DELUXEA nabízí výhradně lety na pravidelných linkách s Emirates. Ty poskytují perfektní servis, návaznost při přestupu a hlavně jsou flexibilní s možností odletu několikrát v týdnu (z Prahy i Vídně). Cenově dostupnější alternativou letu s Emirates je nově letové spojení s leteckou společností Smartwings, která létá pravidelně 7x týdně z Prahy a 3x týdně z Bratislavy. Letenky Vám rádi zajistíme.

Dubaj

Pláž a moře v Dubaji

 

V Dubaji najdete nespočet možností, co se týče vodních sportů či bílých písčitých pláží. Průměrná teplota vody v moři zde sahá od 22°C v zimě až po 32°C v létě. Mořská voda je zde velmi slaná, díky čemuž mnozí preferují koupání v hotelových bazénech. Je možné využít také nabídky potápění, přičemž vyjedete lodí kousek dál od břehu, abyste mohli objevovat ztroskotané vraky a jiné podmořské krásy.

Dubaj sice není vyloženě plážovou destinací, ale nabízí nespočet možností od městských veřejných pláží až po soukromá plážová útočiště – to je přesně to, co si lze představit pod pojmem plážové dovolené v Dubaji na pobřeží o 15 kilometrech.

S nekonečně prosluněným počasím je den strávený na pláži neodolatelným lákadlem pro místní i turisty. Užijete si odpočinek a relaxaci. K dispozici je nespočet bezplatných veřejných pláží, které jsou snadno dostupné autem. Ty nabízejí řadu převlékáren i sprch a jsou situovány poblíž cenově dostupných kaváren a restaurací.

Pokud ale hledáte něco více luxusního, pak můžete využít nabídky některého z dubajských pětihvězdičkových plážových klubů. Po koupání v moři se budete moci ponořit do vod bazénu a nechat se obsloužit pozorným personálem.

dubaj-novy-web-004.jpg 
 

 

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.