• Svatba na Mauríciu


  Řekněte si své ano na ostrově přezdívaném 
  Perla Indického oceánu. 

  Svatba na Mauríciu
 • Svatba na Mauríciu

  Užijte si svatbu bez stresu. 
  Veškeré formality zařídíme za Vás. 

  Svatba na Mauríciu
 • Svatba na Mauríciu

  Prožijte romantickou svatbu 
  na liduprázdných plážích. 

  Svatba na Mauríciu

Právně platná svatba v zahraničí na ostrově Maurícius 

Stále více českých párů touží mít neobyčejnou svatbu v zahraničí. Maurícius je nejžádanější svatební destinací v naší cestovní kanceláři. Mauritius, překrásný ostrov uprostřed Indického oceánu, nabízí všechna kouzla exotiky. Kromě krásných pláží a romantických západů slunce zde najdete i divokou přírodu a usměvavé místní obyvatele. Luxusní hotely na Maurcíu jsou vyhlášené skvěle vyškoleným personálem, který se postará o každičký detail Vašeho velkého dne. 

Cena svatby na Mauríciu

V odkazu níže si můžete spočítat, kolik stojí svatba na Mauríciu v jednotlivých hotelech. Můžete vybrat termín, počet nocí strávených v hotelu, stravu, základní nebo rozšířený svatební balíček i služby fotografa. Více zde

Svatební týden na Mauríciu v květnu a září 2018

Plánujete svatbu na Mauríciu a obáváte se jazykové bariéry? Přáli byste si svatbu s česky mluvící fotografkou? V květnu a září roku 2018 pořádáme Týden svateb v ráji

Na Maurícius pošleme zkušenou českou svatební fotografku, která mluví i anglicky. Pro hladký průběh obřadu Vám rádi zařídíme tlumočníka. Termín svatby vybírejte co nejdříve, musí být volno v hotelu i u fotografa (který v jeden den zvládne fotit jen jednu svatbu). Více zde

 Mám zájem o svatbu o svatbu v ráji

Video ze svatby v ráji od našich klientů

Svatební video našich spokojených klientů, jejichž svatba se uskutečnila v hotelu Dibarobin na ostrově Maurícius. Byla zde přítomna česká tlumočnice, která celý obřad překládala do češtiny. Snoubenci si tak mohli říct své ANO ve svém rodném jazyce.

 

svatby-005.jpg

Svatbu v ráji připravíme na klíč

Kompletní přípravu svatby v ráji zařídíme za Vás a na klíč. Vy jen dodáte potřebné dokumenty. Zajistíme překlady i soudní ověření a s předstihem vyřešíme všechny formality. Pečlivě s Vámi vybereme ten nejlepší hotel a postaráme se o všechny důležité detaily, které udělají z Vaší svatby nezapomenutelný zážitek. Doporučíme Vám toho nejlepšího svatebního fotografa, zajistíme dekoraci svatebního místa, masáž pro pár, plavbu při západu slunce nebo snídani do postele druhý den ráno. Dobře víme, že cesta na Maurícius se svatbou je zážitkem, na který budete vzpomínat celý život. Před odjezdem Vás podrobně seznámíme s průběhem svatebního obřadu a zodpovíme všechny Vaše otázky. Po návratu z Maurícia se na nás můžete obrátit při překladu a ověření oddacího listu. 

Osobní zkušenosti se svatbou na Mauríciu

První právně platnou svatbu na Mauríciu jsme zorganizovali již v roce 2000. Od té doby jsme zde uspořádali již několik set svateb českých i slovenských občanů. Výborně známe požadavky náročných klientů. Maurícius zvolily jako svatební destinaci i naše specialistky Petra Melková a Zuzana Zjavková. Prohlédněte si pro inspiraci fotogalerie ze svateb našich klientů, nebo se na zážitky a zkušenosti ze svatby na Maurcíu zeptejte přímo našich specialistek. Fotoreportáž z průběhu svatby si můžete prohlédnout zde

Česká delegátka při svatbě na Mauríciu

Deluxea má jako jediná česká cestovní kancelář na Maurcíu dvě česky mluvící delegátky. Pokud se obáváte jazykové bariéry při komunikaci se svatebním koordinátorem nebo při obřadu, spolehněte se, že s pomocí Pavly a Renáty půjde vše hladce. Delegátka Vás doprovodí při cestě na místní matriku, pomůže Vám zajistit v hotelu vše potřebné a v neposlední řadě přetlumočí celou svatbu do Vašeho rodného jazyka. I v případě, že umíte dobře anglicky, se hodí služby delegátky využít a slyšet projev oddávajícího česky. Delegátka Vám pomůže zahnat nervozitu před svatbou a bude také prvním člověkem, který Vám pogratuluje a připije si s Vámi na spokojený společný život.  

svatby-002.jpgsvatby-015.jpg 

Svatební balíček při svatbě na Mauríciu

Veškeré služby potřebné k zařízení právoplatné svatby se ukrývají ve Vašem svatebním balíčku, který je součástí kalkulace. Hotely mají většinou několik typů balíčků, které vždy obsahují veškeré úřední poplatky a základní svatební obřad, ale liší se službami navíc (manikůra, masáž, svatební foto...). 

Svatební balíček zahrnuje:

- veškeré úřední a správní poplatky na Mauritiu (místopřísežné prohlášení & vrchní soud & matrika),
- poplatky za vyřízení apostily,
- garanci jediné svatby denně v hotelu,
- specializovaného osobního svatebního koordinátora,
- transfer z hotelu na příslušné úřady a zpět,
- samostatný pokoj pro nevěstu před obřadem (v závislosti na dostupnosti),
- dekoraci a přípravu místa svatebního obřadu,
- slavnostní manželskou snídani až do Vaší ložnice,
- kytici pro nevěstu,
- svatební myrtu pro ženicha,
- služby kadeřníka a make up pro nevěstu včetně zkoušky,
- svatební dort (pro 10 hostů) a
- reprodukovanou svatební hudbu u obřadu.

Za příplatek Vám zajistíme jakékoli služby navíc - od speciální dekorace, přes živou hudbu až po kameramana a profesionálního fotografa.

Cenové výhody a dárky pro snoubnce při svatbě na ostrově Maurícius

Sleva pro ženu s právně platnou svatbou v hotelu na Mauríciu dosahuje 20% až 100% z ceny pobytu (muž platí běžnou cenu). Sleva pro klienty cestovní kanceláře DELUXEA se svatbou v ráji i na svatební cestě do 6 měsíců (v některých hotelech dokonce 9 nebo i 12 měsíců) po svatbě platí celoročně (mimo období Silvestra). Kromě slevy Vás ale hotel zahne i jinými dárky a pozornostmi: po příjezdu čeká snoubence v hotelu šampaňské a mísa s ovocem na uvítanou, během pobytu se koná romantická večeře na pláži nebo masáž pro dva v luxusním spa. Hotely řetězce Beachcomber nabízejí párům při svatbě nebo svatební cestě obědy k polopenzi zdarma po celou dobu pobytu. 

Výběr hotelu na ostrově Maurícius 

Hotely 5*****

Pokud se spokojíte jen s tím nejlepším, vyberte si z naší nabídky exkluzivních resortů na Mauríciu.

Dinarobin je symbolem luxusu, soukromí a špikového servisu. Nadchne milovníky kvalitní gastronomie. Při svatbě nebo svatební cestě získáte slevu 60% pro nevěstu a obědy k polopenzi zdarma.

 

LUX* Le Morne je tím pravým místem pro klidné, romantické pobyty. Díky All Inclusive bude Váš pobyt bez starostí. Pláž pod horou Le Morne Vám vezme dech. Nevěsta zde získá slevu 70% na pobyt. 

LUX* Le Morne *****
LUX* Le Morne *****

Cena od 4 800 os./noc

Lokalita: Maurícius, Le Morne | Mapa

Strava: Polopenze, All Inclusive, Plná penze, Snídaně

Inspekce: 2018, Kateřina Mackovičová, 724 730 018

Intimní hotel pro oslavu výjimečných okamžiků.

9.5 / 10

ZOBRAZIT

St. Regis uchvátí milovníky koloniální elegance. Prepychové suity s volně stojícími vanami a vlastním komorníkem jsou tím pravým místem pro líbánky. Užijete si špičkové restaurace i dlouhou bílou pláž.

 

Hotely 4**** 

4* hotely na Mauríciu jsou garancí vysoké kvality služeb i servisu. I zde se o Vás svatební koordinátoři perfektně postarají a uspořádají pro Vás nezapomenutelnou svatbu.

Le Victoria****+ nabízí nebývale prostorné pokoje s výhledem na moře. V roce 2016 se areál hotelu rozroste o "adult only" křídlo, které bude tou pravou volnou pro romantickou svatbu. Hotel je oblíbený pro svou polohu na západním pobřeží a bohaté All Inclusive.

Le Cannonier**** je oblíbený živý hotel, kam rády zavítají mladé páry. Svatby se konají na překrásném místě s výhledem na ostrov Coin de Mire. Zdejší svatební koordinátor Ajay je známý puntičkář, který si dává velmi záležet, aby byl každý obřad perfektní.

 La Pirogue**** se pyšní krásnou bílou pláží, ze které dohlédnete až na jižní cíp Maurícia. Hotel s domečky s doškovými střechami v palmovém háji je tím pravým místem pro nefalšovanou tropickou svatbu.

La Pirogue Resort & Spa ****
La Pirogue Resort & Spa ****

Cena od 4 412 os./noc

Lokalita: Maurícius, Flic and Flac | Mapa

Strava: Polopenze, All Inclusive, Plná penze, Snídaně

Inspekce: 2018, Kateřina Mackovičová, 724 730 018

Doškové chaloupky na fantastické pláži

9.5 / 10

ZOBRAZIT

Další hotely na Mauríciu

Zájezd se svatbou na Mauríciu Vám připravíme na klíč a postaráme se o Vás

 • Vyberte si hotel ze široké nabídky od 4*** do 6****** a v něm svatební balíček dle svého přání
 • Garantujeme Vám jedinou svatbu denně ve Vámi vybraném hotelu
 • Váš pobyt může být libovolně dlouhý (nejžádanější jsou pobyty na 7, 10 a 12 nocí v hotelu)
 • Odletět můžete každý den z Prahy nebo Vídně
 • Poletíte pravidelnou linkou dle Vašeho výběru EMIRATES nebo AIR MAURITIUS
 • Transfer z letiště můžete mít limuzínou, terénním vozem, osobním autem nebo mikrobusem
 • Strava bude formou all inclusive, plné penze nebo polopenze dle Vašeho výběru
 • Váš obřad přetlumočí do českého jazyka česká delegátka
 • Máte-li děti, jejich pobyt bude zdarma nebo se slevou
 • Letíte-li s Emirates, můžete si vybrat stopover na několik dní v Dubaji
 • Naše ceny jsou konečné a zahrnují povinné pojištění cestovní kanceláře
 • Na ostrově se o Vás postará česká delegátka

 

V cestovní kanceláři DELUXEA stojíte na prvním místě Vy, naši klienti. Od založení naší společnosti v roce 1995 jsme již uspořádali více než 500 svateb v zahraničí. První právně platnou Svatbu v ráji českých občanů jsme úspěšně zorganizovali na Seychelách již v roce 1998 a na ostrově Maurícius v roce 2000. Naši zaměstnanci výše uvedená místa opakovaně navštívili a detailně poznali místní prostředí, nabídku služeb a ubytování. Díky tomu Vám mohou velmi odborně na základě osobních zkušeností poradit a sestavit zájezd se svatbou v zahraničí přesně podle Vašich přání. Naši zaměstnanci mají osobní zkušenost se svatbou v zahraničí. 

 

svatby-007.jpgsvatby-010.jpgsvatby-018.jpgsvatby-020.jpgsvatby-023.jpgsvatby-025.jpg

Mám zájem o svatbu v ráji

Rychlá kalkulace zájezdu se svatbou a svatební cesty

Odlet
Nocí v hotelu
Destinace
Hotel

Pro hotel není dostupná online kalkulace. Cenu Vám rádi sdělíme na vyžádání – prosím vyplňte svůj požadavek v kontaktním formuláři. Detail hotelu zde.

Typ pokoje
Strava

Svatební balíček
EUR
Cena zájezdu
Podrobnosti
- /osoba
Hotel,
- /osoba
Naše ceny hotelů v Emirátech již zahrnují poplatek obci ve výši min. 10% i poplatek za služby v ubytování ve výši min. 10%.
Dospělý
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Garance nejlepší ceny
Transfer
- /osoba
Dospělý
Dítě 2 až 12 let
Český delegátDelegát      
- /osoba
Cena letenky
- /osoba
Dospělý
Dítě 2 až 12 let
Dítě do 2 let
Cena platí v případě volných míst v nejvýhodnější rezervační třídě
Podmínky zájezdu
Dítě do let
Podrobnosti
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Cena letenky
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Cena letenky
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Cena letenky
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Cena letenky
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Cena letenky
- /osoba
Cena zájezdu na
svatební cestu

Podrobnosti
- /osoba
Hotel,
- /osoba
Naše ceny hotelů v Emirátech již zahrnují poplatek obci ve výši min. 10% i poplatek za služby v ubytování ve výši min. 10%.
Garance nejlepší ceny
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Cena letenky
- /osoba
Cena platí v případě volných míst v nejvýhodnější rezervační třídě
Cena zájezdu se
svatbou v ráji

Podrobnosti
- /osoba
Cena na vyžádání
Hotel,
- /osoba
Naše ceny hotelů v Emirátech již zahrnují poplatek obci ve výši min. 10% i poplatek za služby v ubytování ve výši min. 10%.
Svatební balíček
ZDARMA- /osoba
Svatební fotograf
- /osoba
Sleva za foto svatby
- /osoba
Garance nejlepší ceny
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Cena letenky
- /osoba
Cena platí v případě volných míst v nejvýhodnější rezervační třídě
Zahrnuje všechny poplatky
Nezávazně poptat Podrobnosti
Počítáme cenu Vašeho zájezdu - prosím vyčkejte.
Počítáme cenu
Vašeho DELUXEA zájezdu.
Vyčkejte prosím.

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.