Bali

Golf na Bali

 

Nirwana Bali Golf Club

Golfové hřiště a klub Nirwana Bali Golf Club bylo navrženo Gregem Normanem a představuje vizuální symfonii se spektakulárními výhledy na oceán a svěží balijskou krajinu. Hřiště nabízí hostům složitější, ale spravedlivou hru a prvotřídní zážitek pro hráče všech úrovní. Asijské golfové weby „Golf Monthly“ a „Golf Digest“ zvolily Nirwana Bali Golf Club jako číslo 1 mezi golfovými hřišti v Indonésii a na Bali. Nirwana je součástí resortu v řetězci Le Meridien, který by taktéž webem „Nirwana Monthly“ označen jako asijský prémiový golfový resort. Nesporné krásy tohoto místa jsou ještě zvýrazněny autentickými rýžovými poli, z nichž některé vytváří strategicky umístěné bunkery. Další specialitou jsou tři jamky na útesech, odkud je velkolepý výhled na Indický oceán. Díky čtyřem typům odpališť zajistil Greg Norman, že si zde každý golfista najde své místo při golfové dovolené na Bali.

 

18jamkové golfové hřiště Nirwana je jedním z nejfotografovanějších a nejnáročnějších hřišť na světě. Porovnejte své golfové schopnosti a dovednosti s úrovní profesionální PGA. To je opravdová výzva, přičemž ale ani méně zkušení hráči se nemusí obávat, že by golf na tomto unikátním hřišti nezvládli. Nirwana Bali Golf Club na jihozápadním pobřeží ostrova se nachází pouhých 45 minut od letiště Ngurah Rai International Airport a je plně integrován do úchvatného resortu Nirwana Bali Resort. Tato dovolená se může stát neopakovatelnou golfovou „jízdou“, na kterou nikdy nezapomenete.

Greg Norman vyřkl následující slova týkající se Nirwana Bali Golf Club: „Když jsem poprvé spatřil tohle místo, byl jsem okamžitě uchvácen dramatickým umístěním, fascinující místní kulturou a zvlněnými zelenými kopečky s rýžovými poli. Bez váhání jsem se odhodlal všechny tyto charakteristiky využít při budování hřiště, které by se bez pochyby vyrovnalo i těm nejlepším na světě.“ Architekt svým slovům jistě dostál, a pokud se vydáte na Bali za golfem, bylo by téměř hříchem se o tom osobně nepřesvědčit a neodpálit míček právě zde.

 bali-novy-web-008.jpgbali-novy-web-009.jpg
 

 

Bali Golf & Country Club

Bali Golf & Country Club v Nusa Dua je místem, kde nezáleží na ničem jiném než na golfu. Toto golfové hřiště nabízí nádherné výhledy, výhodnou polohu, příjemný mořský vánek a prostředí tropického ráje. To vytváří skvělé podmínky pro trávení volného času, ale když se dostanete na hřiště, budete naprosto vtaženi do hry a nic jiného než golf Vás zajímat nebude. Bali Golf & Country Club je označován za nejlepší na ostrově, nabízí bezkonkurenční golfové zážitky a management hřiště dělá vše, co je v jeho silách, aby každý den byl tím nejlepším golfovým zážitkem.

Ať už jste začátečník, zkušený golfista, profesionál či příležitostný hráč toužící po relaxační dovolené na Bali obohacené o golfové chvíle, budete si moci užít opravdové golfové okamžiky se vším všudy. A co dělá z Bali Golf & Country Clubu opravdový skvost? Výhodná poloha? Náročné, ale hratelné rozvržení golfového hřiště? Skvěle udržované herní pole a greeny? Nebo snad prvotřídní zákaznický servis, vybavení, golfová vozítka nosiči holí? Ať už je hlavním důvodem cokoliv, když tohle všechno dáte dohromady, naskytnou se Vám unikátní golfové možnosti, které do konce života nezapomenete.

Od okamžiku, kdy projdete vstupem, šatnou a dostanete se na odpaliště, narazíte na bunkery či vodní překážky či navštívíte Ancora Golf Institute pro lekce a kurzy, si můžete být jisti, že 18jamkové hřiště s golfovým klubem Vám nabízí tu nejlepší příležitost pro splnění golfových snů. V Bali Golf & Country Clubu hrálo mnoho světových velikánů jako například Nick Faldo, Ian Woosnam, Vijay Singh a Colin Montgomery.

Bali Golf & Country Club nepochybně patří mezi 5 nejlepších v celé Asii a je unikátní v tom, že golfisté si zde mohou užít 9 a 9 jamek s kompletně rozdílným charakterem. První devítka zavede golfisty do deštného kopcovitého lesa, s úžasnými výhledy přes Indický oceán na ostrov Nusa Penida a vulkanické hory východního Bali, kde vládne Gunung Agung. Druhá devítka pak provede hráče obrovským kokosovým hájem přímo až k pobřeží oceánu s modrými vodami. Vydejte se na Bali a nenechte si ujít jedinečný golfový zážitek v podobě Bali Golf & Country Club.

 bali-novy-web-006.jpgbali-novy-web-010.jpg
 

 

 

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.