Polynésie

Exkurze v Polynésii

Exkurze na ostrově Tahiti

Tahiti – tropické zázraky

Tropical Treasure

 • Tahiti a jeho tropické poklady – půldenní odpolední výlet

Udělejte si výlet za poklady ostrova Tahiti. Cesta kolem tohoto ostrova Vám odhalí třpyt jeho mimořádných krás. Vaše oči budou zářit nadšením při pohledu na Pointe Venus a Trou du Souffleur, nádherný vodopád s ještě hezčím okolím. Ostrovní cestu můžete zakončit návštěvou Gauguinova muzea a následně ohromujících tropických zahrad Vaipahi. (Pozn.: Návštěva Marae Arahurahu a jeskyně Maraa nahrazuje návštěvu Gauguinova muzea v první polovině roku kvůli jeho rekonstrukci.)

polynesie-novy-web-075.jpg 
 

 

City Tour of Papeete

 • Exkurze města Papeete – půldenní dopolední výlet

Exkurze začíná návštěvou tradičního trhu, kde místní obyvatelé provozují řemesla a prodávají ryby, ovoce, atd. Poté navštívíte katedrálu Pepeete a Vaima centrum s mnoha obchody. Nakonec nasednete do vozidla a vyrazíte na cestu kolem polynéských institucí. Celý výlet bude zakončen návštěvou Muzea perel.

polynesie-novy-web-060.jpg 
 

 

 polynesie-novy-web-059.jpg

City Tour of Papeete and Circle Island Tour of Tahiti

 • Exkurze města Papeete a okružní výlet kolem Tahiti – celý den (oběd není zahrnut)

Čeká na Vás den, ve kterém zažijete návštěvu hlavního města v dopoledních hodinách a odpoledne výlet na Tahiti. Výlet je kombinací „Exkurze města Papeete“ a „Tahiti a jeho tropické poklady“ s přestávkou na oběd v Papeete (oběd se platí na místě). (Pozn.: Návštěva Marae Arahurahu a jeskyně Maraa nahrazuje návštěvu Gauguinova muzea v první polovině roku kvůli jeho rekonstrukci.)

 

 

The Island of Tahiti „Á la carte“

 • Ostrov Tahiti „Á la Carte“ – půldenní/celodenní výlet (nezahrnuje cenu obědu)

Zažijte vlastní cestu po Tahiti s odborným průvodcem a seznamte se s tajným kouzlem ostrova. Na začátku cesty informujte svého průvodce o tom, co Vás baví a co byste rádi zažili při této ostrovní cestě a on Vám vytvoří program plný kultury, historie, přírodních krás, hudby a mnoha dalších zajímavostí, o které stojíte. Poznejte polynéské poklady v podobě perel, oleje Monoi, vanilky a místních řemesel.

 polynesie-novy-web-062.jpg
 

 

Mountain 4×4 Safari

 • Horské 4×4 safari – půldenní výlet

Vydejte se s pohonem 4×4 do samého srdce ostrova Tahiti. Obdivovat můžete údolí Papenoo, které je známé pro své řeky, neuvěřitelný vodopád a tropické rostliny. Na tomto odpočinkovém místě se ocitnete v krásné a nedotčené přírodě. Svého průvodce se můžete zeptat na cokoliv, co Vás zajímá. Průvodce Vás bude doprovázet po celou cestu a seznámí Vás s místním prostředím.

 polynesie-novy-web-068.jpg
 

 

Inner Island 4×4 Safari

 • Vnitřní ostrov 4×4 safari – celodenní výlet

Vydejte se z východního pobřeží do středu ostrova a prozkoumejte kráter Papenoo. Naleznete zde bujnou vegetaci, obří kapradiny a nesčetné množství pestrobarevných rostlin. Vozidlo s pohonem 4×4 Vás dostane přes řeky a Vy tak budete moci obdivovat místní vodopády a hory v tajemné mlze. Oběd není zahrnut v ceně.

 

The GPS Guided Tour of Tahiti

 • Výlet po Tahity s GPS průvodcem

Vydejte se na výlet po ostrově Tahiti ve vlastním tempu a v pohodlí pronajatého vozu. S pomocí přátelského digitálního asistenta Digi-Guide bude Vaše cesta plná nejzajímavější míst ostrova. 150 zajímavostí a doporučený seznam restaurací a aktivit je k dispozici.

polynesie-novy-web-073.jpg 
 

Fascinující setkání

 

Dolphin Watch West Coast

 • Pozorování delfínu na západním pobřeží – dopolední výlet

Zažijte pár úžasných hodin ve společnosti skupinky delfínů. Tato hravá stvoření Vás okouzlí svým skákáním a akrobacií. Udělejte si výlet na lagunu až k průsmyku Taapuna,který tvoří hranici širého oceánu. Poplujete také do rybářského zálivu, kde delfíni rádi dovádějí. Pokud bude vhodné počasí, dostane se Vám možnost si s delfíny zaplavat.

Dolphin Watch East Coast

 • Pozorování delfínů na východním pořeží – dopolední výlet

Seznamte se s delfíny v zálivu Matavai na východním pobřeží. Dopolední hodiny představují nejlepší podmínky pro pozorování těchto přátelských savců v tomto úžasném prostředí. Je to naprosto neuvěřitelný zážitek! Znalý průvodce bude vždy po ruce, aby zajistil, že zažijete jedinečné chvíle ve vodě s delfíny (pokud to podmínky dovolí).

Whale Watching West Coast

 • Pozorování velryb na západním pobřeží – pouze od 1.srpna do 31.října

Velryby obývají teplé vody Polynésie pouze od srpna do října, aby přivedly na svět své potomky. Dostat se do blízkosti těchto divokých mořských savců je jedinečným zážitkem. Kvalita života těchto stvoření je největší prioritou, a proto Vás bude doprovázet průvodce.

Whales Watching East Coast

 • Pozorování velryb na východním pobřeží – pouze od 1.srpna do 31.října

Dopřejte si celoživotní zážitek a dostaňte se do těsné blízkosti těchto velkých mořských savců. Velryby jsou k vidění v teplých vodách Polynésie pouze od srpna do října, aby přivedly na svět mláďata. Uvidíte velryby vyskakující nad hladinu a plácající ocasem. Dobré životní podmínky velryb jsou nejvyšší prioritou a tato stvoření nesmí být nijak ohrožována. Od odborného průvodce se dozvíte mnoho zajímavých informací o těchto savcích a také Vám poradí, zda zrovna můžete do vody nebo ne.

 polynesie-novy-web-088.jpgpolynesie-novy-web-061.jpgpolynesie-novy-web-076.jpg
 

Sportovní výlety

 

SSV Rhino guided tours

 • Výlet SSV Rhino buginou s průvodce
 • celodenní (údolí Papenoo) – zahrnutý piknik, pro 1 nebo 2 osoby v jednom vozidle
 • 4 hodiny (Mount Marau) – pro 1 nebo 2 osoby v jednom vozidle (minimálně 1 Rhino)
 • 2 hodiny (Mount Marau) – pro 1 nebo 2 osoby v jednom vozidle (minimálně 1 Rhino)

Poznejte Tahiti a jeho údolí na palubě Rhina (typ buginy, kterou řídíte a následujete průvodce). Je to skvělý způsob, jak vidět přirozenou krásu Tahiti s bujnou vegetací, obrovskými kapradinami, vodopády, atd. Vy a Váš průvodce budete dělat zastávky, abyste si vychutnali pohledy na pohoří, údolí a laguny. Výlet Rhinem je unikátní a zábavný způsob poznávání zdejší krás.

JET SKI guided tours

 • Výlety na vodním skútru
 • 30 minut – tematický výběr: akvárium/delfíni, pro 1 nebo 2 pasažéry sdílející jeden skútr
 • 1 hodina – tematický výběr: akvárium/delfíni/ velryby (1.srpna-31.října)/přístav Papeete, pro 1 nebo 2 pasažéry sdílející jeden skútr
 • 2 hodiny – tematický výběr: delfíni+přístav Papeete+plavání/ delfíni+akvárium+plavání/ akvárium+ přístav Papeete+plavání, pro 1 nebo 2 pasažéry sdílející jeden skútr

Po krátké instruktáži od průvodce nasednete na vodní skútr a budete následovat průvodce na cestě k prozkoumání laguny Punaauia a Faa'a s krásným výhledem na ostrov Morea. V závislosti na povětrnostních podmínkách a délce trvání výletu je v nabídce řada cest, které můžete absolvovat. Budete moci jet do přístavu Papeete, rybářského zálivu s delfíny, nebo si můžete udělat zastávku na plavání v takzvaném akváriu, kde je plno tropických ryb a korálových zahrad.

Discovery Package Jet-ski & Rhino

 • Poznávací balíček na vodním skútru a bugině Rhino
 • 3 hodiny (2 hod Rhino a 1 hod sútr) – pro 1 nebo 2 pasažéry sdílející jedno vozidlo

Výzva pro všechny adrenalinové nadšence je tady pro Vás. Jako první si užijete dvouhodinovou cestu buginou Rhino kolem hory a prozkoumáte přirozenou krásu ostrova s jeho bujnou vegetací, obřími kapradinami a ohlušujícími vodopády. Poté se vydáte na hodinový výlet vodním skútrem a užijete si cestu po vodní hladině dle svého přání (záleží na povětrnostních podmínkách).

Surf & Bodyboard Discovery Package

 • Balíček se surfováním a bodyboardingem

Surfování je jedním z nejpopulárnějších sportů na Tahiti a slavná vlna Teahupoo je jednou z nejvíce ikonických světových výzev pro surfaře. Nemějte ale obavy, instruktor pro Vás vybere jednodušší a bezpečnější vlny na východním pobřeží, abyste se mohli zdokonalit v tomto sportu. K dispozici je veškeré potřebné vybavení a Vy si tak budete moci užít dvě hodiny na tahitských vlnách.

polynesie-novy-web-067.jpgpolynesie-novy-web-071.jpgpolynesie-novy-web-072.jpg 
 

 

Hiking at Te Pari

 • Turistika v Te Pari – 2 dny/1 noc

Středně náročná túra mezi oceánem a horami Vám odhalí krásy Polynésie. Budete putovat přes mnoho různých terénů a cesta Vás zavede na divoké a opuštěné pobřeží Tahiti s pláží, podrostem, korálovým útesem, atd. Odpočinout si můžete v bivaku v jeskyni u moře. Snídaně, oba obědy a večeře jsou zahrnuty v ceně. (Zpáteční cesta lodí je zahrnuta.)

Hiking in the Lavatubes

 • Turistika v lávových tunelech – celý den

Jedná se o středně těžkou kaňonovou túru zahrnující lávové kanály, které byly vytvořeny během vulkanického období při vzniku ostrova. Budete zkoumat horniny a klenby, které Matka Příroda sama vytvořila. Když vyjdete z lávových tunelů, budete mít možnost se koupat v chladné vodě a kochat se bublající řekou s vodopády. Oběd a potřebné vybavení je v ceně (čelovka, rukavice, kombinéza).

Hiking in Puahine Valley

 • Turistika v údolí Puahine – celý den

Lehká túra krásami údolí na východním pobřeží nezahrnuje žádné velké výškové rozdíly. Budete mít také možnost se vykoupat v křišťálově čisté vodě. Po tříhodinové túře jistě oceníte piknik v dolní části krásného vodopádu. Je to ideální výlet pro rodinu. (Oběd je v ceně.)

Hiking in Fautaua Valley

 • Turistika v údolí Fautaua – půl dne

Čeká Vás středně náročná turistická trasa. Podívejte se do neuvěřitelného údolí Fautaua s jeho nesčetným množstvím bazénků v čedičovém povrchu, s mnoha archeologickými lokalitami a vodopádem Loti (135m). (Poplatky za vstup do Fautaua jsou zahrnuty v ceně.)

Hiking at Mount Aorai

 • Turistika na hoře Mount Aorai – celý den

Vydejte se na středně obtížnou turistickou stezku s nádhernými výhledy na Tahiti, oceán a okolní údolí. Aorai je se svými 2066 metry n. m. třetí nejvyšší horou na Tahiti. Budete stoupat k první horské chatě v nadmořské výšce 1400 metrů. Na tento osvěžující výlet musíte být fit a zdraví. (Oběd je v ceně.)

polynesie-novy-web-065.jpgpolynesie-novy-web-066.jpg 
 

 

 polynesie-novy-web-063.jpg

Helmet Dive

 • Potápění s helmou

Potápění s helmou je skvělým zážitkem pro ty, kdo chtějí prozkoumat mořské dno, aniž by si namočili vlasy. Prozkoumejte „akvárium“ a nádhernou chráněnou lagunu Punaaauia na palubě polynéské dvojité pirogy. S přilbou se budete procházet po písečném dně laguny a budete moci obdivovat nesčetné množství ryb kolem sebe.

 

 

Snorkelling Tour on the West Coast

 • Šnorchlovací výlet na západní pobřeží

Vydejte se na palubě polynéské pirogy na výlet do akvária. Toto místo se nachází 10 minut od potápěčského centra a je obklopené lagunou. Akvárium je dobře známé mezi potápěči pro své čisté moře a bohatství v podobě pestrobarevných ryb. Po celou dobu výletu Vás bude doprovázet průvodce.

Snorkelling Tour on the East Coast

 • Šnorchlovací výlet na východní pobřeží

Objevte lagunu na východním pobřeží Tahiti. Krásné korály, velké množství barevných ryb, bílé písečné dno,… Lokalita Vás uchvátí svou čistou vodou a rozmanitým mořským životem. Provázet Vás bude plavecký instruktor.

 polynesie-novy-web-069.jpg
 

 

Initiation Dive with Top Dive – Bathy's

 • Zkušební ponor s Top Dive – Bathy's
 • 1 zkušební ponor
 • Líbánkový balíček – 2 zkušební ponory+2 náhrdelníky z mušlí+2ovocné džusy+video Vašeho potápění

V hotelu Intercontinental se nachází potápěčské centrum Top Dive – Bathy's. Jeho ideální poloha umožňuje snadno uskutečnit desítky ponorů na západním i východním pobřeží Tahiti. Akvárium a vraky jsou skvělými atraktivitami pro potápěče.

 

Gurmánské zážitky

Restaurant Gastronomique Le Coco's

 • Restaurace Gastronomique Le Coco's
 • Oběd o 3 chodech, nápoje nejsou v ceně, transfery nejsou v ceně zahrnuty
 • Večeře o 4 chodech, uvítací koktejl, minerální voda, kafe/čaj, transfery nejsou v ceně zahrnuty

Obdivujte neuvěřitelné výhledy na hrající si delfíny a na ostrov Moorea při obědě, nebo se vyhřívejte v klidném prostředí pod hvězdami při večeři. Zažijte ráj v magické Coco's. Šéfkuchař pracuje s vysoce kvalitními ingrediencemi ze vzdálených zemí a s produkty z Fenua s kořením a pochutinami z celého světa. Jeho jídla jsou krásně nazdobeny kyticemi bylin a květin.

Dinner at the Belvédère Restaurant

 • Večeře v restauraci Belvédère

Jediná restaurace ve výšce. Belvédère nabízí volbu mezi večeří při západu slunce a večeří za svitu měsíce. Můžete pohodlně sedět u baru nebo u stolu a kochat se nádherným výhledem na Papeete, přístav, oceán a vzdálenější Moorea.

polynesie-novy-web-062.jpg 
 

Exkurze na ostrově Moorea

 

Moorea – tropické zázraky

Circle Island Tour with the Belvédère
 • Okružní ostrovní cesta s Belvédère – půl dne

Vyrazte na prohlídku ostrova Moorea a obdivujte nádherný výhled na okolí Cookovy zátoky, zátoky Opunohu a Belvedere. První zastávkou bude ananasová plantáž, kde Vám průvodce představí tento velký ostrov. Na cestě k Belvederu budete mít krásný výhled na zátoky a celý výlet skončí návštěvou plantáže Lycée Agricole.

Aito 4 Wheel-Drive Safari Tour
 • Aito safari jízda po 4 kolech – půl dne

Vydejte se na safari a zkoumejte vnitřní kráter sopky a neuvěřitelnou krajinu. Navštívíte ananasovou plantáž, Lycée Agricole (zemědělská škola) a její rozlehlé vanilkové, banánové, grepové a citronové plantáže. Před jízdou k Belvederu se vypravíte k marae za krásným výhledem na Cookovu zátoku a zátoku Opunohu.

The GPS Guided Tour of Moorea
 • Výlet po Moorea s GPS průvodcem

V pohodlí pronajatého vozu poznáte ostrov Moorea ve svém vlastním tempu. S pomocí přátelského digitálního asistenta Digi-Guide zažijete osobní prohlídku, která bude plná těch nejzajímavějších míst ostrova. 63 zajímavostí a doporučený seznam restaurací a aktivit je k dispozici.

Circle Island Lagoon Cruise with picnic
 • Okružní plavba lagunou s piknikem – celý den

Ostrov Moorea prozkoumáte z jeho krásné laguny. Průvodce Vás vezme na cestu historií zátoky Opunohu a Cookovy zátoky, zatímco Vy se budete kochat okolním prostředím. Probudíte v sobě apetit uprostřed tyrkysových vod mezi korály, tropickými rybami a rejnoky. Na ostrově si poté vychutnáte výtečný polední piknik.

Coral Reef Ecology
 • Ekologie korálového útesu – půl dne – odpoledne

Tento výlet je zaměřen na ekologii zdejších lagun a mořského života. Součástí je také návštěva korálové zahrady. Korálové útesy Polynésie jsou ideální biotopem pro mnoho živočichů a rostlin. Průvodce Vás s tímto světem seznámí ještě dřív, než ho začnete objevovat sami.

Moana Lagoon Excursion
 • Exkurze laguny Moana – dopolední výlet

Vydáte se do laguny ostrova Moorea a zamíříte ke známé Cookově zátoce a zátoce Opunohu s neuvěřitelným výhledem na hory. Během první zastávky bude průvodce lákat útesové žraloky a při pozdější zastávce rejnoky. Vychutnejte si podvodní přehlídku z pohodlí lodi, nebo si s průvodcem zaplavte v tomto světě dobrodružství.

Moana Lagoon Excursion & Motu Picnic
 • Exkurze laguny Moana a piknik Motu – celodenní výlet

Vydáte se do laguny ostrova Moorea a zamíříte ke známé Cookově zátoce a zátoce Opunohu s neuvěřitelným výhledem na hory. Během první zastávky bude průvodce lákat útesové žraloky a při pozdější zastávce rejnoky. Váš průvodce Vám ukáže, jak připravit slavné „syrové ryby“ během grilování.

Catamaran Sunset Cruise
 • Plavba katamaránem při západu slunce

Obloha se nad Cookovou zátokou promění do růžové, oranžové a fialové barvy a Vy se vypravíte na palubě intimního katamaránu na lagunu až k průsmyku Maharepa. Vychutnejte si koktejl při západu slunce a užívejte si báječné chvíle.

polynesie-novy-web-079.jpgpolynesie-novy-web-080.jpgpolynesie-novy-web-081.jpg polynesie-novy-web-089.jpgpolynesie-novy-web-102.jpg
 

 

Zážitky z Polynésie

Tahitian Feast at the Tiki Village
 • Tahitský svátek ve vesnici Tiki Village

Co může být lákavější než polynéská taneční show s lahodnými bufetovými pokrmy? Pochutnáte si na specialitách připravených v tahitské troubě a na barbecue se sklenicí punče. To vše po návštěvě polynéské kulturní vesnice Tiki Village. Tato vesnice je představitelem tradičního Tahiti, kde můžete poznat místní „fare“ (bungalovy s pandanovými střechami) a ocenit místní řemeslnou zručnost.

Polynesian Show at Tiki Village
 • Polynéská show ve vesnici Tiki Village

Skvělá polynéská show v srdci Tiki Village je připomínkou opětovného ustanovení starověké polynéské vesnice se svými „fare“ (bungalovy s pandanovými střechami). Uvidíte pohledné tanečníky s kmenovým tetováním a s podmanivými úsměvy. Show bude zakončena velkolepým ohňovým tancem, který zaujme dospívající i dospělé.

Moorea Tiki Island Tour
 • Ostrovní výlet Moorea Tiki – celý den

Prozkoumejte ostrov Moorea, sourozence Tahiti, na tomto výletě, který zahrnuje také návštěvu unikátní kulturní vesnice Tiki Vallage. Uvolněte se a užijte si krásu tohoto ostrovního ráje. Navštívíte také vanilkové a ananasové plantáže a ve vesnici Tiki Village se pokocháte polynéskou taneční show.

Va'a initiation tour
 • Výlet s vyzkoušením sportu Va'a – půl dne/dopoledne

Poznejte loď, která je tak významná pro polynéskou společnost minulosti i současnosti, na tomto výletě s průvodcem. Budete mít možnost plout s pirogou přes klidné vody Cookovy zátoky a dozvíte se, proč je právě Va'a nejoblíbenějším polynéským sportem. V každé piroze může být až pět veslujících pasažérů a jeden sportovní průvodce k ovládání kormidla.

Moorea Nature & Culture
 • Příroda a kultura ostrova Moorea – půl dne/dopoledne

Vaši průvodci shromáždili informace o ostrově od starších obyvatel a výzkumníků ve výzkumném ostrovním centru, aby Vás vzali na fascinující výlet a umožnili Vám poznat geologický vývoj a faunu a flóru tohoto ostrova. Před návštěvou tradiční polynéské vesnice se podíváte také na krásné pláže a do místních lesů.

Polynesian Spirit
 • Duch Polynésie – dopolední výlet

Vyplujte směrem k zátoce Opunohu na tradiční piroze. Obujete si ploutve, nasadíte brýle a šnorchl a ponoříte se do čistých vod laguny, abyste objevili slavné podvodní tikis (vyřezávané sloupy). Poslední zastávka je stejně dobrá jako ta první – piroga Vás vezme na cestu za žraloky a rejnoky.

Polynesian Spirit – Sunset
 • Duch Polynésie – Západ slunce

Vydejte se na intimní cestu do laguny při západu slunce. Co může být lepší, než výlet na palubě tradiční pirogy? Stačí si představit plavbu po barevné laguně v kouzelné zátoce Opunohu se sklenicí ovocného punče v ruce. To je čirá radost ze života.

polynesie-novy-web-093.jpgpolynesie-novy-web-094.jpgpolynesie-novy-web-095.jpgpolynesie-novy-web-096.jpg polynesie-novy-web-104.jpg
 

 

Fascinující setkání

Dolphin & Whale Watching Expedition
 • Expedice za pozorováním delfínů a velryb – půl dne/dopoledne
 • Pozorování delfínů a velryb Mahana (polynéský průvodce, zástavka v místech s rejnoky, min 2 osoby)
 • Soukromé vědecké pozorování delfínů a velryb (se specialistou na kytovce)

Je to vzrušující a vzdělávací cesta, na které uvidíte delfíny v jejich přirozeném prostředí. Budete pozorovat delfíny dlouholebé a dozvíte se více o jejich chování a sociální organizaci. Potěší Vás také krásný pohled na ostrov Moorea.

Aktivity s delfíny v Moorea Dolphin Center

Hina, Lokahi a Kuokoa Vás vítají v Moorea Dolphin Center. Provázet Vás bude odborný průvodce a Vy tak poznáte tento podmanivý a magický svět. Vezmětě na vědomi, že Moorea Dolphin Center se nachází v hotelu Intercontinental a transferové poplatky nejsou zahrnuty v ceně aktivit.

Dolphin Encounter SPECIAL ROMANCE at Moorea Dolphin Center
 • Setkání s delfíny – speciální romantika v Moorea Dolphin Center – dopolední výlet

Dopřejte si nezapomenutelné romantické setkání s nádhernými delfíny. Proč delfíni zaujímají takové zvláštní místo v našich srdcích? Důvodem je jejich hladká kůže, laskavost, jejich hravost a ochota nechat se hladit. Poznejte tyto nádherné savce v nejintimnějším prostředí (max. tři páry najednou). Každý pár bude mít předtištěnou fotografii a květinovou korunu jako suvenýr.

Dolphin Encounter FAMILY PROGRAM at Moorea Dolphin Center
 • Setkání s delfíny – rodinný program v Moorea Dolphin Center – 30 minut

Vychutnejte si neuvěřitelný rodinný zážitek s delfíny v Moorea Dolphin Center. Chovatel delfínů Vám objasní mořskou biologii a anatomii kytovců. Poté se dostanete do vody a získáte tak možnost poznat tyto savce z osobní blízkosti. Je to fantastický zážitek pro rodiče i děti.

Dolphin Encounter APNEA PROGRAM at Moorea Dolphin Center
 • Setkání s delfíny – apnea program v Moorea Dolphin Center – 30 minut

Chovatelé zdejšího centra Vás uvedou do mořské biologie ještě dříve, než budete moci poznat tyto neuvěřitelné plavce z naprosté blízkosti a pod vodou. Sledujte tyto vodní akrobaty, jak provádějí piruety a chytněte se jejich ploutví, aby Vás povozili. Naprosto jedinečný zážitek.

Dolphin Encounter CHILD PROGRAM at Moorea Dolphin Center
 • Setkání s delfíny – dětský program v Moorea Dolphin Center

Je zde mnoho programů, které rozšíří znalosti Vašich dětí o kytovcích. Po pozorování mořské fauny a flóry a návštěvě želví kliniky se Vaše děti setkají s hravými delfíny a užijí si magické chvíle.

Dolphin Encounter MEET & GREET PROGRAM at Moorea Dolphin Center
 • Setkání s delfíny – program setkání a přivítání v Moorea Dolphin Center – 30 minut

Po vzdělávacím úvodu do anatomie, chování a zvyků delfínů od chovatelů se s delfíny můžete setkat v mělkém bazénu, kde budou předvádět své akrobatické kousky. Udělejte si nové přátele, zjistěte více informací o delfínech a užijte si naplno tento fantastický program.

polynesie-novy-web-076.jpgpolynesie-novy-web-095.jpg polynesie-novy-web-082.jpgpolynesie-novy-web-085.jpgpolynesie-novy-web-088.jpg
 

Sportovní výlety

JET SKI guided tour

 • Výlet na vodním skútru s průvodcem
 • délka trvání 30 minut nebo 1 hodina

Vaše cesta začne se seznámením se s bezpečnostními informacemi a pak už můžete vyrazit na prozkoumání ostrova Moorea z laguny. Budete mít krásný výhled na pobřeží, vrcholky, laguny s tyrkysovou vodou a na zátoku Opunohu a Cookovu zátoku.

 

 polynesie-novy-web-078.jpg

Cata Jet

 • Výlety na motorovém katamaránu

Plujte kolem laguny Moorea na svém menším katamaránu (s přívěsným motorem) a prozkoumejte zdejší hluboké vody. Budete následovat svého průvodce za panoramatickým výhledem na zátoku Opunohu a Cookovu zátoku na východě nebo za neuvěřitelným výhledem na západní pobřeží (v závislosti na počasí). Budete moci vytáhnout ploutve, brýle a šnorchl a zaplavat si mezi barevnými korály a tropickými rybami.

 

 

Parasailing

Užijte si 8 až 10 minut sólového letu přes laguny ostrova Moorea. Od Cookovy zátoky nebo od zátoky Opunohu budete mít možnost poznat tento ostrov z ptačí perspektivy. Budete se moci kochat tyrkysovými lagunami, hlubokým modrým oceánem a zelenými vrcholky hor.

 polynesie-novy-web-090.jpg
 

 

QUAD / ATV guided tours

 • Výlety na čtyřkolkách s průvodcem
 • pro 1 nebo 2 pasažéry sdílející jedno vozidlo

Snadné a zábavné – takové jsou tyto výlety. Umožní Vám si plně užít krásy ostrova, které jsou mnohdy nepřístupné pro standardní vozidla. Krátery, svěží a pestré plantáže, řeky, panoramatické výhledy a mnoho dalších zajímavostí zde čeká na Vaše prozkoumání. Tato nová generace plně automatizovaných strojů je speciálně určena pro jízdu: jednoduchou na řízení, bezpečnou, stabilní, pohodlnou i pro dva pasažéry a praktickou. Před výletem proběhne asi desetiminutová instruktáž.

 

The 02h30 „Discovery Tour“, departure from West coast (in front of Intercontinental)

 • „Poznávací výlet“ o délce 2hod 30 min, odjezd ze západního pobřeží (před hotelem Intercontinental)

Osmikilometrová jízda po pobřežní cestě, projížďka směrem dovnitř ostrova, panoramatický výhled na Belvedere, plantáže Lycée Agricole s informacemi o tropických květinách a ovoci a přebrodění řeky.

The 03h30 „Adventure Tour“, departure from West coast (in front of Intercontinental)

 • „Dobrodružný výlet“ o délce 3hod 30 min, odjezd ze západního pobřeží (před hotelem Intercontinental)

Osmikilometrová jízda po pobřežní cestě, projížďka směrem dovnitř ostrova, panoramatický výhled na Belvedere, plantáže Lycée Agricole s informacemi o tropických květinách a ovoci, přebrodění řeky, projíždění několika údolími, které vedou k vrcholu Magic Mountain s 360° výhledem na celý ostrov a jeho laguny.

The 03h30 „Dammon's Tour“, departure from East coast (near the Maharepa Shopping Center)

 • „Dammonův výlet“ o délce 3 hod 30 min, odjezd z východního pobřeží (poblíž Maharepa Shopping Center)

Asi dva kilometry jízdy po pobřežní cestě, projížďka dovnitř ostrova, nádherné krajiny údolí Pao Pao, přebrodění řek, setkání s úhoři, panoramatický váhled na Belvedere, návštěva tropických zahrad s ochutnávkou džemu, plantáže Lycée Agricole s informacemi o tropických květinách a ovoci, vrchol Magic Mountain s 360° výhledem na celý ostrov a jeho laguny.

 polynesie-novy-web-092.jpg
 

 

Moorea Green Pearl – Golf

Toto mezinárodní 18-jamkové hřiště bylo otevřeno v roce 2007 a navrženo slavným golfistou Jackem Nicklausem. Nachází se jen pár minut od letiště Moorea a trajektového přístavu. Jamky 1–9 jsou dokonale umístěny kolem čistých rybníčků, zatímco jamky 10–18 naleznete uprostřed jedinečného vyhaslého vulkánu s nádhernými výhledy na okolí. Horský balíček: Poplatek za 18 jamek+golfový vozík+1 sada holí+1 košík s míčky Balíček pro dva: 2×Poplatek za 18 jamek+golfový vozík+2 sady holí+2 košíky s míčky

polynesie-novy-web-083.jpg 
 

 

Hiking the 3-coconut trail (moderate level)

 • Turistika po 3-kokosové stezce (střední obtížnost) – půl dne

Vydejte se z Belvederu na túru do lesů, kde Vás průvodce poučí o místním rostlinstvu a jeho využití. Stezka Vás zavede do průsmyku, který nabízí pohled na ostrovní kráter, hory a lagunu. Je to ideální místo k ochutnání zdejšího ovoce před tím, než se vydáte zpět, abyste se vykoupali v řece.

 

Panoramic Tour around the Caldeira (athletic level)

 • Panoramatická túra kolem Caldeiry (atletická obtížnost) – celý den

Túra začíná u vstupu do sopky a poté pokračuje k Col des 3 Cocotiers a k Belvederu. Po zaslouženém pikniku Vás průvodce vezme k Col des 3 Pinus přes archeologické lokality, kde se dozvíte mnoho o polynéské historii. Tento skvělý výlet Vás dovede až na úpatí hory Rotui a plošiny Bounty.

polynesie-novy-web-089.jpg 
 

 

Podmořská dobrodružství

 

 polynesie-novy-web-091.jpg

Snorkeling Safari

 • Šnorchlovací safari

Zažijete ty nejmagičtější momenty v laguně Moorea, kde si budete „hrát“ s rejnoky a objevovat podmořský svět kolem ostrova. Nasaďte si ploutve, brýle a šnorchl. Zátoka Opunohu čeká jen na Vás. Dozvíte se zde také mnoho zajímavých příběhů a informací o geologii,kultuře, fauně a flóře ostrova Moorea.

 

 

Aquablue Exploration

 • Průzkum mořských vod

Nasadíte si žlutou helmu a budete následovat svého průvodce do hloubek laguny, kde spatříte tropické ryby a korýše. Průvodce bude využívat factsheety (informační přehledy), aby Vám objasnil význam ochrany podmořského prostředí a života.

 polynesie-novy-web-077.jpg
 

 

Initiation Dive

 • Zkušební ponory

Zážitek na celý život. Je naprosto úchvatné vidět zblízka krásu polynéských mořských živočichů a rostlin. Po poradě s osobou pověřenou dozorem a po upevnění potápěčské výstroje se vypravíte lodí sledovat sasanky a ryby jako je klaun, trubkotlamka, motýlkovec, skaláry, atd. Pokud máte fotoaparát, mohou být tyto jedinečné okamžiky zachyceny. Vybrat si můžete z několika potápěčských center:

 • Top Dive-Bathys Dive centers, Hotel Intercontinental nebo Hotel Hilton
 • Moorea Blue Diving, Hotel Pearl Resort
 • Ia Ora Diving, Hotel Sofitel
 • Fun Dive, near Hotel Les Hibiscus
 • Scubapiti, Hotel Les Tipaniers
polynesie-novy-web-086.jpg 
 

Gurmánské zážitky

 

Gastronomic Dinner at the Restaurant La Villa des Sens

 • Večeře v restauraci La Villa des Sens

Absolutně lahodné menu jemné kuchyně. Tato restaurace představuje příjemné místo pro vychutnání si večeře na ostrově Moorea. Pokud byste chtěli vidět kuchaře přímo v akci, můžete požádat o šéfkuchařův stůl hned vedle kuchyně, kde můžete přes skleněnou zeď sledovat kuchařské umění.

Exkurze na ostrově Bora Bora

 

Bora Bora – tropické zázraky

Ultimate shark & ray watching with Polynesian private motu picnic
 • Pozorování žraloků a rejnoků s polynéským motu piknikem – celý den

Vydejte se na výlet v motorizované kánoi, která Vás vezme ke korálovým zahradám, abyste potkali barevné tropické ryby, plavali s rejnoky a pozorovali žraloky černocípé v jejich přirozeném prostředí. Poté si vychutnáte chutný tahitský oběd v podobě pikniku za zvuků ukulele. Odpoledne můžete strávit relaxací na bílém písečném motu (mělčina).

Shark Watching, Lagoonarium & Picnic
 • Pozorování žraloků, lagunárium a piknik – celý den

Výlet v piroze je tou nejlepší cestou, kterou můžete objevovat ostrov Bora Bora. Nastoupíte na palubu pirogy a poplujete přes korálové zahrady až k místu pro šnorchlování mezi bohatou a rozmanitou flórou. Poté se vydáte na krmení rejnoků a žraloků. Malá přestávka bude v Lagunáriu, které je domovem tří rybích parků. Následně si pochutnáte na obědě u moře a odpoledne strávíte relaxací na pláži nebo procházkami po soukromém motu.

4 Wheel-Drive Safari Adventure
 • Dobrodružné safari na 4 kolech – půl dne

Nastupte do vozidla s pohonem 4×4 a prozkoumejte divoká zákoutí hor na Bora Bora. Zažijete dobrodružnou cestu s nádherným panoramatickým výhledem na lagunu z mnoha pohledů. Poznáte faunu a flóru ostrova, místní zvyky a kulturu a historii Bora Bora. Při tomto výletu budete doprovázení odborným průvodcem. V repertoáru je také návštěva perlové farmy.

Sailing Sunset Cruise by Cap Lagoon
 • Plavba při západu slunce v laguně Cap

Vychutnejte si z laguny neuvěřitelné scenérie Bora Bora, zatímco si budete na palubě katamaránu užívat komfortní trampolíny TAPATAI. Není možné neobdivovat zdejší mírumilovné a romantické prostředí. Stewardka na palubě se pokusí splnit všechna Vaše přání a připraví pro Vás občerstvení a koktejly, zatímco se budete přibližovat k Piti Aau motu. Ještě než začne slunce zapadat, dozvíte se zajímavé informace o ostrovní historii a legendách.

Sailing Discovery Cruise by Cap Lagoon
 • Poznávací plavba v laguně Cap – půl dne

Jakmile nastoupíte do ohromujícího katamaránu, rozvine se plachta a Vy se vydáte strávit několik hodin luxusu v laguně Bora Bora. Vypravte se do přední části lodi a relaxujte na trampolíně, nebo se ujměte kormidla a kapitán Vás naučí základy kormidlování. Milovníci sportu mohou vyrazit na kajaku kolem korálového útesu, nebo se mohou potopit k tropickým korálovým zahradám a sledovat podmořský život během přestávky.

Pure Snorkeling
 • Čisté šnorchlování – půl dne

Toto je nejlepší způsob, jak prozkoumat podmořskou faunu a flóru na výletě pro plavce všech úrovní. Kvalifikovaný instruktor potápění Vás poučí a pomůže Vám prozkoumat krásy korálových zahrad a rejnoky během návštěvy čtyř chráněných lokalit na palubě nejpohodlnějšího plavidla!

Vavau 4×4 Mountain Safari
 • Vavau horské safari s pohonem 4×4 – půl dne

Budete mít možnost si užít panoramatický výhled na lagunu Bora Bora během čtyř zastávek na ostrovních vrcholcích. Naučíte se vše, co je známé o květu Tiare, o jádru kokosového ořechu kopra, o tradičních Mama Ruta sarong zdobeních, ale také poznáte zdejší kulturu, historii a ekonomiku.

Vavau Sunset 4×4 tour with Champagne
 • Vavau výlet s pohonem 4×4 a se šampaňským

Vydejte se na cestu kolem Bora Bora ve vozidle s pohonem 4×4 a vychutnejte si nádherné výhledy na tyrkysovou lagunu během zastávek u vrcholků ostrova. Průvodce s Vámi bude diskutovat o historii a kultuře ještě předtím, než si vychutnáte skleničku šampaňského při západu slunce.

Sunset Dream
 • Sen o západu slunce

Užívejte si romantické atmosféry na laguně Bora Bora. Průvodce pro Vás udělá z tohoto výletu nezapomenutelný zážitek s kulisou nejkrásnějšího ostrova. Dvacet nejhezčích fotek bude Vašich, abyste si je mohli uložit do svého alba. Průvodce s Vámi bude diskutovat o historii a kultuře ještě předtím, než si vychutnáte skleničku šampaňského Coco-Champagne při západu slunce.

360° Panoramic Motu Tour
 • 360° panoramatický výlet motu – půl dne

Na tomto výletě motorovou pirogou prozkoumáte klenoty laguny Bora Bora. Piroga se zastaví na nejkrásnějších místech laguny a Vy budete moci krmit rejnoky, sledovat žraloky a plavat mezi korály. Zakončete toto perfektní dopoledne svěžím ovocem na soukromém motu s panoramatickým výhledem na lagunu a ostrov Bora Bora.

360° Panoramic Motu Picnic Tour
 • 360° panoramatický výlet s motu piknikem – celý den

Udělejte si denní výlet na motorové piroze za pozorováním žraloků a rejnoků a za plaváním mezi korály. Oběd strávíte na soukromém motu s polynéským barbecue a panoramatickým výhledem na lagunu a ostrov. Odpoledne na tomto výletě strávíte na pláži, navštívíte motu a vykoupete se v kouzelné laguně. Během výletu je soukromá pouze loď, na motu mohou být další turisté.

 polynesie-novy-web-063.jpgpolynesie-novy-web-091.jpgpolynesie-novy-web-107.jpgpolynesie-novy-web-108.jpgpolynesie-novy-web-109.jpgpolynesie-novy-web-110.jpg
 

 

Fascinující setkání

Shark & Ray Snorkeling Safari
 • Šnorchlovací safari se žraloky a rejnoky

Objevujte mořský život Bora Bora z paluby komfortní lodě. Budete si také moci zaplavat s barevnými rybami, žraloky černonohými a rejnoky v jejich přirozeném prostředí korálových zahrad nebo tyrkysové laguny.

Private Shark & Ray Safari on Cap Camarat
 • Soukromé safari se žraloky a rejnoky na Cap Camaratu

Dostanete se do naprosté blízkosti tropických ryb, rejnoků a černonohých žraloků a budete je moci pozorovat v jejich přirozeném prostředí krásné laguny Bora Bora. Při tom si budete užívat komfortu půvabné lodi Cap Camarat BAYLINER. Safari program je dělaný na míru, aby vyhovoval každému zákazníkovi.

Shark Watching and Lagoonarium
 • Pozorování žraloků a lagunárium – půl dne

Perfektní způsob, jak strávit půl dne! Pozorování žraloků a rejnoků a návštěva Lagunária na soukromém motu, kde se můžete koupat s rybami, želvami, žraloky a rejnoky. Užívejte si čas strávený na motu a jeho pláži, než se vrátíte zpět do hotelu na oběd.

polynesie-novy-web-107.jpg 
 

 

Sportovní výlety

JET SKI guided tour
 • Výlet na vodním skútru s průvodcem

Dobrodružství kolem laguny Bora Bora na vodním skútru můžete pocítit na vlastní kůži. Je to ideální příležitost, abyste se vydali do laguny plné odstínů modré a zachytili okolí na jedinečných fotografiích (vodotěsný prostor je k dispozici na vodním skútru). A proč neochutnat třeba místní ovoce při přestávce na pláži?

ATV Tour
 • Výlet na čtyřkolce

Vyjeďte si na čtyřkolce nejnovější generace kolem ostrova Bora Bora ke dvěma vyhlídkovým místům, které ve Vás zanechají nepopsatelné pocity. Ochutnáte místní ovoce a zároveň se budete těšit z místní barevné krajiny.

COMBO Tour Jet Ski / Quad
 • Kombinovaný výlet na vodním skútru a čtyřkolce

Na tomto výletě prožijete dvě dobrodružství v jednom! Kombinace vodního skútru a čtyřkolky Vám umožní prozkoumat jak lagunu ostrova, tak i jeho krajinu na souši.

Parasailing

Lety přes lagunu Bora Bora jsou prováděny sólo nebo v párech. Užijete si 15 nebo 25 minut vzrušení! Objevíte Bora Bora z jiného úhlu pohledu: budete moci sledovat žraloky a rejnoky a kochat se okolními ostrovy z nebeských výšin. Při 15 minutovém letu je používáno 100 m dlouhé lano a při 25 minutovém 300 m. Děti mohou absolvovat lety po dosažení 6 let a váhy alespoň 15 kg, a to v párovém letu s rodičem.

polynesie-novy-web-105.jpgpolynesie-novy-web-106.jpg polynesie-novy-web-102.jpg
 

Podmořská dobrodružství

 

 polynesie-novy-web-101.jpg

Glass Bottom Boat

 • Loď s proskleným dnem

Pokud nejste vodní dítě a chcete si prohlédnout podmořský svět Bora Bora, je tento výlet pro Vás naprosto ideální. Můžete pozorovat korálové zahrady, pestrobarevné ryby a ostatní podmořské krásy přes prosklené dno lodi. Navíc se na palubě této zastřešené pirogy můžete kochat okolním malebným prostředím ostrova.

 

 

Shark & Ray Safari by Glass Bottom Boat
 • Safari se žraloky a rejnoky v lodi s proskleným dnem

Z pohledu na žraloky Vám naskočí doslova husí kůže. A to bez namočení. Podívaná v korálových zahradách se bude odehrávat před Vašima očima, zatímco budete sedět v pohodlí u proskleného dna. Navíc se na palubě této zastřešené pirogy můžete kochat okolním malebným prostředím ostrova.

Visit of the Lagoonarium
 • Návštěva Lagunária – půl den

Soukromé motu, Lagunárium, domov tří rybích parků, kde můžete vidět velké ryby, želvy, rejnoky, žraloky, atd. Užijte si dopoledne na pláži a motu, než se vydáte zpět do hotelu na oběd.

Aquasafari

Ponořte své nohy do písku… v šestimetrové hloubce křišťálově čistých vod. Potápěčská přilba Vám umožní normální dýchání pod vodou. Budete obklopeni barevnými korály a tropickými rybami, které Vám budou jíst z rukou. Tento výlet je vhodný pro každého (od 8 let), protože nemusíte být zdatný potápěč ani plavec.

Aquabike

Vydejte se za podvodním dobrodružstvím na podvodním skútru a objevujte neznámé hloubky z bezpečného vozítka. Skútr má konstantní přívod vzduchu, takže můžete normálně dýchat a řídit toto snadno ovladatelné vozidlo, které se může potopit až tři metry hluboko. Na tuto cestu nemusíte být plavec ani potápěč, prostě jen nasednete a jedete.

Bora Bora Submarine
 • Bora Bora ponorka – 30 min

Na tomto výletě prožijete jedinečnou dobrodružnou cestu mořským královstvím laguny Bora Bora. 360° panoramatického výhledu prosklené kabiny Vám umožní osobní kontakt s korály a zvědavými rybami, mezi kterými budou žraloci černonosí, žraloci citronoví, pryskouni vlnkovaní, barakudy, kranasové, rejnoci a velké množství malých barevných rybek.

Initiation Dive
 • Zkušební ponory

Ideální podmínky laguny Bora Bora Vám dovolí prozkoumat nádherný podmořský svět Pacifiku. Pro začátečníky je nabízeno několik míst: Anau, „Akvárium“ nebo Topua. Právě zde objevíte barevné ryby mezi korálovými zahradami, siby skvrnité a klauny očkaté. Na základě Vašeho hotelu či jazyku si vyberte potápěčské centrum:

 • Top Dive-Bathy's potápěčská centra, Hotel Intercontinental Thalasso nebo Vaitape Pier
 • Bora Bora Blue Nui Dive Center (od Top Dive), Hotel Pearl Resort
 • Bora Diving Centers, Hotely Sofitel & Le Méridien, Matira Point
 • Diveasy, soukromý potápěčský specialista, všechny hotely
 polynesie-novy-web-109.jpgpolynesie-novy-web-102.jpgpolynesie-novy-web-103.jpgpolynesie-novy-web-105.jpg
 

Gurmánské zážitky

 

Dinner at St James restaurant, Vaitape
 • Večeře v restauraci St James, Vaitape

Tato restaurace nabízí výhled na lagunu z nákupního centra Helen's Bay ve Vaitape, severně od malého přístavu. Malebné prostředí a francouzská kuchyně s mořskými plody a místními rybami představuje perfektní kombinaci. Manty obrovské často čekají na příděl potravy ve vodách v okolí. V nabídce je : Discovery menu o třech chodech, Romantic menu o třech chodech, Gourmet menu o pěti chodech a Kids menu o dvou chodech.

Dinner at MAI KAI restaurant, Vaitape marina
 • Večeře v restauraci MAI KAI, přístav Vaitape

Restaurace MAI KAI nabízí mezinárodní, francouzskou a polynéskou kuchyni v prostředí s elegantním výhledem na lagunu. Ležérní i intimní večeře jsou k dispozici v tomto idylickém prostředí. Restaurace nabízí také speciální menu pro děti. V nabídce je: Poerava menu, á la carte večeře o třech chodech s uvítacím koktejlem, dětské menu.

Dinner at Bloody Mary's restaurant
 • Večeře v restauraci Bloody Mary

Jedna z nejoblíbenějších restaurací na Bora Bora už přivítala mnoho hollywoodských hvězd do svého typického interiéru. Ponořte nohy do písku a dopřejte si exotický koktejl se specialitami z ryb a mořských plodů. 

polynesie-novy-web-100.jpgpolynesie-novy-web-104.jpg 
 

 

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.