DELUXEA nabízí výhradně lety na pravidelných linkách s Emirates. Ty poskytují perfektní servis, návaznost při přestupu a hlavně jsou flexibilní s možností odletu několikrát v týdnu (z Prahy i Vídně). Cenově dostupnější alternativou letu s Emirates je nově letové spojení s leteckou společností Smartwings, která létá pravidelně 7x týdně z Prahy a 3x týdně z Bratislavy. Letenky Vám rádi zajistíme.

Dubaj

Letová spojení do Dubaje

Navrhneme Vám Letenky na klíč. Pošlete nám požadavek přes jednoduchý formulář. Obdržíte nabídku letenek rychle zpracovanou odborníkem s dlouholetou praxí. Pomůžeme Vám i v případě, že na cestě budete potřebovat změnit své lety.

  

dubaj-novy-web-031.jpg 

Letenky do Dubaje

Cestovní kancelář Deluxea Vám zajistí letenku do Dubaje na pravidelných letech společností  Emirates (přímé lety z Prahy i Vídně), Smartwings (přímé lety z Prahy) nebo  flydubai (z Prahy nebo Bratislavy). Letenku do Dubaje je možné rezervovat i u jiné letecké společnosti, ale s přestupem. Rádi Vám rezervaci letenek podle Vašeho přání zrealizujeme. Uvidíte přesné časy letu a dobu na přestup i cenu včetně poplatků.

Využijte pohodlnější spojení na Vašich dálkových cestách. Jeden let denně je mezi Prahou i Vídní a Dubají operován Airbusem A380 v konfiguraci economy, business třída a první třída (ta v některých obdobích není dostupná).

 

   

Službu Chauffer-drive poskytuje Emirates svým cestujícím v první a business třídě. Cestující si může vybrat v rámci Prahy a jejího okolí adresu, kde si přeje být vyzvednut a dopraven zdarma na letiště. Pro business i first class může být adresa do 40 km od letiště Praha. Služba je zajišťována pro business třídu vozy Škoda Superb a pro první třídu vozy Mercedes E nebo Audi A6. Službu je možné vyžádat pro odlety i přílety. Za kilometry navíc je účtován poplatek.

Služba je zajišťována smluvním partnerem Emirates firmou Sixt Limousine Service. V případě zájmu je možné ji vyžádat celkem v 55 destinacích Emirates. Emirates nenese za tuto službu odpovědnost. Žádat je možné nejpozději 48 hodin před odletem.

Cestovní kancelář Deluxea ve spolupráci s letištěm Vídeň nabízí svým klientům podstatně zvýhodněnou možnost parkování na letišti Vídeň Schwechat. Zvýhodněné parkování je zajištěno v krytých garážích (Parkhaus 4) nebo na volném parkovišti Parkplatz C. Můžeme Vám zaslat návod i na zajištění zvýhodněného parkování na letišti v Praze.

 

Prohlédněte si interiér Emirates A380

 

 

 

Postup při zajišťování letenek do Dubaje

1) Oznamte nám datum Vaši cesty a letenku Vám zajistíme my.

Ceny letenek se odvíjejí od obsazenosti letů (dle termínů svátků, prázdnin, sezóny atd.) a počtu dnů zbývajících do odletu. Chcete-li cestovat co nejlevněji, doporučujeme rezervovat letenku s velkým předstihem několika měsíců. Express odlety jsou možné.

V případě zájmu o koupi letenky libovolné letecké společnosti můžete využít tlačítko níže pro vstup do formuláře nebo nás můžete kontaktovat

  • na emailu rezervace@letenky-na-klic.cz
  • nebo na pevných linkách +420 224 234 964–5 pro Prahu, +420 543 524 442 pro Brno
  • nebo na mobilních telefonech +420 724 730 001 nebo +420 724 730 004.
 dubaj-novy-web-030.jpg
 

 

Mám zájem o rezervaci letenky

 

2) Letenku si můžete sami zarezervovat přes specializovaný server.

Cestovní kancelář Deluxea spolupracuje se serverem Královna.cz, největším prodejcem letenek v České republice. Využijte pro rezervaci Vašeho letu specializovaný server a my Vám zajistíme pouze program v destinaci. Letenku si můžete rezervovat zde.

 
 

 

3) Letenku si můžete sami zakoupit u Vašeho prodejce.

Při poptávce po zájezdu nám sdělte pouze přílet (den, hodina, letecká společnost, číslo letu) a odlet (den, hodina, letecká společnost, číslo letu) a vybraný hotel/pokoj emailem na zajezdy@deluxea.cz. My Vám zajistíme ubytování a případný další program v Emirátech.

 dubaj-novy-web-033.jpg
 

Marhaba servis - asistence na letišti

Cestujete-li do Spojených arabských emirátů poprvé nebo jen nechcete zkrácet čas při zdlouhavých vstupních formalitách, doporučujeme Vám využít služeb salónků Marhaba.

Hned po výstupu z letadla najdete své jméno na obrazovkách případně se potkáte přímo se zaměstnancem před stánkem viditelně označeným „Marhaba“, což v překladu znamená „vítejte“. Pracovník Vás provede všemi úředními formalitami. Klienti Marhaba mají přednost a jsou odbaveni na speciálních Marhaba přepážkách. Časová úspora je proto značná. Poté Vám pomůže s vyzvednutím zavazadel a předá Vás do péče řidiče, který Vás zaveze do hotelu (transfer již není součástí služeb Marhaba, rádi Vám jej však také sjednáme).

Pro další informace nás neváhejte kontaktovat.

 

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.