízí à la carte obědy a občerstvení. Samozřejmostí je široká nabídka nápojů.

All Inclusive

Hotel Victoria Beachcomber ve svém balíčku All Inclusive nabízí (platnost do 01.11.2019 do 31.10.2020):

 • Snídaně, obědy, večeře
 • Stravování formou bufetu nebo à la carte
 • Neomezená konzumace vybraných vín a jiných nápojů v restauracích během oběda a večeře
 • Neomezená konzumace vybraných alkoholických i nealkoholických nápojů
 • Variace sendvičů od 10:00–17:00, palačinky od 16:00–18:00 v  L’Horizon
 • Servis u bazénu 10:00–17:30 
 • Bar na pláži 10:00–17:30
 • Piknikový koš – v případě výletu (nutné objednat v předstihu)
 • Minibar – limonády, džusy, pivo, voda, čaj a káva (doplňovaný jednou denně)
 • Pozemní a vodní sporty: vodní lyžování, loďky s proskleným dnem, šlapadla, kajaky, plachetnice, šnorchlování, aqua aerobik, aerobik, fitness, tenis, stolní tenis, plážový volejbal, petangue
 • Přístup do sauny a tradičních lázní
 • Dětský klub pro děti od 3 do 11 let
 • Wi-fi ve vybraných prostorech

Služby v rámci all inclusive jsou hostům dostupné od příjezdu do odjezdu z hotelu.

Služby a věci nezahrnuté v balíčku „all inclusive“:

 • vybrané položky z á la carte menu v restauraci La Casa 
 • humrové menu a tematické večeře v restauraci L’Horizon
 • večeře v La Terrasse
 • snídaně a večeře v Morris Beef
 • speciální večeře
 • vína, alkoholické nápoje a nápoje mimo vybrané položky
 • rum a svačiny dostupné v minibaru
 • doutníky a cigarety
 • telefon, fax, e-mail a poštovní služby
 • prádelní a čistící služby
 • pokojovou službu
 • položky z hotelových butiků
 • zápůjčka auta nebo kola
 • tenisové míčky
 • lázeňské procedury
 • vlasový salón a salón krásy
 • power plate, spinning, pilates
 • potápění
 • rybolov
 • výlety (například na katamaránu)
 • nápoje v baru od 23:00

Aktivity

Každou noc jsou připraveny speciální zábavné programy včetně živé hudby a tematických večeru. Živá hudba, show a folklórní tance Vás ponoří do lokální kultury a představí Vám pohádkovou atmosféru ostrova.

Český / slovenský delegát a služby na Mauríciu

Cestovní kancelář DELUXEA nabízí na ostrově Maurícius exkluzivně čtyři české nebo slovenské delegáty, kteří zde dlouhodobě žijí. Při své dovolené nemusíte mít obavy z jazykové bariéry. Na osobní schůzce ve Vašem hotelu se můžete delegáta zeptat na vše, co Vás zajímá. Pro případ nouze dostanete na delegáta i telefonní číslo na jeho mobil či whatsap. Navíc během celé dovolené jsme pro Vás na telefonu 24 hodin denně i my v cestovní kanceláři. Můžete nás požádat o asistenci nebo jenom poslat fotky, jak si užíváte moře či místní kuchyni. Standardní služby českého nebo slovenského delegáta jsou jen za malý příplatek. Delegát Vás může doprovázet i na výletech a překládat do češtiny/slovenštiny, cena odráží délku exkurze. Detailní informace o delegátech najdete zde. Průvodci Emotions plynule mluví česky, slovensky, rusky, ukrajinsky, anglicky a francouzsky. Privátní řidiči ovládají plynule angličtinu a francouzštinu.

Na ostrově Maurícius se o Vás bude starat naše partnerská cestovní kancelář EMOTIONS. Její služby po příletu, v průběhu pobytu a před odletem zahrnují:

 • Přivítání u přepážky naší partnerské cestovní kanceláře Emotions, která se nachází přímo v budově letiště a je opatřena cedulkou s Vašimi jmény a logem DELUXEA
 • Team usměvavých delegátů v uniformách, kteří Vám předají česky psaný uvítací dopis, mapu ostrova a brožurku s možnostmi výletů a exkurzí
 • Vodu nebo uvítací nápoj a malé místní sladkosti
 • Krabičku mauricijského koření jako suvenýr
 • Pomoc v případě jakéhokoli problému (například poškození nebo zpoždění zavazadel)
 • Portýra, který Vám pomůže naložit kufry do auta
 • Transfer přímo do hotelu
 • Nové klimatizované osobní automobily vybavené Wi-Fi připojením
 • Vstřícného řidiče, který Vám cestou do hotelu rád předá informace o ostrově a možnostech výletů
 • V případě potřeby asistenci při check-inu v hotelu ze strany řidiče
 • Schůzku s českou delegátkou přímo v hotelu, a to běžně druhý den po příletu
 • Českou / slovenskou delegátku na telefonu po celou dobu Vašeho pobytu
 • Asistenci při odbavení během odletu z Maurícia

Sport a wellness hotelu Victoria Beachcomber ****

Hotel Victoria nabízí širokou škálu současných pozemních sportů:

 • tenis, Beachcomber HEAD Akadamie, 3 osvětlené kurty
 • bocciball
 • fotbal
 • volejbal
 • stolní tenis

Ve sportovním centru (7:30 - 20:00) je možnost:

 • aerobik
 • bodybuilding (přístroje na cvičení Power plate)
 • kardio cvičení
 • step
 • strečink

Sportovní aktivity dostupné za příplatek:

 • horská kola
 • osobní trenér
 • spinning
 • jóga
 • tenisové míčky

Laguna hotelu Victoria je díky umístění na okraji mořského parku Balaclava ideálním místem pro vodní sporty, zejména pro šnorchlování. Hotel nabízí širokou škálu moderních vodních sportů s vybavením včetně:

 • aquagymnastika
 • kajaky
 • loďky se skleněným dnem
 • plachtění
 • potápění
 • podmořské rybaření
 • šnorchlování
 • šlapadla
 • vodní lyžování
 • výlety na katamaránech
 • windsurfing

Po sportovním výkonu se vydejte do místních lázní. Voní tu sladké mandle, levandule a esenciální oleje. Lázně harmonicky ladí s designem hotelu a mají přirozenou a uklidňující atmosféru. V lázních o rozloze 250 m2 se nachází pět masážních salonků (4 jednolůžkové a 1 dvoulůžkový), z nichž každý poskytuje odlišný design a atmosféru. Dále je k dispozici sauna, hammam, šatny a sprchy. Lázně jsou otevřeny denně od 09:00 do 20:00.

Děti v hotelu Victoria Beachcomber ****

Spousta legrace pro děti. Každý Beachcomber hotel nabízí zdarma Kids Club, poskytující spoustu aktivit, které zabaví vaše děti. V hotelu Victoria zařízení pro děti nabízí stolní tenis, skákací hrad, trampolínu a kino. Je otevřen mezi 9 - 22 hod a určen pro děti od 3 do 11 let. Některé z aktivit denního programu zahrnují výlety na loďkách se skleněným dnem, úvodní hodiny tenisu, vodního lyžování a windsurfingu, kreativní workshopy (malování, kreslení, tvorba koláží), přírodně, kulturně a gastronomicky zaměřené workshopy, hry a naučné aktivity, výlety po okolí a mnohé další.

Pro starší děti ve věku 12 - 17 let je k dispozici Teens Club, který poskytuje ideální prostředí, kde se děti mohou setkávat a poznat nové přátele zatímco se účastní zábavných a společenských aktivit.

Hotel myslí i na ty nejmenší, pro které je zajištěna speciální místnost. V prostorách za recepcí umožňuje rodičům s dětmi přístup ke všem základním položkám pro pohodlí nejmenších. Rodiče mohou bezplatně využít ohřívač lahví, sterilizátor, přebalovací stůl, lednici s mléčnými výrobky, ovoce a sušenky pro děti.

Hlídání dětí je možné po dohodě, rezervaci je potřeba udělat na recepci s 24 hodinovým předstihem. Dopravu pro hlídání platí host.

Svatební balíček „Svatba v ráji” Victoria Beachcomber Resort & Spa

Victoria Beachcomber Resort & Spa ****
Victoria Beachcomber Resort & Spa ****, Maurícius

Oblíbený hotel s prostornými pokoji a výhledem na oceán

Svatební balíček Bliss od 19 020 Kč podrobnosti
 • - česky mluvícího překladatele při svatbě nebo při vyřizování formalit,
 • - veškeré úřední a správní poplatky na Mauríciu (místopřísežné prohlášení & vrchní soud & matrika),
 • - poplatky za vyřízení apostily,
 • - transfery na příslušné úřady,
 • - garanci jediné svatby denně v hotelu,
 • - specializovaného osobního svatebního koordinátora,
 • - dekoraci a přípravu místa svatebního obřadu,
 • - samostatný pokoj pro nevěstu v den svatby před obřadem (v závislosti na dostupnosti),
 • - reprodukovanou hudbu,
 • - výběr zážitku z knihy "Beachcomber Honeymoon Experiences".
 • Vážíme si Vašeho času a překlady dokumentů pro Vás vyřídíme my! Nemusíte hledat žádného překladatele a chodit na různé adresy ani se trápit skenováním. Stačí, když se zastavíte osobně v našich kancelářích Praha 1, Na Příkopě 392/9 nebo Brno, Vídeňská 546/55 nebo Bratislava, Miletičova 5. Po dohodě můžete i vše odeslat poštou či po kurýrovi. Zaplatíte pouze cenu samotného ověření a překladu.
Svatební balíček Barefoot od 25 450 Kč podrobnosti
 • - česky mluvícího překladatele při svatbě nebo při vyřizování formalit,
 • - veškeré úřední a správní poplatky na Mauríciu (místopřísežné prohlášení & vrchní soud & matrika),
 • - poplatky za vyřízení apostily,
 • - transfery na příslušné úřady,
 • - garanci jediné svatby denně v hotelu,
 • - specializovaného osobního svatebního koordinátora,
 • - dekoraci a přípravu místa svatebního obřadu,
 • - samostatný pokoj pro nevěstu v den svatby před obřadem (v závislosti na dostupnosti),
 • - reprodukovanou hudbu,
 • - výběr zážitku z knihy "Beachcomber Honeymoon Experiences",
 • - kytici pro nevěstu,
 • - myrtu pro ženicha,
 • - svatební dort (až pro 10 hostů),
 • - slavnostní snídani den po svatebním obřadu,
 • - kadeřníka a make-up pro nevěstu vč. zkoušky,
 • - lahev šumivého vína.
 • Vážíme si Vašeho času a překlady dokumentů pro Vás vyřídíme my! Nemusíte hledat žádného překladatele a chodit na různé adresy ani se trápit skenováním. Stačí, když se zastavíte osobně v našich kancelářích Praha 1, Na Příkopě 392/9 nebo Brno, Vídeňská 546/55 nebo Bratislava, Miletičova 5. Po dohodě můžete i vše odeslat poštou či po kurýrovi. Zaplatíte pouze cenu samotného ověření a překladu.
Příplatkové položky ke svatbě   podrobnosti
 • - Květinový oblouk 5 930 Kč
 • - Kytice pro družičky 1 190 Kč
 • - Make-up pro nevěstu (včetně zkoušky) 1 480 Kč
 • - Manikúra 1 190 Kč
 • - Sega show (za hodinu) 8 450 Kč
 • - Svatební účes pro nevěstu (včetně zkoušky) 2 520 Kč
 • - Trio muzikantů (za hodinu) 7 410 Kč
 • - Věneček pro nevěstu 740 Kč
 • - Video 8 890 Kč

ceny jsou informativní a potvrdíme Vám je při rezervaci svatby

Svatby v ráji pořádáme od roku 1998. Jsou připravené speciálně s ohledem na individuální přání a potřeby snoubenců. Naši zaměstnanci destinace opakovaně navštívili a detailně poznali místní prostředí a nabídku služeb. Díky tomu Vám velmi podrobně poradí na základě osobních zkušeností.

Výhody od DELUXEA pro svatbu v zahraničí nebo svatební cestu

Svatba v hotelu = právoplatný svatební obřad v hotelu. Získáváte slevu na nevěstu uvedenou níže. Svatební cesta = pobyt v hotelu do 12 měsíců po svatbě uskutečněné kdekoliv. Získáváte slevu na nevěstu uvedenou níže.

01. 11. 2019 - 31. 10. 2020 a 01. 11. 2020 - 31. 10. 2021
- sleva 30% pro nevěstu, na pokoji po příjezdu láhev šumivého vína, překvapení od hotelu (na výběr z katalogu, min. 4 noci pobytu), navíc obědy po celou dobu pobytu . Neplatí pro Family Apartmant. Nelze kombinovat s jinou nabídkou.

Kulaté výročí svatby = každé 5. výročí svatby. Příjezd do hotelu se musí uskutečnit v termínu 6 měsíce před až do 6 měsíce po výročí svatby. Dvojice musí prokázat v CK i v hotelu Oddací list.

Výhody od DELUXEA pro výročí svatby

01. 11. 2019 - 31. 10. 2020 a 01. 11. - 31. 10. 2020
- sleva 30% pro ženu při každém 5. výročí svatby

Doprava do hotelu Victoria Beachcomber Resort & Spa

Transfer z letiště do hotelu Victoria trvá 1hod20min až 1hod30min. 

Cestovní kancelář DELUXEA nabízí na ostrově Maurícius několik variant transferu z letiště do hotelu. Vybrat si můžete klimatizované osobní auto, SUV/terénní vůz, limuzínu, helikoptéru, případně klimatizovaný bus/minibus spolu s dalšími turisty, (který však může cestou stavět až ve 3 hotelech).

Pokud zvolíte osobní auto, na stánku EMOTIONS na letišti na Vás bude čekat řidič. Pomůže Vám s kufry a dopraví Vás přímo do hotelu. Kdybyste se potřebovali zastavit na krátký nákup (např. ovoce, SIM karta, potřeby pro děti nebo focení), rád Vám vyjde vstříc. Na zpáteční cestě na letiště oceníte, že osobním autem budete moci odjet později.

Pokud si vyberete autobus, tak budete čekat na jiné cestující. Cesta bude delší kvůli pomalejšímu autobusu a zastávkám v jiných hotelech. V ceně dopravy osobním autem a autobusem je jen malý rozdíl.

Varování: Pro cestu z letiště do hotelu můžete použít i taxi - od služeb Emotions se servis poskytovaný taxislužbou liší následovně:

 • Taxi nemusí mít adekvátní pojištění pro případ nehody a zranění pasažérů
 • Nemá přepážku na letišti a po příletu Vás nebude čekat nikdo s cedulkou se jménem
 • Nedisponuje delegáty a neposkytuje žádné materiály o ostrově ani uvítací balíček
 • Taxi si musíte po příletu zajistit sami a ve vytížených časech musíte čekat, než se pro Vás uvolní vůz
 • Pokud Vám nedorazí kufry, taxikář Vám nepomůže s reklamací
 • Taxikáři nemají na rozdíl od zaměstnanců Emotions uniformy, takže není tak snadné je na letišti rozpoznat
 • Nikdo Vám nepomůže s kufry
 • Jelikož na Mauríciu neexistují přepisy ohledně stáří vozů taxislužeb, můžete buď při troše štěstí najít relativně nový vůz, nebo mít naopak smůlu a cestovat do hotelu ve velmi starém autě
 • Taxikáři neradi zapínají klimatizaci, aby neměli vyšší spotřebu.
 • Taxi nenabízí WI-FI.
 • Řidiči jsou sice zkušení, ale nejsou to vyškolení průvodci. Nedozvíte se od nich tolik informací, jako od profesionálních řidičů Emotions.

Mapa - Victoria Beachcomber Resort & Spa ****

Osobní poradenství u DELUXEA zájezdů na Maurícius do hotelu Victoria Beachcomber Resort & Spa ****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Victoria Beachcomber Resort & Spa ****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Poslední inspekce hoteluzaměstnancem cestovníkanceláře DELUXEA
2019
Ing. Ondřej Světlík
Ing. Ondřej Světlík 724 065 774

Recenze hotelu Victoria Beachcomber Resort & Spa ****

Pláž
9
Ubytování
9.7
Strava
9.7
Poloha
9.6
Cena / Kvalita
9.5
Služby Deluxea
9.8
Průměrné hodnocení
9.6
84 hodnocení
Pláž
8.9
Ubytování
9.7
Strava
9.6
Poloha
9.6
Cena / Kvalita
9.4
Služby Deluxea
9.8
Průměrné hodnocení
9.5
29 hodnocení
Pláž
9
Ubytování
9.8
Strava
9.7
Poloha
9.5
Cena / Kvalita
9.5
Služby Deluxea
9.8
Průměrné hodnocení
9.6
22 hodnocení
Pláž
9.6
Ubytování
9.7
Strava
9.9
Poloha
9.9
Cena / Kvalita
9.5
Služby Deluxea
10
Průměrné hodnocení
9.8
11 hodnocení
Pláž
8.7
Ubytování
9.7
Strava
9.6
Poloha
9.6
Cena / Kvalita
9.5
Služby Deluxea
9.8
Průměrné hodnocení
9.5
22 hodnocení
Svatební obřad
9.7
Místo pro svatbu
9
Svatební koordinátor v hotelu
10
Svatební fotograf
9.1
Služby tlumočníka v českém jazyce při svatbě
10
Průměrné hodnocení svateb
9.5
18 hodnocení
10
Pláž
10
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
Starší dvojice
Dalovice
Datum pobytu:
15. 02. - 28. 02. 2020
Zájezd byl naprosto dokonalý,,,Deluxea se o vše skvěle postarala,delegátka milá a se vším poradila,personál hotelu úžasný,,,,prostě není co vytknout a navíc naše ubytování bylo v zoně bez,,dětí,,což je velmi příjemné,,,,bazén,lehátka volné,,,
prostě naprostá spokojenost se vším,,,, Děkujeme moc všem M.B.
10
Pláž
10
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
Starší dvojice
Hradec Králové
Datum pobytu:
16. 02. - 27. 02. 2020
Dobrý den, vše bylo naprosto excelentní, od příletu a uvítání zástupci Emotions, transfer do hotelu, ubytování, hotel.
Následující den schůzka s paní Pavlou byla velmi příjemná, využili
jsme nabídku výletů.
Skvělá strava, úžasné restaurace a la carte a veškeré služby all inklusive na špičkové úrovni. Velikým zážitkem pro nás byl výlet
s řidičem a zároveň průvodcem Ajaysingem Lalchandem, který nám tento výlet na jih zpestřil nejen svými úžasnými znalostmi, skvělým přístupem, ale i svým vtipem.

9.3
Pláž
8
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
8
Služby Deluxea
10
Rodina s dětmi
Vinařice u Loun
Datum pobytu:
12. 02. - 23. 02. 2020
Jinak dovolená zdařilá dle našich představ.
Klima příjemné,lidé a personál příjemný.
Poznali jsme celý ostrov za účasti delegátky Terery s patřičným komentářem - skvělé.
10
Pláž
10
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
-
Starší dvojice
Bradlec
Datum pobytu:
18. 02. - 27. 02. 2020
Pobyt skvělý, počasí vyšlo úžasně, výlet do Black river parku, Bois Cheri, Chamarelu - s obědem, le Morne. Sedm dnů bylo málo na další výlety např. katamaránem. určitě bychom se chtěli někdy vrátit.
10
Pláž
10
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
Mladší dvojice
Praha 9
Datum pobytu:
13. 09. - 22. 09. 2019
Naprosto úžasná dovolená, přesně dle našich představ. Nádherné prostředí, úžasný přístup personálu na hotelu a jídlo neskutečné (ohodnotila bych i 20, kdyby to šlo).
Mauricius je přenádherný ostrov, téměř netknutá příroda a historie ostrova mě opravdu okouzlila.

Ohlasy klientů DELUXEA

Maurícius - 30. výročí svatby

Maurícius , hodnocení ze dne 15. 08. 2018

Dobrý den paní Jelínková.

 
Děkuji za přivítání.
Co se týče zájezdu, tak musím konstatovat, že vše splnilo mé očekávání na 100% a někdy i více.  
Po příletu na Mauritius nás čekali zástupci agentury Emotion a byli velmi milí a vstřícní. Vůz s řidičem čekal před letištěm a cesta na hotel byla  příjemná a pohodlná.
Po příjezdu na hotel nás uvítal milý a usměvavý manager, se vším nás seznámil a ihned nás ubytoval. V odpoledních hodinách za námi přijela Vaše delegátka paní Pavla, se kterou jsme strávili příjemnou půlhodinu u kávy a dala nám na sebe kontakt pro případ potřeby. Den před odjezdem nám poslala itinerář našeho odjezdu.
Musím velmi pochválit celý personál hotelu za vstřícnost, ochotu, vystupování a přátelskou až rodinnou atmosféru. Strava v hotelu byla velmi pestrá a skvělá a nestalo se, že by se po celou dobu našeho pobytu se opakovala. Všude byl pořádek a čistota odpovídající té nejvyšší kvalitě. 
Pokoje byly uklízeny 2x denně a vždy na 1. Hotelová pláž byla každé ráno a večer uklízena a koupání fantastické. Též jsem dvakrát podnikl výlet na moře spojený s rybolovem a splnil si další z mých rybářských snů. Chytil jsem Dorado přes 10kg a tři tuňáky žlutoploutvé. Tuňáky pruhované jsem nepočítal. ( doporučuji všem nadšencům pro rybolov )
Zkrátka musím konstatovat, že i když jsem procestoval velkou část světa, tak Mauritius je země, kde bych chtěl žít. Tak snad v příštím životě. 
Ještě jednou Vám a Vaší cestovní kanceláři děkuji za zprostředkování naší svatební cesty po 30 letech. 
 
S pozdravem
 
Robin Neusser s manželkou 
Zobrazit více

Le Victoria v květnu :-)

Maurícius , hodnocení ze dne 01. 06. 2015

Dobrý den,

z dovolené jsme už "bohužel" zpátky. Ubytování bylo skvělé, ačkoli jsme měli zaplacený pokoj v 1.patře, dostali jsme pokoj v patře druhém s výhledem na moře. Ubytování skvělé a opravdu stejně krásné jako na fotografiích.Skvělý začátek. Vaše smluvní společnost na Mauriciu a p.Pavla byli skvělí. Ochotní s námi řešit jakákoli přání. Hodného řidiče na výlet, který s námi byl ochoten řešit otázky naší špatné angličtiny a s kterým jsme se ohromně nasmáli. Jen jsme zapomněli jeho jméno. Kdyby jste mi ho zjistila, bylo by to fajn, ať víme , na koho tak rádi vzpomínáme. Jeho - že by chtěl vidět sníh - bylo pro nás zvláštní. My raději to sluníčko. Byl ochotný se o nás starat vč.zapůjčení deštníků. Hrdě jsem ho na jeden výlet odmítla a promokla jsem až na kůži. Ale bylo krásně teplo a za chvíli jsme byli suší. Krajina nádherná, lidé ochotní a usměvaví, balzám na duši i tělo. P.Pavla s námi vyřešila i pozdější opuštění pokoje check-out. Moc děkujeme za péči jak na území naší republiky , lidský a ochotný přístup z Vaší strany, tak za krásné zážitky v zahraničí. Jakmile budeme plánovat další dovolenou, určitě to bude s Vámi. Helena a Petr

Zobrazit více

Svatební cesta předčila naše očekávání

Maurícius , hodnocení ze dne 01. 06. 2015
Dobrý den, paní Mlejnská,
 
rádi bychom Vám poděkovali za zprostředkování svatební cesty na Mauricius, která předčila naše očekávání. 
 
Po příletu nás mile přivítal personál Emotions a do hotelu nás transportoval osobním vozem, což bylo první velké nečekané plus. Po příjezdu do hotelu Le Victoria jsme byli přímo uchváceni nádhernou zahradou a posléze atmosférou hlavní budovy. Po skvělém přivítacím drinku nás zavedli do prostorného pokoje a potom už jsme si jen užívali výhod naší svatební cesty. Řetězec hotelu Beachcomber nás opravdu mile překvapil. Kromě ovoce a šampaňského nám na pokoji zanechali i voucher do hotelového butiku na pareo pro ženu a triko pro pána. Jako novomanželé jsme si užívali i výhody plné penze zdarma. Jídlo bylo po celou dobu excelentní a výběr v bufetové restauraci nad očekávání, což se odrazilo i na mé váze :-) Po pár dnech jsme dostali na pokoj dopis s informací, že je hotel přeplněn a s nabídkou stěhování do jiného hotelu řetězce Beachcomber. Jaká byla naše radost, když nás na jejich náklady přestěhovali taxikem na jih ostrova pod horu Le Morne. Rázem jsme se ocitli na nejkrásnějším místě ostrova a o hvězdičku výš i se všemi našimi novomanželskými výhodami, v resortu Paradis hotel & golf club. Jedním slovem RÁJ !!!! Ubytování, jídlo, pláže, plavání, areál ... ten neskutečný klid a podmořský svět při šnorchlování ... Jak jsme si mysleli, že Le Victorii nemůže nic předčít, tak hotel Paradis nás naprosto "dostal" :-) 
Stejně tak jsme byli unešeni i z výletu do Casely. Když jsme si objednali Zipline, nevěděli jsme pořádně do čeho jdeme. Adrenalinový zážitek na celý život, stejně jako setkání se lvy. 
Jediné, co bylo příšerné, tak čekání v Dubaji a dlouhý let ... ale za tu nádheru to stojí.
Zobrazit více

Svadba v Le Victoria - január 2014

Maurícius , hodnocení ze dne 01. 04. 2014

Dobrý deň, srdečne Vás pozdravujem po absolvovaní krásnej dovolenky na Mauriciu. Chcel by som sa podeliť s Vami o naše dojmy a poďakovať za Vaše služby.

Absolvovali sme krásnu dovolenku s ešte krajšou svadbou. Hotel bol síce už trochu starší, ale veľmi pekný, čistý a s príjemným personálom a profesionálnymi službami až za rámec povinností. Služby počas svadobného dňa boli až úzkostlivo citlivé a profesionálne, dokonale odvedené, až nám čítali z očí, že čo ešte...
Naša svadobná koordinátorka Marisa bola taká fantastická, že spolupráca s ňou bola jedna báseň a poradila nám také veci, na ktoré budeme spomínať celý život. Napríklad nám doporučila na obrad miestnu folklórnu kapelu s tanečníčkami a urobili sme dobre, že sme ju poslúchli, bolo to prekrásne, stýlové, miestne a nezabudnuteľné.
Delegátka Paula odviedla svoju prácu tak, že som ani nemal pocit, že sa na miestnych úradoch niečo vybavuje. Všetko bolo pripravené dopredu, bez čakania, komunikácia veľmi príjemná, poradila nám nielen vo veciach svadby, no proste jednotka s hviezdičkou.
 
Chcel by som sa Vám a celej cestovnej kancelárii poďakovať za vašu prácu a za príjemnú komunikáciu a popriať Vám veľa zdravia a spokojných klientov. Račko Igor s rodinou.
Zobrazit více

Le Victoria, únor 2014

Maurícius , hodnocení ze dne 13. 03. 2014

Dobrý den, 

 
celá dovolená byla perfektní, moc děkujeme! Hotel byl krásný, pokoje prostorné, servis skvělý i personál příjemný, dokonalý byl bufet v restauraci Le Superb. Jediné, co bych vytkla a psali jsme to i v hodnocení hotelu - malý výběr v dalších dvou restauracích.
Pláž skvělá, včetně servisu, bylo tam bezpečno. Mauritius celkově super, zamilovali jsme se :), doufáme, že se tam ještě někdy vrátíme! Česká delegátka Pavla taky skvělá, moc příjemná!
 
Ještě jedna poznámka, možná by bylo vhodné do informací před cestou napsat info o vlaku na letišti v Dubaji, to nás trochu zmátlo, když jsme hledali svou bránu, báli jsme se, že se jedná o přepravu mezi terminály. Také na letišti nebyl pro přestup nápis Transit (ten byl u výstupu z shuttle autobusu), ale byl tam nápis Connections, to by mohlo zmást někoho, kdo neumí anglicky.

Moc děkujeme a taky doufáme, že budeme mít možnost s Vámi příště cestovat!
Zobrazit více

Maurícius - Le Victoria apríl 2013

Maurícius , hodnocení ze dne 13. 06. 2013

Dobry den pani Zjavkova,

tak sme doma.... Bolo to UUUUZASNE a mozem len odporucit dalej kamaratom a znamym.
Ako vasu cestovnu kancelariu, tak aj hotel Le Victoria, Daniela a cestovku Emotions.... Este som nezazila
taky super servis z kazdej strany. Velmi pekne dakujem :-)))

Dakujem este raz velmi pekne. Pocasie nam v den svadby prialo, ale posledne 2 dni bolo uz trosku chladnejsie,
mozno pre silny vietor. Vraj sa zacina "zima".

Zobrazit více

Mauritius – Le Victoria leden 2013

Maurícius , hodnocení ze dne 08. 03. 2013

Dobry den sl. inzenyrko!

diky za dopis a pozdrav, opetuji s potesenim mne vlastnim...

Dovolena byla SUPER, v tomto duchu jsme alespon vyplnili "vystupni dotaznik" v hotelu a nebylo skutecne nic co by se dalo kritizovat - tak trochu vrtkave pocasi nam vysvetlili existenci cyklonu visiciho kdesi na severu nad morem. Jeho zasluhou je, jak nam rekl jeden nas ridic, ze tam za poslednich 32 let tolik neprselo jako letos v lednu(!), nam to ale nikterak nebranilo v relaxaci. Prselo totiz uplne idealne v dobe, kdy jsme stejne byli radeji, ze slunce nepali.

Vzdor jednoznacne kladnemu hodnoceni a diku, ktere si zaslouzite Vy osobne za skutecne profesionalni pripravu cesty jeden postreh, mozna, ze namet pro pristi cestovatele tamtez.

Byt nepatrime mezi ty, kteri tzv. obraceji kazdou korunu na dovolene (jinak by asi tato destinace nebyla v nasem hledacku), mame za to, ze tamni cenova politika pokud jde specielne o vina, je, mirne receno, na hranici 'pure robbery'... Jestlize se za o.75l v obchode v Port Louise zaplati MUR 240.00 a stejnou castku stoji 1.5dcl v hotelu, je to trochu "silne kafe", slusne receno. Protoze neni samozrejme v silach nikoho tuto politiku zmenit, mame osobne za to, ze by mozna nebylo od veci vase klienty v tomto smeru o neco presneji informovat, aby se vyhnuli prekvapeni, ktere nas cekalo. Samozrejme, ze jsme i vzdor tomu cile konzumovali, takze to povazujte za 'comment'...

Takze, jeste jednou diky a treba se jeste s TBC v dohledne dobe vydame za hranice vsednich dnu, vase sluzby jsou opravdu vyborne!

S pratelskym pozdravem,

vchv

Zobrazit více

Mauritius - Le Victoria 5.10.2012

Maurícius , hodnocení ze dne 09. 10. 2012

Dobrý den i Vám paní Kijenská,

Vřele Vám děkujeme úplně za vše, cesta byla zajištěna přes leteckou společnost prvotřídně, místa v letadle i přání posádky k našemu 25.výročí svatby uskutečněné (včetně s dortem a „šampíkem“) na palubě letadla nás okouzlila a velice potěšila, to bylo zejména pro mě i moji ženu nádherné a neočekávané překvapení.

Hotel LaVictoria je pěkný, pokoj byl velmi příjemný, ale palmy již jsou dosti vysoké a nebylo vidět na oceán, to nám však nakonec vůbec nevadilo (teplo a stín na balkoně byl příjemný). Jinak veškerý personál byl velice slušný. Úsměvné bylo při večeřích pozorovat „šrumec“ personálu jak usazují hosty ke stolu a pokud si nedáte hned něco k pití (když nemáte All Inclusive – tam se mohou přetrhnout)už si Vás nikdo nevšimne (to však zjišťujeme, že je běžné všude ve světě kde jsme byli). Mohu Vám sdělit, že na pláži jsem byl nemile překvapen chováním zejména německých hostů s dětmi, velká arogance vůči místním „au pair“, které se jim staraly o děti – to jen na okraj.

Zajištění česky mluvícího místního „agenta“ se Vám povedlo na výtečnou, paní Pavla byla velice příjemná a pomohla nám se spoustou věcí, včetně zajištění řidičů od „Emotions“ a prohlídku míst kam bychom se sami nedostali. Například sami jsme si zajeli na prohlídku cukrovaru v Médine, ale tam berou jen ohlášené větší skupiny.

A co jsme stihli kromě plavání v oceánu? Parádní kousky, La VánilleCrocodile Park s želvami (které jsme mohli i nakrmit), klapnutí čelistí krokodýla na návštěvnici z Japonska (naštěstí jen přes sklo)až z toho měla málem „shocking“). Bois Chéri nádherné místo s ochutnáním všech možných čajů, mi jsme zvládli pouze 8 (pak by bylo asi vnitřní plavání) a čaje které si koupíte doporučuji do kufru rozložit krabičky i jednotlivé sáčky, jinak zaberou moc místa v kufru. Grand Bassin s opicemi okolo nás – nádherné místo. Black River a Chamarel (vodopády a země 7barev) – opět velice zajímavé a pěkné místo. Rum z Chamarelu jsme si přivezli nepoškozený (lahve bylo problém nacpat do kufrů – každý kdo tam jede ať si vezme pořádný „lodní kufr“). Casela – Ziplines, adrenalin (fotky jsme si nestihli vybrat Pavla slíbila že nám je pošle, tak uvidíme jestli dojdou) tam jsme byli ve 13,00 a od 15,00 jsme šli na Walking with Lions – hrozně moc pěkné (konec byl v 17,00 a byli jsme rádi že jsme stihli alespoň tady si vyzvednout DVD s námi a se lvy) , pak byl park uzavřen – bohužel další místa v parku jsme již neviděli - škoda. Prohlídka Curepipe stojí za to, a Port Louis rovněž (pohled z Citadely je okouzlující). Nepromarnili jsme ani prohlídku muzea Blue Penny s osvětlením známek. Exkluzivní byla pro nás návštěva místního tržiště (fakt stojí za to), parádní ovoce i zelenina, nemluvě i o koření – a ceny velice příjemné – v přepočtu za 100Kč jsme měli zeleniny a ovoce pro dvě osoby do jednoho batohu – a to jsme tam byli v poledne.

Když to shrneme, tak 6 dní prohlídka míst na ostrově a 5 dní koupání – odpočinek jaký se hned tak nevidí, na Mauriciu není naštěstí tolik turistů, že by po sobě „šlapali“ a na vše co jsme chtěli vidět bylo dostatek času. Tedy s ohledem na počet dní na ostrově – byli bychom tam klidně měsíc, jsou tam další místa která jsou zajímavá a neotřelá. Parky Pamplemousses, Casela i Black River se dají stále procházet a je vidět něco nového a zajímavého a nestačí to na jeden den.

Místní kuchyně byla báječná, stojí za to ji ochutnat. Jídlo v restauracích na hotelu bylo rovněž velice dobré (myslel jsem že na cestách něco málo shodím, ale to se nedalo uskutečnit).

Dovolenou jsme si opravdu parádně užili, díky.

S pozdravem
Dalibor a Blanka Čihákovi

P.S.
Možná jeden drobný detail k cestě, při zpáteční cestě jsme v Dubai čekali na odlet necelých 6 hodin, možná by stálo za to uskutečnit vízum na min. 4hodinový výlet autem po městě. Jinak nezbývá nic jiného než „korzovat“ a okukovat a případně nakupovat na letišti (popřípadě se opět něčím „cpát“). BDČ

Zobrazit více

Mauritius - Le Victoria květen 2012

Maurícius , hodnocení ze dne 11. 10. 2012

Dobrý den,

takze pokusime se shrnout dulezite body na dovolene:

1) doprava a odbaveni na letisti tam i zpatky byly bez problemu. Kdyz jsme prijeli, tak uz nas cekal zastupce Mautourco, vsechno klaplo dobre. Na ceste zpatky na letiste jsme dokonce meli odvoz velkym BMW :) Pri odbaveni na ceste zpatky se o nas zastupce postaral spickove, „zatahnul“ nas na odbaveni u Business Class, takze jsme nemuseli vubec cekat ve fronte.

2) hotel byl perfektni, loni Canonnier byl moc pekny ale tento byl min. o uroven vys ne-li o 2… Pokoj byl velice komfortni a veliky, to plati i pro koupelnu. Strava byla taky vyborna, menili to a vyber byl plne postacujici. Obsluha byla na jednicku, i v baru a na plazi. I pokojova sluzba byla na velmi dobre urovni. A dokonce jsme meli gekona resp. tu jesterku v pokoji jenom asi 3 noci (oproti Cannonieru, kde s nami byla temer cely pobyt:) ).

A jeste pro zajimavost: jeden vecer jsme prisli na pokoj a na stole sedela ta jesterka. Ne zeby nam nejak vadila, ale spis jsme ji akceptovali na zdi ale ne v takove blizkosti. Tak cestou na veceri jsme to jenom rekli cloveku na recepci (bez nejakych stiznosti nebo zadosti o napravu) a on hned rekl, ze to vyridi. Poslal tam nejakeho cloveka, ten ji chytil a bylo vymalovano. Tim chci jenom rict, ze personal byl fakt vyborny a ochotny.

3) plaz – tam se neda taky nic moc vytknout, vodni sporty pestre, ucili jsme se na vodnich lyzich temer kazdy den, instruktori na urovni. V porovnani s Cannonierem, tady bylo o dost min plazovych „obchodniku“, coz nam loni trosku kazilo ten zazitek, protoze porad tam chodili a nabizeli zbozi. Tady to bylo fajn, prisli parkrat za den, zeptali se a pak hned odesli.

4) pocasi – perfektni. Kdyz prselo, tak v noci. Rano nebylo po desti ani stopy. Parkrat lehce prselo pres den, ale jenom na par minut.

5) vylety – letos jsme meli „walking with lions“ a plavbu katamaranem. Bylo to zajimave. Meli jsme to s Mautourco. Jedina vec, kterou bych tady vytknul, je meskani 1 hod pred vyletem na katamaran resp. neslo o to meskani, to se stava, ale o pristup. Auto prijelo hodinu pozdeji a kdybych nevolal zastupkyni Mautourca, tak by nikdo nevedel, co a jak. Pak jeste slibila, ze mi zavola zpatky kdyz to proveri, ale uz se neozvala… Ridic ani nic nerekl, jako by se nic nestalo. Jak rikam, vylety byly v poradku az na ten odjezd na katamaran.

6) vecerni program – tam to bylo slabsi, kazdy vecer byl nejaky program, ale musim rict, ze ti zpevaci resp. skupiny by hodne pohorely na nejakych peveckych soutezich, mozna bych je tromfnul i ja:) Ale nijak nam to nevadilo, spis jenom poznamka.

Kazdopadne hodnotime tuto dovolenou jako jednu z nejlepsich, takze velke DIKY!

Dekujeme a prejeme uspesny tyden

P.S. Kdyz jsme prijeli do Prahy, tak v mailu nas uz cekala zprava z hotela, ze dekujou za feedback na nas pobyt atd. Nebyla to takova ta automaticky generovana zprava, ale s konkretnima vecma, ktere jsme tam psali, takze celkovy pristup na urovni.

Zobrazit více

Reunion + Mauritius (hotel Le Victoria) 11.11.2009

Hodnocení ze dne 09. 10. 2012

Dobrý den!

i přes nečekané zmatky byla dovolená skvělá a moc jsme si ji užili.

Let na Vídeň - Paříž - Mauritius - Reunion byl docela v pohodě, jen pokud bychom cestovali přiště, asi bychom dali přednost nějaké variantě s méně přestupy, ony čtyři hodiny v Paříži byly opravdu úmorné. Let na Mauritius přes noc (zkrácenou o časový posun) se dal přežít, ale moc příjemné to nebylo - za námi seděl nějaký děsivě chrblající Kreolec. Na druhou stranu zařízení letadla bylo skvělé. Po příletu na Mauritius nás bohužel uvítalo deštivé počasí, což nám trochu zkazilo náladu (onen jeden deštivý den v tomto měsíci je rozhodně přehnané tvrzení).
Po příletu na Reunion jsme trochu zazmatkovali na letišti (nebyl tam nikdo s cedulkou s našimi jmény, nenapadlo nás dívat se po cestovce) a tak jsme šli rovnou do půjčovny - nakonec to ale všecko dobře dopadlo.

Trochu nás překvapilo, že i přes voucher po nás v půjčovně chtěli 20€ - letištní taxu nebo tak něco - o čemž jsme se nikde předtím nic nedozvěděli.

Auto bylo v pohodě a cestování po Reunionu plné úžasných zážitků, snad jen připomínka k tomu, že Vaše dokumenty jsou zaměřeny čistě na Mauritius a nikoliv na Reunion - to částečně vedlo k těm zmatkům na letišti.

Na Reunionu jsme si užili všeho, je to opravdu několik světů v jednom - jen naše neznalost francouzštiny byla trochu problémem, anglicky umělo jen tak 5% lidí :-)

O těch zmatcích při přeletu zpět se raději nebudu vyjadřovat, bil bych se do hlavy ještě dneska. Nakonec jsme přespali v jednom penzionu v Saint Denis a potkali v ulicích bubeníky a zase zažili něco nového, tak to zase nebylo tak hrozné.

Příjezd na Mauricius probíhal naprosto vzorově a bez problémů, naštěstí už s krásným počasím.

Delegátka v hotelu byla velmi příjemná a nabízela nám různé exkurze, ze kterých jsme nakonec nevyužili ani jednu (hlavně kvůli tomu, že jsme tam byli relativně krátce) - chtěli jsme zkusit safari s procházkou se lvy, ale trochu nás zarazila cena a nakonec jsme se dohodli, že i přes varování si půjčíme moped a zkusíme si udělat exkurzi sami.

To se nakonec ukázalo jako výborné rozhodnutí - Mauritius je mimo hotel propastně odlišný a alespoň jsme měli šanci jej trochu víc poznat. První den jsme si zajeli do botanické zahrady Pamplemousses a Grand Baie a druhý den do Port Luis. Musím říct, že i přes ježdění v levo a šílený provoz to byl zážitek na celý život, ten mix ras a národností, trhy, čínská čtvrť...

S odjezdem si bohužel delegátka trochu na náš úkor ušetřila práci - odvážel nás minibus hodně brzo ráno a jel pak vyzvedávat lidi ještě do dalších dvou hotelů. Na letišti jsme byli první a čekali tam přes dvě hodiny - teprve až po hodině se odletová hala začala plnit lidmi pro náš let. V hotelu se také divili, proč musíme vstávat tak brzo, když v neděli není žádný provoz... 

Let zpátky pak byl bez problémů, economy class v Boingu 747 je výrazně horší než v Airbusu 340, ale bylo to přes den, tak se to dalo vydržet a trochu jsme se i prospali. Zbytek proběhl bez problémů a v jednu ráno už jsme byli doma v Grazu (a v osm ráno už v práci :-)

Jsme moc rádi, že jsme si dovolenou zvolili takto - první část trochu dobrodružnější a na vlastní pěst a zbytek takový pohodovější. Rozhodně to mohu doporučit i ostatním - Reunion je plný opravdu úžasné přírody. V ostrém kontrastu pak dovolená na Mauriciu byla plná luxusu a jaksi odříznutá od opravdového Mauriciu - kdybychom jeli na Mauricius ještě jednou, možná bychom oželeli ten luxus a udělali si něco víc poznávacího. Ne že by nám ten luxus nějak nevyhovoval (myslím že nabraná kila budu shazovat ještě půl roku).

Byly to krásné líbánky!

S pozdravem

11.11.2009, Tomáš Daněk


Zobrazit více

Mauritius - Le Victoria 7.7.2009

Maurícius , hodnocení ze dne 09. 10. 2012

Vážená paní inženýrko.

S organizací a průběhem dovolené na Mauritiu v hotelu Le Victoria jsme byli maximálně spokojeni.

Organizace White Sand taky byla bezchybná.

V průběhu celého pobytu se nevyskytla nejmenší závada či problém.
Pokud budete v kontaktu s hotelem, chtěli bychom vyslovit osobní poděkování: 
pan MEHRA se o nás staral na pokoji tak vzorně, že jsem to ještě nikdy v žádném hotelu na světe nezažil.
To byla služba skutečně nadstandardní !!

Ještě jednou děkujeme za zařízení naší dovolené, kdyby tato destinace byla o něco blíže !!

S přátelským pozdravem

7.7.2009, P. H.

Zobrazit více

Mauritius - Le Victoria 8.6.2009

Maurícius , hodnocení ze dne 09. 10. 2012

Dobrý den slečno Melková,

ještě jednou bych Vám ráda poděkovala za skvělou organizaci naší svatební cesty! Byli jsme opravdu maximálně spokojení a neměli jsme nejmenší problém - naopak - na místě nás čekaly jen samé výhody! Od hotelu jsme dostali místo obyčejného pokoje, který jsme si zaplatili, Suitu ve 2. patře s krásným výhledem na moře a obrovskou terasou. A navíc jsme byli až na konci hotelu u restaurace La Casa, kde jsme měli obřad a pod balkónem svatební altán, takže jsme mohli každý den sledovat svatby :-))) No prostě dokonalé! Dále také musím pochválit fotografa (Ibrahim Busawon) a kameramana - jsou to opravdu profíci! Byli s námi od 16:00 do 19:00 a za ty 3h vyfotil 370 fotek a všechny jsme dostali na CD, takže bylo z čeho vybírat... Svatební koordinátor Ashvin vše zařídil podle našich požadavků - večeře z darů moře na pláži byla opravdu nezapomenutelná a pak nás ještě překvapili krásně vyzdobeným pokojem a snídaní druhý den až na pokoj....

Svatební obřad i ostrov Mauritius předčil naše očekávání (i očekávání našich příbuzných a přátel). Byli jsme na 3 exkurzích a všechny se nám moc líbily! Nejzajímavější byl asi okruh po ostrově - Chamarel, 7 barev země atd... Příroda je tam opravdu nádherná - bujná zeleň a hory všude kolem... Pak jsme byli ještě na katamaránu - to byla zase pohodová a relaxační exkurze a velký zážitek byl ponor do 35m k vraku lodi!

No prostě máme spoustu krásných zážitků! Naštěstí i počasí nám vyšlo - pršelo asi 3krát, ale byly to jen takové spršky. S hotelem i personálem jsme byli naprosto spokojeni - všichni byli milí a vstřícní a dokonce ani ten 12h let nám tolik nevadil, protože letadlo bylo pohodlné a o zábavu postaráno - TV atd....

Takže jedním slovem perfektní svatba i dovolená - lepší si nedovedu představit!

Děkujeme moc a přejeme spoustu spokojených zákazníků! Doporučuji Vás kudy chodím :-))))

S přátelským pozdravem

8.6.2009, Denisa Wlosoková


Zobrazit více

Mauritius - Tamassa; Le Victoria

Maurícius , hodnocení ze dne 09. 10. 2012

Dobrý den.

Dovolenou jsem si užili. Bohužel nás neminuly střevní potíže, ale to k tomu asi patří :).

Oba hotely byly perfektní. Volba přejezdu se nám opravdu vyplatila. Měli jsem možnost prozkoumat jak severní část, tak i jižní část ostrova. Tuto kombinaci určitě doporučujeme.

Trošku nás mrzelo, že jsem byli odkázáni na taxi služby a nemohli jsme si půjčit auto (řídit na opačné straně jsme si netroufli). Manžel si trochu stěžoval na moře (silný proud a korály mu neumožnily plavat, jak by si přál). Já neplavec jsem byla spokojena.

Nejvíce na nás zapůsobila procházka se lvem a výlet katamaránem, kde jsem viděli nejen delfíny, ale i velrybí rodinku.

S pozdravem

2.12.2010, J. K.

Zobrazit více

Factsheet

Podobný hotel

Letová spojení na Maurícius

Bc. Petra Melková
Victoria Beachcomber Resort & Spa
„V hotelu jsem bydlela.“
Odlet
Nocí
Strava
Cena za osobu
x

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.