Reference

Reference

Symbolická svatba na Maledivách

Maledivy , datum dovolené: 25. 09. 2023 - 07. 10. 2023, hodnocení ze dne: 23. 02. 2024
Dobrý den paní Paseková,

je to již několik měsíců, co jsme se vrátili z dovolené snů na Maledivách, kde proběhla i symbolická svatba...

Ráda bych Vám, ikdyž pozdě, ještě jednou poděkovala za Váš přístup, doporučení a přípravu celého zájezdu. Rovněž také za snahu vyřešit malé nesrovnalosti, které se na začátku našeho pobytu vyskytly.

Dny strávené ve Vilamendhoo neměly chybu! Řekla bych, že doposud žijeme z načerpané energie a ze zážitků, kterých se nám na ostrově dostalo. 
Ať jde o samotný ostrov, šnorchlování, ceremonii svatby a nebo gastronomické požitky. Celý personál byl neskutečně milý a velmi vstřícný!

Nenašla jsem opravdu žádné mínus. Naprosto nic se nedalo vytknout.
Jíž po našem návratu jsme věděli, že to nebyla jediná cesta, kterou jsme na toto místo podnikli.

Snad brzy zase!
K.K.
Zobrazit více

Dovolená na Mauríciu

Datum dovolené: 11. 02. 2024 - 20. 02. 2024, hodnocení ze dne: 22. 02. 2024

Perfektně zajištěny zájezd od samého začátku včetně delegátky pani Martiny na Mauriciu, velice ochotna, milá, zajištěné výlety po ostrově včetně letu vrtulníkem, strava velice pestrá chutná, ubytování pekne v přízemí s terasou a výhledem na oceán v krasne zahradě . Sluzby zajištěné CK Deluxea na úrovni Rakouska, které jsem opakovane navštívila. Jeste dekuji pani Klevetove, která me podrobné informovala o zájezdu. Na zájezdu jsem byla sama. Mela jsem trochu obavu z přestupu v Dubaji, nicméně mají to dobre značené jak je informace o zájezdu, ale již dříve jsem prestupovala na letišti Ben Gurion v israeli, takže každý muže být bez obav. Jeste jednou dekuji CK Deluxea za krasne zážitky.

Zobrazit více

Maurícius, Heritage Telfair

Datum dovolené: 15. 11. 2023 - 24. 11. 2023, hodnocení ze dne: 22. 02. 2024

Rádi bychom Vám co nejsrdečněji poděkovali za skvěle připravenou dovolenou na Mauriciu z vaší strany i ze strany spolupracujíci agentury Emotions na ostrově.
Vaše doporučení, komunikace, připrava cestovních dokumentů, 
lety s Emirates, s přesnými časy odletů, skvěle zvolená sedadla v letadlech, osobní servis bez jakékoliv prodlevy na letišti, soukromý taxi transfer přímo do hotelu, byli dokonalé.
Hotel Heritage le Telfair v Bel Ombre nás naprosro uchvátil svou architekturou v typickém koloniálním stylu , s “ překrásnou ”, rozlehlou zahradou s golfovým hřištěm. Oslnil nás svou vřelou srdečnou atmosférou, o kterou se s úsměvem na tvářich starají všichni zaměstnanci hotelu.
Zvláště si vážíme přístupu osobní asistentky Sanjuli , která se o nás starala s typickou mauricijskou pohostiností a srdcem na dlani.
Hotel má výtečnou kuchyni v několika restauracích různých stylů, vkusně vybavené rozlehlé pokoje, výborné wellnes i activity služby a krásnou pláž se servisem.
Zvláště si vážíme zajištění možnosti, strávit během pobytu 1x noc v Le Chateau v zahradách hotelu , která byla překvapením pro mého manžela - nezapomenutelný jedinečný zážitek, který vřele doporučujeme!!! 
Díky ostrovní fauně, flóře a srdečnosti místních lidí, byl pro nás každý den dovolené plný překvapení a zážitků, které budeme ještě dlouho vstřebávat.
O Mauriciu se říká, že:
“Bůh stvořil Mauricius a teprve potom ráj…”
A my připojujeme, že:
Každému, koho máme rádi, bychom ze srdce přáli,
aby mohl navštívit fascinující Mauricius a nasát tu nepředatelnou atmosféru
hotelu Heritage le Telfaire….., jak jinak, 
než s dokonalými službami společnosti DELUXEA ;-))
Vřelé díky za delikátní zážitky….

Zobrazit více

Dominikánská republika, Grand Bavaro Princess

Dominikánská republika , datum dovolené: 25. 11. 2023 - 07. 12. 2023, hodnocení ze dne: 14. 12. 2023

Dobrý den paní inženýrko, 

touto cetou bych Vám ráda poděkovala za opět velmi hezkou dovolenou, kterou jste nám pomohla vybrat. Hotel Gran Baváro Princess byl velmi hezký, obsluha příjemná a ochotná, má nadherně udržovanou zahradu, zeleň a navíc měl spoustu zvířat, které se pohybovaly v rámci rezortu. Velkým přínosem byla široká písčitá pláž, která byly v případě potřeby i několikkrát denně uklízená traktorem (vyplavené řasy a trávy mořem). Bonusem byl ekologický pás v resortu, který byl udělán jako naučná stezka se spoustou zeleně a zvířat. Dále bych chtěla moc pochválit naší delegátku Míšu, byla opravdu skvělá, komunikace s ní byla vyborná a vše, co jsme potřebovali nám bryskně pomohla zařídit (v podsatě byla na telefonu 24/7), s takovým přístupem delegáta jsme se ještě nesetkali.

Přejeme Vám hezké předvánoční dny

manželé Martiniakovi 

Zobrazit více

Dovolená na Zanzibaru

Tanzánie , datum dovolené: 20. 11. 2023 - 29. 11. 2023, hodnocení ze dne: 10. 12. 2023

Dobrý večer, paní Kudelová,
dovolená se nám moc líbila. Služby , jídlo a presonál hotelu byly bez chyby. Koupání bylo pěkné i s ohledem na rozdíl příliv-odliv, ale na útesech vedle pláže krásné šnorchlování, možnost výletu na protější ostrov s místními průvodci. Nabídka výletů na hotelu byla pěkná, ale možná by stálo za zvážení doplnit nějaké i další kontakty na místní agentury mimo hotel, kde se ceny řádově lišily v podstatě za stejné služby. Určitě se na Zanzibar někdy vrátíme v kombinaci se safari na pevnině.

Zobrazit více

Indonésie, Papua Paradise Eco Resort

Bali , datum dovolené: 19. 11. 2023 - 06. 12. 2023, hodnocení ze dne: 07. 12. 2023

Byla to prostě úžasná, dokonalá a bez jediné chybičky skvěle připravená dovolená! Moc děkujeme týmu Deluxea a hlavně ing. Jana Paseková za určitě náročnou přípravu naší cesty do Papua Paradise Eco Resort, která ale neměla jediný zádrhel. Všechny přestupy, přesuny na naší 12 000km dlouhé cestě navazovaly přesně podle plánu a cíl naší cesty stál rozhodně za to - malý kus ráje uprostřed nádherné přírody, přátelský a ochotný personál resortu, vždy připravený splnit jakékoliv naše přání.

Zobrazit více

Cocoon Maldives

Maledivy , datum dovolené: 10. 11. 2023 - 19. 11. 2023, hodnocení ze dne: 27. 11. 2023

Dobrý den, paní Kudelová, 

děkuji za Váš email. Jak jsem již psal z dovolené. Musíme říct, že toto byla nejlepší dovolená. Super resort, super služby, nejlepší jídlo co jsme zažili. Myslím, že nemáme žádnou připomínku. Jediné co tam chybělo byl house reef, ale 2x jsme byli šnorchlovat na lodi a bylo to super. Již teď se těšíme na další dovolenou:-) 
Zobrazit více

Pobyt v Grand Baváro Princess

Dominikánská republika , datum dovolené: 23. 10. 2023 - 02. 11. 2023, hodnocení ze dne: 08. 11. 2023
Dobrý den,

Dovolená byla moc fajn, hotel Grand Bávaro Princess je velmi rozlehlý, dobře udržovaný komplex s řadou restaurací, včetně coffe shopu. Poskytované služby byly v pořádku, pouze připojení k volné, hotelové wi-fi bylo problematické, docházelo k jejím častým výpadkům i přímo v kompexu hotelu.Resort nebyl plně obsazen, což kvitujeme jako plus. Služby Vaší partnerské CK byly rovněž na úrovni a byli jsme spokojeni.

Zobrazit více

Dovolená The Manta Resort

Tanzánie , datum dovolené: 26. 10. 2023 - 04. 11. 2023, hodnocení ze dne: 08. 11. 2023

Dobrý den,

děkuji za pozdrav.

Dovolená předčila očekávání, doporučuji pro klienty, kteří hledají útěk od lidí a civilizace s pětí hvězdičkovými službami .

Jediné mínus, dlouhý přesun, ale s tím se počítalo.

Díky za zorganizování a také přeji hezký den.

A.A.

Zobrazit více

Dovolená v Park Hyatt Maldives Hadahaa

Maledivy , datum dovolené: 19. 10. 2023 - 29. 10. 2023, hodnocení ze dne: 03. 11. 2023

Dobrý den,

Dovolená splnila naše očekávání hlavně co se týká moře, bylo opravdu živější, průzračnější, než na severu, opravdu nádhera!
Vše ostatní bylo také skvělé, my sice dáváme přednost bufetu, ale je pochopitelné,že tady vzhledem k velikosti ostrova a počtu vil bufet nebyl. Jídlo bylo ale skvělé a personál milý a ochotný, takže za nás zatím nejhezčí dovolená na Maledivách.
Tomuto resortu nemáme co vytknout.
Děkujeme a přejeme krásný den.
IO
Zobrazit více

Zanzibar pro dva

Tanzánie , datum dovolené: 23. 09. 2023 - 05. 10. 2023, hodnocení ze dne: 13. 10. 2023
Dobrý den,
 námět na zlepšení opět nemam, nebot jste nam vse vzorne zaridila, nikde jsme necekali a ani nic dodatecne narychlo neresili. Stejne jako vy nam vzorne zaridila dvoudenni vylet do Tanzanie i vase mistni delegatka na Zanzibaru, kterou jste nam doporucila. Moc vam dekuji a tesim se na priste.
Zobrazit více

Zářijová dovolená na Cocoon Maldives

Maledivy , datum dovolené: 03. 09. 2023 - 12. 09. 2023, hodnocení ze dne: 14. 09. 2023

Chtěla bych Vám moc poděkovat, dovolená byla fantastická! Je to opravdu ráj na zemi, užili jsme si teplo, moře, šnorchlování, výborné jídlo, skvělou obsluhu, prostě všechno. Počasí bylo fajn, 2 dny úplně slunečno, jinak oblačno, pršelo většinou v noci, vedro a dusno. Cesta taky bez problémů, hydroplán super! Bohužel jsme nebyli na žádném výletě, protože bylo málo zájemců, tak jenom lodí na útesu, ale všechno zajímavé jsme viděli ( želvy i manty přímo u mola)… jenom to strašně rychle uteklo! Ale máme spoustu krásných vzpomínek a zážitků.

Zobrazit více

Itálie, San´t Elmo Beach Hotel**** 2023

Sardinie , datum dovolené: 06. 07. 2023 - 13. 07. 2023, hodnocení ze dne: 17. 07. 2023

Pokud hledáte moderní ubytování známé ze špičkových asijských hotelů, výběr ze stovky jídel všech světových kuchyní a moře omývající vstup do recepce, San´t Elmo Beach Hotel určitě není pro vás. Nicméně my jsme tu zažili jednoznačně nejlepší dovolenou v životě. Hotelový areál působí malým a útulným dojmem a hlavně toto je skutečná Sardinie! V rámci plné penze byly (kromě obrovského výběru předkrmů, těstovin, ovoce, zeleniny a dezertů) jen tři hlavní chody, ale vždy byly skvěle připravené a hlavně stoprocentně místní. Je libo na tenké plátky pečené hovězí s omáčkou z vína cannonau, pečené sele na grilu, grilované krevety nebo ryby na různé způsoby? Pak určitě nebudete litovat. Navíc vše podtrhuje neuvěřitelně milý a vstřícný personál, kterému úsměvy a dobrou náladu skutečně věříte. Co na tom, že většina zaměstnanců mluví pouze italsky. Vždy se s vámi chtějí domluvit a udělají vše pro to, abyste byli spokojeni. Autentický zážitek pak jen podtrhnul fakt, že drtivá většina klientely jsou Italové - velmi milé a úsměvné bylo, když jsem hned při druhé návštěvě plážového baru nemusel hlásit číslo pokoje: slečna mi s úsměvem řekla, že si mě pamatuje, protože jsem jeden ze dvou hotelových hostů, který na ni mluví anglicky. Mohl bych přidat ještě detaily, jako že při pohodovém jižanském životním stylu byla ještě v 10 dopoledne obsazena maximálně tři lehátka u bazénu, že máte po celou dobu pobytu přidělený jen a jen váš slunečník na pláži nebo stůl v restauraci s vašim číšníkem. Ale bylo by to jen nošení dříví do lesa, stejně jako to, že cca třistametrová procházka na pláž (mimochodem jde o luxusní pláž s bílým pískem v malebné zátoce, která snese smělé srovnání s Mauriciem) vede stezkou přes louku, na které se pase stádo ovcí, o které se vzorně starají dva ovčáčtí psi. Za sebe tedy mohu jen a jen poděkovat za skvělé zorganizování této výjimečné dovolené, díky které jsme poznali skutečnou Sardinii s autentickým italským nádechem.

Zobrazit více

Rodinná dovolená v Iru Fushi

Datum dovolené: 08. 05. 2023 - 18. 05. 2023, hodnocení ze dne: 01. 06. 2023

Dobrý den paní Bernátová,

my jsme žádné očekávání neměli,absolutně jsme si neuměli představit co nás čeká.Byla to taková nádhera,že nám tam došla slova.Se vším jsme byli víc než spokojení,nikdy jsme nic takového nezažili.Dokonce jsme ještě tam přemýšleli,že Vám zavoláme a prodloužíme pobyt,jenže okolnosti nám to bohužel nedovolily.Takže velmi Vám děkujeme za takovou dovolenou,ještě jsme se z toho nevzpamatovali,duchem jsme stále tam.
Krásný den
Zobrazit více

50té výročí svatby

Maledivy , datum dovolené: 12. 04. 2023 - 22. 04. 2023, hodnocení ze dne: 24. 04. 2023

Dobrý den paní Bernátová,

právě jsem vám chtěla napsat, že jsme se vrátili z dovolené moc spokojeni. Setkali jsme se tam s jedním českým manželským párem z Prahy, kterým cestu zajišťovala jiná cestovní kancelář. Byli v údivu jak jsme měli od vás všechny informace o kterých se jim ta jejich CK vůbec nezmínila. Takže jsme jim samozřejmě doporučili pro další jejich cestování vaši Deluxeu. Jinak na ostrově bylo všechno v pořádku, personál usměvavý a příjemný, jídlo skvělé, nemáme si na co stěžovat. Šnorchlování také pěkné. A taky jsme byli rádi, že jste nám doporučila tu vilu s bazénem. To jsme hodně využívali, protože tam bylo tentokrát opravdu mimořádné horko, 32 st. a pocitová teplota až 39 st., nezafoukal vůbec žádný větřík, takže bazén byl pro nás záchrana i ve večerních hodinách. I to připomenutí našeho výročí bylo velmi milé. Ještě jednou moc děkujeme a zdravíme.
Zobrazit více

Mauritius

Maurícius , datum dovolené: 02. 04. 2023 - 11. 04. 2023, hodnocení ze dne: 17. 04. 2023

Dobrý večer paní inženýrko,
Jak jsem slíbil, ozývám se s reakcí na naši dovolenou na Mauriciu ... =:)))
Jak už jsem psal, dovolená se vydařia náramně, vnoučata byla nadšená z prostředí hotelu a hlavně z bazénů a moře, které během dne pravidelně střídali.
Resort Constance je stejně krásný jako na Seychelách, velice příjemné prostředí, všude čisto a perfektní služby.
Pro hodnocení bych mohl vlastně opsat svůj komentář jako na hotel Ephelia na Seychelách, velice ochotný personál, výborná strava, jak na bufetech večer, tak během dne na oběd a různých svačinkách pro děti. Zmrzliny nadmíru, no prostě pohádková dovolená pro děti.....
Udělali jsme si taky jednodenní výlet na jižní stranu ostrova do 4 turistických lokalit.
Navštívili jsme i místní čajovou plantáž s ochutnávkou čajů a místních rumů.....
Vyšlo nám i počasí, takže ani jeden den přes den nepršelo, poze v noci a nad ránem byly několikrát drobné dešťové přeháňky, ale to bylo do deseti ráno zase slunečno a krásných 25 st.C - v poledne 29-31.
Po pravdě řečeno, kdybychom si měli vybýrat mezi těmi třemi lokalitami, které jsme s Vaší kanceláří navštívili (Maledivy- Seychely - Mauricius), vybrali bychom si asi na první místo Maledivy.
Samozřejmě ostrov, kde jsme byli na Maledivách byl daleko menší, ale tak jaksi exoticky malebnější.
O Mauriciu jsem měl představu o bujnější subtropické vegetaci. Ve finále to byly hlavně plantáže cukrové třtiny .. =:)))
To se netýká prostředí hotelu Belle Mare, kde to bylo jak v botanické zahradě.
Nebudu se už více moc rozepisovat, protože bych se asi už opakoval.

Zobrazit více

Dovolená v Dubaji - Rixos The Palm

Dubaj , datum dovolené: 25. 03. 2023 - 01. 04. 2023, hodnocení ze dne: 04. 04. 2023

Dobrý den, 

díky za dotaz, dovolená proběhla zcela bez komplikací, za nás velká spokojenost. Všechno klaplo dle plánu, včetně transferů z/na letiště, dokonce nám upgradovali zdarma pokoj, náměty na zlepšení služeb nemáme, se vším jsem byli spokojeni. Rádi v budoucnu služeb vaší CK zase využijeme. 
JK
Zobrazit více

Obnova slibu v Paradis Beachcomber

Maurícius , datum dovolené: 08. 03. 2023 - 18. 03. 2023, hodnocení ze dne: 30. 03. 2023

Krasny den,urcite muzete fotografie pouzit.

Kvetiny jsem zvolila mistni ostrovni a byla to opravdu ta spravna volba.
Co se tyce svatebniho balicku-vse bylo opravdu tak mile a nic nebyl problem.Na vyber byla dve mista,ktere mi koordinatorka Anshinee ukazala,dortik udelali bezlaktozy,jak jsme chteli,vse bylo doprovazeno s ochotou a usmevem.
Jeste jednou tedy mohu co se recenze tyce uvest urcite to,ze dekujeme za splnění snu při obnovení slibu k výročí 10. let od naší svatby. Vše bylo kouzelné a dojemné a byl to jedem z nejhezčích dnů,co jsme prožili i s našimi dvěma syny.
I pan fotograf byl uzasny.
Co se tyce pokoju,vubec nam nic nevadilo,vse bylo kousinek a cely areal hotelu byl pohadka a nazev Paradis odpovida dokonale. V Dinarobinu vedle jsme byli parkrat na veceri,ale Paradis byl mnohem kouzelnejsi.
S pozdravem a podekovanim

A. S.
Zobrazit více

Dovolená La Pirogue Maurícius

Maurícius , datum dovolené: 11. 03. 2023 - 19. 03. 2023, hodnocení ze dne: 28. 03. 2023

Dobrý den,

bohužel náměty na zlepšení asi nemáme  Dovolená předčila naše očekávání. Služby i resort byly skvělé a celou dobu jsme měli pocit, že všichni se staraji jen o to, abychom si to v pohodě užili . 
Děkujeme moc za zprostředkování, na tuto dovolenou bude dlouho velmi rádi vzpomínat.
Vaši cestovní kancelář teď rádi doporučujeme hlavně těm přátelům, kteří mají obavy se "odhodlat" k cestě za oceán .
Ať se Vám daří. A ještě jednou velké diky.
P.S. Ráda bych vyzdvihla strukturu a obsah Vašich webových stránek. Mezi cestovnimi kancelářemi je i tato služba opravdu perfektni a byla důvodem výběru Vaší cestovní kanceláře.
Zobrazit více

Dovolená na Mauríciu, hotel Sunrise Attitude

Maurícius , datum dovolené: 05. 03. 2023 - 14. 03. 2023, hodnocení ze dne: 28. 03. 2023

Vážená paní Iveto,

Chtěli bychom Vám i CK Modrý Maurícius ještě jednou poděkovat za nádherný zájezd na Maurícius ve dnech 5. – 13. 3 2023.

Byli jsme opravdu velmi spokojeni s celým pobytem a hlavně Vaší zásluhou skvěle doporučeným resortem Sunrise Attitude, kde nás čekal krásný pokoj, delikátní stravování a profesionální služby všeho, na co jsme si jen vzpomněli.

V resortu se nám často osobně a nadmíru vstřícně věnoval manažer Mr. Sunny, se kterým jsme se poznali už v resortu Tropical Attitude před 8 lety, který jsme navštívili rovněž s Vaší CK.

Také Vaše kolegyně p. Martina ze společnosti Emotions nám výborně spojila do jednoho dne dva fakultativní výlety na koupání s delfíny a zážitky s šelmami v přírodním parku Casela. Byly to naprosto nezapomenutelné zážitky!

S vděčností bychom uvítali, kdyby Vaše společnost těmto dvěma Vašim skvělým kolegům i za nás osobně poděkovala a tlumočila naši maximální spokojenost.

Budeme Vás všem vřele doporučovat!

Připojujeme pár foto koláží k dokreslení našeho nadšení. Pokud by Vaše CK měla zájem o nějaké, dle našeho soudu, pěkné fotky v plné kvalitě, můžeme je poslat. V parku Casela nás fotil tamní fotograf a fotky nám pak poslali emailem.

Se srdečným pozdravem

Dagmar a Břetislav Žáčkovi.

Zobrazit více

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.