Svatební list

Svatební list cestovní kanceláře DELUXEA je přednachystaný postup, jak mohou snoubenci požádat své blízké, aby přispěli na nezapomenutelnou svatební cestu v ráji, třeba na Maurícius, Maledivy, Seychely nebo do jakékoliv jiné destinace za naší nabídky.

Snoubenci si u nás vyberou Svatební cestu v ráji (destinaci, hotel, termín). Celý zájezd bude připravený na míru. S cestovní kanceláří DELUXEA uzavřou cestovní smlouvu o zájezdu, jejíž součástí je pojištění proti úpadku cestovní kanceláře.

Následně osloví své blízké s žádostí o příspěvek (příklad je níže). Snoubenci budou mít přístup do přístup do klientské zóny cestovní kanceláře DELUXEA, kde uvidí přehled o každém příspěvku od svých blízkých. Zjistí jména, od koho příspěvek dostali, výši a datum vložené částky. Blízcí snoubenců si budou moci snadno vygenerovat vytištěné přání / potvrzení o platbě, které předají na svatbě nebo oslavě.

Pokud formou svatebního listu vyberete méně než je cena zájezdu, tak zbytek doplatíte běžným způsobem cca do měsíce před začátkem zájezdu. Pokud naopak vybere více, tak přebytek můžete vyčerpat za exkurse, rozšířením strany nebo upgradem do lepšího pokoje, případně Vám tento rozdíl pošleme zpět na účet. 

Příklad Žádosti o příspěvek na svatební cestu:

Naši milí blízcí a drazí svatební hosté,
rádi bychom po naší svatbě prožili romantickou svatební cestu do ráje. Jako svatební dar by nás potěšil příspěvek na naši exotickou dovolenou. Udělá nám větší radost než samotné peníze či věcné dary, které se mohou opakovat.

Líbánky bychom rádi strávili na ostrově "Maurícius" v hotelu "Dinarobin" v termínu od "31.09 do 15.10.2022." Svatební cestu nám připravila cestovní kancelář Deluxea. 

Na naši svatební cestu můžete přispět Svatebním darem ve Vámi určené hodnotě na https://www.deluxea.cz/svatebni-dar/darovacka/. Na cestu, která bude oslavou našeho společného života, se již teď moc těšíme.

Slevy pro nevěstu na svatební cestě

Na svatební cestu můžete odletět již druhý den po svatbě konané v Česku či na Slovensku, anebo si ji naplánovat na pozdější termín. Zvýhodněnou cenu za svatební cestu můžete získat v případě, kdy cestujete nejpozději do 24 měsíců od svatebního obřadu. Slevy na Mauríciu dosahují až 50% z ceny ubytování pro nevěstu (liší se dle sezony a hotelu). Hotely poskytuje novomanželům dárky zdarma jako speciální večeře, láhev šumivého vína, masáže pro dvojice, košík ovoce na pokoji a další. Za svatební cestu v exotice se považuje pobyt do 6 měsíců po svatbě a v některých hotelech dokonce až do 24 měsíců po svatbě. Nijak není vyloučena kombinace svatební cesty v česku či Evropě a poté svatební cesty v exotice. I v tomto případě můžete využít slevy až 70%.

  • - sleva pro ženu s právně platnou svatbou v hotelu na Mauríciu dosahuje až 50% z ceny pobytu (One & Only St. Geran)
  • - sleva pro ženu s právně platnou svatbou v hotelu na Maledivách dosahuje až 50% z ceny pobytu (Emerald Faarufushi Resort &Spa)
  • - sleva pro ženu s právně platnou svatbou v hotelu na Seychelách dosahuje až 50% z ceny pobytu (muž platí ve všech destinacích plnou cenu) (Kempinski Seychelles)
  • - v průběhu roku máme i akce, kdy může mít žena celý pobyt zdarma
  • - kromě slevy na pobyt nabízí resorty také různé dárky a pozornosti: po příjezdu čeká snoubence v hotelu například šampaňské a mísa s ovocem na uvítanou, během pobytu romantická večeře na pláži nebo masáž pro dva v luxusním spa
  • - sleva pro klienty cestovní kanceláře DELUXEA se svatbou v ráji i na svatební cestě až do 24 měsíců po svatbě platí celoročně (mimo období Silvestra)

Pokud cestujete na Svatební cestu v ráji později po svatbě a chcete počkat na výši vybrané částky na svatbě, tak ji následně můžete použít jak na letenky, tak na pobyt v hotelu. Naopak pokud chcete letět krátce po svatbě, tak musíte mít uhrazené letenky předem v celé výši a uhrazenou zálohu na hotel, případně chcete-li letět třeba druhý den po svatbě, tak musíte předem uhradit plnou cenu. Vybraná částka na svatbě tak bude vlastně většinově vratka peněz, které jste předem složili v cestovní kanceláři.

Chci si vybrat svatební zájezd

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.