Tanzánie

Naše doporučení - Tanzánii jsme procestovali

 

Přírodní krásy Tanzánie

Pokud máte v plánu vyrazit na cestu do divoké Tanzanie a nevíte si rady se zdejším ubytováním, nechte se inspirovat naší nabídkou hotelových lodgií v této zemi plné pravé africké divočiny. Lodges se nacházejí zpravidla v naprosté blízkosti zdejších přírodních krás, ale přitom jim to neubírá nic na kvalitě služeb, které můžete využívat. Stačí si jen vybrat podle Vašich preferencí a užít si dokonalý a exkluzivní pobyt. Nebo můžete využít kombinaci několika typů ubytování při pobytu zaměřeném na výstup na Kilimandžáro. Neváhejte se dotázat na cokoliv ohledně pobytu v Tanzanii. Rádi Vám poradíme.

 tanzanie-novy-web-021.jpg
 
 

  

Kombinace safari pobytu v Tanzánii se Zanzibarem

Chtěli byste zažít dovolenou v jedné ze čtyř přírodně nejrozmanitějších zemí na světě obohacenou o tropický pobyt na Zanzibaru, kterému se přezdívá „ostrov koření“? Pak je právě kombinace nedotčené přírody Tanzanie a pobyt na exotickém ostrově Zanzibaru ideální volbou. Zanzibar je součástí Tanzánie a leží v Indickém oceánu pouhých 40 km od tanzanského pobřeží. Na tomto místě poznáte novou tvář exotické destinace v podobě jednoho z posledních přírodních rájů na Zemi. Koupání se v teplém Indickém oceánu s překrásnými plážemi s bílým pískem, potápění a objevování podmořského světa s jeho exotickým životem a neuvěřitelnými korálovými útvary, ale také poznání místní kultury a vnitrozemí ostrova a výpravy do bujných pralesů.Při takových zážitcích se mnohdy tají dech.

 

Tanzánii jsme navštívili a rádi Vám poradíme

Každý pobyt v Tanzanii je vytvořen speciálně s ohledem na individuální přání a potřeby klienta. Termín, délka pobytu, výlety nebo kvalita ubytování – všechno bude sestaveno podle Vašich přání. Stejně jako Vy jste jedinečná osobnost, bude individuálně připraven zájezd pro Vás.

Ing. Dominika Huňková
Procestovala jsem svět, poradím Vám. ONLINE v pondělí
v pondělí 03.04. od 09:00 do 17:30
 

 

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.