Zilwa Attitude ****

Maurícius

Autentický resort, který Vám přiblíží sladký život v ráji

Rychlá kalkulace hotelu

Odlet
Nocí v hotelu
Zilwa Attitude

Pro hotel Zilwa Attitude není dostupná online kalkulace. Cenu Vám rádi sdělíme na vyžádání – prosím vyplňte svůj požadavek v kontaktním formuláři. Detail hotelu Zilwa Attitude.

Typ pokoje
Strava

Transfer zahrnut
Český delegát
Doprava do hotelu
Bonus
EUR
Počítáme cenu Vašeho zájezdu. Vyčkejte prosím.
Počítáme cenu
Vašeho zájezdu.
Vyčkejte prosím.
Cena zájezdu
- /osoba
Původní cena
-/osoba
Hotel,
- /osoba- /osoba
Naše ceny hotelů v Emirátech již zahrnují DPH ve výši 5%, poplatek obci ve výši 10% i poplatek za služby v ubytování ve výši 10%.
Dospělý
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Garance nejlepší ceny
Transfer
- /osoba
Dospělý
Dítě 2 až 12 let
Český delegátDelegát      
- /osoba
Akční sleva
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dospělý
Dítě 2 až 12 let
Dítě do 2 let
Cena platí v případě volných míst v nejvýhodnější rezervační třídě
Podmínky zájezdu
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Počítáme cenu Vašeho zájezdu. Vyčkejte prosím.
Počítáme cenu
Vašeho zájezdu.
Vyčkejte prosím.
Mauricius je uzavřený (zřejmě až do června 2021) Mauricius je uzavřený pro turisty ze všech zemí (zřejmě až do června 2021). Vláda ostrova Maurícius se rozhodla již na začátku léta 2020 uzavřít hranice pro úplně všechny. Zcela výjimečné návštěvy musí zůstat 14 dní pro příletu či příjezdu lodí v karanténě ve vládním hotelu a teprve poté mohou např. do své nemovitosti. Podle aktuální zprávy z poloviny listopadu vláda prodloužila vyplácení 50% mzdy všem zaměstnancům v cestovním ruchu až do konce června roku 2021. Vládní rozhodnutí má obrovskou podporu v místním převážně nevzdělaném obyvatelstvu hinduistického původu a vlastníci hotelů ho nedokáží změnit. Z hlediska turistiky prosím nepočítejte s cestováním na Mauricius v celé první polovině roku 2021. Chcete-li cestovat na tropické ostrovy u teplého oceánu, doporučujeme Vám Zanzibar, Maledivy nebo Dubaj, případně Seychely.
Osobně
jsme
bydleli

Hotel Zilwa Attitude ****

Hodnocení 9.3 Hodnotí 106 klientů
Detailní hodnocení
Lokalita Maurícius, Grand Gaube | Zobrazit mapu
Strava Polopenze, All Inclusive | Více o gastronomii
Tipy specialistů Pobyty ve stylu Robinsona Crusoe Moderní ubytování Krásná pláž a soukromé ostrůvky

Popis hotelu Zilwa Attitude **** Maurícius

„Zilwa“ v kreolštině znamená ostrovan. Toto slovo skvěle vystihuje podstatu hotelu Zilwa Attitude, kde na vás dýchne pravá mauricijská pohoda. Od ostatních hotelů se liší autentickou atmosférou. Kromě odpočinku na pláži a koupání v klidném moři či v bazénech zde můžete zažít grilování na ostrově uprostřed laguny, zábavné lekce kreolštiny nebo vyrazit na výlet na místní trhy. A přesně takové zážitky vám dodají dokonalou představu o místním životě. 

Zilwa Attitude se nachází na severním pobřeží v Calodyne, v blízkosti rybářské vesnice Grand Gaube a 10 min jízdy od města Grand Baie. Areál hotelu se rozkládá u písečné zátoky s výhledem na pět ostrovů. Jen pár desítek metrů od břehu spatříte dva soukromé ostrůvky: Gran Zil a Ti Zil. Na ty se můžete dopravit lodí a strávit zde chvilky v soukromí. Objednejte a vychutnejte si barbecue nebo relaxační masáž a váš zážitek bude nezapomenutelný!

Resort se pyšní čtyřmi hvězdami a je dokonalým místem, kde si můžete dobít baterky, zpomalit a všemi smysly vnímat tento úžasný ostrov. Tomu jde vstříc koncept a rustikální design hotelu, který je podobný tradičnímu mauricijskému bydlení.  

Hotel tvoří celkem 214 pokojů. Místní gastronomii i pokrmy z celého světa si vychutnáte v jedné z pěti restaurací.

Zobrazit více  Mám zájem o hotel

Naše doporučení k Zilwa Attitude

Hotel je vhodný pro páry i pro rodiny s dětmi. Tomu odpovídají různé kategorie ubytování od velkých pokojů pro rodiny po luxusní suity pro páry. Poskytuje tak dostatek prostoru pro všechny.

Kaskádovitý bazén u baru je určen pouze dospělým, ten níže položený si pak mohou užívat i děti. 

Výzdoba pokojů je velmi tradiční, má evokovat původní mauricijské domovy s betonovými podlahami a hrubými stěnami. Nábytek je ratanový, postele jsou ze dřeva. Na stěnách pokojů zaujmou hádanky v kreolštině, nad kterými můžete zapřemýšlet v průběhu svého pobytu. Vtipným doplňkem jsou i botky-žabky s nápisem Dodo. 

Pokud jste do hotelu přicestovali s dětmi, jistě vás ohromí místní dětský klub, který tvoří pravá loď, která si připlula až do zahrad hotelu. Děti si mohou hrát jak na palubě, tak v podpalubí a zažít dobrodružství při honbě za pokladem, kdy získají vzkaz v láhvi, mapu a dostanou se na opuštěný ostrov, kde pátrají po sladkém pokladu. Takové hry by se jistě s radostí účastnil i dospělý!

Hotel navíc nabízí prosotry pro konání konferencí.

 

Přijeďte na návštěvu a sdílejte s námi úsměvy, hudbu a vychutnejte si kouzlo života na tropickém ostrově! Staňte se na chvíli ostrovanem "ZILWA"!

Poslední inspekce hoteluzaměstnancem cestovníkanceláře DELUXEA
2019
Kateřina Marečková
Kateřina Marečková 724 730 019

Video hotelu

Nabídka pokojů

Superior Room

Superior Room

Superior Rooms (35 m², celkem 43 Superior a 72 Superior Sea View, max. 2 dospělí a 1 dítě do 12 let) se vyznačují přímořskou atmosférou a designem s přírodními barvami, kterým dominuje ..

Superior Partial Sea View

Superior Partial Sea View

Pokoje typu Superior s částečným výhledem na moře (35 m², max. 2 dospělí a 1 dítě do 12 let). Nacházejí se ve dvoupodlažních budovách s doškovými střechami a mají vlastní balkon...

Superior Sea View

Superior Sea View

Pokoje typu Superior s výhledem na moře (35 m², max. 2 dospělí a 1 dítě do 12 let). Nacházejí se ve dvoupodlažních budovách s doškovými střechami a mají vlastní balkon...

Superior Beach Front

Superior Beach Front

Pokoje typu Superior, které se nachází v přízemí budovy a nabízejí přímý vstup k pláži (35 m², max. 2 dospělí a 1 dítě do 12 let)...

Gastronomie a hotelové restaurace

Zilwa Attitude se svými šesti restauracemi nabízí směs pikantních a místních chutí z celého světa. Na Mauríciu se taková chuť nazývá Metisaz – jedná se o směs kreolské, indické, asijské a evropské kuchyně. Hotel zve ke stolování „Dine Around“ ve třech hotelových restauracích, díky kterému poznáte všechny tyto chutě.

Hlavní restaurace Karay podává bohaté snídaně (7:00 – 10:30) a večeře (19:00 – 22:00) formou rozmanitých bufetů. Restaurace má až 240 míst. Tři jídelní části jsou otevřené, v blízkosti bazénu a s výhledem na pláž.

Saté & Siaw představují dvě restaurace s otevřenou kuchyní, které nabízejí exkluzivně asijskou kuchyni. Přijďte povečeřet speciality, které Vám kuchař připraví přímo před očima. Saté má 30 míst a Siaw má 50 míst. Otevřeno je 6 dní v týdnu od 19:30 do 22:30 na základě rezervace.

Lor Disab v kreolštině znamená „přímo na pláži“. A skutečně se jedná o stolování v písku, s výhledem na moře. Tato restaurace je kromě svých lehkých obědů a večeří á la carte proslulá svou typickou výzdobou, kterou tvoří dřevěné barevné okenice naskládané vedle sebe a tvořící tak barevnou koláž. Večeře se zde servírují pouze pro dospělé od 16 let. Restaurace disponuje kodexem oblékání a vyžaduje formální a elegantní oděv. V době večeře jsou kraťasy nepřijatelné. Restaurace má 100 míst, ale předběžná rezervace je nutná. Otevřeno je v době oběda od 12:30 do 15:00, a večeře od 19:30 do 22:30.

Taba-J je malý obchůdek prodávající alkohol a cigarety. Dále nabízí lehké obědy (např. palačinky), svačiny a odpolední čaje s koláčky. K dispozici je 80 míst. Otevřeno je od 11:00 do 18:00.

Grand Zil nabízí grilování uprostřed laguny na tropickém ostrůvku. Pro naše klienty jeden oběd pod širým nebem i s nápoji zdarma. Podmínky viz ceník. Podávají se tradiční kreolská jídla v rustikálním prostředí. Restaurace má 40 míst. Otevřeno je od 12:30 do 14:30.

Tadka nabízí v době večeře (19:30 - 22:00, šest dní v týdnu na základě rezervace) indické speciality a v Kot Nou se můžete občerstvit lehkým pálivým obědem, svačinou nebo odpoledním čajem. Otevřeno je 12:00 - 18:00.

Kromě restaurací má Zilwa ještě 2 bary – Siro Kann a Lor Disab Bar s bohatou nabídkou džusů, koktejlů, alkoholu z celého světa a především s velkým množstvím excelentního mauricijského rumu. Otevřeno mají do půlnoci. Bary požadují slušné a důstojné oblékání. Plavky nejsou akceptovány.

V cestovní kanceláři DELUXEA Vám připravíme dovolenou na míru

 

Odlety jsou možné z Prahy nebo Vídně každý den. Létáme luxusními letadly Emirates. Délka Vašeho pobytu může být libovolná. Vybírat lze z velkého množství hotelů a různých typů pokoje i formy stravování. Maurícius jsme opakovaně navštívili a poskytneme Vám osobní rady. Je specializací české cestovní kanceláře DELUXEA a.s. založené roku 1995. Hotel, transfer a další služby pro Vás objednáváme přímo na Mauríciu. S místní cestovní kanceláří Emotions s dlouholetými zkušenostmi a nejširším portfóliem služeb přímo spolupracujeme. Při pobytu na ostrově se o Vás bude starat český reprezentant. Služby pro Vás nekupujeme u německé cestovní kanceláře a při cestování nebudete členy žádné skupiny. Pokud byste potřebovali jakoukoliv změnu v zájezdu, tak přímo my Vám vše na Mauríciu vyřídíme, rychle a operativně. Postaráme se o Vás.

Cestovní kancelář DELUXEA vybírá do své nabídky hotely na základě osobního poznání. Vždy Vám ukážeme fotky a videa z osobních návštěv našich zaměstnanců. S hotelovými řetězci z naší nabídky spolupracujeme již mnoho let. Do většiny hotelů každoročně cestujeme na inspekce. Velkou část naší klientely tvoří opakovaní zákazníci, kteří se do našich hotelů rádi vracejí.

Kategorie a vybavení pokojů Zilwa Attitude

Hosté se mohou ubytovat v některém z 214 pokojů tří kategorií: Superior, Cuple a Family. Pokoje se nacházejí v nižších budovách s doškovými střechami, které jsou situovány v blízkosti pobřeží nebo v zahradě s výhledem na moře. Architektura a design pokojů se inspiruje tradičními mauricijskými domy s hrubými stěnami a betonovými podlahami. Strohý design je doplněn o veselé barvy, barevné polštáře a hádanky na stěnách.

Pokoje jsou vybaveny balkonem či terasou, telefonem s IDD volbou, televizí, WiFi, mini-barem, trezorem, příslušenstvím k přípravě čaje a kávy, klimatizací a stropním ventilátorem, fénem, koupelnou se sprchou a oddělenými toaletami a zásuvkami o 220 V.

Nabídka pokojů

Superior Room

Superior Room

Superior Rooms (35 m², celkem 43 Superior a 72 Superior Sea View, max. 2 dospělí a 1 dítě do 12 let) se vyznačují přímořskou atmosférou a designem s přírodními barvami, kterým dominuje žlutá. Nacházejí se ve dvoupodlažních budovách s doškovými střechami a mají vlastní balkon či terasu. Součástí ložnice je kromě manželské postele i pohovka, která může posloužit jako třetí postel.

Superior Partial Sea View

Superior Partial Sea View

Pokoje typu Superior s částečným výhledem na moře (35 m², max. 2 dospělí a 1 dítě do 12 let). Nacházejí se ve dvoupodlažních budovách s doškovými střechami a mají vlastní balkon. Součástí ložnice je kromě manželské postele i pohovka, která může posloužit jako třetí postel.

Superior Sea View

Superior Sea View

Pokoje typu Superior s výhledem na moře (35 m², max. 2 dospělí a 1 dítě do 12 let). Nacházejí se ve dvoupodlažních budovách s doškovými střechami a mají vlastní balkon. Součástí ložnice je kromě manželské postele i pohovka, která může posloužit jako třetí postel.

Superior Beach Front

Superior Beach Front

Pokoje typu Superior, které se nachází v přízemí budovy a nabízejí přímý vstup k pláži (35 m², max. 2 dospělí a 1 dítě do 12 let). Nacházejí se ve dvoupodlažních budovách s doškovými střechami a mají vlastní terasu. Součástí ložnice je kromě manželské postele i pohovka, která může posloužit jako třetí postel.

Family Room

Family Room

Family Rooms (45 m², celkem 23, max. 2 dospělí a 2 děti) jsou speciálně zařízeny pro rodiny s dětmi. Nacházejí se v přízemí a otevírají se na velkou zařízenou terasu. Oproti Superior pokojům mají tyto pokoje navíc obývací část, kam lze přidat 2 dětské přistýlky.

Family Room Deluxe

Family Room Deluxe

Deluxe Family Rooms (50 m², celkem 14, max. 2 dospělí a 3 děti) jsou vybaveny manželskou postelí v hlavní ložnici a dvěma oddělenými lůžky ve druhé ložnici. Ložnice jsou odděleny korálky, nikoli dveřmi. Každá ložnice má vlastní koupelnu a wc.

Family Apartment

Family Apartment

Family Apartments (80 m², celkem 8 v přízemí, max. 4 dospělí a 2 děti) se skládají ze dvou plnohodnotných Superior pokojů, které jsou propojeny vstupní halou s dveřmi. Nacházejí se v přízemí nebo v prvním patře a otevírají se na prostornou zařízenou terasu nebo balkon. Každý z pokojů je vybaven manželskou postelí a jedním samostatným lůžkem.

Family Apartment Sea View

Family Apartment Sea View

Family Apartments (80 m², celkem 12 v prvním patře, max. 4 dospělí a 2 děti) se skládají ze dvou plnohodnotných Superior Sea View pokojů, které jsou propojeny vstupní halou s dveřmi. Nacházejí se v přízemí nebo v prvním patře a otevírají se na prostornou zařízenou terasu nebo balkon. Každý z pokojů je vybaven manželskou postelí a jedním samostatným lůžkem.

Couple Deluxe Beachfront

Couple Deluxe Beachfront

Couple Deluxe Rooms (40 m², celkem 14 Beachfront) se nacházejí v přízemí a z terasy nabízejí přímý vstup k pláži. Mají manželskou postel a prostornou koupelnu se sprchou a oddělenou toaletou.

Couple Junior Suite Beachfront

Couple Junior Suite Beachfront

Couple Junior Suites (50 m², celkem 21) jsou situovány v přízemí, některé z nich se otevírají přímo k pláži. Mají zařízenou terasu, pohovku a prostornou koupelnu.

Couple Privilege Sea View

Couple Privilege Sea View

Couple Privilege Suites (40 m², celkem 3 Sea View) se nacházejí ve druhém patře, nabízí výhled na moře a jsou ideálním místem k líbánkovému pobytu. Zamilovaný pár může společně relaxovat v jacuzzi, která se nachází na balkoně.

Couple Privilege Beachfront

Couple Privilege Beachfront

Couple Privilege Beachfront (40 m², celkem 6 Beachfront) se nacházejí v přízemí a nabízí přímý přístup k pláži. Jsou ideálním místem k líbánkovému pobytu, disponují jacuzzi, která se nachází na terase.

Superior single

Superior sea view single

Pláž a moře

Zilwa Attitude nabízí 3 pláže s bělostným pískem a jednu unikátní pláž na ostrůvku Grand Zil naproti resortu. Laguna je zda mělká, ideální pro děti. Můžete zkusit kajaky, pádlování, nebo šnorchlování okolo nedalekého korálového útesu.

Online cena a slevy Zilwa Attitude ****

Rychlá kalkulace hotelu

Odlet
Nocí v hotelu
Zilwa Attitude

Pro hotel Zilwa Attitude není dostupná online kalkulace. Cenu Vám rádi sdělíme na vyžádání – prosím vyplňte svůj požadavek v kontaktním formuláři. Detail hotelu Zilwa Attitude.

Typ pokoje
Strava

Transfer zahrnut
Český delegát
Doprava do hotelu
Bonus
EUR
Počítáme cenu Vašeho zájezdu. Vyčkejte prosím.
Počítáme cenu
Vašeho zájezdu.
Vyčkejte prosím.
Počítáme cenu Vašeho zájezdu. Vyčkejte prosím.
Počítáme cenu
Vašeho zájezdu.
Vyčkejte prosím.
Cena zájezdu
Podrobnosti zájezdu
- /osoba
Hotel,
- /osoba- /osoba
Naše ceny hotelů v Emirátech již zahrnují DPH ve výši 5%, poplatek obci ve výši 10% i poplatek za služby v ubytování ve výši 10%.
Dospělý
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Garance nejlepší ceny
Transfer
- /osoba
Dospělý
Dítě 2 až 12 let
Český delegátDelegát      
- /osoba
Akční sleva
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dospělý
Dítě 2 až 12 let
Dítě do 2 let
Cena platí v případě volných míst v nejvýhodnější rezervační třídě
Podmínky zájezdu
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Cena zájezdu na
svatební cestu

Podrobnosti zájezdu
- /osoba
Hotel,
- /osoba
Naše ceny hotelů v Emirátech již zahrnují DPH ve výši 5%, poplatek obci ve výši 10% i poplatek za služby v ubytování ve výši 10%.
Garance nejlepší ceny
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Akční sleva
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Cena platí v případě volných míst v nejvýhodnější rezervační třídě
Svatební obřad
ZDARMA
Vysoká obsazenost
Zahrnuje všechny poplatky
Nezávazně poptat Podrobnosti zájezdu

Cena zájezdu v /osoba zahrnuje všechny aktuální slevy. Proklikem přes vybraný termín se dostanete na detail ceny.

PŘÍLET ODLET
sobota24.9.2016 něděle25.9.2016 pondělí26.9.2016
pátek30.9.2016 -Nejnižší cenaDetail ceny > -Nejnižší cenaDetail ceny > -Nejnižší cenaDetail ceny >
sobota1.10.2016 -Nejnižší cenaDetail ceny > -Nejnižší cenaDetail ceny > -Nejnižší cenaDetail ceny >
neděle2.10.2016 -Nejnižší cenaDetail ceny > -Nejnižší cenaDetail ceny > -Nejnižší cenaDetail ceny >

Cena zájezdu v /osoba zahrnuje všechny aktuální slevy. Proklikem přes vybraný termín se dostanete na detail ceny.

Dítě do let
/dítě
Dítě do let
/dítě
Dítě do let
/dítě
Dítě do let
/dítě
Dítě do let
/dítě
Nejnižší cena od 2 316 Kč / osoba, noc, Polopenze v Superior room
v termínu od 01.06.2021 do 30.06.2021

Zvolený ceník neexistuje.

Můžete si prohlédnout kompletní ceník všech hotelů.

Garance nejlepší ceny

Profi foto hotelu Zilwa Attitude ****

Naše foto hotelu Zilwa Attitude ****

Video

Gastronomie a hotelové restaurace Zilwa Attitude

Zilwa Attitude se svými šesti restauracemi nabízí směs pikantních a místních chutí z celého světa. Na Mauríciu se taková chuť nazývá Metisaz – jedná se o směs kreolské, indické, asijské a evropské kuchyně. Hotel zve ke stolování „Dine Around“ ve třech hotelových restauracích, díky kterému poznáte všechny tyto chutě.

Hlavní restaurace Karay podává bohaté snídaně (7:00 – 10:30) a večeře (19:00 – 22:00) formou rozmanitých bufetů. Restaurace má až 240 míst. Tři jídelní části jsou otevřené, v blízkosti bazénu a s výhledem na pláž.

Saté & Siaw představují dvě restaurace s otevřenou kuchyní, které nabízejí exkluzivně asijskou kuchyni. Přijďte povečeřet speciality, které Vám kuchař připraví přímo před očima. Saté má 30 míst a Siaw má 50 míst. Otevřeno je 6 dní v týdnu od 19:30 do 22:30 na základě rezervace.

Lor Disab v kreolštině znamená „přímo na pláži“. A skutečně se jedná o stolování v písku, s výhledem na moře. Tato restaurace je kromě svých lehkých obědů a večeří á la carte proslulá svou typickou výzdobou, kterou tvoří dřevěné barevné okenice naskládané vedle sebe a tvořící tak barevnou koláž. Večeře se zde servírují pouze pro dospělé od 16 let. Restaurace disponuje kodexem oblékání a vyžaduje formální a elegantní oděv. V době večeře jsou kraťasy nepřijatelné. Restaurace má 100 míst, ale předběžná rezervace je nutná. Otevřeno je v době oběda od 12:30 do 15:00, a večeře od 19:30 do 22:30.

Taba-J je malý obchůdek prodávající alkohol a cigarety. Dále nabízí lehké obědy (např. palačinky), svačiny a odpolední čaje s koláčky. K dispozici je 80 míst. Otevřeno je od 11:00 do 18:00.

Grand Zil nabízí grilování uprostřed laguny na tropickém ostrůvku. Pro naše klienty jeden oběd pod širým nebem i s nápoji zdarma. Podmínky viz ceník. Podávají se tradiční kreolská jídla v rustikálním prostředí. Restaurace má 40 míst. Otevřeno je od 12:30 do 14:30.

Tadka nabízí v době večeře (19:30 - 22:00, šest dní v týdnu na základě rezervace) indické speciality a v Kot Nou se můžete občerstvit lehkým pálivým obědem, svačinou nebo odpoledním čajem. Otevřeno je 12:00 - 18:00.

Kromě restaurací má Zilwa ještě 2 bary – Siro Kann a Lor Disab Bar s bohatou nabídkou džusů, koktejlů, alkoholu z celého světa a především s velkým množstvím excelentního mauricijského rumu. Otevřeno mají do půlnoci. Bary požadují slušné a důstojné oblékání. Plavky nejsou akceptovány.

All Inclusive

Hotel Zilwa Attitude v balíčku „All inclusive“ zahrnuje:

 • snídaně v hlavní restauraci
 • oběd v Kot Nou, Lor Disab, Taba-J a Gran Zil
 • večeře - "Dine Around" s výběrem nápojů zahrnujících vodu, pivo, čaj, kávu, nealkoholické nápoje, stolní víno a místní alkoholické nápoje
 • nápoje z mini-baru
 • čaj, káva a místní sladkosti v době od 16:00 do 18:00
 • místní občerstvení podávané s večerními drinky
 • piknikové koše na výlet
 • možnost snídaně, obědu a večeře v ostatních hotelech rodiny Attitude (je třeba rezervovat předem, v závislsoti na dostupnosti restaurací)
 • 20 % sleva na masáž mezi 9:00 a 14:00 (pro každý pobyt delší než 5 nocí)

Český / slovenský delegát a služby na Mauríciu

Cestovní kancelář DELUXEA nabízí na ostrově Maurícius exkluzivně čtyři české nebo slovenské delegáty, kteří zde dlouhodobě žijí. Při své dovolené nemusíte mít obavy z jazykové bariéry. Na osobní schůzce ve Vašem hotelu se můžete delegáta zeptat na vše, co Vás zajímá. Pro případ nouze dostanete na delegáta i telefonní číslo na jeho mobil či whatsap. Navíc během celé dovolené jsme pro Vás na telefonu 24 hodin denně i my v cestovní kanceláři. Můžete nás požádat o asistenci nebo jenom poslat fotky, jak si užíváte moře či místní kuchyni. Standardní služby českého nebo slovenského delegáta jsou jen za malý příplatek. Delegát Vás může doprovázet i na výletech a překládat do češtiny/slovenštiny, cena odráží délku exkurze. Detailní informace o delegátech najdete zde. Průvodci Emotions plynule mluví česky, slovensky, rusky, ukrajinsky, anglicky a francouzsky. Privátní řidiči ovládají plynule angličtinu a francouzštinu.

Na ostrově Maurícius se o Vás bude starat naše partnerská cestovní kancelář EMOTIONS. Její služby po příletu, v průběhu pobytu a před odletem zahrnují:

 • Přivítání u přepážky naší partnerské cestovní kanceláře Emotions, která se nachází přímo v budově letiště a je opatřena cedulkou s Vašimi jmény a logem DELUXEA
 • Team usměvavých delegátů v uniformách, kteří Vám předají česky psaný uvítací dopis, mapu ostrova a brožurku s možnostmi výletů a exkurzí
 • Vodu nebo uvítací nápoj a malé místní sladkosti
 • Krabičku mauricijského koření jako suvenýr
 • Pomoc v případě jakéhokoli problému (například poškození nebo zpoždění zavazadel)
 • Portýra, který Vám pomůže naložit kufry do auta
 • Transfer přímo do hotelu
 • Nové klimatizované osobní automobily vybavené Wi-Fi připojením
 • Vstřícného řidiče, který Vám cestou do hotelu rád předá informace o ostrově a možnostech výletů
 • V případě potřeby asistenci při check-inu v hotelu ze strany řidiče
 • Schůzku s českou delegátkou přímo v hotelu, a to běžně druhý den po příletu
 • Českou / slovenskou delegátku na telefonu po celou dobu Vašeho pobytu
 • Asistenci při odbavení během odletu z Maurícia

Sport a wellness hotelu Zilwa Attitude ****

 • Laguna Anse la Raie vítá všechny milovníky windsurfingu a kite surfingu po celý rok. Na své si přijdou i ti, co dávají přednost kajakům nebo šlapadlům. Nadšeni budou i vyznavači plachtění a plaveb na katamaránu, když se slunce sklání k západu.

  Všem milovníkům vody nabízí hotel hned čtyři bazény (dva hlavní o velikosti  257 m³, jeden o velikosti 300 m³, který zahrnuje i 25 m³ plochy pro děti, a jeden plážový bazén o 250 m³).  

  Bezplatné vodní aktivity zahrnují lodě se skleněným dnem, kajaky, šlapadla, laser boat, šnorchlování, windsurfing, pádlování ve stoje, vodní pólo a vodní gymnastiku. Za příplatek je potápění, kite surfing, plavba na katamaránu a rybaření. 

  Pozemní aktivity nabízejí fitness centrum, plážový volejbal, stolní tenis, pétanque, strečink, tenisový kurt (zapůjčení míčků za poplatek), stolní hry a typické mauricijské hry. Za poplatek si mohou hosté zapůjčit jízdní kola. Skvělým zážitkem může být sledování filmů ve venkovním kině.

 • Lázně pak nabízí 9 místnosti k relaxaci (4 pro jednotlivce, 4 pro páry), vichy sprchu. hammám, Watsu bazén. ledovou fontánu a kadeřnický salón. Otevřeno je každý den od 8:00 do 20:00. nutná je rezervace. 

Děti v hotelu Zilwa Attitude ****

V mini klubu Ayo The Dodo se slavný pták Dodo převléká do pirátského kostýmu a zve děti za dobrodružstvím na pirátské lodi a na honbu za pokladem. Mini klub se otevírá každý den od 9:00 do 21:00 a je určen dětem od 3 do 12 let. Dětem od šesti let nabízí také prázdninovou knihu zážitků. Kromě dobrodružných her se děti mohou zúčastnit i plavby lodí se skleněným dnem, vyřádit se v bazénu nebo si zahrát zábavné stolní hry.  Hotel nabízí také službu hlídání dětí za poplatek. 

Svatební balíček „Svatba v ráji” Zilwa Attitude

Zilwa Attitude ****
Zilwa Attitude ****, Maurícius

Autentický resort, který Vám přiblíží sladký život v ráji

Klasický svatební balíček od 16 580 Kč podrobnosti
 • - česky mluvícího překladatele při svatbě nebo při vyřizování formalit,
 • - veškeré úřední a správní poplatky na Mauríciu (Místopřísežné prohlášení & Vrchní soud & Matrika),
 • - zajištění apostily na oddací list,
 • - transfery na příslušné úřady,
 • - dárek pro pár,
 • - slevu v lázních Spa Attitude,
 • - exkluzivní místo pro svatební obřad v areálu hotelu,
 • - svatebního koordinátora,
 • - službu svědků,
 • - hudbu na pozadí,
 • - láhev šumivého vína,
 • - svatební dort,
 • - večeři při svíčkách,
 • - speciální službu rozestýlky a
 • - jednoduchou výzdobu místa pro svatební obřad.
 • Vážíme si Vašeho času a překlady dokumentů pro Vás vyřídíme my! Nemusíte hledat žádného překladatele a chodit na různé adresy ani se trápit skenováním. Stačí, když se zastavíte osobně v našich kancelářích Praha 1, Na Příkopě 392/9 nebo Brno, Vídeňská 546/55 nebo Bratislava, Miletičova 5. Po dohodě můžete i vše odeslat poštou či po kurýrovi. Zaplatíte pouze cenu samotného ověření a překladu.
Svatební balíček Islander od 33 100 Kč podrobnosti
 • - česky mluvícího překladatele při svatbě nebo při vyřizování formalit,
 • - veškeré úřední a správní poplatky na Mauríciu (Místopřísežné prohlášení & Vrchní soud & Matrika),
 • - zajištění apostily na oddací list,
 • - transfery na příslušné úřady,
 • - dárek pro pár,
 • - slevu v lázních Spa Attitude,
 • - jednu masáž pro pár v lázních Spa Attitude,
 • - exkluzivní místo pro svatební obřad v areálu hotelu s květinovou výzdobou
 • - dekoraci svatebního místa,
 • - svatebního koordinátora,
 • - službu svědků,
 • - hudbu na pozadí,
 • - láhev šumivého vína,
 • - svatební dort,
 • - kadeřnické služby se zkouškou pro nevěstu,
 • - svatební kytici,
 • - myrtu pro ženicha,
 • - večeři při svíčkách, slavnostní lobster menu
 • - masáž pro 2 (50 min) zdarma,
 • - snídani v restauraci Tadka u stolu s výhledem na moře.
 • Vážíme si Vašeho času a překlady dokumentů pro Vás vyřídíme my! Nemusíte hledat žádného překladatele a chodit na různé adresy ani se trápit skenováním. Stačí, když se zastavíte osobně v našich kancelářích Praha 1, Na Příkopě 392/9 nebo Brno, Vídeňská 546/55 nebo Bratislava, Miletičova 5. Po dohodě můžete i vše odeslat poštou či po kurýrovi. Zaplatíte pouze cenu samotného ověření a překladu.
Příplatkové položky ke svatbě   podrobnosti
 • - Kytice pro družičky 1 440 Kč
 • - Make-up pro nevěstu (včetně zkoušky) 2 590 Kč
 • - Ozdoba do klopy pro svědka 200 Kč
 • - Svatební kytice 1 810 Kč
 • - Svatební účes pro nevěstu (včetně zkoušky) 2 590 Kč

ceny jsou informativní a potvrdíme Vám je při rezervaci svatby

Svatby v ráji pořádáme od roku 1998. Jsou připravené speciálně s ohledem na individuální přání a potřeby snoubenců. Naši zaměstnanci destinace opakovaně navštívili a detailně poznali místní prostředí a nabídku služeb. Díky tomu Vám velmi podrobně poradí na základě osobních zkušeností.

Doprava do hotelu Zilwa Attitude

Transfer z letiště do hotelu Zilwa trvá 75 minut (80 km). Do hlavního města Port Louise se svezete za pouhých 25 minut autem (30 kilometrů).

Cestovní kancelář DELUXEA nabízí na ostrově Maurícius několik variant transferu z letiště do hotelu. Vybrat si můžete klimatizované osobní auto, SUV/terénní vůz, limuzínu, helikoptéru, případně klimatizovaný bus/minibus spolu s dalšími turisty, (který však může cestou stavět až ve 3 hotelech).

Pokud zvolíte osobní auto, na stánku EMOTIONS na letišti na Vás bude čekat řidič. Pomůže Vám s kufry a dopraví Vás přímo do hotelu. Kdybyste se potřebovali zastavit na krátký nákup (např. ovoce, SIM karta, potřeby pro děti nebo focení), rád Vám vyjde vstříc. Na zpáteční cestě na letiště oceníte, že osobním autem budete moci odjet později.

Pokud si vyberete autobus, tak budete čekat na jiné cestující. Cesta bude delší kvůli pomalejšímu autobusu a zastávkám v jiných hotelech. V ceně dopravy osobním autem a autobusem je jen malý rozdíl.

Varování: Pro cestu z letiště do hotelu můžete použít i taxi - od služeb Emotions se servis poskytovaný taxislužbou liší následovně:

 • Taxi nemusí mít adekvátní pojištění pro případ nehody a zranění pasažérů
 • Nemá přepážku na letišti a po příletu Vás nebude čekat nikdo s cedulkou se jménem
 • Nedisponuje delegáty a neposkytuje žádné materiály o ostrově ani uvítací balíček
 • Taxi si musíte po příletu zajistit sami a ve vytížených časech musíte čekat, než se pro Vás uvolní vůz
 • Pokud Vám nedorazí kufry, taxikář Vám nepomůže s reklamací
 • Taxikáři nemají na rozdíl od zaměstnanců Emotions uniformy, takže není tak snadné je na letišti rozpoznat
 • Nikdo Vám nepomůže s kufry
 • Jelikož na Mauríciu neexistují přepisy ohledně stáří vozů taxislužeb, můžete buď při troše štěstí najít relativně nový vůz, nebo mít naopak smůlu a cestovat do hotelu ve velmi starém autě
 • Taxikáři neradi zapínají klimatizaci, aby neměli vyšší spotřebu.
 • Taxi nenabízí WI-FI.
 • Řidiči jsou sice zkušení, ale nejsou to vyškolení průvodci. Nedozvíte se od nich tolik informací, jako od profesionálních řidičů Emotions.

Mapa - Zilwa Attitude ****

Osobní poradenství u DELUXEA zájezdů na Maurícius do hotelu Zilwa Attitude ****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Zilwa Attitude ****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Poslední inspekce hoteluzaměstnancem cestovníkanceláře DELUXEA
2019
Kateřina Marečková
Kateřina Marečková 724 730 019

Recenze hotelu Zilwa Attitude ****

Pláž
8.7
Ubytování
9.5
Strava
9.4
Poloha
9.4
Cena / Kvalita
9.1
Služby Deluxea
9.7
Průměrné hodnocení
9.3
106 hodnocení
Pláž
9.1
Ubytování
9.5
Strava
9.5
Poloha
9.6
Cena / Kvalita
9.3
Služby Deluxea
9.8
Průměrné hodnocení
9.5
36 hodnocení
Pláž
8.9
Ubytování
9.8
Strava
9.6
Poloha
9.4
Cena / Kvalita
9.3
Služby Deluxea
9.8
Průměrné hodnocení
9.5
36 hodnocení
Pláž
7.9
Ubytování
9.4
Strava
9.4
Poloha
9
Cena / Kvalita
8.5
Služby Deluxea
9.4
Průměrné hodnocení
8.9
17 hodnocení
Pláž
8.4
Ubytování
9.2
Strava
9.1
Poloha
9.4
Cena / Kvalita
9.1
Služby Deluxea
9.7
Průměrné hodnocení
9.1
17 hodnocení
Svatební obřad
9.8
Místo pro svatbu
8.7
Svatební koordinátor v hotelu
9
Svatební fotograf
9.8
Služby tlumočníka v českém jazyce při svatbě
10
Průměrné hodnocení svateb
9.7
34 hodnocení
Rodina s dětmi
Říčany
Datum recenze:
18. 02. 2020
Datum pobytu:
01. 02. - 10. 02. 2020
Průměr
9.7
Pláž
10
Ubytování
10
Strava
8
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
Krásný hotel, výborné služby, krásná pláž.
Poměrně mělký oceán, vhodné pro malé děti. Na zaplavání to rozhodně není.
Rodina s dětmi
Vestec u Prahy
Datum recenze:
19. 11. 2019
Datum pobytu:
28. 10. - 11. 11. 2019
Průměr
9.7
Pláž
10
Ubytování
10
Strava
9
Poloha
10
Cena / Kvalita
9
Služby Deluxea
10
Krasny a rozsahly komplex ve velké zahradě. Všude čisto; denně úklid pokoju a výměna ručníku.Vyber z několika bazénů v komplexu. Spoustu jinych aktivit k dispozici- tenis, ping pong; fitko ; atd . Ideální jak pro rodiny s dětmi; tak i pro páry.
Nádherná dovolená; vše bylo perfektní.Doporucuji.
Rodina s dětmi
Břeclav
Datum recenze:
23. 10. 2019
Datum pobytu:
13. 10. - 22. 10. 2019
Průměr
10
Pláž
10
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
Vše bylo podle představ, nemůžeme nic vytknout.
Rodina s dětmi
Datum recenze:
09. 07. 2019
Datum pobytu:
24. 06. - 06. 07. 2019
Průměr
9.7
Pláž
10
Ubytování
9
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
9
Služby Deluxea
10
Vrelo odporučujeme, všetko bolo výborne naplánované, so službami sme boli veľmi spokojní.
Čakali sme viac záujmu zo strany delegátky na Mauríciu ponúknuť nám exkurzie. Problém to samozrejme nebol, zajednali sme si ich inde.
Rodina s dětmi
Tábor
Datum recenze:
23. 05. 2019
Datum pobytu:
11. 05. - 20. 05. 2019
Průměr
8.8
Pláž
8
Ubytování
9
Strava
10
Poloha
8
Cena / Kvalita
9
Služby Deluxea
9
Opravdu skvělá dovolená. V hotelu jsou všichni zaměstnanci moc milí a se vším pomůžou. Jídlo bylo výborné, člověk vždy našel to, co má rád, ať už klasika- kuřecí maso, hranolky nebo různé ryby a mořské plody. Skvělý byl i plážový bar s příjemnými číšníky, kteří si po chvíli pamatovali naše oblíbené pití i číslo pokoje, které se při každé objednávce hlásilo.
Voda byla i po půl kilometru po kolena.
V místě hotelu je jen malá vesnička, takže není kam tam jít, ale areál hotelu je veliký s řadou restaurací, takže to tolik nevadilo,
Novomanželé
Plzeň
Datum recenze:
13. 05. 2019
Datum pobytu:
23. 04. - 05. 05. 2019
Průměr
9
Pláž
8
Ubytování
9
Strava
9
Poloha
8
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
Hotel a Mauricius úžasný, je to tropický ráj.
V poměru ceny a kvality je Zilwa Attitude perfektní.
Servis a služby hotelu na výbornou, zaměstnanci jsou milý, komunikativní a nápomocní.
Vstup do rezortu je kouzelný s nádherným výhledem na moře a okolí, včetně infinity bazénu.

Musím také vyzdvihnout perfektní služby, jednání a preciznost od Deluxea/Modrý Mauricius a také od jejich místní, partnerské CK Emotions, které se nedají srovnat s ostatními ,,cestovkami
Novomanželé
Praha 4
Datum recenze:
13. 03. 2019
Datum pobytu:
01. 03. - 10. 03. 2019
Průměr
8.7
Pláž
8
Ubytování
10
Strava
8
Poloha
7
Cena / Kvalita
9
Služby Deluxea
10
Vstricny, mily personal. Hotel stredni velikosti (takze ne moc lidi). Pokoje prostorne a krasne zarizene. Vyber nekolik restauraci, vyborna kuchyn. Krasny bazen.
Hotel je na severu ostrova, takze ke vsem podstatnym turistickym atrakcim je relativne delsi cesta (cca hodinu na jih).
Rodina s dětmi
Datum recenze:
07. 03. 2019
Datum pobytu:
25. 02. - 06. 03. 2019
Průměr
10
Pláž
10
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
Hodnotím všetko pozitívne.
Všetky služby poskytnuté DELUXEA boli na profesionálnej úrovni.
Určite sa obratim na deluxea pri výbere ďalšej dovolenky.
Starší dvojice
Beroun
Datum recenze:
14. 12. 2018
Datum pobytu:
02. 12. - 12. 12. 2018
Průměr
9.8
Pláž
9
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
-
Kvalitní služby CK a skvělý přístup jejího zástupce.
Rodina s dětmi
Praha 6
Datum recenze:
14. 11. 2018
Datum pobytu:
25. 10. - 06. 11. 2018
Průměr
7.3
Pláž
5
Ubytování
8
Strava
8
Poloha
7
Cena / Kvalita
7
Služby Deluxea
9
Moře kalné a příliš mělké daleko od pobřeží.
Rodina s dětmi
Žďár nad Sázavou
Datum recenze:
12. 11. 2018
Datum pobytu:
31. 10. - 10. 11. 2018
Průměr
10
Pláž
10
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
Naprostá spokojenost.
Novomanželé
cheb
Datum recenze:
07. 10. 2018
Datum pobytu:
19. 09. - 01. 10. 2018
Průměr
10
Pláž
10
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
Chtěli bychom moc poděkovat cestovní kanceláři Deluxea za zprostředkování překrásné dovolené spojené se svatbou.Veškeré služby a přípravy týkající se naší svatby byli naprosto dokonalé.Také bychom chtěli poděkovat překladatelce Renatě za její velmi lidský a profesionální přístup.Manželé Douchovi
Starší dvojice
Ústí nad Labem
Datum recenze:
09. 05. 2018
Datum pobytu:
23. 04. - 07. 05. 2018
Průměr
8.2
Pláž
2
Ubytování
9
Strava
9
Poloha
10
Cena / Kvalita
9
Služby Deluxea
10
Skvělý hotel, velmi dobrá strava vynikající personal a služby nejlepší delegát p. Pavla, nádherné přírodní okolí hotelu, několik restaurací a basenů, Sportovní využití jak na moři tak i na hřišti i v tělocvičně. Krásné výlety
Velmi špatný přístup do moře, pláž s minimálním pískem pod palmami, moře kalné obrovské množství kamenů všech velikostí v moři, takže ani boty nepomohou, vzhledem k mělkému moři. Voda až za bojky po kolena.
Mladší dvojice
Uherský Brod 3
Datum recenze:
25. 04. 2018
Datum pobytu:
10. 04. - 21. 04. 2018
Průměr
9
Pláž
8
Ubytování
8
Strava
10
Poloha
9
Cena / Kvalita
9
Služby Deluxea
10
Velmi pěkný rezort s přívětivou atmosférou. Výborná kuchyně, velmi ochotný a milý personál. Pokoje na můj vkus příliš v minimalistickém stylu, ale hezké. Krásné pláže, moře teplé, ale ještě tři sta metrů od břehu voda po kolena, což může vyhovovat rodinám s malými dětmi. Na šnorchlování jezdí dvakrát denně člun. Půjčovna kajaků, surfů....Několik hezkých koktejl barů..Prostě paráda. Můžu jen doporučit.
Novomanželé
Kroměříž
Datum recenze:
25. 04. 2018
Datum pobytu:
07. 04. - 16. 04. 2018
Průměr
9.5
Pláž
9
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
9
Cena / Kvalita
9
Služby Deluxea
10
Se vším jsme byli nadmíru spokojení, skvělý hotel, super služby all inclusive, se svatbou jsme byli také spokojeni, Pavla překladatelka taky super, se vším nám poradila a byla ochotná...naprostá SPOKOJENOST!
Novomanželé
Plzeň
Datum recenze:
24. 04. 2018
Datum pobytu:
08. 04. - 17. 04. 2018
Průměr
9.8
Pláž
10
Ubytování
10
Strava
9
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
Naprosto jsme netušily, jak profesionálně nám vše agentura zprostředkuje a zařídí. Byli jsme velice spokojení, včetně komunikace s p. Vendulou Pilátovou. Hotel je naprosto nádherný a svatba v něm byla pohádková. moc děkuji
Žádná není, nicméně maličkost - k polopenzi se u večeře musí dokupovat nápoje, i voda. Pití dostanete pouze ke snídani.
Novomanželé
Brno, Starý Lískovec
Datum recenze:
29. 03. 2018
Datum pobytu:
07. 03. - 25. 03. 2018
Průměr
10
Pláž
10
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
Novomanželé
Datum recenze:
19. 02. 2018
Datum pobytu:
02. 02. - 10. 02. 2018
Průměr
9.8
Pláž
9
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
Služby hotelu,agentury deluxea i spolupracující agentura Emotions byly vyborne-byli moc spokojeni s komunikaci i servisem.
Menší pláž...
Rodina s dětmi
Brno
Datum recenze:
07. 02. 2018
Datum pobytu:
25. 01. - 01. 02. 2018
Průměr
9.5
Pláž
10
Ubytování
9
Strava
9
Poloha
10
Cena / Kvalita
9
Služby Deluxea
10
Krasne misto, skvělá plaz a plazove služby. Perfektni hotelovy servis, ochotny personal. Vyborne restaurace.
Skvělé.
Novomanželé
Šardice
Datum recenze:
06. 02. 2018
Datum pobytu:
12. 01. - 26. 01. 2018
Průměr
10
Pláž
10
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
Jediné co bych vytkla je že nám v hotelu neřekli co všechno máme zaplacené v all inclusiv.Museli jsme si to sami zjišťovat.
Jinak bylo všechno fantastické.Všem doporučujeme.
Děkujeme.
Rodina s dětmi
Valtice
Datum recenze:
30. 01. 2018
Datum pobytu:
11. 01. - 21. 01. 2018
Průměr
8.3
Pláž
7
Ubytování
9
Strava
9
Poloha
7
Cena / Kvalita
9
Služby Deluxea
9
Na základě našich skušeností a možností porovnání již z více CK mohu jen vřele doporučit Vaši CK. Jak ochota a vstříctnost včetně pružného jednání již při výběru dovolené tak i v průběhu celého bobytu je velmmi vysoká a klient má opravdu pocit , že přidělený pracovník a delegát je tu vždy pro něj!!
Novomanželé
Datum recenze:
04. 12. 2017
Datum pobytu:
02. 11. - 12. 11. 2017
Průměr
10
Pláž
10
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
S hotelem jsme byli spokojení. Počasí se také vydařilo, když jsme přijeli, tak bylo trochu zataženo a chvíli i sprchlo, ale pak bylo po celý pobyt krásně a zatáhlo se až zase v den odjezdu a ráno chvíli pršelo (opět perfektně načasované :) ).
Rodina s dětmi
Bratislava
Datum recenze:
22. 11. 2017
Datum pobytu:
04. 11. - 12. 11. 2017
Průměr
10
Pláž
10
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
Dobrý deň,

športovo môžem povedať že to bola moja najlepšia dovolenka v živote. Madá toho nepochodila až tak veľa ako ja ale bola rovnako nadšená. Služby boli na fantastickej úrovni či už Emotionsu alebo hotela. Keby bolo na mne tak sa tam pripútam o palmu :-) a v živote ma z tade nedostanete.

Fantázia.

Ďakujeme za sprostredkovanie vynikajúceho zážitku.

Prajeme pekný zvyšok dňa :-)
Mladší dvojice
Datum recenze:
08. 11. 2017
Datum pobytu:
23. 10. - 01. 11. 2017
Průměr
9.2
Pláž
8
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
8
Cena / Kvalita
9
Služby Deluxea
10
Se vším jsme byli spokojení. Hotel byl skvělý, strava i personál také.
Pokud bychom s přítelem jezdili 2x na stejné místo, určitě bychom se vrátili. :)
Není nic, co bychom hodnotili záporně. Pár drobností, ale předčilo naše očekávání.
Novomanželé
Datum recenze:
25. 10. 2017
Datum pobytu:
11. 10. - 20. 10. 2017
Průměr
10
Pláž
10
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
Dovolaná byla naprosto úžasná. Delegátka Renata byla moc ochotná a se vším nám poradila :-)
Rodina s dětmi
Bratislava
Datum recenze:
16. 05. 2017
Datum pobytu:
02. 05. - 09. 05. 2017
Průměr
8.5
Pláž
9
Ubytování
9
Strava
9
Poloha
9
Cena / Kvalita
7
Služby Deluxea
8
Z pohladu rychlej ponuky a spracovania zadania na dovolenku super, tak isto sluzby odvozu z letiska dovozu a zakladých informacií dodaných v sprievodných materialoch Kvalita rezortu bola vyborna.
Trochu aktivnejsi pristup a častejsiu pristomnost by som ocakaval od delegatky na hoteli.
Novomanželé
Tučapy
Datum recenze:
11. 05. 2017
Datum pobytu:
28. 04. - 09. 05. 2017
Průměr
10
Pláž
10
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
Dovolenka vratane svadby su nezapomenutelne. Vsetko bolo perfektne organizovane. Rovnako sme spokojni aj so servisom agentury.
Rodina s dětmi
Datum recenze:
11. 05. 2017
Datum pobytu:
22. 02. - 04. 03. 2017
Průměr
10
Pláž
10
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
Chtěla bych Vám moc poděkovat za skvělou dovolenou. Vše bylo opět výborně zorganizováno, včetně našeho přejezdu, spojeného s výletem po ostrově a přemístěním do druhého hotelu. Hotely byly naprosto luxusní !!!! Prožili jsme nádherných 8 dní, ani se nám nechtělo odjíždět. Ještě jednou moc děkuji za celou rodinu. Určitě se opět za rok ozveme
Mladší dvojice
Datum recenze:
09. 01. 2017
Datum pobytu:
07. 12. - 22. 12. 2016
Průměr
9
Pláž
7
Ubytování
9
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
8
Personál
10
S dovolenou jsme byli velice spokojeni. Personál hotelu byl velice vstřícný a splnil nám všechna přání.
Mladší dvojice
Brno
Datum recenze:
15. 12. 2016
Datum pobytu:
01. 12. - 13. 12. 2016
Průměr
9.2
Pláž
9
Ubytování
9
Strava
10
Poloha
9
Cena / Kvalita
8
Personál
10
Hotel Zilwa Attitude je nádherný, je v Mauricijském stylu, hodně přírodních materiálů. Personál hotelu je velice vstřícný, se všým pomůže a vždy se usmívají. Jídlo je naprosto luxusní. Hotel je velice klidný a kromě dalších hostů vás nebude nic rušit od vašeho odpočinku. Mohu ho vřele doporučit všem i rodinám s dětmy. Dávám 11 z 10.
Jediné co by někomu mohlo vadit je, že moře je velice mělké a není to na žádné veliké plavání, ale spíš brouzdání. Pro rodiny s dětmy asi spíš bonus.
Starší dvojice
Brno
Datum recenze:
13. 12. 2016
Datum pobytu:
29. 11. - 09. 12. 2016
Průměr
9
Pláž
9
Ubytování
9
Strava
9
Poloha
9
Cena / Kvalita
-
Personál
9
u organizovaných výletů přes delegátku udělat seznam výletů s obsahovou náplní a to v písemné formě častější informační schůzky a v případě,že je více čechů v destinaci(v resortu)provést v případě zájmu propojení
Novomanželé
Kroměříž
Datum recenze:
05. 12. 2016
Datum pobytu:
10. 11. - 19. 11. 2016
Průměr
9.2
Pláž
7
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
8
Personál
10
+ nejde o klasický hotel s pokoji, spíše bungalovy s výhledem do zahrady nebo pláž (soukromí) + každodenní perfektní úklid pokoje + vstřícný a ochotný personál + polopenze - chutná, dostatečný výběr + skvělí řidiči - průvodci z CK Emontions + několik bazénů + vodní sporty a celodenní výlet lodí
- pouze dvě menší pláže s vodou max po kolena, přijdete-li později, nemusíte najít volné lehátko - do hotelu mají přístup děti - občas velmi rušno
Novomanželé
Praha 2
Datum recenze:
09. 11. 2016
Datum pobytu:
14. 10. - 26. 10. 2016
Průměr
9.7
Pláž
9
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
9
Personál
10
Zilwa Attitude je nádherný hotel, ve kterém jsme prožili ty nejhezčí líbánky, jaké si vůbec dovedeme představit. Krásné vybavení, mnoho aktivit, výborné jídlo a výjimečně přátelský a ochotný personál. Profesionální přístup cestovní kanceláře, vše proběhlo hladce a bez jakýchkoliv problémů. Vřele všem tento hotel i cestovní kancelář Deluxea doporučujeme.
Novomanželé
Plzeň
Datum recenze:
21. 10. 2016
Datum pobytu:
07. 10. - 17. 10. 2016
Průměr
10
Pláž
10
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Personál
10
Dobrý den,s hotelem Zilwa jsme byli moc spokojeni,jak s milým personálem,tak od první chvíle po příjezdu s přijetím,delegátkou Pavlou a celým průběhem naší svatební cesty.Hotel je v překrásném prostředí,sice při odlivu není tolik vody,ale zase se dá toto využít na projížďky na kajaku či paddleboardu.Právě úroveň a péče o klienty,ať se jednalo o jídlo,či nápoje, tak hlavně pro manžela široká nabídka vodních sportů , nás nadchla.Prostě opravdová dovolená.Manžel si zamiloval jízdu na plachetnici.P
Novomanželé
Olomouc
Datum recenze:
20. 10. 2016
Datum pobytu:
03. 10. - 12. 10. 2016
Průměr
9.8
Pláž
9
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Personál
10
Vše bylo skvělé. Všichni se tam o nás starali. Se vším nám pomohli na letišti atd. z vaší dceřinné společnosti. Nejvíce si vážíme pomoci překladatelky Pavly, která nám věnovala hodně času. Náš velký den byl pro nás velký zážitek. A velké plus vidíme v tom, že jsme se stěhovali, protože jsme poznali dva úplně jiné hotely a kulturu. Ostrov je moc krásný a rádi se tam někdy vrátíme. Dále děkujeme paní Kláře Borutové, která nám vše vybrala a zařídila.
Rodina s dětmi
Boršice u Blatnice
Datum recenze:
07. 06. 2016
Datum pobytu:
27. 05. - 05. 06. 2016
Průměr
10
Pláž
10
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Personál
10
Hotel Zilwa je velmi příjemný a nachází se na romantickém místě s lagunami. Byli jsme zde velmi spokojení s jídlem, kdy jsme ochutnávali jídlo typické maurícijské, mořské speciality i jídla indické či čínské. My i naše děti jsme byli také spokojeni s bazény, které jsme velmi využívali, protože v období našeho pobytu již foukalo a moře bylo studenší. Hotel jsme zvolili pro naši svadbu a udělali jsme dobře. Personal hotelu je velmi příjemný, tak jako delegátka ČR Pavlínka. Luxus výlety.
Novomanželé
Havířov - Město
Datum recenze:
24. 05. 2016
Datum pobytu:
07. 05. - 21. 05. 2016
Průměr
9.5
Pláž
10
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
9
Personál
8
Lokalita i hotel patřil mezi to nejlepší, co jsme doposud na dovolené poznali. Byť personál u snídaně a číšníci v baru na recepci patřily spíše k průměru, zbytek personálu byl naprosto vstřícný a ochotný pro hosty udělat maximum. Byli jsme mile překvapeni z množství aktivit, hlavně vodních sportů, které hotel nabízí v rámci all inclusive programu. Jídlo je tak dobré, že se vám může snadno stát, že se vrátíte několika kilogramy navíc :o).
Novomanželé
Teplice
Datum recenze:
06. 05. 2016
Datum pobytu:
26. 04. - 04. 05. 2016
Průměr
10
Pláž
10
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Personál
10
Úžasná dovolená, vše bylo podle našich představ. Personál hotelu - neskutečně přívetíví, ochotní a pracovití lidé, kteří velkou měrou přispěli k pohodovosti a hladkému průběhu maší svatební dovolené.
Novomanželé
České Budějovice
Datum recenze:
25. 04. 2016
Datum pobytu:
11. 04. - 21. 04. 2016
Průměr
10
Pláž
10
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Personál
10
Ráj na zemi a pohádková svatba. Díky Vašemu profesionálními přístupu jsme zažili nádhernou dovolenou. Destinace, služby hotelu a paní delegátky splnily na 120% naše očekávání.Věřte, že s každou další cestou se na Vás rádi obrátíme a na Mauricius se určitě vrátíme.
Rodina s dětmi
Brno
Datum recenze:
12. 04. 2016
Datum pobytu:
31. 03. - 09. 04. 2016
Průměr
9.5
Pláž
8
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
9
Personál
10
Krásné, klidné místo, s nádherným výhledem a skvělou gastronomii. Skvělé programy pro děti. Přírodní a autentický resort bez přídavku konzumu, komerce a různých kýčovitých atrakcí. Personál přátelský a usměvavý.
Vzhledem ke korálům v oceánu jsme více využívali k plavání přírodní bazény.
Rodina s dětmi
Hradec Králové
Datum recenze:
12. 04. 2016
Datum pobytu:
26. 03. - 05. 04. 2016
Průměr
10
Pláž
10
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Personál
10
Dovolené na Mauriciu nelze vlastně nic vytknout. Vše perfektní, dokonalé. Od přípravy a komunikace s Deluxea až po realizaci a přístupu hotelu Zilwa a jeho personálu. Děkujeme, budeme Vás všude chválit a při další dovolené se na Vás určitě obrátíme.
Starší dvojice
Žďár nad Metují 181
Datum recenze:
29. 03. 2016
Datum pobytu:
15. 03. - 27. 03. 2016
Průměr
9.5
Pláž
10
Ubytování
9
Strava
9
Poloha
10
Cena / Kvalita
9
Personál
10
Služby plně odpovídaly popisům v nabídce. Personál je velice ochotný a vstřícný. Vše bylo plně funkční včetně WiFi připojení. Pro koupání v moři je vhodné si pohlídat příliv. Velice chválíme delegátku Pavlu, spolehlivě zajistí všechna přání. Asistence při příletu a odletu byla velice příjemná. Celkově velmi pěkný pobyt s možnostmi dalších sportovních aktivit a účasti na každodenních kulturních akcích.
Mladší dvojice
Cheb
Datum recenze:
10. 02. 2016
Datum pobytu:
27. 01. - 06. 02. 2016
Průměr
9.8
Pláž
10
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
9
Personál
10
S dovolenou jsme byli velice spokojeni, krásné místo, strava skvělá, hodně pestrá. Výborně zorganizované výlety se spoustou zážitků. Určitě se sem vrátíme.
Novomanželé
Olomouc
Datum recenze:
22. 10. 2015
Datum pobytu:
26. 08. - 09. 09. 2015
Průměr
9.7
Pláž
9
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
9
Cena / Kvalita
10
Personál
10
Úžasný personál, krásná pláž i celý resort, skvělé jídlo.. měli jsme se tu jako v Ráji :)
Novomanželé
Praha 8
Datum recenze:
27. 07. 2015
Datum pobytu:
07. 07. - 17. 07. 2015
Průměr
10
Pláž
10
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Personál
10
-jinak překrásný hotel a obsluha dokonalá,usměvavá velice komunikativní a příjemná - jídlo luxusní a krásně pestrá a čerstvá kuchyně - delegátka pí.Pavla velice milá a předá skvělé informace!Moc jí pochvalte....jen víc takových lidiček - výlety přes ní překrásné a servis řidiče/průvodce naprosto ne měl chybičku!Ukázal vše,informoval...zastavil kde jsme chtěli!Hned bych mu dal prémie... shrnutí:skvělá dovolená velice dobře zorganizovaná a bude na co vzpomínat!Všem Vám moc děkujeme za ni Šubrtovi
-škoda,že nejsou manuály a pokyny pro hosty na pokoji v češtině.Ne každý ovládá francouzsky nebo anglicky!Stačilo by vložit pár fotokopií.... -na tak skvělý hotel dost nevyladěná televize na pokoji(velice špatný obraz na LCD!! - chápu,že se nevyhoví každému,ale ta prkenná matrace byla děsná(čekal bych lepší.....) -V rámci večeří by mohla být voda event.džus v ceně když už to jde k snídani!! -delegátku bych čekal první den příjezdu na hotel
Mladší dvojice
Bratislava
Datum recenze:
15. 05. 2015
Datum pobytu:
27. 04. - 06. 05. 2015
Průměr
8
Pláž
3
Ubytování
10
Strava
9
Poloha
9
Cena / Kvalita
8
Personál
9
Dovolenka na Mauriciu bola skvela, hotelove sluzby vyborne az na hotelovu plaz. Pozicali sme si auto, velmi milo nas prekvapila cena (cca 50 eur/den), ale sofer musi byt skuseny, jazdenie vlavo v uzkych preplnenych ulickach miest je narocne. Aj sme odrazili spatne zrkadlo, na druhy den dali druhe auto a skodu zauctovali 30 eur. Prejazdili sme cely ostrov, ak by sme isli este raz, alebo odporucali pekne plaze a kupanie, tak urcite na juh ostrova, je to aj blizsie k pozoruhodnostiam ostrova.
Hotelova plaz Zilwa Attitude nebola velmi na plavanie. Laguna vyzerala na pohlad velmi pekne, ale na plavanie to nebolo. Velmi dlho bola plytka voda - asi po 1 km mala viac ako 1,5 m, zaviselo to od prilivu a dno bolo viac bahnite ako pieskove, neprijemne sa po nom chodilo a voda bola kalna.
Starší dvojice
Otrokovice
Datum recenze:
05. 03. 2015
Datum pobytu:
03. 02. - 25. 02. 2015
Průměr
8
Pláž
7
Ubytování
8
Strava
9
Poloha
8
Cena / Kvalita
8
Personál
8
Dobrý den, chtěli bychom oba moc poděkovat delegátce Pavle za její péči a ochotu. Na Pavle bylo vidět, že ji práce baví, že se všemožně snaží klientům pomoci, vyhovět, vše ukázat, vysvětlit, opravdu jsme s ní byli moc spokojeni. Škoda, že takových lidí není více. Ještě jednou moc děkujeme.
Bohužel nás trochu zklamala ani ne samotná pláž, ale moře v okolí hotelu. Bylo špinavé, zakalené a bahnité. Nevíme, zda to bylo způsobeno nedávným cyklonem, nebo zda je to v tomto místě obvyklé. Ale i přes tento negativní dojem jsme si dovolenou užili.
Starší dvojice
Ovcary
Datum recenze:
19. 02. 2015
Datum pobytu:
08. 02. - 17. 02. 2015
Průměr
8.3
Pláž
8
Ubytování
9
Strava
8
Poloha
8
Cena / Kvalita
8
Personál
9
Hotel Zilwa super ,horsi koupani Hotel Friday mensi ,ale super koupani Cestovani s Modrym Mauriciusem byla radost a urcite s nimi poletime a doporucime . Dekujeme Klarce Borutove za super dovolenou.
Rodina s dětmi
Datum recenze:
10. 02. 2015
Datum pobytu:
29. 01. - 07. 02. 2015
Průměr
9.8
Pláž
9
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Personál
10
pláž - pěkná, čistá, vždy místo... jen moře mělké, nezaplavete si, možná dobré vědět předem. Všechno ostatní SUPER
Mladší dvojice
Hýskov
Datum recenze:
07. 12. 2014
Datum pobytu:
20. 11. - 02. 12. 2014
Průměr
9.2
Pláž
9
Ubytování
9
Strava
10
Poloha
9
Cena / Kvalita
8
Personál
10
krásný hotel, ochotný personál
mělké moře
Starší dvojice
Všechovice
Datum recenze:
24. 11. 2014
Datum pobytu:
12. 11. - 22. 11. 2014
Průměr
9.2
Pláž
10
Ubytování
10
Strava
7
Poloha
10
Cena / Kvalita
8
Personál
10
Skvělá dovolená,romantické místo,personál perfektní. Výlety opravdu krásné,ubytování odpovídalo. Perfektní servis od paní Pavly Nem.
Mladší dvojice
Praha
Datum recenze:
14. 10. 2014
Datum pobytu:
28. 09. - 10. 10. 2014
Průměr
8.5
Pláž
7
Ubytování
9
Strava
9
Poloha
10
Cena / Kvalita
8
Personál
8
personal by velice mily, vstup bezkonkurencni, pokoje velmi hezke
personal byl na nase pomery pomaly a nekdy trochu zmateny, v all inklusive mi nam chybely ryby a vice ovoce a kvalitni kava
Novomanželé
Rovensko pod Troskami
Datum recenze:
13. 10. 2014
Datum pobytu:
25. 09. - 04. 10. 2014
Průměr
9.5
Pláž
9
Ubytování
10
Strava
8
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Personál
10
Dovolená na Mauriciu se nám strašně líbila, byli jsme překvapení vstřícností a ochotou personálu. Špičkové služby ze strany hotelu. Prostředí hotelu opravdu nádherné, i pláže. Byli jsme na výletě v Casela parku na lvech, úžasný zážitek, velmi doporučuji. Určitě se tam jednou ještě podíváme.
Starší dvojice
Praha
Datum recenze:
06. 10. 2014
Datum pobytu:
24. 09. - 05. 10. 2014
Průměr
9.7
Pláž
8
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Personál
10
Vše co nám sl.ing. Hladíková popsala se uskutečnilo, partnerská CK Emotions fungovala bezvadně a sl. Pavla vysvětlila poměry na ostrově co kde vidět a byla neobyčejně ochtná. Celková spokojenost s vaší CK.Jen řeším menší zádrhel s poškozeným kufrem při zpátečním letu.
Uvítal bych v Praze mít možnost vidět konkrétní seznam zajímavostí na ostrově včetně alespoň orientačních cen. Děkuji
Mladší dvojice
Zlín
Datum recenze:
05. 10. 2014
Datum pobytu:
19. 09. - 29. 09. 2014
Průměr
9.5
Pláž
9
Ubytování
10
Strava
9
Poloha
9
Cena / Kvalita
10
Personál
10
Dovolenou pro nás organizovala slečna Mlejnská a musím konstatovat,že vše bylo naprosto perferktní a bez problémů.
Mladší dvojice
Praha
Datum recenze:
23. 09. 2014
Datum pobytu:
09. 09. - 20. 09. 2014
Průměr
7.2
Pláž
8
Ubytování
8
Strava
7
Poloha
7
Cena / Kvalita
8
Personál
5
Zilwa je určitě klidný hotel, který stojí za to na severu navštívit. Je mladý, moderní a přitom v rustikálním stylu. Je fajn, že je dobře rozdělen na "rodinou" část a na část pro novomanželé a páry (za náš kratičký pobyt jsem tam vlastně zažili rovnou 2 svatby). Určitě jeden z nejlepší na Mauriciu, co se týče poměru cena / výkon. Na výhled z provzdušněné hlavní vstupní haly / baru bude člověk vzpomínat celý život... Mimo sezonu, tam trochu fouká, ale na severu bude hledat lepší hotel dost těžk
Hotelu Zilwa bych snad vytknul jen právě ten "zilwa attitude" u personalu :) Respektive onen "postoj ostrovana", kde život teče pomalu, je znát i obsluhy, kde jsem často na objednaní / drink / jídlo čekali poměrně dost dlouho. Párkrát jsme se museli připomenout, jinak de facto nemáme žádnou výtku. Gurmani by možná ještě uvítali větši variabilitu u a la carte restuaraci.

Ohlasy klientů DELUXEA

svatba v Zilwě

Maurícius , hodnocení ze dne 10. 05. 2019

Dobry den,

 
Ano, zajezd a hotel ohodnotime na odkazu.
 
Jinak jsme byli moc spokojeni! Mauricius je raj!
Hotel byl krasny, mily lide, perfektni sluzby, jak od hotelu, tak organizace svatby, vcetne sluzeb vasi partnerske cestovni kancelare Emotions.
Ocenili jsme privatni transfery, ridici byli vzdy napomocni, informovani, komunikativni, presny, co se tyce casu, to same ostatni zamestnanci Emotions.
 
Svatba a pripravy probehly skvele, bez problemu. To malo, co zbyvalo k vyrizeni s nasi ucasti zabralo min.casu vcetne uradu.
 
Oddaci list overeni a preklad si zajistim sama, ale dekuji.
 
Take dekuji za perfektni sluzby Vasi cestovni kancelare, ktere se nedaji srovnat s ostatnimi ,,cestovkami' na trhu.
 
Verime, ze se snad na Mauricius zase vratnime a treba s Deluxeou :-).
 
Pekny den.
Zobrazit více

Zilwa Attitude, leden 2019

Maurícius , hodnocení ze dne 15. 02. 2019

Dobrý den paní Mlejnská,

dovolená jedním slovem byla "bomba"

Zilwa je moc krásný hotel s luxusními službami.

Jídlo, ubytování, plaže, prostředí,výlet - všechno bylo super

Wifina i na lehátku u moře posílali jsme fotky domů, říkali jsme si vždycky, že cokoliv tam vyfotíme, že je luxusní fotka.

Emotions byli super připravení, na cestě tam nám v Dubai nabourali letadlo nakládací plošinou, takže nás vysadili z letadla a letěli jsme jiným až za 4hodiny, a oni i přesto na nás čekali na letiště aby nás naložili do auta a nechali nás odvést do hotelu.

Moc děkujeme za pomoc při výběru - byli jsme opravdu spokojení - a dovolená rozhodně předčila naše očekávání.

Zobrazit více

Svatební obřad v Zilwa Atittude

Maurícius , hodnocení ze dne 22. 11. 2017

Vážená paní Pilátová, 

měli jsme se báječně, moc jsme si to užili a vůbec se nám nechtělo domů. Nejprve bych Vám a vašim kolegům chtěla poděkovat za skvělé služby a profesionální přístup. 

Vše bylo dle Vámi zaslaných precizně připravených pokynů. Všechny lety byly pohodové a s variantou s přestupem v Amstrdamu a Londýně jsme byli spokojeni. Na letišti si nás vyzvedl řidič, který byl hrozně milý a komunikativní, takže nám cesta na hotel rychle utekla. Na hotelu nás hned přivítali, bohužel nebyl volný pokoj, tak jsme čekali do 14 h než nás ubytují, ale sdělili nám, že již můžeme využívat all inclusive. Mezitím jsme se sešli s naší delegátkou Pavlou, domluvili jsme si výlety a s naší svatební koordinátorkou, se kterou jsme domluvili detaily obřadu. Služby byly opět skvělé a obě dámy byli velmi příjemné. Druhý den jsme měli svatební obřad, vše proběhlo dle domluvy a bylo to skutečně nádherné, od rána svítilo sluníčko, nepršelo, ale odpoledne začal foukat docela silný vítr (to byla asi jediná chybička, pokud se to dá chybičkou vůbec nazvat :) ). Obřad byl dokonalý, hrála nám mauricijská hudba, oddávala nás sympatická Elodie, která měla krásný proslov a bylo to neskutečně romantické, opravdu jsme si to moc užili. Vše bylo podle našich představ. Byl to skutečně jeden z nejkrásnějších dní, který jsem dosud zažila. Byli jsme nadšení z fotografa Daniela, který byl tak pečlivý, že se nám věnoval od 15 h až do 19 h a výsledek stojí opravdu za to. Fotky se povedly a každému (kdo je zatím viděl) se moc líbí. :)

S hotelem jsme byli spokojení. Počasí se také vydařilo, když jsme přijeli, tak bylo trochu zataženo a chvíli i sprchlo, ale pak bylo po celý pobyt krásně a zatáhlo se až zase v den odjezdu a ráno chvíli pršelo (opět perfektně načasované :) ).

Byli jsme na dvou výletech (výlet s řidičem - na jihu ostrova, výlet lodí) a pak jsme se i sami vydali do Port Luis. :) Vše bylo skvělé. 

Svatbu i dovolenou jsem si maximálně užili a se vším jsme byli spokojeni, jsme moc rádi, že jsem se rozhodli pro vaši agenturu a že vše perfektně fungovalo. Byl to opravdový ráj - absolutní pohoda, vše bylo zařízeno a my jsme si tak krásně mohli užít náš velký den bez stresu a hlavně užít si jeden druhého. 

Ještě jednou děkuji :)

S přáním hezkého dne,
novomanželé Satrapovi :) 

Zobrazit více

Dovolená v Zilwě

Maurícius , hodnocení ze dne 15. 06. 2016

Dobrý den

Pobyt byl velice příjemný a splnil naše očekávání. Služby plně odpovídaly popisům v nabídce. Personál je velice ochotný a vstřícný. Vše bylo plně funkční včetně WiFi připojení. Pro koupání v moři je vhodné si pohlídat příliv. Velice chválíme delegátku Pavlu, spolehlivě zajistí všechna přání. Asistence při příletu a odletu byla velice příjemná. Celkově velmi pěkný pobyt s možnostmi dalších sportovních aktivit a účasti na každodenních kulturních akcích.

Určitě bych mohl všem zájemcům tuto destinaci doporučit.

 

Děkujeme za Vaše služby a není vyloučeno že se na Vás opět v budoucnu obrátíme.

 

Pěkný den

Libuše a Pavel

Zobrazit více

Svatba Maurícius

Maurícius , hodnocení ze dne 15. 06. 2016

Dobrý den,

 

děkujeme za zprostředkování krásné dovolené. Vše se odehrálo podle našich představ a musím obzvlášť pochválit práci delegátek Pavli a Renaty a svatební koordinátorky Nathali, které se o vše postaraly na výbornou. Veškeré svatební přípravy proběhly velmi rychle a hladce a my jsme si díky jejich skvělé práci mohli užívat nerušenou a pohodovou dovolenou. Ještě jednou děkuji:) Personál hotelu - neskutečně přívetíví, ochotní a pracovití lidé, kteří velkou měrou přispěli k pohodovosti a hladkému průběhu maší svatební dovolené.

 

S pozdravem

 

Jana Kaderová

Zobrazit více

Mauritius, Zilwa

Maurícius , hodnocení ze dne 18. 03. 2014

Dobrý den paní Jelínková,

 

Dovolená se nám moc líbila. Když to vezmu postupně:

-          příprava podkladů od Vás byla perfektní; ocenili jsme i již dopředu udělanou rezervaci míst v letadlech

-          letecká společnost Emirates – výborné služby a bezvadně navazující lety

-          vyzvednutí i odvoz na letiště i služby Emotions na místě byly také perfektní: moc se nám líbil koncept najmutí auta i s řidičem průvodcem, který byl celý den pro nás k dispozici a dle dohody jsme uzpůsobovali trasu výletu stavu dětí i časovým možnostem. Náš průvodce (jmenoval se „Yasin“, nejsem si jistá jak se jméno správně píše) byl znalý faktů a iniciativně nám sám po cestě ukazoval a říkal mnoho zajímavostí o místní flóře a fauně, a dalších věcech. Jeho chování bylo milé a nevtíravé, takže i jeho zásluhou se nám všechny výlety moc líbili a opakovaně jsme si ho vyžádali. Moc krásný byl i výlet na lodích Aquasoleil, kde též náš kapitán a průvodce byl velmi zábavný a udělal z výletu zejména pro naše děti velký zážitek. Spokojeni jsme byli i se službami paní delegátky Pavly, která byla velmi vstřícná, dokázala poradit i rychle reagovat při drobné panice ohledně zpátečního letu způsobené jiným zaměstnancem Emotions. Snad jediná drobná výtka či spíš doporučení do budoucna: nabízíte-li lidem výlet do zoo a zábavného parku Casela, bylo by dobré upozornit, že je tam úžasný zipline a jiné mírně adrenalinové a zajímavé aktivity, na které je ovšem třeba se PŘEDEM OBJEDNAT! Toto jsem si sama zjistila až večer před plánovaným výletem na internetu a v den výletu už nebylo volné místo na zipline, kam jsme chtěli...naštěstí jsme byli ještě na začátku dovolené, tak se výlety daly proházet a udělali jsme si sami rezervaci a na zipline se nakonec dostali...mimochodem stálo to zato, doporučujeme!:-)

-          hotel Zilwa: styl i umístění hotelu je nádherné; byli jsme spokojeni i s jídlem a přímo nás nadchl rozsah a dostupnost možností vodních sportů v hotelu - šlapadel, kanoí, serfů, snorchlování...vše bylo prakticky neustále k dispozici a velmi úslužný personál.

-          počasí: trochu jsme se ho při sledování předpovědi báli, ale nakonec jsme se štěstím o dva dny minuly cyklon a počasí bylo dobré a ideální jak na koupání, tak na aktivity (nebylo vedro jako v létě v Turecku, kdy jediné, co člověk vydrží, je být neustále ponořen ve vodě)

Srnuto: užili jsme si krásný týden odpočinkové, ale aktivní dovolené, při které jsme vyzkoušeli snad všechny možné vodní sporty a aktivity a procestovali celý ostrov, a to vše pohodlně i s dětma.

 

V názvaznosti na tuto naši výbornou zkušenost s Vámi bychom Vás rádi požádali o tipy a informace o možnostech na dovolenou s vámi v létě – opět bychom rádi něco odpočinkově aktivního s možností vodních sportů, trochu poznávání v místě a možná vzhledem k létu na severní polokouli v trochu bližší destinaci. Časově by nám nejlépe vyhovoval cca 2.-3. týden srpna a délka dovolené opět okolo týdne.

 

Předem děkujeme a těšíme se. Pro zajímavost přikládám linky na videa z dovolené na Mauriciu, které manžel vyrobil.

 

https://vimeo.com/83980905

 

https://vimeo.com/84248788

 

S pozdravem, M.A.

Zobrazit více

Zilwa Attitude, listopad 2013

Maurícius , hodnocení ze dne 13. 03. 2014

Na Mauriciu vládne krásné léto s příjemnými teplotami, ráda se podělím se zkušenostmi s dovolenou na zeleném a rozkvetlém ostrově.

Přivítání na letišti bylo fajn, čekali již na nás s vodou a dárečkem. Jen je změna na letišti, číslo stánku na novém letišti je jiné než ve Vašich informacích.

Přivítání v hotelu bylo srdečné a skoro ihned nás ubytovali, i když ještě nebyly 2 hodiny p.m. Hotel má úžasnou atmosféru, příjemné pokoje s použitím přírodních materiálů a současných prvků umocňoval spojení s přírodou. Na recepci nám vždy vyšli vstříct včetně posledního dne, kdy jsme pokoj opouštěli až v 17.30 bez doplatku.
Restaurace a bary byly vždy dokonale připraveny pro nás včetně obsluhy. Obsluha byla milá, vstřícná a pomalá, tak jak bylo uvedeno v informacích, které jsme obdrželi před cestou. Okolí hotelu a pláže vypadají stejně jako na fotografiích na webu a prospektech. Jen koupání v moří nesplnilo naše očekávání, v zátoce bylo vody jen po pás, občas po kolena, moře bylo zakalené a plné rostlin, spíše jako koupání v přehradě. Poslední den pobytu jsme zjistili, že můžeme zadarmo jezdit od hotelu na snorkeling na blízké korály, kde jsme měli možnost si i zaplavat.
Delegátka nás informovala o ostrově, možnostech výletu, tak jsme si objednali speed boat a projeli jsme Blue Lagoon, výlet byl skvělý.

 

Celkově se mám dovolená líbila, z 10 dní jsme byli 5 dní na výletech, máme spousty zážitků a určitě si Vaši kancelář v budoucnu vybereme pro naši další dovolenou.

Zobrazit více

Zilwa Attitude

Maurícius , hodnocení ze dne 23. 02. 2014

Dobrý den paní Kijenská,

omlouvám se za zpoždění, ale po návratu jsme zapadli do pracovního procesu a až teď jsem si vzpomněla, že jsme vám neodpověděli.

Dovolená proběhla skvěle, neměli jsme nikde sebemenší problém jak v hotelu tak mimo něj. Co se týče hotelu, máme jen samé kladné ohlasy, přívětivý personál, ochota pomoci kdykoliv a včemkoliv, nesetkali jsme se s nezájmem nebo neochotou, naopak, tolikrát nás na žádné dovolené tolik lidí nepozdravilo a neptalo se jak se máme a jak se nám daří. Také čistota na pokoji a v celém hotelu byla příkladná. Zahrada a celý areál hotelu udržovaný a hlídaný. Celý areál je velmi pěkně navržený a pravidelně ošetřovaný, jídlo bylo skvělé, dalo se vybrat a pochutnat si jak na jejich specialitách tak klasické, ovoce přírodní, chutné, pití rozmanité a dobré. Snad jediným mínusem bylo přidělení pokoje, my jsme si zaplatili s výhledem na moře, ale abychom to moře viděli, museli jsme vyjít na balkon a naklonit se z něj. Zpočátku jsme to reklamovali, bylo nám přislíbeno, že nám pokoj vymění, ale nedočkali jsme se. Vzhledem k tomu, že jsme měli pěkný výhled na zahradu a kousek toho moře, zůstali jsme nakonec tam kde jsme byli. Druhým mínusem bylo moře které bylo mělké a dost bahnité, v případě odlivu nebylo možné si v něm zaplavat, ale dalo se v něm krásně vyhřát. Je nutné si vzít boty do vody, místní vulkanické kameny a také části korálů dokážou nohy pořezat. Plavat se dalo v několika bazénech, které byly také čisté a vzorně udržované. Plusem navíc byla účast naší Miss delegace, měli jsme možnost sledovat natáčení a přípravu televizních příspěvků. Pochvalu zaslouží také průvodkyně Pavla, věnovala se nám a pomohla s informacemi ohledně organizace výletů a celkovými informacemi o Mauriciu. S odletem jsme neměli problém, sice jsme museli opustit pokoj o 2 hodiny dřív, ale vaše partnerská cestovka a recepce nám vše sdělila a celé to proběhlo celkem v poklidu, byli jsme rádi, že i let nebyl nijakým způsobem poznamenaný blížícím se cyklonem. Byli jsme velmi spokojeni s letadly a letem od Emirates. Takový komfort jsme s Travelem nezažili. To by tak bylo zhruba vše, pokud by jste měla ještě nějaký dotaz, tak klidně napište.

S pozdravem.

Iveta + Antonín 

Zobrazit více

Factsheet

Letová spojení na Maurícius

Ing. Libor Ševčík
Zilwa Attitude
„V hotelu jsem bydlel.“
Odlet
Nocí
Strava
Cena za osobu
x

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.