• Polynésie 2018

  Jedinečná destinace a nezapomenutelné zážitky. 
  Na Polynésii se specializujeme již od roku 1995. 

  Polynésie 2018
 • Francouzská Polynésie

  Klenot mezi exotickými destinacemi a ráj potápěčů. 
  Poradíme Vám a zajistíme ten nejlepší servis. 

  Francouzská Polynésie
 • Francouzská Polynésie 2018

  Objevte průzračné vody Tichého oceánu. 
  Polynesii známe dokonale a připravíme Vám zájezd na klíč. 

  Francouzská Polynésie 2018

Naše doporučení - Polynésie jsme procestovali

polynesie-destinace-008.jpgPolynésie uchvátila snad každého, kdo s námi cestoval do tohoto ráje. Je specializací cestovní kanceláře Deluxea a.s. již po mnoho let. Naši zaměstnanci Francouzskou Polynésii opakovaně navštívili a rádi Vám předají osobní rady při výběru hotelu v destinaci. Výběr resortů v Polynésii. Hotely jsme osobně navštívili a našim klientům rádi poradíme osobně.

V cestovní kanceláři Deluxea stojíte na prvním místě Vy, naši klienti. Na souostroví Polynésie se specializujeme již po mnoho let a ostrovy známe dokonale. Již 15 roků vlastníme platnou koncesi. Pojištěni proti úpadku jsme u ERV Evropská pojišťovna, a. s. Naši zaměstnanci Polynésii opakovaně navštívili a detailně poznali místní prostředí, nabídku služeb a ubytování. Díky tomu Vám mohou velmi odborně na základě osobních zkušeností poradit a sestavit zájezd přesně podle Vašich přání.

Akční nabídka – zvýhodnění na delší pobyty a sleva 10 % – 25 % (v závislosti na hotelu) při objednávce více než 90 dní před cestou.

Praktické informace o Francouzské Polynésii

Elektřina: 220V 60 Hz, užívají se zde převážně 2 typy zásuvek. Se 2 kulatými kolíky nebo se 2 plochými kolíky.

Telefon: Na ostrovech lze použít telefonních budek na karty. Volání z hotelů bývá drahé. Na místě je možné si zapůjčit mobilní telefon, což bývá výhodnější než roamingový tarif Francouzská Polynésie – ČR.

Internet: Internetové kavárny naleznete na Papeete a Moorea.

Pošta: Pošta do Evropy bývá většinou doručena za 8 dnů.

Očkování: Francouzská Polynésie nevyžaduje pro vstup žádná povinná očkování. Mezi doporučená patří očkování proti virové hepatitidě A. Všichni cestovatelé by si měli nechat zkontrolovat očkování proti tetanu a dětské obrně. Malárie se v této oblasti nevyskytuje.

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.