Tanzánie

Krátké safari na 1 až 2 noci

 

Safari v Saadani National Park

Chcete zažít safari, ale máte omezené časové možnosti nebo si nejste jisti, zda je pro Vás safari vhodné? Pak vyzkoušejte naše krátké safari v Saadani National Parku na 1 - 2 noci. Tato varianta představuje ideální volbu pro ty, kteří si chtějí safari jen vyzkoušet, nebo proložit plážovou dovolenou na Zanzibaru zajímavým programem. Vzhledem k mírné náročnosti programu můžete safari v Saadani absolvovat i s dětmi od 3 let. Dostupnost programu rádi ověříme podle Vašich preferovaných dat a postaráme se o vše ostatní. Od transferu, přes přelet do pevninské části Tanzánie, až po ubytování a zajímavý program. Tak neváhejte a kontaktujte nás pro více informací.

   

Návštěva Saadani na 1 noc 

V odpoledních hodinách Vás vyzvedne transfer přímo z plážového hotelu na Zanzibaru a dopraví Vás na letiště. Po krátkém 15 minutovém letu přistanete na soukromém letišti v blízkosti národního parku Saadani, kde si Vás již vyzvednou zaměstnanci Saadani Safari Lodge. Pokračovat budete rovnou do národního parku za pozorováním zvířat. Spatřit zde můžete zebry, žirafy, buvoly, ale také i slony a lvy. Při západu slunce si společně vychutnáte sklenku šumivého vína. Poté se už vydáte do oblíbené Saadani Safari Lodge, kde na Vás čeká pohodlné ubytování a chutná tříchodová večeře.


safari-okruh-tanganyika-a-saadani-034.jpg
 

 

Druhý den očekávejte brzké ranní vstávání. Po drobném občerstvení Vás totiž čeká procházka pravou buší na cca 1 - 2 hodiny. Následovat bude klasická snídaně zpět na lodgi a poté plavba po řece. Zde můžete často pozorovat hrochy a krokodýly. Na oběd se opět vrátíte do ubytování a pak už je program na Vás. Buď můžete odpočívat u bazénu, nebo se třeba projet na kole po pláži. V odpoledních hodinách proběhne transfer a přelet na Zanzibar. Naši spolupracovníci Vás opět dopraví až do Vašeho plážového hotelu.

Saadani Safari Lodge

 

 

safari-okruh-tanganyika-a-saadani-035.jpg 

Cena Safari na 1 noc při obsazení dvěma osobami *:

Classic Banda Suite: od 715 USD/osoba

Maridadi Suite: od 855 USD/osoba

 

 

Návštěva Saadani na 2 noci

Návštěva národního parku Saadani na 2 noci Vám umožní užít si pozorování zvířat ve větším poklidu. První den probíhá naprosto identicky, jako při variantě pobytu na 1 noc. V odpoledních hodinách Vás vyzvedne transfer přímo z plážového hotelu na Zanzibaru a dopraví Vás na letiště. Po krátkém 15 minutovém letu přistanete na soukromém letišti v blízkosti národního parku Saadani, kde si Vás již vyzvednou zaměstnanci Saadani Safari Lodge. Pokračovat budete rovnou do národního parku za pozorováním zvířat - zeber, žiraf, buvolů, ale i slonů či lvů. Při západu slunce si společně vychutnáte sklenku šumivého vína a poté se již vydáte do ubytování, oblíbené Saadani Safari Lodge. Zde na Vás čeká chutná tříchodová večeře.

Saadani Safari Lodge 
 

 

Druhý den počítejte s brzkým ranním vstáváním jen drobným občerstvením před odjezdem z lodge. Poté se vydáte na procházku pravou buší na cca 1 - 2 hodiny. Následovat bude klasická snídaně zpět na lodgi a poté plavba po řece. Zde zpravidla narazíte na hrochy a krokodýly. Na oběd se opět vrátíte do ubytování. Pauzu po obědě můžete využít na odpočinek u bazénu, projížďku na kole po pláži nebo návštěvu místní vesnice. V odpoledních hodinách se vydáte ještě na jednu vyjížďku za pozorováním zvířat a poté už bude následovat večeře. 

Třetí den si můžete naplánovat podle svých představ. Hned ráno můžete vyrazit na procházku buší nebo další plavbu po řece. Po obědě můžete pohodlně odpočívat u bazénu, nebo zvolit jednu z dobrodružnějších aktivit. V odpoledních hodinách proběhne transfer a přelet na Zanzibar. Naši spolupracovníci Vás opět dopraví až do Vašeho plážového hotelu.

Saadani Safari Lodge 
 

  

Saadani Safari Lodge 

Cena Safari na 2 noci při obsazení dvěma osobami *:

Classic Banda Suite: od 1170 USD/osoba

Maridadi Suite: od 1450 USD/osoba

 

 

* Detaily programu 

Program zahrnuje:

 • zpáteční transfer z Vašeho hotelu na Zanzibaru na letiště
 • přelet Zanzibar - Saadani a zpět (limit na odbavené zavazadlo je 15 kg/osoba)
 • úvítací nápoj po příjezdu na pokoji
 • jednou za den návštěvu Saadani National Parku včetně pozorování zvířat ve sdíleném 4x4 vozidle nebo návštěvu místní vesnice
 • plavbu na řece s pozorováním zvířat
 • anglicky nebo německy hovořícího průvodce
 • všechny poplatky za vstupy do nárdoního parku
 • snídaně, obědy a večeře
 • nápoje: vybrané nealkoholické nápoje, voda, džusy, káva, čaj, místní pivo a víno
 • přípitek při západu slunce

 

Program nezahrnuje:

 • příplatek za privátní vozidlo 4x4
 • příplatek za gala večeře ve vybrané dny (24.12. a 31.12.)
 • spropitné pro průvodce a v hotelech
 • osobní výdaje
 • cestovní pojištění
 • víza (50 USD/osoba) a povinné taxy ubytování

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.