DELUXEA nabízí výhradně lety na pravidelných linkách s Emirates. Ty poskytují perfektní servis, návaznost při přestupu a hlavně jsou flexibilní s možností odletu několikrát v týdnu (z Prahy i Vídně). Cenově dostupnější alternativou letu s Emirates je nově letové spojení s leteckou společností Smartwings, která létá pravidelně 7x týdně z Prahy a 3x týdně z Bratislavy. Letenky Vám rádi zajistíme.

Dubaj

Hledáte něco jedinečného v Dubaji?

Chcete zažít něco jedinečného? Poznat město Dubaj či jinou oblast Emirátů z netradičních úhlů? Pak jsme právě pro Vás připravili následující exkluzívní výlety a programy.

 

Wadi adventure

Navštivte moderní areál pro vodní sporty nedaleko města Al Ain, vzdáleném 120 km od Dubaje. Areál tvoří celkem tři umělé dráhy pro vodní sporty s celkovou délkou 1,113 km. Dále zahrnuje bazén, umělou vlnu na surfing, horolezeckou stěnu, zip line, lanové centrum, restauraci, obchod a další potřebné zázemí. Voda je do areálu přiváděna z moře. Před použitím je odsolena a lehce chlórována. Toto místo si jako vhodnou destinaci pro zimní přípravu vybrala i většina reprezentantů ČR ve vodním slalomu. 

 

 

Formule 1 - okruh v Abu Dhabi

V roce 2009 byl otevřen nový okruh Formule 1 a to v Abu Dhabi ve Spojených Arabských Emirátech. Na okruhu YAS MARINA CURCUIT se poprvé jela velká cena EETIHAD AIRWAYS ABU DHABI GRAND PRIX 30.10. – 01.11.2009. Délka okruhu je 5,554km, celkem se jede 55 kol, celková délka závodu je 305,470km a rekord na tomto okruhu drží Sebastien Vettel s časem 1:34:03.414. Okruh je navržen německým architektem Hermannem Tilkem a jedná se o nejmodernější závod seriálu Formule 1.

Yas Marina Circuit kromě toho, že pořádá F1, kvůli které byl okruh prioritně vystaven, pořádá i další doplňkové akce. Jednou z nich je škola řízení „Yas Racing School“. Naučte se, jak pokořit okruh F1, zajezděte si ve Vámi vybraném autě na okruhu F1. Ceny se pohybují od 9 500Kč. Další službou je, že si ve vlastním autě zajezdíte na okruhu spolu s experty, kteří Vám poradí užitečné tipy, to vše od 4 000Kč.

 

Ferrari World

Ferrari World je nový zábavní park v Abu Dhabi, který nabízí mnoho atrakcí jak pro rodiny s dětmi, tak pro dospělé. Tematický zábavní park, jak jinak než největší na světě, je unikátní atrakcí svého druhu. V zábavním parku se snoubí vášeň, dokonalost a technické inovace, které značka Ferrari vytvořila v průběhu let a dnes představuje. Hned za vstupem Vás čeká intenzivní multi-smyslový zážitek s představením všeho, co značka Ferrari vytvořila. 

 

 

Potápění

Odhalte svět pod hladinou. Spojené Arabské Emiráty nabízí širokou nabídku míst, které stojí za to vidět, jak pro začátečníky, tak pro zkušené potápěče.

- Pro začátečníky
Pro začátečníky máme v nabídce tři základní lokality, kde mohou začít s poznáváním podmořského světa. Všichni účastníci musí být v dobré zdravotní kondici a být dobrými plavci. Se sebou je třeba si vzít plavky, ručník a opalovací krém.

1) Jebel Ali

Celkově celý výlet trvá přibližně sedm hodit i s přepravou. Teplé a čisté vody kolem Dubaje jsou ideálním místem pro začínající potápěče. Výborní instruktoři Vás seznámí se světem potápění. V ceně je zahrnuta doprava. Děti musí být starší než sedm let.
Cena cca: 4 900Kč/osoba

2) Dubai Aquarium

Chcete-li si vychutnat extravagantní zážitek, pak neváhejte a rozhodněte se pro akvárium a podvodní zoo v Dubai Mall. Čeká Vás nezapomenutelné pozorování žraloků. Školení instruktoři Vás seznámí s potápěčskými technikami a vybavením. Děti musí být starší deseti let. Cena nezahrnuje dopravu.
Cena cca: 7 200Kč/osoba

3) Al Aqah, Fujairah

Tropické vody východního pobřeží podél vesnice Al Aqah nabízí fascinující podmořský život. Objevte krásy této lokality pod vedením profesionálních instruktorů. Děti musí být starší 7 let, cena zahrnuje dopravu a celý výlet trvá přibližně 12 hodin.
Cena cca: 5 500Kč/osoba

- Pro zkušené potápěče s licencí
Účastníci budou požádáni, aby předložili své licence. Dětem žádné věkové kategorie není dovoleno potápění pro zkušené.

1) Al Aqah, Fujairah

Barevné korálové útesy a bohatý podmořský život nebo vrahy lodí, to vše nabízí Al Aqah ve Fujairah. Výlet trvá přibližně 12 hodin a doprava je zahrnuta v ceně výletu.
Cena cca: 4 000Kč/osoba

2) Dubai Aquarium Shark Dive

Chcete-li si vychutnat extravagantní zážitek, pak neváhejte a rozhodněte se pro akvárium a podvodní zoo v Dubai Mall. Čeká Vás nezapomenutelné pozorování žraloků. Nejdříve Vás bude čekat školení o tom co dělat a co nedělat v přítomnosti žraloků a pak bude následovat osobní setkání s tímto fascinujícím stvoření z hlubin. Ponor trvá přibližně 2 hodiny a cena nezahrnuje dopravu.
Cena cca: 4 000Kč/osoba

dubaj-novy-web-045.jpgdubaj-novy-web-017.jpgdubaj-novy-web-020.jpg 
 

 

Motokáry

Dubai Autodrom je motoristická závodní dráha, na které si můžete zajezdit. První v celém regionu se skvělým vybavením v délce 5,39 km. Stačí si vybrat závodní auto a užít si životní zážitek, na výběr je sportovní auto „Audi Sports Car“ nebo auto ve stylu formule 1 „F1 Style Single Seater race car“.

Dalším jedinečným vybavením celého závodního komplexu je „Laserdrome“, kde si můžete zahrát laserovou hru ve stylu paintball, akorát s laserovými zbraněmi. Hraje se ve dvou týmech, tým může mít 

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.