Svatba na hotelu Canonnier Beachcomber

Маврикий , datum dovolené: 11. 12. 2021 - 20. 12. 2022, hodnocení ze dne 13. 01. 2022
Dobrý den paní Krapítková,
 
Děkujeme za přivítání a omlouvám se, že píšu až dnes.
 
Na Mauriciu proběhlo vše nad naše očekávání!
Personál hotelu byl velice milý, přátelský, choval se k nám hezky a odváděl opravdu profesionální práci.
Pokoje byly čisté, stejně jako celý hotel včetně exteriéru. Na pokojích nám každý den vyrobila pokojová služba krásné zvířatko z osušek. V hotelových restauracích jsme se dočkali opravdu skvělé a luxusní kuchyně.
 
Svatba byla úžasná! Dostali jsme druhý pokoj kde jsem se mohl připravit já. Manželka i přes to, že si vybrala složitý učes, byla z práce paní kadeřnice nadšená. V čas svatby si manželku vyzvedl svědek a vedl ji přes hotel na pláž a cestou ji celý personál hotelu tleskal. I přes trošku nervů a stresu, které k tomu asi patří, jsme byli celkově velmi uvolnění a ve výsledku jsme si celou svatbu užili a byli z ní nadšeni!
Paní Tereza z Mautourco byla velice milá, vše ohledně dokumentů ke svatbě nám zařídila a na svatbě vše hezky přeložila a sama ji přožívala, což bylo velice milé.
 
Také chceme pochválit výběr fotografa. Pan Zubeyr je opravdu profesionál! Udělal nám krásné fotky, byl velmi milý a měl skvělou angličtinu bez přízvuku, takže jsme si nemuseli nic opakovat.
Focení trvalo 2,5 hodiny až do západu slunce a ikdyž jsme měli balíček s pouze 50 upravenými fotografiemi, tak nám jich poslal 59 plus dalších asi 350 neupravených.
 
Po focení na nás čekalo na pokoji šumivé víno a večeře v luxusní restauraci, kterou otevřeli po roce a půl kvůli nám. Nejen díky tomu, jsme se cítili po celou dobu svatby opravdu výjmečně!
 
Tímto Vám chceme opravdu moc poděkovat za sestavení tak skvělé svatby a dovolené. Vše bylo dokonalé!
Zobrazit více

Vánoce 2021 na Maledivách

Мальдивы , datum dovolené: 18. 12. 2021 - 26. 12. 2021, hodnocení ze dne 28. 12. 2021

Vážená paní magistro,

v neděli jsme se vrátili z dovolené na ostrově Kuredu v Maledivách. Cesta byla náročná, ale stálo to za to. Ráj na zemi, snad poprvé se nám nechtělo vracet z dovolené. Chci Vám poděkovat za Vaše osobní služby a doporučení, ostrov Kuredu byl přesně to, co jsme hledali. Ze strany cestovky vše fungovalo perfektně. Služby resortu na ostrově byly skvělé a díky tomu jsme si pobyt užili od první minuty až do odletu.

Přeji hezký zbytek Vánoc a úspěšný rok 2022.

Zobrazit více

Svatba v hotelu Sandies Bathala

Мальдивы , datum dovolené: 16. 11. 2021 - 27. 11. 2021, hodnocení ze dne 10. 12. 2021

Dobrý den, paní Kudelová,

dovolená proběhla skvěle, vše proběhlo bez jakýchkoliv problémů.

Chtěli bychom Vám moc poděkovat  za trpělivost a vyřízení všech věcí, které jsme potřebovali a taky panu Hynku Slámovi za super práci delegáta v Male.
Ostrov jsme si vybrali malý a bylo to moc fajn, byl útulný, všude klid a pohoda. Ubytování jsme dostali výborné  a mohu beach bungalov č. 146 jen doporučit, mimo jiné nádherný výhled na moře a západ slunce...Ubytování nádherné, je tam vše, co je potřeba, bylo vždy super uklizeno, výměna ručníků 2x denně.
Co se týká personálu, tak všichni byli naprosto v pohodě, ochotní a vstřícní.
Svatba byla nad naše očekávání, byl to nezapomenutelný zážitek, s oddávajícím jsme se domluvili předem na postupu a na textu slibu a potom jsme si to užili...je to fajn si to téměř po dvou letech zopakovat a zvlášť na takovém pěkném místě. Personál hotelu zajistil krásnou výzdobu na pláži, dort, vše co jsme si přáli navíc nám ochotně splnil a vyšel vstříc.
V restauraci jsme se domlouvali s hlavním kuchařem na bezlepkové jídlo pro syna, dělal mu bezl.pizzu, těstoviny a vždy pro něho měli připravený bezl.chleba. Jinak z jídla i pití bylo vždy z čeho si vybrat, výběr byl velký a jídlo velmi chutné, navíc bylo možno ochutnat i místní speciality.
Doprava přes Dubaj s Emirates tam i zpět byla pohodová, zážitek z letů hydroplánem skvělý.  Na cestě zpět jsme využili služeb hotelu na letišti v Dubaji a můžeme jen doporučit.
Takže ještě jednou moc děkujeme, díky vám a DELUXEA jsme si mohli užít krásnou, až pohádkovou dovolenou :-)

Věříme, že služeb cestovní kanceláře Deluxea využijeme i v budoucnu a po zkušenostech s Vámi Vás můžeme všem jen doporučit!

Zobrazit více

Svatební cesta v hotelu Cocoon na Maledivách, listopad 2021

Мальдивы , datum dovolené: 21. 11. 2021 - 30. 11. 2021, hodnocení ze dne 07. 12. 2021

Dobrý den, pane Světlíku,

jsme přesvědčení, že honeymoon v Cocoonu byla výborná volba. Už jen samotný let s Qatarem a hydroplánem byl skvělá zkušenost. Na Maledivech ta příroda, bílý písek všude, zeleň, zvířata a ten krásný podmořský svět! Co se týká lidí, všichni byli pozorní a milí. Jídlo velmi dobré, líbil se nám nápad s večeřemi, kdy každý večer byl v nějakém stylu (např. sushi večer, jídla místní kuchyně, indická jídla apod.). Jeli jsme se podívat na delfíny a šnorchlovali se želvami - úžasný zážitek! 

Co se týká přístupu kanceláře Deluxea. S Vámi byla výborná spolupráce a komunikace, reagoval jste obratem. Moc děkujeme, že jste nám zařídil dovolenou snů :)
V případě další dovolené se s Vaším dovolením na Vás velmi rádi obrátíme.
Děkujeme.
Zobrazit více

Dhigali Maldives

Мальдивы , datum dovolené: 09. 11. 2021 - 18. 11. 2021, hodnocení ze dne 30. 11. 2021
Vážená paní Krapítková, 
 
abych tak řekla, doběhla nás realita všedních dnů. Chystám se Vám napsat od návratu z dovolené… A moc Vám poděkovat. Dovolená byla nepopsatelně úžasná. Padala nám brada, užili jsme si to. Personál resortu velmi přátelský, ochotný. Byli jsme opravdu nadšení. Na každém kroku je vidět snaha všech Vám připravit neskutečný zážitek. Objevili jsme ráj. Velmi chválím Váš manuál na cokoliv (návod na přestup, vyplnění immugy atd.) a už teď víme, že Deluxea je top a záruka na nezapomenutelnou dovolenou. 
 
Ještě jednou moc děkujeme. 
 
Mějte se krásně a přejeme nádherné Vánoce, F. 
Zobrazit více

Golf v Long Beach

Маврикий , datum dovolené: 06. 11. 2021 - 16. 11. 2021, hodnocení ze dne 29. 11. 2021
Přeji hezký den
Dovolenou jsme si moc užili. Vše bylo v podstatě ideální ( a to i díky vašim perfektnímu a rychlému servisu). Báječně jsme si odpočali, užili si golf, příjemné podnebí a výborný servis. Poznali jsme další část tohoto krásného ostrova a nasáli místní atmosféru. 
 
pár odrážek z mých postřehů, které mohou pomoci vašim klientům, kteří poletí v nejbližší době do hotelu Long Beach:
 
- na letišti jsme čekali asi 90 minut kvůli odbavení "covidových dokumentů" Momentálně nejsou úřady připraveny odbavit ty stovky turistů, co se jim 
vyhrnou najednou z letadla. Když máte místa v zadní části letadla, vylezete mezi posledními a čekáte.
 
- v hotelu jsme dostali na pokoj pouze jednu lahev pitné vody na den. Rámci all inclusive byla voda k dostání zdarma, hosté s programem polopenze mi měli vědět, že si budou muset vodu kupovat. Golfisté to mohou řešit tak, že si budou nosit vodu z golfových hřišť. Na obou dvou je jí dostatek zdarma.
 
- i když máte all inclusive program je stále v nabídce velké množství nápojů (i jídel v ala carte restauracích), které  jsou za doplatek. To mě trošku překvapilo.
 
- lehátek na pláži není dostatek a brzy po ránu jsou obsazena nebo rezervována ručníky.
 
- tee time je opravdu třeba objednávat dost s předstihem, je to rychle rozebrané.
 
- večeře v hlavní restauraci nám přišlo daleko lepší a pestřejší než v restauracích a la carte. Ty je třeba navíc rezervovat opravdu hned po příjezdu.
 
- golfistům bych doporučil spojit hru na ostrově Ile aux Cerfs s následným pobytem na místní pláži. Je třeba si domluvit brzký teetime a pak s řidičem shattlu naopak pozdější odjezd. Na ostrově jsou překrásné pláže, kam vás navíc obsluha hřiště doveze. Na hlavní pláži pak můžete konzumovat a útratu psát na hotelový pokoj (Hotel Long Beach).
 
- na hřišti Anahita měli během našeho pobytu problém s bateriemi do bugyn, takže vozítek do hry byl nedostatek. ve výsledku to znamenalo, že nám nabídli zdarma troleje. Pokud někdo potřebuje nutně bugynu, měl by si ji rezervovat asi dopředu.
 
- naplánovaný teetime není úplně dogma !!! zejména na hřišti Ile aux Cerfs to spíš fungovalo: "Kdo dřív přijede ke startérovi, ten vyráží dřív". Rozhodně se vyplatí na obou hřištích komunikovat se startérem a zajistit si dřívější teetime.
 
To je asi vše co mě v tuto chvíli napadá. Ještě jednou bych rád upozornil, že to nejsou žádné výtky, ale jen postřehy, které mohou dalším klientům pomoci rychlejší rozkoukání se v hotelu a službách. Dovolená se nám moc líbila a na Mauricius se určitě ještě vrátíme i když patrně do jiného hotelu, abychom poznali další oblasti a nová golfová hřiště. Trošičku mně mrzelo, že jsme hráli "pouze" na dvou hřištích a přitom ve vedlejším hotelu byla další dvě. Nemyslím si že jsme typičtí zákazníci vaší cestovní kanceláře, protože si dovolené většinou plánujeme a organizujeme sami, nicméně budu rád, když v mailu občas nějakou vaši nabídku najdu. 
 
S pozdravem
Jaroslav Malec
Zobrazit více

Ephelia a Lemuria - ráj na zemi. :)

Seychely – kombinace ostrovů , datum dovolené: 31. 10. 2021 - 12. 11. 2021, hodnocení ze dne 14. 11. 2021

Dobrý večer,

 
vrátili jsme se do nějakého šeda a zimy, musím říct, že všechny ty odstíny modré a zelené mi už teď chybí :-)
 
Seychely jsou stručně a výstižně "ráj na zemi". Opravdu krásné prostředí, kde stojí za to, se jet trochu porozhlédnout, protože ta opravdová krása bývá často mimo hotelové rezorty.
 
Oba hotely jak Ephelia tak i Lemuria jsou pěkné, velmi vkusně zařízené, na moc hezkých místech. Po pravdě, kdybychom bydleli jen v Ephelii, tak by ten pocit ze Seychel nebyl tak hluboký. Constance Ephelia je v každém případě moc pěkný rezort, má hezké pláže, jižní pláž, kde je větší odliv, ale je klidná a severní, kde je vody na plavání dostatek, ale zase je poměrně rušná (alespoň tedy pro nás) někdy i s hlasitější hudbou. Pak ještě další dvě malé pláže, které jsou obtížněji dostupné, je tam člověk sám, ale proudy jsou většinou silné, tedy místo je vhodné spíš na kochání nebo pro typicky Seychelské fotografie s balvany vykukujícími z vody. Jako velkou nevýhodu Ephelie vidím její velikost, rezort je tak moc veliký, že bohužel ztrácí atmosféru ráje a trochu nám tam chyběla ta péče, kterou jsme měli právě na Maledivách. Už tak pomalé přímořské tempo zde bylo ještě pomalejší, chvílemi to působilo až zmateně, číšníci si nás většinou ani nepamatovali a poměrně dlouho jsme na vše v restauracích čekali. Velmi nepřehledné bylo, co je v rámci placené stravy a co se nakonec ukáže na vyúčtování. Málokterý zaměstnanec se zastavil a prohodil pár slov. Jídlo bylo ale pestré a výborné. Velký chaos ovšem byl při opouštění hotelu, to musím říct, že mě trochu překvapilo. Zavazadla bloudila po hotelu skoro hodinu, několikrát jsme se připomínali, protože už na nás čekal odvoz a stejně tak na tom byli i další návštěvníci. Když si to teď tak zpětně uvědomím, tak se nám v rezortu personál stále za něco omlouval. Může to být opravdu tou velikostí anebo jsme se možná trefili do nějakého přechodného období, než se všichni sehrají ... :-) kdo ví. Určitě bych ale Ephelii doporoučila těm, kdo mají rádi spíše velký, rušnější hotel se spoustou aktivit.
 
Všechno nám ale vynahradil resort Constance Lemuria na Praslinu, jestli je někde ráj na zemi, tak právě tady. Už jen příchod na recepci je takový zážitek, že jsem měla hrdlo sevřené tak, že jsem ani nebyla schopná pozdravit. Překrásné místo, zasazené do přírody tak, že to místy vypadalo, jako by to tam bylo odjakživa a úžasní lidé, personál velmi milý a přátelský. Kuchyně zatím nejlepší, jakou jsme kdy měli. Velký výběr, výborné večeře, kde za šest dní snad nebylo nic 2x. Jako potápěči se mi podmořský život mnohem více líbil právě kolem ostrova Praslin. Více korálů, barev, života a prvně žralok velrybí naživo. Výlet na La Digue si nikdo nemůže nechat ujít. Cestování na kole, opravdu nádherné pláže ... Máme nádherné zážitky jak pod vodou, tak i na pevnině.
 
Jak píšete, tak jsme s Františekm přemýšleli, jestli by u nás zvítězily Seychely nebo Maledivy. Máme dvě TOP místa a to Dusit Thani a Constance Lemuria :-) Dusit je nepřekonatelný přístupem, vlastní butler má něco do sebe, prostředí je komornější. Lemuria je zase jako ráj pro Adama a Evu. Těžký výběr, u Františka vyhrává Lemuria :-) a já pořád nevím. Tím, že se potápíme máme o zábavu postaráno asi všude. Kdo jen leží na pláži, toho bych asi poslala spíše na Maledivy, moře je čistější (bez vyplavených řas) a péče personálu mi přišla více upřímnější. Kdo rád i něco prozkoumává, toho bych poslala na Seychely (ideálně do Lemurie). Moře je také čisté, ale občas se vyskytují řasy, velmi jemný písek někdy trochu kalí průzračnost, ale jen maličko. Spousty krásných míst pro výlety.
 
Koukám, že jsem se nějak rozepsala, plna dojmů.
 
Krásných 11 dní, opět moc děkujeme :-)
 
 
L.
 
Zobrazit více

Zanzibar - RIU Palace Zanzibar

Tanzánie , datum dovolené: 17. 10. 2021 - 26. 10. 2021, hodnocení ze dne 11. 11. 2021
Dobrý den, Vendulo,
 
děkuji moc za email i organizaci dovolené :)
Riu Palace byl super, hned ráno jsme dostali náramky a mohli si začít užívat, check-in pak proběhl kolem 16:00. Zařízení, čistota, dostupnost byly super. Jako plus beru obrovský areál, takže jsme měli i dostatek pohybu, 3 bazény, nonstop bar so snack občerstvením, fitko, vodní sporty (stand-up paddle, šlapadlo) i masáže. Jídlo v hlavní restauraci bylo výtečné (srovnatelné s Atmosphere Kanifushi) - ryby&seafood, absolutně suprové indická jídla, a čerstvé ovoce (akorát byla mango season). Vyzkoušeli jsme i 2 ze 3 á la carte restaurací, ty byly ale pouze ok (především obsluha byla hodně pomalá, ale chápu á la Zanzibar "pole, pole"), takže hlavní restaurace byla lepší volbou. Entertainment byl fajn, jazz večer, akrobatická show (super), hudba a dal jsem si i hodinu svahilštiny :) 
Byly jsem i na výletě přes hotel – celodenní soukromý výlet pro nás dva na Spice Farm, Prison Island a do Stone Townu. To bylo úplně super, s řidičem i velmi dobrým průvodcem. 
 
Celkově jsme si to maximálně užili, servis, jídlo a pití bylo skvělé, také pláž, moře a zařízení hotelu. Rychlá wifi byla také k dispozici po celém areálu resortu. Po přečtení nějakých reviews na tripadvisoru jsem se bál přemnožené ruské klientely, nicméně to tak nebylo, hosté byli z celé Evropy i Afriky - na mé překvapení hodně Maďarů a Slováků.
 
Kdybych měl cokoliv upřesnit, dejte mi vědět. Děkuji moc za super organizaci dovolené. 
 
Děkuji ještě jednou a přeji hezký víkend
Michal
Zobrazit více

Podzimní dovolená na Kudafushi

Мальдивы , datum dovolené: 10. 10. 2021 - 19. 10. 2021, hodnocení ze dne 26. 10. 2021

Dovolená proběhla v pořádku. Služby i stravování byly na velmi dobré úrovni. Mohlo být trošku lepší počasí, ale to se dalo očekávat. Kdyby délka cestování byla příznivější, tak nemohu mít žádnou výtku.

S pozdravem
S. R.
Zobrazit více

Dovolená na Vilamendhoo Island Resort

Мальдивы , datum dovolené: 25. 09. 2021 - 03. 10. 2021, hodnocení ze dne 13. 10. 2021

Dobrý den, paní Kudelová, 

 
děkujeme za zprostředkování naprosto dokonalé dovolené. 
 
Vše bylo naprosto úžasné. Sice s námi první dva dny úplně nespolupracovalo počasí, při příletu jsme zamrzli 5 hodin na letišti v Male, než nás mohli kvůli dešti a větru převézt na ostrov, ale potom už všechno fungovalo skvěle a začalo spolupracovat i počasí. Na ostrově bylo poměrně málo lidí, přesto byl všude dostatek ochotného a milého a přátelského personálu a skvělé jídlo. Chci tím říct, že přesto, že hotel nebyl plně vytížený, nebylo poznat, že by "šetřili" s personálem a nějakým způsobem omezovali své služby.  Manžel zapomněl v letadle nabíječku na mobil, i to paní, která nás měla na starosti vyřešila během chviličky a protože nás nenašla ve vile, našla si nás u baru. Manžel měl v průběhu pobytu narozeniny, aniž bychom na to upozorňovali, vyzdobili nám vilu a stůl při večeři a donesli malý dort. Bylo to od nich velice milé překvapení. 
 
Ubytování bylo moc fajn, nakonec jsme se s manželem shodli na tom, že plážová vila nám byla tak nějak sympatičtější a pro naši příští návštěvu ostrova zvolíme toto ubytování. Podmořský svět kolem ostrova byl úžasný. U vodních vilek se vleze do vody a proud Vás krásně nese až na konec ostrova k čínské restauraci a Vy se jen díváte a díváte na tu nádheru pod vodou, kde to vypadá, jako když jste v akváriu. 
 
Od hotelu jsme si zaplatili výlet - Objevte oceán. Na výletu jsme měli spatřit velrybího žraloka, manty, želvy a delfíny. Výlet byl skvěle zorganizovaný - mají omezený počet lidí tak, aby si měli všichni kde sednout a odpočinout - dost velký rozdíl oproti Mauriciu. A žraloka jsme viděli! Máme tak splněno:-). Nepodařilo se nám však vidět manty, takže se nedá nic dělat a musíme se vrátit. Rádi bychom zase v přibližně stejném termínu příští podzim. 
 
Ještě jednou děkujeme, zážitky máme veliké a krásné a já se Vás ráda opět s důvěrou obrátím, až budeme hledat další destinaci pro dovolenou nebo až se budeme vracet na ostrov. Tento ostrov splnil přesně to, co jsme očekávali. Kvalitní a čisté ubytování, dobré jídlo, přátelské prostředí a krásné koupání. Za nás tohle vše Vilamendhoo splňoval.  

Mějte se hezky, ať se Vám daří.
 
Gábina Pařízková 
Zobrazit více

Dovolená v Řecku, Lindos Grand

Řecko , datum dovolené: 25. 07. 2021 - 04. 08. 2021, hodnocení ze dne 18. 08. 2021

Začnu s vaší CK, vše proběhlo v pořádku, žádný problém se nevyskytl, takže absolutní spokojenost.

Pokud jde o hotel, jediná poznámka, ze slibovaných restaurací polovina není v provozu.

Hotel je nový, takže pokoje v pohodě, bazén u pokoje byl super protože celý náš pobyt se teploty blížily 40°C. Jídlo bylo formou švédských stolů, výběr veliký, jídla chutná, obsluha bez připomínek. Pláž byla udržovaná, slunečníků dostatek, půlkilometrová procházka na pláž byla fajn. Pro lenochy tam měli dopravu na pláž.

Abych jen nechválil, trochu nám vadilo dlouhé čekání po příjezdu, kdy po cca 15 minutách dorazila slečna s QR kodem na nainstalování aplikace pro check-in, který jsme poté vyplňovali na vlastním mobilu. Pro někoho asi bez problému, ale já nerad instaluji cokoli do mobilu a už vůbec nemám rád vyplňování čehokoli v mobilu. Taky jsme byli dost unavení po cestě a těšili se na sprchu a odpočinek. Na druhou stranu je tu covid a snaha o co nejmenší kontakt, takže asi i toto je řešení pokud to trochu lépe vychytají. Výhled na moře jsme si přestavovali trochu lepší, ale moře vidět bylo :).

Takže celkově spokojenost.

Zobrazit více

Dovolená na Maledivách

Мальдивы , datum dovolené: 14. 04. 2021 - 28. 04. 2021, hodnocení ze dne 06. 08. 2021

Byli jsme se vším moc spokojeni, jak už to na Maledivách bývá :) Ostrov krásný, zelený, čistý, milý personál a skvělé jídlo. Oceňuji pěkný house reef s želvami, nabídku výletů a kousek do podvodní restaurace (do té mimochodem nebyl zapotřebí další PCR test, pouze návštěva na klinice a měření teploty). Také se nám moc líbilo, že hotel dbá o ekologii!

 

Jediné, co bychom příště udělali nejspíš jinak, tak bychom zvolili adult only hotel. \nZpáteční let Dubaj/Praha s FlyDubai se samozřejmě nedá s Emirates srovnat, ale dá se \"přežít\". A v současné situaci bylo fajn, že lety vlastně docela hezky navazovali, takže OK.

Zobrazit více

Španělsko - Ikos Andalusia

Španělsko , datum dovolené: 20. 06. 2021 - 04. 07. 2021, hodnocení ze dne 06. 08. 2021

Architektura objektů, krásně udržované rostliny v areálu, ochota personálu, moderní pokoje, koncept několika restaurací s obsluhou a pouze 1 bufetová. Vynikající kuchyně napříč všemi restauracemi.\nNěkolik bazénů, dostatek lůžek a deštníků, perfektní servis vč. ručníků. WIFI po celém areálu bez problémů. \nJedná se o krásné místo pro pohodovou dovolenou a určitě všem doporučuji.

 

Pláž udržovaná, ale na vstupu do moře množství kamenů, které při pozvolném vstupu do moře jsou velmi nepříjemné. Jednoznačně doporučuji obuv do vody

Zobrazit více

Svatební cesta na Maledivy

Datum dovolené: 17. 07. 2021 - 31. 07. 2021, hodnocení ze dne 04. 08. 2021
Dobrý den,
 
dotazník jsem vyplnila, dovolená byla skvělá. Nemám jedinou výtku. Vůbec se nám nechtělo zpátky :) 
Ubytování bylo luxusní, stejně tak strava, drinky, doplňkové služby, moře a pláž (vážně všechno). 
Nejvíce nás ale překvapilo chování personálu - ti lidé byli hrozně moc milí, přátelští, nic nebyl problém a zároveň si uchovávali profesionální přístup. 
Děkujeme za vstřícný přístup i Vám, jsme opravdu spokojeni a další dovolenou bych klidně zase řešila s Vámi.
 
Děkuji za vše :)
Zobrazit více

Dovolená ve Španělsku

Datum dovolené: 08. 07. 2021 - 15. 07. 2021, hodnocení ze dne 21. 07. 2021
Dobrý den paní Krapítková,
 
návraty z dovolených jsou vždy trochu náročné, ale jsme krásně odpočatí a nadšení. Pobyt byl plný krásných zážitků.
 Hotel jsme každý den obdivovali opravdu od příletu do konce pobytu. V každém detailu dokonalost, počínaje mezinárodními restauracemi s úžasnými pokrmy až po půjčovnu kol, díky které jsme mohli prozkoumat okolní městečka podél pobřeží. Servis na hotelovém pokoji byl dokonalý. Opravdu nemáme co vytknout..snad mě teď napadá jen maličkost, která mě občas obtěžovala. 
Při vstupu do restaurací, kde jídelní lístek najdete jen po načtení QR kódu v mobilním telefonu, kde jsem měla na telefonu čtečku jen já, tak jsem musela předčítat z malinkých písmenek celému stolu jídelní lístky od předkrmů až po dezerty a nápojové lístky. 
Ale vše jsme nakonec zvládli s úsměvem a návrat domů byl šťastný. 
 
Budeme se těšit na další spolupráci s vaší cestovní kanceláří. Je to radost! 
 
Děkuji a přeji pěkný den.
Zobrazit více

Dovolená na Kudafushi 2021

Мальдивы , datum dovolené: 28. 02. 2021 - 12. 03. 2021, hodnocení ze dne 29. 03. 2021

Dobrý den,

Dovolená byla úžasná. Se vším jsme byli nadmíru spokojeni. Ubytování, jídlo i servis všech zaměstnanců bylo bez chybičky. Všechno bylo skvělé a my si to užili na maximum.

Děkujeme za zařízení naší nejlepší dovolené. 

S pozdravem,

 

H.N.

Zobrazit více

Pobyt na Sun Island podruhé

Мальдивы , datum dovolené: 03. 03. 2021 - 15. 03. 2021, hodnocení ze dne 19. 03. 2021

Dobrý den, paní Kudelová,

 
než odpovím, ráda bych Vám poblahopřála, protože vzhledem k tomu, že mi píšete Vy a ne Váš kolega (který Vás vzorně astupoval), předpokládám, že už jste spokojená doma z porodnice... :)
 
Pokud jde o pobyt samotný, všechno bylo naprosto fantastické a dovolenou jsme si užili snad ještě víc než loni! A to díky ubytování, které jsme dostali, jak jsme si přáli, tj. na severní části ostrva. Sice neměli volná přesně ta čísla pokojů, která jsem původně psala, ale ubytovali nás nejblíž, jak jen z kapacitních důvodů mohli. A bylo to vážně skvělé!
Tak celkově jsem byla mile překvapená, jak moc tento resort vnímá ty takzvané "repeators" - opravdu se nám dostala skvělá péče, která se projevovala v drobnostech - vzali nás přednostně na loď, v jídelně jsme dostali skvělý stůl s výhledem na moře, omlouvali se, že nemají přesně ten bungalow, který bychom chtěli, ale že jakmile odjede další várka hostů a uvolní se, tak nás tam rádi přesunou - což jsme tedy nevyužili, protože ten náš byl báječný, karta věrného návštěvníka na příští rok, abychom se jim tím opět připomněli, a podobně. Zkrátka takové milé maličkosti, které celý pobyt už tak perfektní dělaly ještě hezčí.
 
Paní delegátka nás vzorně vyzvedla na letišti v Male a poskytla veškeré info, ačkoli už jsem vlastně byli všeho znalí z loňska, ale i tak to bylo příjemné.
 
No jedním slovem krása! A pokud to situace dovolí, strašně rádi poletíme za rok zase a opět s Vámi! Kudy chodím, tudy Vás jako agenturu chválím, protože nabízíte za skvělé ceny opravdu hrozně příjemný lidský servis!
 
Mockrát Vám děkuji za sebe i za manžela a budeme se těšit zase za rok!! :)
 
Lenka
Zobrazit více

Báječná dovolená na Kudafushi

Мальдивы , datum dovolené: 05. 02. 2021 - 16. 02. 2021, hodnocení ze dne 09. 03. 2021

Ráda bych vyjádřila naší naprostou spokojenost nejen s resortem a jeho službami, ale také se službami cestovní kanceláře. Veškeré informace, které jsme k cestě potřebovali, nám byla poskytnuta k naší naprosté spokojenosti. Zejména chci ocenit přístup Ing. Jindřišky Jelínkové, která přes mé časté "doplňující" dotazy vždy reagovala obratem, trpělivě a vždy s velkým pochopením a profesionálním přístupem. Její jednání rozhodně vždy posílilo naše přesvědčení, že jsme volili správně. Děkuji

Zobrazit více

Rodinná dovolená Kudafushi

Мальдивы , datum dovolené: 13. 02. 2021 - 26. 02. 2021, hodnocení ze dne 02. 03. 2021

Dobrý den, paní Paseková, 

 
děkuji za Váš e-mail. 
Dovolenou jsme si užili na 1000%. Je to jedním slovem ráj na zemi bez slova Koronavirus. Vše proběhlo dle plánu, toho papírování je na 6 osob tedy opravdu hodně, ale není to žádná velká překážka. Přímý let z Vídně byl skvělý, opravdu rychlovka, ale místa v economy pomálu, servis nebyl nijak omezený. Na hydroplán jsme bohužel čekali 3 hodiny a ještě navíc jsme po cestě zastavovali v jiném rezortu, ale vše bylo po vystoupení zapomenuto :-). 
Dostali jsme dvě propojené vily, polohou si troufám říct snad nejlepší z celého rezortu. Kuchyň vynikající. Opravdu stojí za návštěvu restaurace a la carte. Reef u hotelu je nádherný, jeli jsme i na výlet za šnorchlováním a nebylo to vůbec tak pěkné. Možná jsme měli opravdu štěstí, ale viděli jsme u hotelu snad vše přes různé barevné rybičky, žraloky, karety až po delfíny, kteří nám připlouvali přímo k hotelu. 
 
Ještě jednou bych Vám chtěl poděkovat za celou rodinu za veškerou organizaci. Dokonce jsme plánovali si dovolenou ještě o týden prodloužit, ale vzhledem k pracovním povinnostem jsme museli domů. Maledivy nás dostaly a určitě se plánujeme vrátit. 
 
Chtěl bych Vás požádat, plánujeme s přítelkyní v létě svatbu, takže bychom poté chtěli vyrazit na svatební cestu. Vím, že nabízíte i výhodné svatební balíčky pro novomanžele, takže kdyby jste měli nějakou výhodnou akci právě na Maledivy, budeme moc rádi, kdyby jste si na nás vzpomněla a dala nám vědět, jen pro info. :-)
S Vašimi službami jsme byli velmi spokojeni a určitě zůstaneme věrni CK Deluxea. 
 
Přeji krásný víkend. 
 
S pozdravem, 
Huňka Dominik. 
Zobrazit více

Svatba na hotelu Oblu Sangeli

Мальдивы , datum dovolené: 13. 11. 2020 - 22. 11. 2020, hodnocení ze dne 22. 02. 2021

Dobrý večer, paní Krapítková,

 
Vše proběhlo nad očekávání jak úroveň hotelu, servis, jídlo tak svatební obřad vše na jedničku s hvezdičkou, ještě jednou Vám mockrát děkujeme.
 
Zasílám nějaké fotky z obřadu.
 
Přeji pěkný zbytek dne a určitě služby cestovní kanceláře Deluxea využijeme i příště
Zobrazit více

Свяжитесь с нами. Мы с радостью Вам посоветуем.