Tanzánie

Naše doporučení - Tanzánii jsme procestovali

 

Přírodní krásy Tanzánie

Pokud máte v plánu vyrazit na cestu do divoké Tanzanie a nevíte si rady se zdejším ubytováním, nechte se inspirovat naší nabídkou hotelových lodgií v této zemi plné pravé africké divočiny. Lodges se nacházejí zpravidla v naprosté blízkosti zdejších přírodních krás, ale přitom jim to neubírá nic na kvalitě služeb, které můžete využívat. Stačí si jen vybrat podle Vašich preferencí a užít si dokonalý a exkluzivní pobyt. Nebo můžete využít kombinaci několika typů ubytování při pobytu zaměřeném na výstup na Kilimandžáro. Neváhejte se dotázat na cokoliv ohledně pobytu v Tanzanii. Rádi Vám poradíme.

 tanzanie-novy-web-021.jpg
 
 

  

Kombinace safari pobytu v Tanzánii se Zanzibarem

Chtěli byste zažít dovolenou v jedné ze čtyř přírodně nejrozmanitějších zemí na světě obohacenou o tropický pobyt na Zanzibaru, kterému se přezdívá „ostrov koření“? Pak je právě kombinace nedotčené přírody Tanzanie a pobyt na exotickém ostrově Zanzibaru ideální volbou. Zanzibar je součástí Tanzánie a leží v Indickém oceánu pouhých 40 km od tanzanského pobřeží. Na tomto místě poznáte novou tvář exotické destinace v podobě jednoho z posledních přírodních rájů na Zemi. Koupání se v teplém Indickém oceánu s překrásnými plážemi s bílým pískem, potápění a objevování podmořského světa s jeho exotickým životem a neuvěřitelnými korálovými útvary, ale také poznání místní kultury a vnitrozemí ostrova a výpravy do bujných pralesů.Při takových zážitcích se mnohdy tají dech.

 

Tanzánii jsme navštívili a rádi Vám poradíme

Každý pobyt v Tanzanii je vytvořen speciálně s ohledem na individuální přání a potřeby klienta. Termín, délka pobytu, výlety nebo kvalita ubytování – všechno bude sestaveno podle Vašich přání. Stejně jako Vy jste jedinečná osobnost, bude individuálně připraven zájezd pro Vás.

Ing. Dominika Huňková
Procestovala jsem svět, poradím Vám. ONLINE dnes

dnes 21.05. od 08:30 do 14:00
 

 

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.