Zambie

Naše doporučení - Zambii jsme procestovali

 

Autentický safari pobyt

Na africké státy včetně Zambie se specializujeme a rádi Vám na základě našich zkušeností poradíme hotel, který bude přesně splňovat Vaše požadavky. Pokud toužíte vidět jeden z divů světa - ohromující Viktoriiny vodopády nebo zažít autentický safari pobyt, pak stačí jen sdělit Vaše preference a možnosti a celý pobyt Vám rádi připravíme i v kombinaci s okolními africkými státy, které skýtají obrovské přírodní krásy a nepřeberné možnosti safari.

Zambii jsem navštívila a detailně poznala místní prostředí, nabídku služeb a ubytování.  Díky tomu Vám velmi odborně na základě osobních zkušeností poskytnu rady.

zambie-novy-web-007.jpg 
 
 

 

Zambii jsme navštívili a rádi Vám poradíme

V cestovní kanceláři Deluxea stojíte na prvním místě Vy, naši klienti. Již 18 roků vlastníme platnou koncesi. Proti úpadku jsme pojištěni u ERV Evropská pojišťovna, a. s. Od našeho založení v roce 1995 se specializujeme na cesty do exotických destinací.

Každý pobyt na Zambii i je vytvořen speciálně s ohledem na individuální přání a potřeby klienta. Termín, délka pobytu, výlety nebo kvalita ubytování– všechno bude sestaveno podle Vašich přání. Stejně jako Vy jste jedinečná osobnost, bude individuálně připraven zájezd pro Vás.

Bc. Petra Melková
Procestovala jsem svět, poradím Vám. ONLINE Home Office

dnes 30.05. od 08:00 do 15:00
 

  

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.