Svatba na Mauríciu

Svatba na Mauríciu

Rychlá kalkulace zájezdu se svatbou a svatební cesty

Odlet
Nocí v hotelu
Destinace
Ambre Resort & Spa
Hotel

Pro hotel Ambre Resort & Spa není dostupná online kalkulace. Cenu Vám rádi sdělíme na vyžádání – prosím vyplňte svůj požadavek v kontaktním formuláři. Detail hotelu Ambre Resort & Spa.

Typ pokoje
Strava

Letecká společnost
Svatební balíček
Svatební fotograf
Bonus
EUR
Počítáme cenu Vašeho zájezdu. Vyčkejte prosím.
Počítáme cenu
Vašeho zájezdu.
Vyčkejte prosím.
Cena zájezdu
- /osoba
Původní cena
-/osoba
Hotel,
- /osoba- /osoba
Naše ceny hotelů v Emirátech již zahrnují DPH ve výši 5%, poplatek obci ve výši 10% i poplatek za služby v ubytování ve výši 10%.
Dospělý
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Garance nejlepší ceny
Transfer
- /osoba
Dospělý
Dítě 2 až 12 let
Český delegátDelegát      
- /osoba
Akční sleva
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dospělý
Dítě 2 až 12 let
Dítě do 2 let
Cena platí v případě volných míst v nejvýhodnější rezervační třídě
Podmínky zájezdu
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Cena zájezdu se
svatbou v ráji
- /osoba
Cena na vyžádání
Počítáme cenu Vašeho zájezdu. Vyčkejte prosím.
Počítáme cenu
Vašeho zájezdu.
Vyčkejte prosím.

Právně platná svatba v zahraničí na ostrově Maurícius 

Stále více českých párů touží mít neobyčejnou svatbu v zahraničí. Maurícius je nejžádanější svatební destinací v naší cestovní kanceláři. Mauritius, překrásný ostrov uprostřed Indického oceánu, nabízí všechna kouzla exotiky. Kromě krásných pláží a romantických západů slunce zde najdete i divokou přírodu a usměvavé místní obyvatele. Luxusní hotely na Maurcíu jsou vyhlášené skvěle vyškoleným personálem, který se postará o každičký detail Vašeho velkého dne. 

 svatby-novy-web-022.jpg
 

Cena svatby na Mauríciu

V odkazu níže si můžete spočítat, kolik stojí svatba na Mauríciu v jednotlivých hotelech. Můžete vybrat termín, počet nocí strávených v hotelu, stravu, základní nebo rozšířený svatební balíček i služby fotografa. Více zde

 Mám zájem o svatbu o svatbu v ráji

Video ze svatby v ráji od našich klientů

Svatební video našich spokojených klientů, jejichž svatba se uskutečnila v hotelu Dibarobin na ostrově Maurícius. Byla zde přítomna česká tlumočnice, která celý obřad překládala do češtiny. Snoubenci si tak mohli říct své ANO ve svém rodném jazyce.

 

 
 

 

Svatbu v ráji připravíme na klíč

Kompletní přípravu svatby v ráji zařídíme za Vás a na klíč. Vy jen dodáte potřebné dokumenty. Zajistíme překlady i soudní ověření a s předstihem vyřešíme všechny formality. Pečlivě s Vámi vybereme ten nejlepší hotel a postaráme se o všechny důležité detaily, které udělají z Vaší svatby nezapomenutelný zážitek. Doporučíme Vám toho nejlepšího svatebního fotografa, zajistíme dekoraci svatebního místa, masáž pro pár, plavbu při západu slunce nebo snídani do postele druhý den ráno. Dobře víme, že cesta na Maurícius se svatbou je zážitkem, na který budete vzpomínat celý život. Před odjezdem Vás podrobně seznámíme s průběhem svatebního obřadu a zodpovíme všechny Vaše otázky. Po návratu z Maurícia se na nás můžete obrátit při překladu a ověření oddacího listu. 

 svatby-novy-web-023.jpg
 

 

Osobní zkušenosti se svatbou na Mauríciu

První právně platnou svatbu na Mauríciu jsme zorganizovali již v roce 2000. Od té doby jsme zde uspořádali již několik set svateb českých i slovenských občanů. Výborně známe požadavky náročných klientů. Maurícius zvolily jako svatební destinaci i naše specialistky Petra Melková a Zuzana Zjavková. Prohlédněte si pro inspiraci fotogalerie ze svateb našich klientů, nebo se na zážitky a zkušenosti ze svatby na Maurcíu zeptejte přímo našich specialistek. Fotoreportáž z průběhu svatby si můžete prohlédnout zde

 

Česká delegátka při svatbě na Mauríciu

Deluxea má jako jediná česká cestovní kancelář na Mauríciu čtyři profesionální delegátky od naší místní partnerské CK Emotions.. Pokud se obáváte jazykové bariéry při komunikaci se svatebním koordinátorem nebo při obřadu, spolehněte se, že s pomocí Pavly, Mirky, Terezy nebo Míši půjde vše hladce. Delegátka Vás doprovodí při cestě na místní matriku, pomůže Vám zajistit v hotelu vše potřebné a v neposlední řadě přetlumočí celou svatbu do Vašeho rodného jazyka. I v případě, že umíte dobře anglicky, se hodí služby delegátky využít a slyšet projev oddávajícího česky. Delegátka Vám pomůže zahnat nervozitu před svatbou a bude také prvním člověkem, který Vám pogratuluje a připije si s Vámi na spokojený společný život. 

Více informací o službách české delegátky najdete zde.

 emotions-delegatky-017.jpg
 

 

Svatební balíček při svatbě na Mauríciu

Veškeré služby potřebné k zařízení právoplatné svatby se ukrývají ve Vašem svatebním balíčku, který je součástí kalkulace. Hotely mají většinou několik typů balíčků, které vždy obsahují veškeré úřední poplatky a základní svatební obřad, ale liší se službami navíc (manikůra, masáž, svatební foto...). 

Svatební balíček zahrnuje:

 • veškeré úřední a správní poplatky na Mauritiu (místopřísežné prohlášení & vrchní soud & matrika),
 • poplatky za vyřízení apostily,
 • garanci jediné svatby denně v hotelu,
 • specializovaného osobního svatebního koordinátora,
 • transfer z hotelu na příslušné úřady a zpět,
 • samostatný pokoj pro nevěstu před obřadem (v závislosti na dostupnosti),
 • dekoraci a přípravu místa svatebního obřadu,
 • slavnostní manželskou snídani až do Vaší ložnice,
 • kytici pro nevěstu,
 • svatební myrtu pro ženicha,
 • služby kadeřníka a make up pro nevěstu včetně zkoušky,
 • svatební dort (pro 10 hostů) a
 • reprodukovanou svatební hudbu u obřadu.
 • Za příplatek Vám zajistíme jakékoli služby navíc - od speciální dekorace, přes živou hudbu až po kameramana a profesionálního fotografa.

 

Cenové výhody a dárky pro snoubence při svatbě na ostrově Maurícius

Sleva pro ženu s právně platnou svatbou v hotelu na Mauríciu dosahuje 20% až 100% z ceny pobytu (muž platí běžnou cenu). Sleva pro klienty cestovní kanceláře DELUXEA se svatbou v ráji i na svatební cestě do 6 měsíců (v některých hotelech dokonce 9 nebo i 12 měsíců) po svatbě platí celoročně (mimo období Silvestra). Kromě slevy Vás ale hotel zahne i jinými dárky a pozornostmi: po příjezdu čeká snoubence v hotelu šampaňské a mísa s ovocem na uvítanou, během pobytu se koná romantická večeře na pláži nebo masáž pro dva v luxusním spa. Hotely řetězce Beachcomber nabízejí párům při svatbě nebo svatební cestě obědy k polopenzi zdarma po celou dobu pobytu. 

 svatby-novy-web-026.jpg
 

Výběr hotelu na ostrově Maurícius 

Hotely 5*****

Pokud se spokojíte jen s tím nejlepším, vyberte si z naší nabídky exkluzivních resortů na Mauríciu.

Dinarobin je symbolem luxusu, soukromí a špikového servisu. Nadchne milovníky kvalitní gastronomie. Při svatbě nebo svatební cestě získáte slevu 60% pro nevěstu a obědy k polopenzi zdarma.

St. Regis uchvátí milovníky koloniální elegance. Prepychové suity s volně stojícími vanami a vlastním komorníkem jsou tím pravým místem pro líbánky. Užijete si špičkové restaurace i dlouhou bílou pláž.

Hotely 4**** 

4* hotely na Mauríciu jsou garancí vysoké kvality služeb i servisu. I zde se o Vás svatební koordinátoři perfektně postarají a uspořádají pro Vás nezapomenutelnou svatbu.

Le Victoria****+ nabízí nebývale prostorné pokoje s výhledem na moře. V roce 2016 se areál hotelu rozroste o "adult only" křídlo, které bude tou pravou volnou pro romantickou svatbu. Hotel je oblíbený pro svou polohu na západním pobřeží a bohaté All Inclusive.

Le Cannonier**** je oblíbený živý hotel, kam rády zavítají mladé páry. Svatby se konají na překrásném místě s výhledem na ostrov Coin de Mire. Zdejší svatební koordinátor Ajay je známý puntičkář, který si dává velmi záležet, aby byl každý obřad perfektní.

 La Pirogue**** se pyšní krásnou bílou pláží, ze které dohlédnete až na jižní cíp Maurícia. Hotel s domečky s doškovými střechami v palmovém háji je tím pravým místem pro nefalšovanou tropickou svatbu.

Další hotely na Mauríciu

Zájezd se svatbou na Mauríciu Vám připravíme na klíč a postaráme se o Vás

 • Vyberte si hotel ze široké nabídky od 4*** do 6****** a v něm svatební balíček dle svého přání
 • Garantujeme Vám jedinou svatbu denně ve Vámi vybraném hotelu
 • Váš pobyt může být libovolně dlouhý (nejžádanější jsou pobyty na 7, 10 a 12 nocí v hotelu)
 • Odletět můžete každý den z Prahy nebo Vídně
 • Poletíte pravidelnou linkou dle Vašeho výběru EMIRATES nebo AIR MAURITIUS
 • Transfer z letiště můžete mít limuzínou, terénním vozem, osobním autem nebo mikrobusem
 • Strava bude formou all inclusive, plné penze nebo polopenze dle Vašeho výběru
 • Váš obřad přetlumočí do českého jazyka česká delegátka
 • Máte-li děti, jejich pobyt bude zdarma nebo se slevou
 • Letíte-li s Emirates, můžete si vybrat stopover na několik dní v Dubaji
 • Naše ceny jsou konečné a zahrnují povinné pojištění cestovní kanceláře
 • Na ostrově se o Vás postará česká delegátka

 

V cestovní kanceláři DELUXEA stojíte na prvním místě Vy, naši klienti. Od založení naší společnosti v roce 1995 jsme již uspořádali více než 500 svateb v zahraničí. První právně platnou Svatbu v ráji českých občanů jsme úspěšně zorganizovali na Seychelách již v roce 1998 a na ostrově Maurícius v roce 2000. Naši zaměstnanci výše uvedená místa opakovaně navštívili a detailně poznali místní prostředí, nabídku služeb a ubytování. Díky tomu Vám mohou velmi odborně na základě osobních zkušeností poradit a sestavit zájezd se svatbou v zahraničí přesně podle Vašich přání. Naši zaměstnanci mají osobní zkušenost se svatbou v zahraničí. 

Mám zájem o svatbu v ráji

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.